استخراج ارزهای رمزنگاری شده دیگر مرسوم نیست. اشتباه! هنوز هم در جامعه بلاکچین سر و صدا زیادی به پا می کند. تا زمانی که ارز رمزنگاری شده اول و اصلی ، بیت کوین (BTC) به سکوهای استخراج نیاز داشته باشد ، استخراج ارزهای رمزپایه روند رو به رشدی خواهد داشت.

ساخت یک دکل استخراج معدن در سال 2020 بسیار آسان تر از مثلاً دو سال پیش است. بازار با استخراج سکه های سودآور جدید به طور قابل توجهی گسترش یافته است. روش های مختلفی برای استخراج رمزنگاری در سال 2020 وجود دارد: استخراج GPU و CPU ، استخراج ابری ، استخراج ASIC ، استخراج تلفن همراه ، استخراج از طریق لپ تاپ و غیره.

Changelly بزرگترین طرفدار دارایی های دیجیتالی است که دسترسی فوری به بیش از 160 ارز رمزپایه را فراهم می کند. در صورتی که چالش ها را دوست دارید یا می خواهید استخراج را بخشی از برنامه روزانه خود کنید ، ما قصد داریم نحوه ساخت دکل استخراج در سال 2020 را توضیح دهیم. زنده باد استخراج ارز رمزنگاری شده!

نحوه استخراج ارز رمزنگاری شده

انواع سکوهای معدن

قبل از شروع کار استخراج ، باید ارز رمزنگاری شده ای را انتخاب کنید که استخراج شود. دارایی های رمزنگاری مختلف برای فرآیند استخراج به نرم افزارهای استخراج متفاوتی نیاز دارند تا روند نرم و سودآوری داشته باشد. اما بیایید به اصول بازگردیم. دکل استخراج چیست?

دکل استخراج یک سیستم رایانه ای است که به اندازه کافی قدرتمند است و می تواند کارهای سخت ریاضی را برای استخراج ارز رمزپایه حل کند.

دکل استخراج کامل از چندین م componentsلفه اساسی تشکیل شده است: سخت افزار استخراج ، نرم افزار استخراج ، استخر استخراج. هر ارز رمزنگاری شده قابل استخراج الگوریتم هش کردن خود را دارد که مسئول تولید هش است. به عنوان مثال ، بیت کوین ، Ethereum و Monero با در نظر گرفتن پروتکل اجماع اثبات کار (PoW) ساخته شده اند. با این حال ، هر سه سکه از الگوریتم های مختلف هش کردن استفاده می کنند: Bitcoin – SHA256 ، Ethereum – Ethash، Monero – RandomX.

10 سکه برتر سودآوری برای استخراج معدن در سال 2020

هنگامی که تعیین کردید کدام سکه را مایل به استخراج آن هستید ، وقت آن است که یک دکل استخراج معدن انتخاب کنید.

ارز رمزنگاری شده را می توان با ماینرهای GPU ، CPU و ASIC استخراج کرد. برخی از دارایی های رمزنگاری فقط به استخراج GPU / CPU یا ASIC نیاز دارند ، برخی از آنها را می توان با هر سه گزینه استخراج کرد.

استخراج GPU

gpu miner radeon vegaAMD Radeon RX Vega

GPU مخفف Graphics Processing Unit یا به سادگی کارت گرافیک است. احتمالاً کلماتی مانند Nvidia و AMD را شنیده اید. هر دوی آنها رهبران صنعت GPU هستند و اغلب در راهنماهای استخراج ما ظاهر می شوند. استخراج GPU به توان الکتریکی زیادی نیاز دارد. اگرچه فرآیند استخراج به طور کلی به منابع محاسباتی و الکتریکی زیادی نیاز دارد. استخراج GPU کارآمد اما بسیار گران است. با این حال ، اگر نظر خود را در مورد استخراج ارزهای رمزنگاری تغییر دهید ، دکل های GPU مدت ها بعد از شما به عنوان یک کیت بازی عالی عمل می کنند.

دارایی های رمزنگاری برای استخراج با GPU: ETH ، RVN ، ZEC ، DOGE ، ETC و غیره.

بهترین استخراج کنندگان GPU: AMD Radeon VII ، Nvidia GeForce GTX 1060 ، AMD Radeon RX Vega و غیره.

بهترین GPU برای استخراج

استخراج پردازنده

cpu miner amd

روش دیگر برای استخراج ارز رمزپایه ، پردازنده مرکزی (CPU) است.

CPU (واحد پردازش مرکزی) ویژگی بسیار حیاتی هر رایانه ای است که مسئول فرایندهای اصلی منطق رایانه است. بازگشت به روزهای خوب سال 2010 ، بیت کوین (BTC) را می توان به صورت یکپارچه با CPU از طریق یک کامپیوتر معمولی استخراج کرد. پاداش بلوک 50 BTC بود و به نظر می رسید زندگی راحت تر است.

این سیاسی نیست ، اما برای پاسخ به سوالی است که دوستم از من پرسیده است. اگر در اینجا از روش راست به عنوان دارایی استفاده شود ، استخراج پردازنده سودآور است https://t.co/pLtSJPqeep

– مارک فلوت (@ mrfluet1969) 2 ژانویه 2020

از جولای 2020 ، استخراج بیت کوین با CPU بسیار موثرتر از ده سال پیش است اما هنوز کندتر از GPU و ASIC است. با این حال ، مجموعه ای از دارایی های دیجیتال دیگر می توانند با موفقیت توسط CPU استخراج شوند.

دارایی های رمزنگاری برای استخراج با CPU: XMR, LTC, دانه ریز کردن

بهترین استخراج کنندگان پردازنده: AMD Ryzen Threadripper 1950X ، AMD Ryzen 7 1800X ، Intel Core i5-7600K.

معدن ASIC

ارز رمزنگاری شده استخراج ASIC

ASIC (مدار مجتمع مخصوص برنامه).

برخی از اعضای جامعه رمزنگاری معتقدند که استخراج کنندگان ASIC امنیت کمتری دارند و مغایر با اصول اصلی تمرکززدایی هستند. Monero یک سکه مقاوم در برابر ASIC است که می توان آن را فقط با GPU و CPU استخراج کرد.

در طلوع ارزهای رمزنگاری شده ، بیت کوین فقط با CPU قابل استخراج است. دشواری استخراج سال به سال در حال افزایش است در حالی که استخراج بیت کوین با CPU سطح کارایی کمتری را نشان می دهد. معدنچیان ASIC در سال 2013 وارد صنعت شدند و به سرعت شتاب گرفتند.

ASIC ها برای انجام یک کار واحد به روشی فوق العاده سریع طراحی شده اند. همانطور که برای انجام یک عملکرد ساخته شده است ، شما نمی توانید مثلاً از Bitcoin ASIC (که روی الگوریتم هش SHA256 تمرکز داشت) برای استخراج Zcash استفاده کنید (زیرا از الگوریتم Equihash استفاده می کند).

بهترین معدنچیان ASIC

ساخت یک دکل معدنی

خوب ، ما انواع مختلفی از استخراج کنندگان را در نظر گرفته ایم. مراحل بعدی به شرح زیر است.

مرحله 1. DYOR

تحقیق خود را انجام دهید یا DYOR باید یک شعار زندگی باشد. برای یافتن بهترین ها برای خود بسیار مهم است که در مورد بازار تحقیق کنید. اگر ما در مورد استخراج ارز رمزنگاری شده صحبت می کنیم ، بگذارید لیست کوتاهی از مواردی را که باید مورد توجه قرار گیرد ارائه دهیم:

  1. سکه موردنظر خود را برای ساختن انتخاب کنید. الگوریتم هش آن را پیدا کنید و بهترین روش استخراج آن را تعیین کنید (CPU ، GPU ، ASIC).
  2. تحقیق درباره سخت افزار استخراج معدن را انجام دهید. انتخاب سخت افزار استخراج ضروری است که ضمن تأمین معدن کارآمد ، مقدار مناسب برق را نیز مصرف کند.
  3. برای محاسبه سود استخراج یک ارز رمزنگاری شده خاص ، استفاده از ماشین حساب های استخراج توصیه می شود.

مرحله 2. مonلفه ها را انتخاب کنید

قبل از شروع ساخت یک دکل استخراج ، چندین م areلفه وجود دارد که باید بررسی شوند.

  • مادربرد

اتصال ، مرکز ، مادربرد. یک مادربرد باید از بیش از 5 کارت گرافیک پشتیبانی کند تا استخراج ارز رمزپایه سودآور را امکان پذیر کند. این م componentلفه تعیین می کند که از کدام پردازنده استفاده کنید و غیره. آن را عاقلانه انتخاب کنید.

  • سیستم خنک کننده

استخراج یک کار دشوار است که باعث می شود رایانه شخصی و پردازنده های شما خیلی زود گرم شوند. برای خنک نگه داشتن تاسیسات معدنکاری بسیار حیاتی است. در این حالت ، یک سیستم خنک کننده با کیفیت بالا یک جز غیر قابل تعویض است.

  • کارتهای گرافیکی

اگر تصمیم دارید به لژیون استخراج کنندگان GPU بپیوندید ، مطمئن شوید که کارت گرافیک شما با بودجه و سایر شرایط استخراج شما مطابقت دارد.

  • پردازنده

استخراج پردازنده و سایر فرآیندهای غیر ماینینگ به تجهیزات قدرتمندی نیاز دارند. قبل از تهیه پردازنده ، در مورد بازار تحقیق کنید تا بهترین گزینه را برای شما تعیین کند. به Intel Core i3، i4، i7 و … توجه کنید.

مرحله 3. ساخت را شروع کنید

روند ساخت کاملاً ساده است – شما باید تمام اجزا را با هم جمع کنید.

  1. مادربرد را در قاب دکل استخراج قرار دهید.
  2. کابلها را به پردازنده متصل کنید.
  3. GPU و یک سیستم خنک کننده را تنظیم کنید.

برای درک بهتر نحوه جمع آوری هر قطعه با هم ، آموزشهای Youtube را پیدا کنید که توضیحات جامعی درباره یک دکل استخراج خاص ارائه می دهد.

خلاصه

ساخت دکل استخراج معدن در سال 2020 آنقدرها که به نظر می رسد دشوار نیست. با این حال ، اگر نمی خواهید برای چندین م componentsلفه استخراج زیاد هزینه کنید ، Changelly به شما امکان دسترسی فوری به بیش از 160 ارز رمزپایه را می دهد. هر رمزنگاری دلخواه خود را با کارت اعتباری (ویزا ، مسترکارت) ، حواله بانکی یا Apple Pay خریداری کنید.

درباره Changelly

Changelly یک اکوسیستم از محصولات و خدمات را ارائه می دهد که به مشتریان امکان می دهد هنگام تعامل با رمزنگاری تجربه یک مرحله ای داشته باشند. Changelly که از سال 2015 فعالیت می کند ، به عنوان یک واسطه بین مبادلات رمزنگاری و کاربران عمل می کند ، دسترسی به 160 ارز رمزنگاری شده را امکان پذیر می کند که می توانند بدون زحمت در عرض 10 دقیقه از طریق برنامه موبایل Changelly در دسک تاپ و در حال حرکت مبادله شوند.

در سال 2020 ، Changelly برای تأمین نیازهای معامله گران منشعب شده است. PRO برای ایجاد یک بستر کاملاً سازگار ، منظم و آسان برای استفاده متمرکز بر نیازهای مشتری ساخته شده است و خرید و فروش توکن و سکه دیجیتال را به طور موثر امکان پذیر می کند. با پشتیبانی از سیستم پشتیبانی عالی موجود در Changelly ، Changelly PRO محدودیت های بالا ، قیمت گذاری موثر ، اجرای سریع و پشتیبانی زنده 24/7 را برای جامعه فراهم می کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me