SecureLine VPN از آن می آید اوست, مشهور ناشر ضد ویروس. این بخشی از مجموعه محصولات حریم خصوصی و امنیتی اینترنت است.

ارائه می دهد نسخه آزمایشی 7 روزه رایگان از سرویس کامل که برای همه محبوب ترین سیستم عامل ها در دسترس است.

در این مقاله ، ما به چگونگی Avast SecureLine VPN در برابر خدمات برتر VPN موجود در بازار قرار می گیرد.

آیا تجربه آنها در بازار ضد ویروس مزیتی برای آن در مقایسه با سایر سرویس های VPN دارد?

برای ساده کردن ارزیابی VPN SecureLine از Avast ، این مقاله را بررسی می کنیم 8 بخش لمس کردن مهمترین ویژگیهای سرویس VPN. اینها هستند:

بررسی VPN Avast SecureLine - منبع: Avast.comAvast SecureLine VPN Review for 2020

 • پشتیبانی دستگاه
 • سرعت
 • امنیت و حریم خصوصی
 • ملاحظات حقوقی و جغرافیایی
 • پوشش جهانی
 • پخش جریانی و تورنت
 • ملاحظات اضافی
 • پشتیبانی مشتری

ما مطمئن هستیم که شما مایلید جستجوی VPN خود را به پایان برسانید ، بیایید برویم.

Avast SecureLine VPN را دریافت کنید

پشتیبانی دستگاه

یکی از مناطقی که Avast SecureLine از رهبران صنعت عقب است ، پشتیبانی دستگاه است. این به شما می دهد چهار گزینه مهم: Windows ، Mac ، Android ، iPhone یا iPad (iOS) ، اما این تمام است. پشتیبانی از Linux یا افزونه های مرورگر وجود ندارد. و پشتیبانی از روتر نیست.

پشتیبانی دستگاه - منبع: Avast.comپشتیبانی دستگاه – منبع: Avast.com

این که آیا این یک مسئله بزرگ برای شما است ، البته به این بستگی دارد که می خواهید از چه دستگاه هایی محافظت کنید. اگر همه چیز شما در یکی از موارد بزرگ اجرا شود چهار سیستم عامل Avast SecureLine پشتیبانی می کند و شما نیازی به آن ندارید پشتیبانی از روتر, پس این احتمالاً برای شما مسئله ای نیست.

سرعت

سایت SecureLine VPN و بازاریابی بر سرعت این سرویس تأکید می کند. آزمایش سرعت VPN بسیار دشوار است ، بنابراین خوشبختانه برخی از داده های مقایسه ای را داریم. از یک می آید تجزیه و تحلیل ژوئن 2018 12 سرویس VPN توسط AV-TEST GmbH.

سریعترین سرعت بارگیری - منبع: Avast.comسریعترین سرعت بارگیری – منبع: Avast.com

در اجرا بخش تست از گزارش, این سرعت بارگذاری ، سرعت بارگیری و تاخیر برای هر VPN در تمام ساعات روز و شب در طول یک هفته کامل.

SecureLine VPN برخی از موارد را روشن کرد سریعترین سرعت بارگیری برای پخش جریانی اما در بقیه آزمایشات ، این سرویس نتایجی را به دست آورد که در نیمه پایینی بسته بودند. منابع دیگر می دهند نتایج متفاوت, با نامگذاری SecureLine VPN به عنوان خیلی سریع, یا حداقل بالاتر از حد متوسط.

اگر شما کاربر کامپیوتر, بهترین شرط شما این است که بارگیری کنید نسخه آزمایشی 7 روزه رایگان ارائه شده توسط Avast و ببینید که خدمات برای شرایط خاص شما چگونه کار می کند.

امنیت و حریم خصوصی

آ VPN برای اطمینان از امنیت و حریم خصوصی شما باید از ویژگی ها و قابلیت های خاصی برخوردار باشد. در این بخش خواهیم دید که SecureLine VPN چقدر به شما ارائه می دهد. برخی از اطلاعات این بخش از AV-TEST GmbH ذکر شده در بالا می باشد.

امنیت

امنیت VPN همه چیز در مورد حفظ مهمانی های غیر مجاز است (مانند ISP یا هکرهای خود) از خواندن پیام هایی که بین رایانه شما به عقب و جلو می رود و هر کجا که به اینترنت بروید.

برای تأمین امنیت ، VPN یک ایجاد می کند تونل مجازی برای پیام هایی که بین رایانه شما و سرورهای VPN منتقل می شوند. علاوه بر این ، رمزگذاری پیام ها را به طوری که هیچ کس دیگری نمی تواند آنها را بخواند. قدرت الگوریتم رمزگذاری استفاده شده تعیین می کند که این محافظت تا چه اندازه قوی باشد.

امنیت و حریم خصوصی Avastامنیت و حریم خصوصی Avast

VPN SecureLine استفاده می کند رمزگذاری AES-256, که هست استاندارد طلایی در صنعت تونل زنی با استفاده از انجام می شود OpenVPN, که همچنین بهترین نرم افزار از این دست محسوب می شود. بنابراین در مورد این عوامل, SecureLine نمرات بسیار خوبی.

هرکسی بخواد مسیر شما در اینترنت می توانید از آدرس IP خود استفاده کنید تا بفهمید کامپیوتر شما در کجای دنیا واقع شده است. VPN شما توسط حریم خصوصی شما محافظت می کند مبدل کردن آدرس IP شما.

نشت آدرس IP

از آنجا که پنهان کردن آدرس IP شما است حیاتی برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ، VPN شما باید اطمینان حاصل کند که هر اتفاقی بیفتد ، هستید حفاظت شده در برابر نشت آدرس IP به اینترنت.

تست مقایسه VPN نشان می دهد که SecureLine VPN در برابر آن محافظت می کند انواع نشت رایج از جمله نشت DNS ، نشت IP تورنت, درخواست HTTP نشت می کند, و WebRTC نشت می کند.

نشت آدرس IP - منبع: Avast.comنشت آدرس IP – منبع: Avast.com

VPN نیز باید باشد محافظت اگر در هنگام استفاده از VPN ارتباط شما قطع شود ، شما می توانید آن را قطع کنید.

سرویس های برتر VPN شامل Kill Switch می باشد قطع می شود اگر اتصال VPN قطع شود ، رایانه خود را از اینترنت استفاده کنید.

Avast SecureLine این پایگاه را کاملاً پوشانده نیست. به نظر می رسد که آنها در حال انجام هستند اصلاح کننده این ، با گزارش کاربران a کلید کشتار اکنون در. موجود است نسخه مک از سرویس ، اما نه نسخه ویندوز.

Avast SecureLine VPN را دریافت کنید

ملاحظات حقوقی و جغرافیایی

جایی که سرویس VPN خاص خود را دارد مرکز فرماندهی و جایی که سرورهای آن واقع شده اند ، هر دو می توانند تأثیر بسزایی در امنیت یک امنیت داشته باشند سرویس VPN است. در اینجا ما در مورد چرایی این موضوع و تأثیر آن بر کاربران SecureLine VPN صحبت خواهیم کرد.

صلاحیت قانونی

در حالی که VPN به شما امکان می دهد به نظر برسد واقع شده در مکان های مختلف جهان ، سرویس VPN خود باید باشد قانونی واقع در جایی یعنی سرویس VPN باید جایی در آن گنجانده شود یا مستقر شود دنیای فیزیکی. و این مکان مهم است.

کشورها با توجه به قوانین و سیاستهای بسیار متنوعی دارند حریم خصوصی اینترنت و استفاده کنید. بعضی از کشورها سیاست های لیبرال که برای پیگیری فعالیت های شما نیازی به VPN ندارند و به حریم خصوصی شما احترام می گذارند.

دیگران نیاز دارند خدمات VPN برای ثبت کارهایی که بصورت آنلاین انجام می دهید و تحویل داده ها به دولت بر اساس تقاضا. هنوز هم ، دیگران نیاز دارند خدمات VPN برای جلوگیری از بازدید شما از سایتهایی که سیاستمداران محلی نمی خواهند مردم آنها را ببینند.

صلاحیت قانونی - منبع: Shutterstock.comصلاحیت قانونی – منبع: Shutterstock.com

Avast ، شرکتی که شرکت را اداره می کند SecureLine VPN, مستقر در است جمهوری چک. این کشور در گذشته حریم خصوصی بود و برای نگهداری گزارش فعالیت های کاربر خود به خدمات VPN احتیاج ندارد.

از همان زمان مه 2019, این کشور در حال اجرای نسخه خود از GDPR اروپا بود. نسخه چک شامل می شود “تحقیر” از کامل GDPR. برخی از این موارد استهلاک به دولت قدرت بیشتری نسبت به داده های آنلاین آنلاین نسبت به موارد قبلی داده است جمهوری چک قوانین.

ما وکیل نیستیم و نمی تواند تأثیر این قانون جدید را به شما بگوید. با این حال ، اگر شما نگران افزایش حداکثر حریم خصوصی در اینترنت هستید ، فکر می کنیم ارزش بررسی وضعیت وجود دارد.

در حالی که قوانین قدیمی برای نگهداری گزارش فعالیت های کاربر خود به خدمات VPN نیازی نداشت ، اما Avast آن را حفظ می کند سیاهههای مربوط محدود برای کاربران SecureLine. سیاست حفظ حریم خصوصی آن می گوید این گزارش ها برای این موارد لازم است تجارت مختلف یا اهداف نظارتی.

همچنین بیان می کند که SecureLine این گزارش ها را به آدرس مقامات مربوطه هنگامی که وکلای آن به آن می گویند.

اگر گرفتن بیشترین حریم خصوصی آنلاین از سرویس VPN شما هدف شماست ، شما باید سرویس هایی مانند ExpressVPN ، NordVPN یا PIA را در نظر بگیرید که دارای تاریخ ثابت شده نگهداری هیچ سیاهههای مربوط به شما برای شناسایی شما. بهترین مقاله VPN ما را برای تجزیه و تحلیل هر یک و همچنین برخی دیگر از خدمات عالی VPN که ما توصیه می کنیم بررسی کنید.

مکان های سرور

به عنوان بخشی از آن عملکرد اساسی سرویس های VPN سرورها را در حفظ می کنند چندین کشور سراسر دنیا. حریم خصوصی این سرورها بستگی به قوانین از کشوری که در آن واقع شده اند.

این بدان معناست که حتی اگر از یک سرویس VPN عالی مستقر در کشوری استفاده می کنید که به حریم خصوصی آنلاین احترام می گذارد ، به یک سرور در کشوری که دارای قوانین مختلف می تواند شما را بالا ببرد.

مکان های سرور Avast - منبع: Shutterstock.comمکان های سرور Avast – منبع: Shutterstock.com

یک مثال ناخوشایند سرورهای واقع در ایالات متحده. با تشکر از افشاگری های ادوارد اسنودن ، ما می دانیم که NSA جاسوسی در اتصال به اینترنت از شرکت های محلی و همچنین کار با شرکت ها به نظرسنجی تقریباً تمام اتفاقات آنلاین.

ما هیچ مورد خاصی را نمی شناسیم که از غیر آمریکا سرورهای VPN از نظر فیزیکی در ایالات متحده آمریکا منجر به از دست دادن حریم خصوصی شد. حتی در این صورت ، فقط منطقی است که از خدمات VPN و سرورهای مستقر در آن استفاده نکنید ایالات متحده آمریکا تا حد امکان.

این چگونه VPN SecureLine را تحت تأثیر قرار می دهد؟ همانطور که در بخش بعدی بحث خواهیم کرد ، بیشتر از 25٪ از همه سرورهای SecureLine در ایالات متحده.

پوشش جهانی

داشتن تعداد زیادی سرور در بسیاری از کشورها در سراسر جهان برای یک سرویس VPN مهم است.

سرورهای بیشتر گزینه های بیشتری برای شما فراهم می کنند نقاط اتصال. تصور کنید که به VPN خود نیاز دارید تا به نظر برسد که در کشور یا حتی یک شهر خاص قرار دارید. اما گاهی اوقات یک سرور VPN برای نگهداری یا فقط خراب است گرفتار کردن با تعداد زیادی کاربر.

و گاهی منابعی که می خواهید به آن متصل شوید (به عنوان مثال Netflix) اراده دسترسی را مسدود کنید از یک سرور VPN خاص. اگر سرویس VPN فقط یک سرور در منطقه داشته باشد ، دیگر شانس ندارید.

مکانهای سرور SecureLine - منبع: Avast.comمکانهای سرور SecureLine – منبع: Avast.com

و فراموش نکنید بحث ما درباره فواصل فیزیکی در بخش آخر سرورهای بیشتر در مکان های بیشتر به این معنی است که شما شانس بیشتری برای یافتن سروری دارید که از نظر جسمی نزدیک به مکان واقعی شما یا مکان واقعی یک مکان باشد. منبع اینترنتی می خواهید به آن متصل شوید.

کشورهای بیشتری افزایش دادن احتمالاتی که می توانید به هر مکانی که بخواهید در هر کجای دنیا که واقع شود دسترسی داشته باشید. سرویس هایی مانند BBC iPlayer دسترسی به افرادی را که از شبکه ارتباط برقرار می کنند محدود می کند انگلستان. اگر VPN شما ندارد سرورهای واقع در بریتانیا, شما شانس ندارید.

این بررسی در اوایل نوشته شده است مه 2019. از آن زمان ، Avast SecureLine لیست شده است 55 سرور در 34 کشور.

اگرچه این ممکن است زیاد به نظر برسد ، اما آن را با سرویس هایی مانند این مقایسه کنید ExpressVPN, که به خود می بالد 3000 سرور گسترش در سراسر 94 کشور, یا NordVPN که بیش از حد است 5000 سرور که در 60 کشور.

مشکل پیچیده این واقعیت است که فقط برخی از سرورهای Avast SecureLine پشتیبانی می کنند P2P اتصالات این بدان معناست که افرادی که به قابلیت تورنت نیاز دارند فقط به محدود می شوند 8 سرور در کل شبکه:

 • فرانکفورت ، آلمان
 • پراگ ، جمهوری چک
 • میامی، فلوریدا
 • امستردام. هلند
 • لندن، انگلستان
 • سیاتل، واشنگتن
 • پاریس، فرانسه
 • شهر نیویورک ، نیویورک

اندازه نسبتاً کوچک شبکه Avast SecureLine, و حتی ریزترین سرورهایی که می توانید برای آنها استفاده کنید تورنت کردن یک اشکال بزرگ در این سرویس است.

Avast SecureLine VPN را دریافت کنید

پخش جریانی و تورنت

شاید محبوب ترین استفاده از خدمات VPN برای مشاهده است محتوای چندرسانه ای که در غیر این صورت کاربر به آن دسترسی نخواهد داشت. چرا کسی این کار را می کند? دلایل آن عبارتند از:

پخش جریانی و تورنت - منبع: Shutterstock.comپخش جریانی و تورنت – منبع: Shutterstock.com

 • محتوای مورد نظر توسط دولت محلی سانسور می شود
 • ارائه دهنده محتوا محدودیت های جغرافیایی را برای مکان مشاهده محتوا تعیین می کند
 • کاربران نمی خواهند دیگران بدانند چه محتوایی را مشاهده می کنند

اگر در یکی از این دسته ها قرار می گیرید ، مطمئناً می خواهید در مورد پخش جریانی و / یا اطلاعات بیشتر بدانید تورنت کردن با SecureLink. بیایید ببینیم SecureLink VPN چگونه این وظایف را انجام می دهد.

جریان و سرعت تورنت

Avast هر دو را مجاز می کند جریان و تورنت در SecureLink VPN. اما آیا این سرویس به اندازه کافی سریع است که بدون تأخیرهای اساسی جریان و تورنت را طی کند?

گزارش آزمایش تطبیقی ​​VPN که قبلاً ذکر شد ، شامل مقایسه سرعت جریان و تورنت SecureLink و همچنین سایر موارد است. خدمات برتر VPN. آنچه آنها یافتند:

جریان و سرعت تورنت - منبع: Shutterstock.comجریان و سرعت تورنت – منبع: Shutterstock.com

 • در تست های جریان ، SecureLine بود دومین سرویس سریع, آن را به اندازه کافی سریع برای پخش جریانی لذت بخش فراهم می کند.
 • در تست های تورنت ، SecureLine یکی از موارد زیر بود کندترین خدمات, پشت سر گذاشتن بهترین VPN های تورنت.

بنابراین اگر جریان مورد نظر شماست, SecureLine VPN یک گزینه عالی است اگر قصد استفاده از آن را دارید VPN برای تورنت, شما باید خیلی بیشتر از میانگین زمان بارگیری انتظار داشته باشید.

در مورد نتفلیکس چطور؟?

اتصال به Netflix با VPN همه چیز در مورد عبور از آن است مسدود کردن موقعیت جغرافیایی برای دسترسی به محتوای خود در حالی که خارج از سایت هستید جغرافیایی منطقه Netflix اجازه می دهد.

Netflix چطور؟ - منبع: Shutterstock.comNetflix چطور؟ – منبع: Shutterstock.com

نتایج SecureLink در اینجا مخلوط شده است. این تعجب آور نیست زیرا Netflix برای جلوگیری از طفره رفتن مردم از آن ، سخت جنگ می کند بلوک های جغرافیایی. گفته شد ، ExpressVPN و NordVPN شهرت بهتری نسبت به SecureLink VPN برای پیروزی در این مبارزه دارند.

Avast SecureLine VPN را دریافت کنید

ملاحظات اضافی

قبل از اینکه در Avast SecureLine VPN سرمایه گذاری کنید ، باید برای این موارد کمی فکر کنید اضافی ملاحظات.

ملاحظات اضافی - منبع: Avast.comملاحظات اضافی – منبع: Avast.com

اتصالات

بیشتر VPN ها به شما امکان می دهند تعداد مشخصی از دستگاه ها را به طور همزمان به شبکه آنها متصل کنید. سه یا چهار اتصال همزمان به نظر می رسد این یک قاعده است.

اتصالات - منبع: Shutterstock.comاتصالات – منبع: Shutterstock.com

SecureLine رویکرد دیگری دارد. به نظر می رسد چیزی شبیه به این است:

 • می توانید اشتراک های فقط ویندوز را با 1 ، 3 ، 5 یا 10 اتصال همزمان دریافت کنید
 • اشتراکات Mac ، iOS و Android برای یک دستگاه واحد است
 • اشتراک های چند دستگاهی پنج اتصال همزمان را ارائه می دهد و می توانید بین هر یک از سیستم عامل های پشتیبانی شده ترکیب و مطابقت داشته باشید

اگر در حال خرید VPN هستید ، احتمالاً می خواهید و مطمئناً باید از همه دستگاه های متصل به اینترنت محافظت کنید. این کار شما را به سمت a سوق می دهد اشتراک چند دستگاه, یا یک اشتراک برای هر دستگاه, که یک سردرد مدیریتی است.

قیمت

به طور معمول در این مرحله در یک بررسی ، ما به شما a شکست قیمت گذاری برای سرویس VPN. اما قیمت گذاری برای Avast SecureLine خیلی گیج کننده است.

بسته به نوع سیستم عامل شما ، تعداد دستگاههایی که به VPN وصل خواهید کرد ، متفاوت است عدد سالها خدماتی که شما مایل هستید از قبل متعهد شوید ، و اینکه آیا همه دستگاه های شما از یکسان استفاده می کنند یا نه سیستم عامل.

برو به این صفحه, و به پایین پیمایش کنید SecureLine VPN چند دستگاه مسدود کردن. این گزینه به شما امکان اتصال می دهد 5 دستگاه از هر سیستم عامل پشتیبانی شده (به عنوان مثال رایانه دسک تاپ ویندوز و تلفن Android شما) به طور همزمان در VPN.

کلیک کنید بر روی SecureLine VPN چند دستگاه مسدود کنید (خواه اشتراک چند خطی بخواهید یا نه) و چیزی شبیه به این را خواهید دید:

SecureLine VPN چند دستگاه-قیمت - منبع: Avast.comقیمت چند دستگاه SecureLine VPN – منبع: Avast.com

سیستم عامل مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس کلیک کنید هم اکنون خریداری کنید. هنوز نگران تعیین مدت قرارداد نیستید. با انجام این کار شما را به سبد خرید, که یک گزینه اضافی دارد که بسته به نوع سیستم عاملی که چند لحظه قبل انتخاب کردید متفاوت است.

سبد خرید آواست - منبع: Avast.comسبد خرید آواست – منبع: Avast.com

گزینه های مورد نظر خود را انتخاب کرده و فرم را تکمیل کنید. توجه داشته باشید که برخلاف بیشتر ردیف بالا VPN ، شما نمی توانید هزینه خود را پرداخت کنید اشتراک، ابونمان با بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه Avast فقط چهار کارت اعتباری عمده ایالات متحده یا پی پال به عنوان گزینه های پرداخت.

کلیک موافق & ادامه هید برای تکمیل مراحل خرید و دانلود مشتری VPN شما.

پشتیبانی مشتری

از آنجا که SecureLine VPN فقط یکی از چندین محصول Avast است ، برای پیدا کردن مسیر VPN یک لحظه طول می کشد پشتیبانی مشتری صفحه.

پشتیبانی مشتری - منبع: Avast.comپشتیبانی مشتری – منبع: Avast.com

سایت پشتیبانی ، انتخابی با اندازه مناسب دارد سالات متداول و چگونگی مقالاتی که اگر از نظر فنی دارای مهارت متوسط ​​باشید باید برای شما کافی باشد. اگر می خواهید از تیم پشتیبانی Avast, شما می توانید آن را دریافت کنید, اما گزینه های شما محدود است.

گزینه های موجود در سایت برای درخواست پشتیبانی از یکی از تکنسین های Avast وجود دارد محدود به چت و ایمیل. هرچند که دارد یک حساب توییتر جایی که می توانید درباره SecureLine VPN یا هر مورد دیگر س questionsال کنید محصول Avast.

نتیجه

اگر کاربر سایر محصولات امنیتی و حریم خصوصی Avast هستید ، SecureLine VPN ارزش بررسی دارد. چیزهای زیادی برای استفاده از مجموعه محصولات این شرکت وجود دارد همان ناشر. و در صورت مشاهده محتوای چندرسانه ای هدف اصلی شماست ، برخی از زمانهای پخش عالی را ارسال می کند.

نتیجه گیری - منبع: Shutterstock.comنتیجه گیری – منبع: Shutterstock.com

اما برای استفاده عمومی ، SecureLine VPN هیچ جذابیتی را ارائه نمی دهد فواید. سایر VPN ها ارائه می شوند سرعت بالاتر, ده ها ، حتی صدها برابر بیشتر از سرورهای واقع در کشورهای بیشتر ، و پشتیبانی از دستگاه های همزمان بیشتر و انواع بیشتری از دستگاه ها.

ما اصرار کردن شما باید دیگری را بررسی کنید بررسی های VPN در این سایت قبل از انتخاب این محصول.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me