بهترین صرافی های ارز صفر

آیا تا به حال رویای تجارت ارز رمزپایه با هزینه صفر را دیده اید؟ آیا این چیز ممکن است؟ هرکسی که سعی در معامله رمزنگاری داشته باشد ، می داند که هزینه های کمیسیون کسر کمی از سود را خواهد خورد. با این حال ، صنعت بسترهای مبادله ای را برای تجارت کارآمد و در عین حال بدون پورسانت فراهم می کند. صنعت رمزنگاری با اتخاذ ویژگی های پیشرفته از سیستم مالی متعارف در حال پیشروی است. تعدادی از سیستم های سرمایه گذاری و تجارت با کارمزد صفر در دنیای مالی متمرکز وجود دارد. امروز ، ما 5 صرافی برتر رمزنگاری را جمع آوری کرده ایم که امکان معامله رمزنگاری با هزینه صفر را دارند.

آیا امکان تجارت رمزنگاری بدون کارمزد وجود دارد

اول کار های مهم. قبل از اینکه بیشتر وارد معاملات رمزنگاری شوید ، مهم است که تحقیقات خود را در مورد یک نقطه تجارت رمزنگاری انجام دهید. شما باید تمام مشکلات را بیاموزید ، عمدتا در مورد ویژگی های امنیتی یک سیستم عامل معاملات و هزینه های کمیسیون که می تواند در هنگام تجارت رمزنگاری شما اعمال شود. حتی اگر صرافی ادعا کند که “تجارت رمزنگاری بدون هزینه” را فعال می کند ، باید همه شرایط و سلب مسئولیت های ارائه شده را بررسی کنید.

اساساً هیچ مبادله ارز رمزنگاری شده ای وجود ندارد که به هیچ وجه هزینه کمیسیون نداشته باشد. مبادلات رمزنگاری ممکن است برای اقدامات مختلف مانند واریز / برداشت و غیره هزینه هایی را دریافت کنند. ما رایج ترین انواع هزینه های کمیسیون را جمع آوری کرده ایم.

هزینه های واریز / برداشت مبادلات رمزنگاری معامله گران را ترغیب می کند که یک دارایی دیجیتال را با دارایی دیگر معامله کنند. بیشتر اوقات ، هنگام واریز پول فیات در صرافی ، یک تاجر باید کمیسیون پرداخت کند. همین قانون برای برداشت ها کار می کند.
هزینه های شبکه از آنجا که ما در مورد تجارت ارز رمزنگاری صحبت می کنیم ، باید فاکتور زنجیره بلوک را در ذهن داشته باشید. تجارت در مبادلات غیرمتمرکز (DEX) کاربران را مجبور به پرداخت هزینه شبکه یا گاز می کند. دارایی های دیجیتالی که بر روی زنجیره های بلوکی ساخته شده بر اساس الگوریتم اجماع اثبات کار (ETH ، BTC ، LTC و غیره) کار می کنند ، باید استخراج شوند. بنابراین ، هزینه خاصی وجود دارد که باید برای پاداش miner پرداخت شود.
هزینه های مبادله هنگام معامله در بورس متمرکز رمزنگاری ، دومی نقش واسطه بین معامله گران را بازی می کند. بنابراین صرافی های ارز رمزپایه ای برای معاملات انجام شده در سیستم عامل های خود برخی از هزینه ها را دریافت می کنند.

دو تعریف مهم در این زمینه که باید مورد توجه قرار گیرند: سازندگان و گیرندگان. 

سازندگان ، یا همانطور که اغلب آنها را ارائه دهندگان نقدینگی می نامند ، بازرگانانی هستند که سفارشی می دهند که فوراً قابل جبران نیست. برعکس ، گیرندگان نقدینگی را از دفتر سفارش می گیرند. آنها یک سفارش بازار می دهند که می تواند بلافاصله اجرا شود. 

Crypto سازندگان بازار ارزش زیادی را مبادله می کند. در نتیجه ، سازندگان بازار کارمزد مبادله کمتری دارند ، در حالی که متولیان بازار مجبور به پرداخت هزینه های کمیسیون بالاتر هستند.   

برخی از مبادلات رمزنگاری غول پیکر مانند Binance ، Huobi و دیگران رمزهای اصلی خود را دارند. مبادلات رمزنگاری برای جلب نقدینگی بیشتر به ارز رمزنگاری شده داخلی خود ، معامله گران را تشویق می کنند که دارایی های رمزنگاری شده را در برابر توکن خود معامله کنند در حالی که قول پرداخت هزینه معاملاتی پایین تر و گاهی اوقات بدون پرداخت هزینه را می دهند. اگر به دنبال روش های جدید تجارت رمزنگاری با هزینه صفر هستید ، چنین استراتژی ای مفید خواهد بود.

5 صرافی برتر Crypto با کمترین هزینه

شماره 1 HitBTC

HitBTC که یک پیشکسوت واقعی در صنعت رمزنگاری است ، از سال 2013 یک تجربه تجاری بی عیب و نقص را امکان پذیر می کند. در طلوع دنیای رمزنگاری و بلاکچین ، HitBTC در میان اولین نقاط تجارت رمزنگاری برای تجارت BTC بود..

HitBTC یکی از رقابتی ترین هزینه های مبادله را ارائه می دهد. صرافی 0.1٪ هزینه سازنده و 0.25٪ هزینه گیرنده را ارائه می دهد. اگر شما صاحب افتخار یک حساب به روز شده هستید ، به برنامه راه آهن معاملات دسترسی خواهید یافت. سازوکار این برنامه کاملاً ساده است: هرچه بیشتر تجارت کنید ، هزینه معاملات شما پایین می آید. معامله گران حرفه ای (یا بازرگانانی که تجارت بالایی دارند) می توانند در مورد یک ساختار هزینه شخصی بحث کنند. صرافی از سپرده های فیات پشتیبانی نمی کند. 

هزینه های معاملاتی برای سازندگان بازار و متقاضیان بازار در بورس HitBTC

لطفا توجه داشته باشید که صرافی بسته به ارز رمزنگاری شده ای که می خواهید برداشت کنید هزینه های برداشت را می گیرد.

شماره 2 KuCoin

KuCoin از سال 2017 در بازار رمزنگاری فعالیت می کند. از اکتبر 2020 ، صرافی دسترسی به بیش از 380 بازار رمزنگاری را فراهم می کند. صرافی رمزنگاری برای کسانی که تازه شروع به گام برداشتن در زمینه تجارت ارزهای رمزپایه کرده اند مناسب است.

وجوه واریز و برداشت kucoin

KuCoin با همان معاملات 0.1٪ هزینه سازندگان و گیرندگان بازار را می گیرد که در واقعیت رمزنگاری بسیار کم است. برخی از هزینه های برداشت وجود دارد که به ارز رمزنگاری شده ای که می خواهید برداشت کنید بستگی دارد.

شماره 3 پیمکس

Phemex یک بستر ارز رمزپایه ای نسبتاً جوان برای تجارت رمزنگاری و معاملات آتی است. این مبادله توسط معامله گران با تجربه Wall Steet ساخته شده است به طوری که آنها سعی می کنند ابزارهای ضروری تجارت را در اختیار هر کاربر قرار دهند. تبادل Phemex در سال 2019 فعال شد و از آن زمان تقریباً 300،000 کاربر را در سراسر جهان درگیر خود کرده است.

با وجود این واقعیت که این پلتفرم توسط معامله گران برای معامله گران ساخته شده است ، تازه واردان رمزنگاری نیز هنگام معامله در Phemex احساس راحتی می کنند. UX / UI کاملاً بومی است ، بنابراین مشارکت در ویژگی های سیستم عامل مشکلی نخواهد داشت. 

هزینه های واریز و برداشت phemex

کاربرانی که دارای حساب معاملاتی در Phemex هستند می توانند از برداشت BTC با کارمزد صفر و واریز بیت کوین بدون محدودیت لذت ببرند. همچنین لازم به ذکر است که فقط کاربران Premium و Premium Trial می توانند معاملات نقطه ای بدون هزینه را شروع کنند. کاربران عادی باید 0.1٪ هزینه معامله پرداخت کنند (برای سازندگان و گیرندگان کار می کند).

شماره 4 Digitex

معاملات آتی digitex امکان معامله بیت کوین با هزینه صفر را فراهم می کند

Digitex یک بورس معاملات آتی ارز رمزنگاری شده شناخته شده است. این پلت فرم برای معامله گران پیشرفته تر که به طور کلی می دانند چگونه با قراردادهای آتی معامله کنند مناسب است. با این وجود ، کسانی که مایل به خرید معاملات آتی بیت کوین بدون کارمزد هستند ، از Digitex بسیار استقبال می کنند. مبادله نیازی به انجام مراحل پیچیده KYC ندارد اما نقدینگی بالایی را ارائه می دهد.

وب سایت Digitex هیچ اطلاعاتی در مورد هزینه های کمیسیون اضافی که می تواند شارژ شود ارائه نمی دهد. قبل از اینکه وارد معاملات آتی بیت کوین با کارمزد صفر شوید ، یادگیری بیشتر در مورد معاملات قراردادهای آتی و سایر هزینه های معاملاتی که ممکن است در این زمینه وجود داشته باشد بسیار حیاتی است..

شماره 5 لیکی

احتمالاً یکی از آن صرافی های رمزنگاری است که امکان تجارت رایگان بیت کوین را فراهم می کند و معاملات رمزنگاری با هزینه صفر را برای بقیه ارزهای رمزپایه فراهم می کند. آماده باشید که هیچ هزینه ای برای تجارت و سپرده های ارز رمزنگاری شده تأمین نکنید.

صرافی Lyyke معاملات و سپرده های رمزنگاری با هزینه صفر را فراهم می کند

با این حال ، به عملیات برداشت که دارای هزینه های خاص و حداقل محدودیت است ، توجه زیادی داشته باشید. به عنوان مثال ، حداقل میزان برداشت BTC 0.000027 BTC است. در این حالت هزینه معامله برداشت 0.0005 بیت کوین خواهد بود. همچنین ، هزینه معاملات سپرده (در صورت استفاده از سیستم های پرداخت و کارت های اعتباری) 3.9٪ است. برداشت مستقیم از کارت اعتباری شما مجاز نیست.

خط پایین

همانطور که مشاهده می شود ، هیچ مکان معاملاتی وجود ندارد که یک فضای تجارت کاملاً بدون هزینه را برای شما فراهم کند. اگر کسی به شما خرید و فروش ارز رمزنگاری شده را بدون پرداخت هزینه کمیسیون پیشنهاد می کند ، توصیه می شود تحقیقات خود را انجام دهید. وجوه خود را در صرافی های قابل اعتماد ارزهای رمزنگاری شده واریز کنید. 

در صورت نیاز به سرعت مبادله ، فروش یا خرید BTC یا هر دارایی دیجیتال دیگر ، Changelly خدمات عالی را فقط با هزینه 0.25٪ به شما ارائه می دهد. تمام هزینه های کمیسیون شفاف است و قبل از اجرای معامله قابل مشاهده است. تجارت ایمن داشته باشید و برای مقالات آموزشی جدید در وبلاگ ما مشترک شوید! 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map