هرچه محبوبیت کلی ارزهای رمزپایه افزایش می یابد ، افراد بیشتری تصمیم به سرمایه گذاری در بیت کوین می گیرند – نه تنها معروف ترین رمزنگاری ، بلکه می توان گفت یکی از امن ترین سرمایه گذاری ها نیز است. اگرچه نرخ تسلط بیت کوین در سال های اخیر کاهش یافته است ، اما این واقعیت که این تنها سکه است که شاخص تسلط به نام خود دارد ، گویای این موضوع است.

در این مقاله ، ما در مورد صحبت خواهیم کرد قیمت بیت کوین و اینکه آیا BTC ارزش سرمایه گذاری دارد یا خیر. ما همچنین برخی از استراتژی های ورود را لمس خواهیم کرد و به طور خلاصه در مورد سودآوری استخراج بیت کوین در سال 2020 صحبت خواهیم کرد. بدون آزار بیشتر ، بیایید غواصی کنیم!

چرا بیت کوین درحال جلب توجه است

قیمت BTC در اوایل سال 2019 کمی افت کرده و در اواخر سال 2019 و اوایل سال 2020 راکد است ، اما اکنون دوباره افزایش می یابد. تعیین دقیقاً دلیل تقویت موقعیت بیت کوین اکنون دشوار است ، اما یکی از دلایل اصلی استناد کارشناسان Hype و FOMO است. ساده است: هرچه تعداد بیشتری بیت کوین بخرند ، قیمت آن بالاتر می رود. و هرچه قیمت آن بیشتر باشد ، از ترس از دست دادن سودهای احتمالی آینده ، افراد بیشتری برای خرید آن هجوم می آورند. هیچ رازی نیست که بسیاری از افراد رمزنگاری را یک دارایی سوداگرانه می دانند و فقط به دنبال سودهای کوتاه مدت به آن علاقه مند می شوند.

چرا در بیت کوین سرمایه گذاری کنید?

چرا باید در بیت کوین سرمایه گذاری کنید و نه فیات ، سهام یا ارزهای رمزپایه دیگر؟ چند دلیل وجود دارد که شما باید BTC را انتخاب کنید.

بیت کوین محبوب است

همانطور که در بالا ذکر کردیم ، به دلیل محبوبیت آن بیت کوین اغلب اولین ارز رمزنگاری شده است که مردم در مورد آن می آموزند. در نتیجه ، افراد بیشتری می خواهند روی آن سرمایه گذاری کنند. برخلاف سهام ، قیمت ارزهای رمزپایه به موفقیت شرکت پشت سر آنها (چون عمدتا غیرمتمرکز هستند) یا اقتصاد هر کشوری بستگی ندارد – بر اساس عرضه و تقاضا است. نه تنها حجم معاملات بالاتر و توجه عمومی نشانه این است که ارز رمزنگاری شده آینده امیدوار کننده ای دارد ، بلکه اغلب نقدینگی بالا را نیز تضمین می کنند ، که یکی از عوامل اصلی در انتخاب دارایی برای سرمایه گذاری است..

بیت کوین کمیاب است

برخلاف فیات ، بیت کوین ، دقیقاً مانند سایر ارزهای رمزپایه ، عرضه محدودی دارد. فقط 21 میلیون BTC وجود دارد. بنابراین ، می توان آن را به عنوان یک منبع محدود مانند طلا ، نقره و غیره در نظر گرفت. از آنجا که دولت ها می توانند از نظر فنی مقدار نامحدودی از ارزهای فیات (چاپ) ایجاد کنند ، برخی از سرمایه گذاران طلا ، بیت کوین و سایر منابع محدود را سرمایه گذاری سودآورتر به عنوان کمبود خود می دانند آنها به سرعت و به همین راحتی ارزش کم نمی شوند. علاوه بر این ، یک عرضه محدود به این معنی است که طبق قوانین اساسی اقتصاد ، تقاضای رو به رشد BTC نه با تولید بیشتر ، بلکه با قیمت های بالاتر تأمین می شود.

بیت کوین مفید است

هرچه زمان می گذرد ، بیت کوین بیشتر و بیشتر در زندگی روزمره ما ادغام می شود. می توان آن را از دستگاه های خودپرداز برداشت کرد ، می توان آن را به صورت دیجیتالی ذخیره کرد ، می تواند برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات مورد استفاده قرار گیرد – طبق coinmap.org ، در حال حاضر بیش از 18 هزار مشاغل وجود دارد که Bitcoin را در سراسر جهان قبول می کنند. علاوه بر این ، توسط شرکت های مستقر مانند PayPal شناخته شده است ، و سازگاری روزافزون نشانه بسیاری از کارشناسان است که بیت کوین برای ماندن در اینجا است و آن را به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند..

بیت کوین سودآور است

نوسانات بالا هم از مزایا و معایب اصلی بازار رمزنگاری است. قیمت ها می توانند یک روز اوج بگیرند و روز دیگر خراب شوند. با این حال ، همه حرکات قیمت ارزهای رمزپایه آنقدر شدید نیستند. برای سکه های تثبیت شده مانند بیت کوین ، نوسانات بیشتر ممکن است ضررهای کوتاه مدت باشد ، اما بازدهی بالاتری نسبت به بازار سهام سنتی نیز دارد. افرادی که 1 BTC را در بهار 5 هزار دلار خریداری کرده و اکنون آن را با قیمت 18 هزار دلار فروخته اند ، 13 هزار دلار درآمد کسب کرده اند – این سود بسیار بسیار کمی است که فرصت های سرمایه گذاری می تواند به شما بدهد.

نکته دیگری که قابل ذکر است این است که بازار رمزنگاری به طور کلی و بیت کوین به طور خاص در میان هرج و مرج در بازارها در بهار 2020 انعطاف پذیری زیادی نشان داده اند – نشانه خوب دیگر.

همه آنچه گفته شد ، لطفاً یکی از قوانین اصلی سرمایه گذاری را به خاطر بسپارید – DYOR ، تحقیقات خود را انجام دهید. سایر ارزهای رمزپایه و سایر اشکال سرمایه گذاری را بررسی کرده و آگاهانه تصمیم بگیرید. در پایان روز ، شما تنها کسی هستید که می توانید به این س answerال پاسخ دهید که “آیا باید در بیت کوین سرمایه گذاری کنم یا نه؟”.

قیمت Bitcoin

همانطور که قبلاً در این مقاله ذکر شد ، بیت کوین در سالهای اخیر چند افت و خیز داشته است ، اما قبل از افزایش آن در ماه اکتبر ، بیشتر از سطح قیمت 10 هزار دلار باقی مانده بود. در دسامبر 2017 تقریباً 19665 دلار به ATH (بالاترین میزان خود) رسید و از آن زمان دیگر نتوانست به اوج خود برسد. اخیراً BTC به بالای 19 دلار رسیده است اما به زیر 17 دلار رسیده است. بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند که بیت کوین بهبود خواهد یافت و قصد دارد نه تنها به ATH جدیدی دست یابد ، بلکه بیش از 30 هزار دلار افزایش یابد یا طبق پیش بینی JP Morgan حتی به 140 هزار دلار برسد. با این حال ، این احتمال نیز وجود دارد که قیمت سکه به روند کاهشی خود ادامه دهد.

روند قیمت بیت کوینمنبع: coinmarketcap.com

چگونه در بیت کوین سرمایه گذاری کنیم و از کجا بخریم؟

نظرات در مورد این موضوع تقسیم شده است معامله گران متخصص معمولاً استراتژی های خاص خود را تدوین می کنند ، اما پیروی از آنها برای تازه کارها بسیار دشوار است. به عنوان مثال ، بسیاری از سرمایه گذاران باتجربه سکه های جدیدی خریداری می کنند که پیش بینی می کنند در آینده هیاهوی زیادی خواهند داشت – و همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، محبوبیت نقش اصلی در تعیین قیمت ارز رمزنگاری شده دارد. با این حال ، تازه کارها فاقد تجربه لازم برای تعیین اینکه کدام سکه ها طی چند ماه یا چند سال در بالای صفحه قرار می گیرند ، دارند. بنابراین ، ارزهای رمزپایه تاسیس شده با نرخ رشد پایدار بسیار شرط بندی می کنند ، اما هنوز هم بسیار سودآور ، و هیچ رمزنگاری بهتر برای شروع سفر سرمایه گذاری شما نسبت به بیت کوین وجود ندارد.

با بودن بیت کوین به عنوان یک ارز تثبیت شده ، نقص عدم ورود یک نقطه ورود آشکار را به همراه دارد. اگرچه افت های خود را دارد ، اما تازه کارانی که به دنبال سود فوری یا حداقل سریع هستند ، ممکن است نتوانند آنها را تشخیص دهند یا تعیین کنند که سکه در آینده نزدیک سقوط می کند یا افزایش می یابد. در نتیجه ، اولین توصیه ما این است که hodl باشید – سود فوری را دنبال نکنید ، مواظب افزایش قیمت ها نباشید و سکه های خود را در مکانی امن ذخیره کنید.

در اینجا چند قانون اساسی آورده شده است که باید هنگام شروع کار رعایت کنید:

  • کم خرید ، زیاد فروش

این امر اساسی ترین قانون هنگام خرید هر دارایی است. وقتی قیمت کاهش یافت خرید کنید و زمانی که فکر می کنید به اندازه کافی افزایش یافته است تا بتوانید سود کسب کنید ، بفروشید.

  • به انجمن بپیوندید

به عنوان یک مبتدی ، شاید نتوانید تشخیص دهید قیمت به اندازه کافی پایین است یا برای فروش کافی است. وبلاگ نویسان رمزنگاری را دنبال کنید ، به گفتگوها بپیوندید ، یا انجمن ها را بخوانید – حتی لازم نیست که به طور کامل در انجمن رمزنگاری ها غرق شوید تا برخی از نکات را دریافت کنید ، فقط هر از چند گاهی در مورد آن بررسی کنید.

  • به نظرات مختلف گوش دهید

سعی کنید طیف گسترده ای از افراد را دنبال کنید و براساس نظر فقط یک متخصص نتیجه گیری نکنید – آنها همیشه می توانند اشتباه باشند.

  • متنوع کردن

اگرچه این مقاله درباره سرمایه گذاری در بیت کوین است ، اما باید به شما یادآوری کنیم که یکی از مهمترین استراتژی های سرمایه گذاری متنوع سازی نمونه کارها است.

اگرچه آگاهی از وجود استراتژی های پیشرفته تر ، خوب است ، سعی نکنید همه آنها را بیاموزید یا اگر تازه شروع به کار کرده اید از آنها استفاده کنید – به احتمال زیاد آنها بیشتر از این که به شما آسیب برساند ، به شما آسیب می رسانند.

جایی که می توانید بیت کوین بخرید

مبادلات P2P

مبادلات همتا به همتا معاملات ایمن و بالاترین سطح ناشناس بودن موجود در بازار را به کاربران ارائه می دهد اما فاقد مبادلات نقدینگی است. علاوه بر این ، آنها معمولاً به عنوان مبتدی پسند نیستند.

تغییر

Changelly ، با رابط کاربری بصری کاربر پسند ، هزینه های کم و نرخ رقابتی ، بستر مناسبی برای تازه واردین رمزنگاری است. Changelly نرخ های بسیار خوبی برای بیت کوین ارائه می دهد و به شما امکان می دهد آن را با بیش از 160 ارز رمزپایه مبادله کنید. این شرکت اخیراً اکوسیستم خود را گسترش داده است و شامل یک بازار رمز ارز برای رمزنگاری است که در آن می توانید رمزنگاری را با ارز بومی خود خریداری کنید و همچنین یک بستر تجاری کاملاً ویژه و مناسب برای مبتدیان Changelly PRO. آنها با بهترین دروازه های فیات کار می کنند و روشی آسان ، سریع و شخصی برای خرید BTC با کارت اعتباری یا نقدی ، انتقال بانکی یا Apple Pay به شما ارائه می دهند.

بینانس

Binance یکی از محبوب ترین صرافی های ارز رمزنگاری شده است و همچنین به کاربران اجازه می دهد تا بیت کوین را با کارت های اعتباری خود ، انتقال بانکی یا با بیش از 150 ارز رمزپایه مختلف خریداری کنند. به عنوان بزرگترین صرافی ارز رمزنگاری شده ، بالاترین نقدینگی و در نتیجه بهترین نرخ ها را دارد ، اما به دلیل آسان نبودن رابط کاربری و پیمایش ، برای مبتدیان چندان دوستانه نیست. درست مانند سایر صرافی های لیست ما ، آنها دارای استانداردهای بالایی از امنیت و هزینه های عادلانه هستند. اکوسیستم آنها همچنین شامل یک بستر تجاری است.

چگونه می توان بیت کوین را ایمن کرد

چه بخواهید در مورد قیمت بیت کوین حدس بزنید و چه فکر کنید که این آینده است و آماده هستید تا آخر وقت آن را بپوشانید ، به یک روش ایمن برای ذخیره سکه های خریداری شده خود نیاز خواهید داشت. کیف پول رمزنگاری دو نوع دارد: گرم و سرد. موارد اول به اینترنت متصل هستند و انجام معاملات اساسی را آسان می کنند. از طرف دیگر ، کیف پول یا به سخت افزار نامیده می شوند ، کیف پول ها به اینترنت متصل نیستند و از این رو امنیت بسیار بیشتری دارند. با این حال ، این بدان معنا نیست که کیف پول های گرم به هیچ وجه ایمن نیستند: آنها هنوز هم روش خوبی برای ذخیره سکه های شما هستند. کیف پول داغ برای ذخیره مقادیر کمتر رمزنگاری یا اگر مالک می خواهد دسترسی آسان به وجوه خود را داشته باشد ، مورد استفاده قرار می گیرد ، در حالی که کیف پول سخت افزاری معمولاً توسط افرادی که می خواهند ارز رمزنگاری شده خود را تحریک کنند استفاده می شود.

هجرت

این یکی از بهترین کیف پول های رمزنگاری گرم برای مبتدیان است. این یک رابط کاربری ساده و کاربرپسند است که برای تازه کارهایی که تازه می فهمند همه چیز مناسب است. اگر هرگز سوالی داشتید ، از تماس با تیم پشتیبانی عالی آنها دریغ نکنید. Exodus نسخه های موبایل و دسک تاپ را ارائه می دهد. از بیش از 100 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند (البته از جمله بیت کوین) و به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی آنها را در داخل رابط مبادله کنند. Exodus را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد. همچنین با کیف پول سخت افزاری TREZOR سازگار است.

TREZOR

این یکی از بهترین کیف پول های سخت افزاری موجود در بازار است. صفحه لمسی TREZOR Model T و یک رابط وب بصری آن را برای مبتدیان مناسب می کند. این کیف پول می تواند به تلفن هوشمند یا رایانه شما متصل شود زیرا به همراه کابل USB Type-C ارائه می شود. این بسیار امن است ، از بیش از 1400 ارز رمزپایه پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد تا از طریق مبادلات داخلی ، رمزنگاری را در رابط وب خود انجام دهند. این یک نقطه ضعف قیمت سنگین آن است – Trezor Model T 170 دلار است.

لجر نانو ایکس

این یکی از محبوب ترین کیف پول های رمزنگاری سخت افزاری است و دلیل خوبی هم دارد. استفاده از آن آسان است اما امنیت درجه یک را فراهم می کند. این کیف پول از حدود 1500 ارز رمزنگاری شده پشتیبانی می کند و دقیقاً مانند سایر موارد موجود در این لیست به کاربران امکان می دهد تا آنها رابط کاربری خود را مبادله کنند. برنامه Ledger Live به دارندگان کیف پول اجازه می دهد تا به راحتی نمونه کارها را در رایانه یا تلفن همراه خود مدیریت کنند. به طور کلی ، این کیف پول سخت افزاری مناسب برای مبتدیان است که 119 دلار برای شما هزینه خواهد داشت.

چه زمانی زمان مناسب برای خرید است?

پاسخ کوتاه این است که وقتی قیمت کاهش می یابد و احتمالاً دوباره افزایش یابد ، کم خرید کنید. از توصیه های کلی که برای همه دارایی ها قابل استفاده است پیروی کنید: خرید در انتظار وقایع یا اخباری که احتمالاً قیمت ها را افزایش می دهد.

یکی از ابزارهای مناسب مبتدیان ، Crypto Fear و Greed Index است. این سایت ایجاد شده و توسط alternative.me مدیریت می شود و می تواند شاخص خوبی برای این باشد که آیا شما باید رمزنگاری خود را در یک لحظه خاص بخرید یا بفروشید. “ترس” یک فرصت خرید را نشان می دهد ، در حالی که “طمع” نشان می دهد که بازار برای تصحیح است ، این بدان معنی است که قیمت ها به زودی سقوط می کنند و شما باید بفروشید. این می تواند یک ابزار مفید برای مبتدیان باشد ، اما دقیقاً مانند هر مشاوره مالی دیگری ، از این به عنوان یک راهنمای ضد احمق استفاده نکنید.

اگر تازه کار خود را شروع کرده اید ، سعی کنید هنگام کاهش قیمت خرید کنید و سپس فقط BTC جدید خود را بپوشانید تا جایی که به اندازه کافی افزایش یابد تا بتوانید از آن سود ببرید. اگر می خواهید در مورد پیش بینی حرکات قیمت بیشتر بدانید ، از بالا به ما توصیه کنید و به انجمن های رمزنگاری بپیوندید ، در مورد تجزیه و تحلیل فنی بیاموزید ، و مهمتر از همه ، یک تجربه عملی کسب کنید. ما توصیه می کنیم مقادیر کمتری را شروع کنید تا فقط احساس بازار کنید.

آیا باید در استخراج بیت کوین سرمایه گذاری کنید؟?

هرچه سکه از محبوبیت بیشتری برخوردار باشد ، استخراج از سود معدن کمتر می شود. با محبوب ترین ارز رمزنگاری شده بیت کوین ، افراد زیادی تلاش می کنند آن را استخراج کنند و این امر منجر به هزینه های زیادی می شود. البته ، از آنجا که قیمت BTC در حال افزایش است ، میزان پولی که می توانید با استخراج آن بدست آورید نیز افزایش می یابد – اما تعیین اینکه آیا می توانید سود کسب کنید دشوار است. اگر می خواهید از استخراج BTC استفاده کنید ، باید گزینه های احتمالی را بررسی کنید و هزینه استفاده از تجهیزات کشاورزی را برای شما محاسبه کند. سودآوری استخراج بیت کوین به هزینه برق و تجهیزات لازم در محل زندگی شما بستگی دارد.

افکار نهایی

قیمت بیت کوین ممکن است در آینده نزدیک کاهش یابد ، اما تا زمانی که عموم مردم به ارزهای رمزپایه علاقه دارند ، دوباره افزایش می یابد. این یک سرمایه گذاری سودآور و در عین حال نسبتاً ایمن است. اگرچه ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد ، اما مشاهده می شود که تفاوت آن با اشکال سنتی سرمایه گذاری متفاوت است ، پس از کمی تحقیق مطمئناً می دانید که بسیار ساده است. شما می توانید بدون داشتن هیچ گونه دانش فنی در مورد بلاکچین یا ارزهای رمزپایه شده ، روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید ، فقط مراقب این خطر باشید و از اخبار مهم چشم پوشی کنید. و اگر می خواهید متخصص شوید ، بسیاری از مطالب آنلاین به صورت آنلاین وجود دارد.

با کارت اعتباری ، انتقال بانکی یا Apple Pay در Changelly ، BTC و بیش از 170 دارایی دیجیتال خریداری کنید.

سالات متداول

خرید یک بیت کوین چقدر هزینه دارد?

در زمان نوشتن این مقاله ، قیمت هر بیت کوین 35 هزار دلار بود. شما همیشه می توانید قیمت فعلی را در ابزارک زیر بررسی کنید:

آیا ارزش سرمایه گذاری در بیت کوین را دارد?

ما در حال حاضر این کار را سرمایه گذاری ارزشمندی می دانیم ، اما لطفاً توجه داشته باشید که نمی توانیم به شما مشاوره مالی واقعی بدهیم. لطفاً قبل از تصمیم به سرمایه گذاری در مورد هر دارایی ، کاملاً تحقیق کنید.

بهترین استراتژی سرمایه گذاری برای خرید بیت کوین چیست?

خرید کلاسیک کم & فروش بالا.

حداقل مقدار بیت کوین که می توانم خریداری کنم چقدر است?

کمترین مقدار بیت کوین که می توانید خریداری کنید 1 Satoshi یا 0.00000001 BTC است. با این حال ، بیشتر سیستم عامل ها و بازارهای مبادله به دلیل هزینه های مرتبط با معاملات ارزهای رمزپایه ، حداقل حداقل دارند. به عنوان مثال ، در Changelly ، می توانید چند Satoshis را به قیمت 30 دلار (حداقل مبلغ) خریداری کنید.

آیا برنامه های سرمایه گذاری بیت کوین وجود دارد؟?

تعداد بسیار کمی وجود دارد. یکی از برجسته ترین موارد ITRust Capital IRA است.

{

"@متن نوشته": "https://schema.org",

"نوع": "صفحه FAQ",

"اصلی": [{

"نوع": "سوال",

"نام": "خرید یک بیت کوین چقدر هزینه دارد?",

"پذیرفته شده پاسخ": {

"نوع": "پاسخ",

"متن": "در زمان نوشتن این مقاله قیمت هر بیت کوین 16،9 هزار دلار بود. شما همیشه می توانید قیمت فعلی را در coinmarketcap.com بررسی کنید."

}

} ، {

"نوع": "سوال",

"نام": "آیا ارزش سرمایه گذاری در بیت کوین را دارد?",

"پذیرفته شده پاسخ": {

"نوع": "پاسخ",

"متن": "ما در حال حاضر این کار را سرمایه گذاری ارزشمندی می دانیم ، اما لطفاً توجه داشته باشید که نمی توانیم به شما مشاوره مالی واقعی بدهیم. لطفاً قبل از تصمیم به سرمایه گذاری در مورد هر دارایی ، کاملاً تحقیق کنید."

}

} ، {

"نوع": "سوال",

"نام": "بهترین استراتژی سرمایه گذاری برای خرید بیت کوین چیست?",

"پذیرفته شده پاسخ": {

"نوع": "پاسخ",

"متن": "خرید کلاسیک کم & فروش بالا."

}

} ، {

"نوع": "سوال",

"نام": "حداقل مقدار بیت کوین که می توانم خریداری کنم چقدر است?",

"پذیرفته شده پاسخ": {

"نوع": "پاسخ",

"متن": "کمترین مقدار بیت کوین که می توانید خریداری کنید 1 Satoshi یا 0.00000001 BTC است. با این حال ، بیشتر سیستم عامل ها و بازارهای مبادله به دلیل هزینه های مرتبط با معاملات ارزهای رمزپایه ، حداقل حداقل دارند."

}

} ، {

"نوع": "سوال",

"نام": "آیا برنامه های سرمایه گذاری بیت کوین وجود دارد؟?",

"پذیرفته شده پاسخ": {

"نوع": "پاسخ",

"متن":"تعداد بسیار کمی وجود دارد. یکی از برجسته ترین موارد ITRust Capital IRA است."}

}]

}

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me