سلام ، دارندگان Kin! ما یک خبر واقعا خوب برای اعلام کسانی داریم که می خواهند یک توکن قدیمی Kin ERC20 را به Kin Coin ، دارایی بومی Kin Blockchain.

بر اساس وبلاگ رسمی Kin, Kin Blockchain زنجیره بلوکی فدرال و غیرمتمرکز بر اساس پروتکل Stellar است که Kin بر روی آن خریداری ، فروش ، کسب و صرف می شود. این سرعت و مقیاس پذیری مورد نیاز برای برنامه های گسترده مصرف کننده با میلیون ها کاربر را فراهم می کند ، و نوید امنیت و ثبات را می دهد که مشخصه فناوری غیر متمرکز بلاکچین است..

مهاجرت کامل به Kin Blockchain پیچیدگی مبادله را از بین می برد ، سردرگمی ایجاد شده با داشتن دو نوع نشانه Kin را برطرف می کند و روند ادغام را با مبادلات و برنامه های مصرف کننده ساده می کند..

بنابراین چگونه دقیقاً ERC20 خود را به سکه اصلی Main Kin تغییر دهیم؟ همراه با Kin Changelly این آموزش گام به گام را آماده کرده است تا روند کار را تا حد ممکن یکپارچه کند. خواندن داشته باشید!

چگونه رمز ERC20 Kin خود را با Kin Coins عوض کنیم?

1. اول از همه ، یک کیف پول رمزنگاری نصب کنید که از Kin پشتیبانی می کند ، مانند Ledger ، Magnum Wallet یا Freewallet.

2. از طریق kin.changelly.com وارد شوید و وارد شوید / ثبت نام کنید (برای این کار فقط به یک ایمیل احتیاج دارید).

3. در مرحله اول مقدار توکن Kin ERC20 را برای مبادله وارد کنید. دقیقاً به همان مقدار Kin Coin جدید خواهید گرفت (به استثنای هزینه مبادله ناچیز گاز برای اجرای یک قرارداد هوشمند). شرایط استفاده و خط مشی رازداری را بخوانید ، کادر زیر را علامت بزنید و به مرحله بعدی بروید.

4- آدرس مقصد Kin Coin و Memo.id خود را وارد کنید (در صورت وجود) تولید شده توسط کیف پول از مرحله 1 و روی مرحله بعدی کلیک کنید.

kin-swap-gif

5. مقدار ، آدرس کیف پول گیرنده و سایر اطلاعات را بررسی کنید. برای شروع تعویض رمزها ، نشانه های خود را ارسال کنید.

6. اکنون علائم Kin ERC20 خود را برای ما ارسال کنید و حدود 5-10 دقیقه صبر کنید. وضعیت معاملات شما در تاریخ معاملات شما همراه با سایر معاملات انجام شده در Changelly نشان داده شده است.

7. منتظر تعویض شوید. فرآیند مبادله در حدود 5 ثانیه طول می کشد (بقیه زمان را شبکه می گیرد) و شامل سه مرحله است:

  • دریافت تأیید
  • مبادله سکه ERC20 Kin به Kin
  • ارسال به کیف پول شما

با انجام معامله ، تمام جزئیات مانند پنجره زیر در پنجره مشاهده می شوند. با ضربه زدن روی دکمه “مشاهده معامله در بلاکچین” می توانید معامله خود را در Blockchain پیدا کنید.

فرآیند مبادله چگونه کار می کند?

هنگام انجام تعویض ، شما خود مبادله را انجام نمی دهید ، از این رو هیچ کارمزدی برای این روش دریافت نمی شود ، غیر از هزینه گاز اتریوم برای معامله. در واقع ، شما رمز Kin ERC20 خود را برای ما ارسال می کنید ، ما آن را می سوزانیم و کیف پول شما را با همان مقدار سکه Kin بومی پر می کنیم. Changelly از هر کیف پول پشتیبانی کننده ERC20 ، نشانه هایی را می پذیرد جکس, هجرت یا میترالو, و غیره.

توجه داشته باشید که پنجره مبادله بین 15 مارس تا 15 ژوئن 2019 در دسترس خواهد بود.

درباره Kin Coin

Kin به توسعه دهندگان برنامه های مصرف کننده اجازه می دهد تا تعامل عمیق ، افزایش ماندگاری و ایجاد درآمد و رشد پایدار را به عنوان بخشی از یک اکوسیستم جامع که در آن همه با هم برنده هستند ، ایجاد کند. با استفاده از ابزارهای بلاکچین آسان و امنیت و سرعت Kin Blockchain ، توسعه دهندگان قادر به استفاده از قدرت ارز رمزنگاری شده و بدون پیچیدگی های پیچیده فناوری هستند..

امروزه میلیون ها مشتری از طریق برنامه های معروف مانند Kik ، Perfect365 ، Tapatalk به Kin دسترسی دارند & مادلیپز.

درباره Changelly

Changelly یک ارز مبادله ای رمزنگاری فوری غیر حضوری است. ما به عنوان واسطه بین مبادلات رمزنگاری و کاربران عمل می کنیم و دسترسی به بیش از 140 ارز رمزپایه را ارائه می دهیم. ماموریت این شرکت فرآیند مبادله را برای همه افرادی که می خواهند در ارزهای رمزپایه سرمایه گذاری کنند ، بدون دردسر انجام می دهد. این پلتفرم و برنامه تلفن همراه آن که از سال 2015 فعالیت می کند ، ماهانه بیش از یک میلیون بازدید کننده را جذب می کند که از محدودیت های بالا ، معاملات سریع و پشتیبانی 24 ساعته و زنده 24 ساعته برخوردار هستند.

Changelly API خود و یک ویجت قابل تنظیم را به هر سرویس رمزنگاری که می خواهد مخاطبان خود را گسترش دهد و گزینه های جدید مبادله را اجرا کند ، ارائه می دهد. Changelly با MyEtherWallet ، Exodus ، Binance ، BRD ، Edge ، Coinomi ، Trezor ، Ledger ، Enjin ، Coinpayments ، Huobi Wallet و دیگر بازیکنان مشهور در صنعت رمزنگاری شریک است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me