چگونه می توان کمک های بیت کوین را به صورت قانونی قبول کرد

اگرچه بیشتر ICO ها کمپین های جمع آوری کمک مالی هستند و برای اهداف تجاری سازمان یافته اند ، اما برخی از پروژه ها برای کمک به مردم و سهولت زندگی آنها طراحی شده اند. رمزها و ارزهای رمزنگاری شده مردم را قادر می سازد تا کمک مالی را به راحتی و به سرعت انجام دهند تا روند کار شفاف و صادقانه انجام شود. بیایید چندین سازمان بشردوستانه را مشاهده کنیم که قبلاً از مزایای بلاکچین و ارز رمزپایه بهره مند شده اند.

چگونه می توان کمک های بیت کوین را به صورت قانونی قبول کرد?

اگرچه هیچ قانونی برای منع کمکهای مالی در ارزهای رمزپایه وجود ندارد ، رمزنگاری از نظر حقوقی متفاوت است (ما در رمزنگاری خود بحث کردیم که & راهنمای مالیات بیت کوین) در کشورهای مختلف. بنابراین در حالی که برخی از سازمان ها آزاد هستند که رمزنگاری را بدون حتی گزارش رسمی درباره کمک های مالی بپذیرند ، برخی دیگر موظف به پرداخت مالیات خواهند بود.

بنابراین ، یک سازمان خیریه باید در مورد وضعیت حقوقی ارز رمزنگاری شده در کشوری که در آن ثبت شده است اطلاعاتی کسب کند و اینکه آیا مالیات اهدا شده ارزهای رمزپایه دریافت شده مالیات دارد یا خیر..

به عنوان مثال ، در ایالات متحده ، وقتی صحبت از اهداف گزارشگری می شود ، بیت کوین به عنوان یک دارایی مالی در نظر گرفته می شود و باید در صورت وضعیت مالی یک سازمان گزارش شود. سازمان ها باید از الزامات گزارش مالیاتی آگاه باشند.

قانون درآمد داخلی بین نحوه ساخت هدیه اموال در مقابل هدیه نقدی تفاوت قائل شده است.

هنگامی که هدایای اموال به یک موسسه خیریه عمومی ارسال می شود ، اهداكننده ممكن است ملزم به كاهش ارزش منصفانه بازار باشد, به خصوص هنگامی که قرار است هدیه یک دارایی بلند مدت برای افزایش سرمایه باشد. اگر هدیه برابر با 500 دلار یا بیشتر باشد ، یک موسسه خیریه باید فرم 8283 اهدا کننده را برای دریافت آن امضا کند و مراحل کسر را طی کند. برای کمک های بیت کوین به ارزش بیش از 5000 دلار که اوراق بهادار عمومی معامله نمی شود ، سازمان ها باید اطلاعاتی درباره ارزش منصفانه بازار ارائه دهند.

لیست سازمان های خیریه پذیرش بیت کوین

تعداد موسسات خیریه ای که BTC را می پذیرند به طور مداوم در حال افزایش است: آنها به حوزه های مختلف زندگی ما کمک می کنند. بیایید ببینیم کجا می توانید رمزگذاری را به خیریه اهدا کنید.

تحصیلات

بسیاری از پروژه های خیریه برای دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش طراحی شده اند. یک مثال خوب این است بنیاد آلفا اجتماعی, در سال 2017 تأسیس شد. این کمک مالی با ارز رمزپایه را می پذیرد: بودجه جمع شده برای اعطای کمک هزینه به پروژه هایی که شامل حمایت اجتماعی و یادگیری بلاکچین هستند ، استفاده می شود. مبلغ این کمک هزینه 10 تا 100 هزار دلار است و منوط به تصمیم هیئت منصفه است که با متقاضیان مصاحبه می کند.

طبق گفته های فوربس ، در کمتر از یک سال تیم آنها بیش از یک میلیون دلار سرمایه جمع کرده و در حال حاضر از شش پروژه پشتیبانی می کند. به عنوان مثال ، کمک هزینه 30000 دلاری به برندگان هکاتون تأثیرات اجتماعی در اجلاس معتبر The Impact Summit اعطا شد. در این مراسم 350 دانشجوی علوم کامپیوتر از بیش از 20 دانشگاه گرد هم آمدند تا نشان دهند که چگونه استعدادهای فنی آنها می تواند بر جامعه تأثیر بگذارد.

کاملاً یک پروژه غیرانتفاعی آفریقای جنوبی است که به کودکان فقیر اجازه می دهد اسناد شخصی و دسترسی به آموزش پیش دبستانی و پشتیبانی مالی را بدست آورند.

کد الهام بخش یک بنیاد افغان است که در سال 2015 تاسیس شده است. این کلاس ها کلاس هایی را برای زنان افغان که می خواهند با کمک های خیریه بیت کوین که جمع آوری می کند در مورد برنامه نویسی و تجارت آنلاین بیاموزند ، ترتیب می دهد. اولین مدرسه در هرات هر روز حدود 50 زن را آموزش می دهد و از زمان تأسیس این بنیاد به صدها زن افغان کمک می کند تا آموزش فنی داشته باشند.

همانطور که به گذشته نگاه می کنم ، رویاهای تحقق یافته ای را می بینم که نمایانگر آینده ای روشن است. CodeToInspire ایستاده است مصمم تر از همیشه. چنین دختران جوانی می آیند و می روند و رویاهای بسیاری وجود دارد که به حقیقت می پیوندند.

P.S

عکس فارغ التحصیلان در سال 2017. بیشتر آنها اکنون در افغانستان استخدام شده اند.# کد دختران افغان pic.twitter.com/nIgqBSaR4z

– حسیب رسا &# 127462؛&# 127467؛ (h_rassa) 27 اکتبر 2019

تأمین آب تمیز

حدود 1 میلیارد نفر در جهان به آب تمیز دسترسی ندارند ، که منجر به عفونت های جمعی و مرگ و میر بالا می شود. سکه آب تمیز این پروژه به افراد نیازمند در آفریقا و سایر نقاط جهان کمک می کند. روند اهدا چگونه سازمان یافته است؟ 0.1٪ از هر معامله انجام شده با سکه های داخلی به بنیاد CharityWater.org می رود که آب تمیز را در درجه اول آفریقا تأمین می کند و در حال حاضر به بیش از 8.4 میلیون نفر در سراسر جهان کمک کرده است.

Clean Water Coin platform.jpg

بانك پلت فرم یک پروژه مشابه را راه اندازی کرد: این سکه خیریه رمزنگاری WaterCoin را به کاربران معرفی کرد ، قیمت اصلی آن 0.02 دلار بود – قیمت یک لیتر آب آشامیدنی تمیز. اکنون تنها نقطه توزیع در ناروک (کنیا) واقع شده است: حدود 1000 ساکن با بیش از 10،000 لیتر آب آشامیدنی تأمین می کند. مزیت اصلی سیستم عامل عدم وجود واسطه ها است: همه کمک ها مستقیماً به مقصد می روند.

محیط

VEROS سکوی جمع آوری کمک مالی صندوق های خیریه را که به حل مشکلات زیست محیطی و حفاظت از کره زمین اختصاص داده شده است ، متحد می کند. این برنامه از کمپین هایی با هدف توسعه فن آوری های دوستدار محیط زیست ، پروژه های بشردوستانه و غیره پشتیبانی می کند. در حالی که VEROS در حال ساخت بلاکچین خود هستند ، شما می توانید ارز رمزنگاری شده را با استفاده از ابزارک Changelly که حدود 150 سکه را پشتیبانی می کند ، اهدا کنید..

رابط پلت فرم VEROSرابط پلت فرم VEROS

دارو

با اينكه مدیک موبایل یک پروژه مبتنی بر بلاکچین نیست ، و توسط وب سایت BitGive پشتیبانی مالی می شود که کمک های خیریه بیت کوین را می پذیرد. این پروژه برای ارائه آموزش برای متخصصان مراقبت های بهداشتی ایجاد شده است. در سه ماهه اول سال 2018 ، این سازمان به نزدیك 20000 نفر از 23 كشور كمك كرد تا دانش پزشكی پیدا كنند و شغل پیدا كنند. بیشترین کمک به کسانی می شود که به دلیل فقر و استانداردهای پایین اجتماعی نمی توانند به دوره ها دسترسی پیدا کنند ، یعنی افراد در آمریکای لاتین ، آفریقا و برخی از کشورهای آسیایی. علاوه بر این ، کارمندان مدیک موبایل تحقیق کرده و مقالات پژوهشی منتشر می کنند. کمک های مالی می تواند مستقیماً در وب سایت (فقط دلار پذیرفته می شود) یا از طریق BitGive (بیت کوین) انجام شود..

آیا می توانیم از پیری جلوگیری کنیم؟ ده ها محقق با حمایت مالی SENS در حال کار بر روی این موضوع هستند آنها به طریقی یا دیگری داروها و روشهای درمانی را برای بیماریهای مرتبط با پیری تولید می کنند. کمک های مالی نه تنها با ارز فیات بلکه با بیت کوین ، اتریوم و Litecoin نیز پذیرفته می شوند. تیم پروژه تحقیقاتی را در آزمایشگاه خود در کالیفرنیا انجام می دهد که در مورد درمان بیماری های قلب و چشم ، تغییرات ژنتیکی و تأثیر آنها بر ایمنی و پروتئین ، پیری سلول و موارد دیگر مطالعه می کند..

کمک به قربانیان

کمک های مالی رمزنگاری همچنین به افرادی که تحت شرایط ناگوار زندگی شان خراب شده کمک می کند. مثلا, مجموعه مشترک کانادا Bitcoin را برای خیریه برای کمک به پناهندگان و افراد نیازمند می پذیرد. وب سایت رسمی مجموعه مشترک داستان واقعی افراد نجات یافته را منتشر می کند: بسیاری از آنها قربانیان بلایای طبیعی بودند.

آخرین درب یک مرکز توان بخشی کانادایی است که در ونکوور واقع شده است. این کمک مالی را با ارز رمزنگاری شده بیت کوین و بیت کوین کش می پذیرد. این سازمان نه تنها به معتادان به الكل و معتادان كمك می كند تا از این اعتیاد خلاص شوند ، بلكه همه كار ممكن را برای كمك به آنها در معاشرت مجدد انجام می دهد. کارکنان سازمان (اتفاقاً بسیاری از آنها بیماران سابق کلینیک هستند) به وظیفه خود در کمک به بیماران در درمان شرایط بهداشت روانی خود متعهد هستند. این مرکز علاوه بر حمایت اجتماعی ، در یافتن شغل به آنها کمک می کند. آخرین در با سازمان های دولتی و خصوصی همکاری می کند و جای خالی مختلفی را فراهم می کند.

آیا می دانید که حتی برنامه جهانی غذا اکنون می توانید توسط بیت کوین حمایت مالی کنید؟ پروژه Blockchain’s Building Blocks به عنوان بخشی از آن برنامه راه اندازی شد. کمک های مالی کمک به پناهندگان سوری در اردن است. به عنوان مثال ، زنانی که از یک سوپرمارکت خرید می کنند می توانند از انبارهای نقدی استفاده کنند یا مستقیماً هزینه کالاها را با هزینه اهداکنندگان پرداخت کنند.

حمایت از حقوق و آزادی اطلاعات

بنیاد آزادی مطبوعات پذیرش کمک های مالی در Bitcoins ، Ethereum ، Litecoin و ZCash را آغاز کرده است ، که به طور خودکار به ارز فیات تبدیل می شوند. این طرح به طور فعال توسط مدیر اجرایی FPF Trevor Timm پشتیبانی می شود كه معتقد است تمرکززدایی ابزاری عالی برای مبارزه با سانسور ، آزار روزنامه نگاران و غصب قدرت است. پشتیبانی FPF آنها را قادر می سازد تا با چالش ها و نقاط ضعف این حرفه کنار بیایند.

EFF (بنیاد مرزی الکترونیکی) یک موسسه خیریه است که از آزادی های مدنی در اینترنت و به طور کلی در دنیای دیجیتال محافظت می کند. با کمال تعجب ، این سازمان در سال 1990 تاسیس شد ، زمانی که اینترنت هنوز به طور گسترده در دسترس نبود. کمک های بیت کوین از سال 2013 پذیرفته شده است. بودجه جمع آوری شده برای تحقیقات سیاست و دعاوی مربوط به نقض حریم خصوصی اینترنت ، توسعه نرم افزار و موارد دیگر استفاده می شود. تیم فنی EFF قبلا چندین ابزار جالب برای امنیت در فضای مجازی ایجاد کرده است.

بایگانی اینترنتی یک شرکت غیرانتفاعی است که در سال 1996 تاسیس شده است. کپی از صفحات وب ، گرافیک ، صدا و تصویر و نرم افزار را بایگانی می کند. این ذخیره سازی طولانی مدت و دسترسی به داده ها را برای عموم مردم فراهم می کند. در سال 2016 ، اندازه این کتابخانه 15 پتابایت بود! این سازمان کمکهای مالی را با ارزهای رمزپایه مختلف پذیرفته و می توانید با استفاده از ابزارک Changelly یکی از 150 ارز رمزپایه پشتیبانی شده را به آن اهدا کنید!

علاوه بر پروژه های تخصصی ، بنیادهایی وجود دارند که کمک های مالی را با ارز رمزپایه جمع آوری و توزیع می کنند. به عنوان مثال بنیاد BitGive Bitcoin جمع آوری می کند و پول دیجیتال را به پروژه ها اختصاص می دهد. کاربران می توانند بفهمند که بودجه دقیقاً کجا هزینه شده است. BitGive با برخی از پروژه های فوق الذکر نیز کار می کند.

پروژه های BitGive.png

چرخش بیشتر شبیه یک بستر سرمایه گذاری جمعی است: هر کاربری حق ایجاد و انتشار پروژه ای برای جمع آوری سرمایه را دارد. با حمایت از کار سایر شرکت کنندگان ، می توان رتبه کاربر را افزایش داد: هرچه امتیاز بالاتر باشد ، محدودیت ها بیشتر و شانس افزایش مقدار مورد نیاز بیشتر است. برجسته ترین صندوق خیریه بیت کوین به نام صندوق آناناس (توسط شخصی که خود را Pine می نامد) 5057 بیت کوین را در طول یک سال جمع آوری کرده و به 60 سایت خیریه در حوزه های مختلف اهدا کرده است (بهداشت ، آموزش ، کمک های اضطراری به قربانیان ، حفاظت از محیط زیست).

خط پایین

ارز رمزنگاری شده نه تنها برای خرید یا مبادله در وب سایت وجود دارد ، بلکه راحت ترین راه برای اهدا است. مزیت اصلی فعالیت های خیریه مبتنی بر بلاکچین شفافیت و صداقت مطلق است. اهدا کننده همیشه می داند که بودجه آنها در دستان امن است و پول اهدا شده برای هدف مورد نظر خود استفاده می شود. تعداد موسسات خیریه و م Iسسات ICO ماه به ماه در حال رشد است و به افراد از سراسر جهان کمک می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map