AVG یک ارائه دهنده نرم افزار ضد ویروس بسیار شناخته شده و محبوب است. بیشتر مردم از اینكه سرویس VPN مخصوص خود AVG VPN نیز دارند بی اطلاع هستند. در این پست می خواهیم ببینیم که چگونه در برابر سایر سرویس های مشابه قرار می گیرد.

VPN چیست?

VPN یا شبکه خصوصی مجازی ، شبکه جایگزینی است که ابتدا رمزگذاری می کند ، سپس داده های شما را به صورت ایمن از طریق اینترنت منتقل می کند.

بررسی AVG VPNبررسی AVG VPN

هدف a VPN محافظت از داده های شخصی شما است (مانند آدرس IP شما), اجازه استفاده از شما را می دهد Wi-Fi به صورت ایمن, فعال کردن مرور خصوصی جلسات ، و به شما امکان دسترسی به وب سایت های محدود یا سانسور شده را می دهد.

VPN دیگر فقط محدود نمی شود لپ تاپ و کامپیوتر. اکنون می توانید از سرویس های VPN در دستگاه های دیگر خود مانند دستگاه Android یا iPhone خود استفاده کنید.

ویژگی های AVG SECURE VPN

شرکت مادر نرم افزار Avast S.R.O., جمهوری چک
مکانها 29 سرورها در 50 کشورها
رمزگذاری 160 بیتی, 256 بیتی AES (ویندوز)
پروتکل ها OpenVPN و UDP (ویندوز)
امنیت بدون نشت ، بدافزار یا ویروس
پشتیبانی نمایشگاه؛ برای پاسخگویی بلیط ارسال کنید
تورنت دسترسی محدود
Netflix / جریان دسترسی محدود
راحتی در استفاده خوب راه اندازی سریع و آسان
امتحان رایگان در دسترس؛ برای تا 30 روزها

AVG VPN چگونه کار می کند?

اگر در حال تحقیق در مورد مختلف هستید خدمات VPN برای یافتن سرویس مناسب خود ، باید اصول کار این سرویس های VPN را بدانید.

هنگامی که به اینترنت متصل می شوید ، سرویس VPN خود را به سادگی فعال می کنید که بلافاصله شما را به یکی از سرورهای پشتیبانی شده VPN متصل می کند. ارائه دهندگان مختلف VPN تعداد مختلفی از مکان های سرور در سراسر جهان دارند.

Avg VPN چگونه کار می کند؟AVG VPN چگونه کار می کند?

به آدرس شما یک آدرس IP منحصر به فرد داده می شود که هنگام شناسایی دستگاه شما ، هنگام مرور در اینترنت ، هویت آدرس IP واقعی شما را مخفی می کند.

همزمان, تمام داده های شما رمزگذاری شده است, یا کدی به شما ارائه داده است که دسترسی غیر مجاز به اطلاعات شما را توسط سرور VPN محدود می کند. رمزگذاری داده های شخصی اطلاعات شما را می گیرد و آنها را به یک کد تبدیل می کند ، بنابراین هک کردن داده های شما بسیار دشوار یا غیرممکن است.

این مهم است زیرا اگر با هر کسی صحبت کنید واحد رسیدگی به جرایم رایانه ای, آنها می توانند تأیید کنند که هکرها همیشه در حال یافتن راه های جدید برای سرقت اطلاعات شما هستند. با رهگیری ساده جریان داده های شما ، هکرها می توانند به راحتی اطلاعات حساس را بدست آورند. اما هنگامی که از VPN استفاده می کنید ، به جای دیدن VPN اطلاعات شخصی, در عوض هکرها کدی مخلوط و غیرقابل شناسایی را مشاهده می کنند.

چرا AVG VPN را در نظر بگیرید?

اولین و بارزترین دلیل استفاده از VPN ایجاد امنیت و حفاظت بیشتر برای اطلاعات شخصی شما است.

در مراحل اولیه توسعه است, فناوری VPN ابزاری برای دستیابی کارگران به داده های شرکت از خانه یا مکان دیگر از راه دور اختراع شد. به این ترتیب ، اطلاعات حساس شرکتها رمزگذاری شده و از طریق اتصال اینترنت ایمن به آنها دسترسی پیدا می کرد.

حفاظت از داده ها -AVG Secure VPN - منبع: Shutterstock.comحفاظت از داده ها -AVG Secure VPN – منبع: Shutterstock.com

امروزه ، گرچه این مفهوم اساساً یکسان است ، اما فناوری پیشرفته به شما امکان می دهد از آن برای محافظت از اطلاعات شخصی خود به همان روش ایمن استفاده کنید.

با استفاده از رمزگذاری شده محافظت از AVG VPN, در اینجا برخی از مزایای اضافی برای شما وجود دارد:

آسان برای استفاده

AVG Secure VPN یک سرویس ساده و در عین حال قدرتمند ارائه می دهد. فقط بارگیری کنید, نصب را به اتمام برسانید و فقط با چند کلیک از مرور ایمن اینترنت در عرض چند دقیقه لذت ببرید.

چندین دستگاه

AVG VPN می تواند همزمان پنج دستگاه را اجرا کند. این نرم افزار با ویندوز سازگار است (رایانه شخصی یا لپ تاپ), بعلاوه دستگاه های iOS ، Android و Mac.

Wi-Fi عمومی… فقط ایمن تر!

گرچه عمومی است وای فای یک سرویس خوب ، رایگان و راحت است که توسط بسیاری از مکان ها مانند ارائه می شود فرودگاه ها, کافی شاپ ها, رستوران ها, و غیره ، خیلی با دقت به پریدن روی a فکر کنید خدمات Wi-Fi عمومی.

از آنجا که هر کسی می تواند از عمومی استفاده کند وای فای, شما می توانید پتانسیل را برای امنیت و حریم خصوصی نگرانی ها. اگر همه به آن دسترسی داشته باشند ، احتمال نفوذ هکر به داده های شما افزایش می یابد. خیلی زیاد.

Wi-Fi عمومی… فقط ایمن تر! - منبع: Shutterstock.comWi-Fi عمومی… فقط ایمن تر! – منبع: Shutterstock.com

هر کسی که فقط دانش کافی در مورد هک کردن مردم را داشته باشد جریان Wi-Fi به این معنی است که آنها می توانند هرگونه اطلاعات شما را در اینترنت به اشتراک بگذارید ، به اشتراک بگذارید ، ردیابی و سرقت کنید.

به عنوان مثال ، اگر قبض هایی را پرداخت می کنید ، ممکن است اطلاعات بانکی شما جبران شود. هکرها همچنین می توانند به پیام ها ، ارتباطات ، داده های شخصی شما دسترسی پیدا کنند و لیست ادامه دارد.

با استفاده از AVG VPN, فعالیت های ارتباطی و اینترنتی شما در سرور اختصاص داده شده رمزگذاری شده است. تا زمانی که هکرها نتوانند کد خصوصی شما را بشکنند ، که بعید به نظر می رسد ، تمام اطلاعات شما به صورت خصوصی و ایمن حفظ می شود. همچنین وجود دارد ویژگی اتصال خودکار Wi-Fi.

مرور در اطراف

AVG VPN از امن ترین استفاده می کند رمزگذاری 256 بیتی برای محافظت از شما این سطح طلای استانداردهای رمزگذاری است که توسط بانک ها و دولت ها استفاده می شود. در همین حال ، از فعالیت مرور اینترنت شما در برابر محافظت می کند ردیاب های ISP, هکرها ، و حتی نظارت دولت.

قابلیت اطمینان

یک نام تجاری شناخته شده در صنعت, AVG VPN دارای سابقه قابل اطمینان است. سطح خوبی از امنیت را از نشت IP یا DNS.

پخش جریانی امن تر

برای پخش امن تر ، لذت بخش ، AVG VPN متصل می شود شما به اینترنت در هر مکانی که ارائه دهنده شما دارای یک سرور باشد ، می روید. می توانید مورد دلخواه خود را پخش جریانی کنید برنامه های تلویزیونی, فیلم ها یا موسیقی دقیقاً از هرجایی درست مثل اینکه در خانه باشید.

از ردیابی ISP دلسرد شوید

آیا می دانید که شما ارائه دهنده سرویس اینترنت آیا می توانید هر کاری را که به صورت آنلاین انجام می دهید ردیابی کنید؟ این می تواند این اطلاعات را مشاهده ، ردیابی و حتی ذخیره کند.

تمام فعالیت های مرور شما ، شامل آنچه می خوانید ، مشاهده می کنید ، تماشا می کنید ، تحقیق می کنید یا کلیک می کنید ، توسط ارائه دهنده خدمات اینترنت شما قابل مشاهده و ذخیره است.

از ردیابی ISP دلسرد نشوید - منبع: Shutterstock.comاز ردیابی ISP دلسرد نشوید – منبع: Shutterstock.com

آیا شما هرگز محصول یا خدمات خاصی را به صورت آنلاین جستجو کرده اید و سپس موجی از آن را تجربه کرده اید تبلیغات مشابهی که ظاهر می شود? این اتفاقی نیست ارائه دهنده اینترنت شما می تواند فعالیت شما را ردیابی کند و سپس اطلاعات خود را به آن بفروشد تبلیغ کنندگان, اشتراک، ابونمان خدمات یا هر کس دیگری هزینه آن را پرداخت خواهد کرد.

با رمزگذاری جلسات مرور خود با AVG VPN, ارائه دهنده خدمات اینترنت شما دیگر نمی تواند فعالیت شما را ببیند. همه چیز خوب و خصوصی است.

چرا حریم خصوصی آنلاین بسیار مهم است?

شما خط محبوب را می دانید, “برنامه ای برای آن وجود دارد.” بله ، و همچنین وجود دارد شبکه های اجتماعی. هرچه برنامه ها و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بیشتری استفاده کنید ، احتمال مواجهه با هکرها ، نظارت دولت و ردیابی ، ذخیره و فروش فعالیت مرور خود را افزایش می دهید.

شخصی شما اولویت ها, عادات, منافع, خریدها, و غیره همه ردیابی و حساب می شوند. این یکی از راه هایی است که آن بازاریابان از راه دور می توانند اطلاعات شما را با خرید آن از شخصی که به فروش آنلاین می پردازد ، بدست آورند.

چرا حریم خصوصی آنلاین آنقدر مهم است؟ - منبع: Shutterstock.comچرا حریم خصوصی آنلاین آنقدر مهم است؟ – منبع: Shutterstock.com

اگر هویت شما توسط یک هکر ربوده شود ، زندگی شما به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد. پس از ورود ، آنها می توانند جزئیات کافی را برای ترکیب مسیر مسیری به شما بدست آورند کارت اعتباری اطلاعات, شماره تأمین اجتماعی, حساب های بانکی, و سایر اطلاعات شخصی.

آنها به طور بالقوه می توانند بسیاری از جنبه های زندگی شما را هک کنند.

جوانب مثبت AVG VPN

 • نام تجاری تاسیس شده
 • با رایانه های شخصی ، Mac ، Android و iOS کار می کند
 • قابلیت اتصال همزمان به پنج دستگاه
 • آسان برای استفاده
 • بودجه پسند
 • رمزگذاری 256 بیتی AES
 • امن است؛ بدون نشتی
 • پشتیبانی درجه یک از OpenVPN
 • پشتیبانی تلفنی 24/7
 • دوره آزمایشی رایگان و 30 روز ضمانت استرداد پول

AVG VPN منفی ها

 • فقط حدود 29 سرور موجود است
 • سرعت / سرعت بارگیری / بارگیری بسته به مکان / سرور آهسته است
 • سیاست ورود به سیستم مشکوک
 • ویژگی های پخش محدود
 • Netflix در چندین سرور مسدود شده است
 • تورنت P2P محدود
 • عدم وجود پروتکل های تونل زنی
 • با روترها سازگار نیست
 • با تلویزیون هوشمند یا کنسول های بازی سازگار نیست
 • فقدان گزینه های استفاده کوتاه مدت
 • از ویژگی های خاص DNS برای امنیت مانند سوئیچ kill برخوردار نیست
 • عدم تنظیمات برای جلوگیری از نشت امنیتی در صورت سو mal عملکرد نرم افزار
 • با برنامه های شخص ثالث سازگار نیست فقط برنامه های AVG

نرم افزار / برنامه ها

AVG VPN با دستگاه های Windows ، Mac ، iOS و Android سازگار است. این نرم افزار با نرم افزار شخص ثالث سازگار نیست ، بنابراین برنامه های AVG منحصر به دستگاه های شما هستند و نمی توانند با استفاده از دیگران سفارشی شوند.

رمزگذاری 256 بیتی و OpenVPN پروتکل فقط برای سیستم عامل ویندوز در دسترس هستند. یک مک استفاده می کند IPsec و دستگاه های iOS سازگار با پروتکل OpenVPN. ممکن است امکان اجرای همه دستگاه های خود در اینترنت وجود نداشته باشد AVG VPN براساس محدودیت های قابلیت.

نرم افزار / برنامه ها - منبع: Shutterstock.comنرم افزار / برنامه ها – منبع: Shutterstock.com

این برنامه کاربر پسند و آسان است استفاده / پیکربندی کنید. همچنین می توانید برنامه را هنگام 30 روز آزمایشی رایگان بنابراین می توانید آن را برای خود امتحان کنید و با ویژگی های آن آشنا شوید.

نرم افزار به شما امکان می دهد گزینه اتصال خودکار به یک مکان خاص بهینه شده سرور را انتخاب کنید. وقتی متصل هستید با یک هشدار به شما اطلاع داده می شود مرور خصوصی.

این برنامه به شما امکان می دهد با یک کلیک سرور را به صورت دستی انتخاب کنید. یک لیست از سرورهای موجود ظاهر می شود برای اینکه شما یک انتخاب دستی انجام دهید. برای سرعت بخشیدن به جستجو می توانید سرور را براساس منطقه محدود کنید. همچنین می توانید یک سرور با ویژگی های خاص مورد نیاز خود مانند P2P برای تورنت یا سرورهای جریانی.

عملکرد / سرعت AVG VPN

در حالی که به نظر می رسید AVG VPN عملکرد خوبی از آمریکای شمالی و سرورهای اروپایی, بقیه سرورها با سرعت متوسط ​​یا کند عمل می کنند. پخش جریانی و / یا بارگیری داده ها از سرورهای آمریکای شمالی یا اروپایی نباید مشکلی ایجاد کند.

عملکرد / سرعت VPN متوسط ​​- منبع: Shutterstock.comعملکرد / سرعت AVG VPN – منبع: Shutterstock.com

تورنت

ایده خوبی است که از a استفاده کنید VPN برای تورنت به دلیل ماهیت اشتراک اطلاعات با همسالان خود است (اشتراک P2P). در حالی که مشغول تورنت بدون VPN هستید ، در حال نشان دادن آدرس IP واقعی خود هستید. این امر شما را در ردیابی ، ردیابی و هک احتمالی اطلاعات شخصی شما باز می کند.

با این گفته ، AVG تورنت VPN گزینه محدود است در سرور سه سرور وجود دارد ایالات متحده. و یکی اختصاص داده شده اروپایی سرور در هر محل P2P. در مجموع هشت مورد اختصاص داده شده وجود دارد سرورهای P2P در سراسر جهان.

بنابراین در انتخاب خود واقعاً محدود در اینجا ، بهترین گزینه های VPN ما را برای لیست تورنت بررسی کنید تا گزینه های بهتری داشته باشید.

تورنت - منبع: Shutterstock.comتورنت – منبع: Shutterstock.com

این تعداد نسبتاً کم اختصاصی است سرورهای P2P که مشکلات بالقوه عملکردی را در دوره های اوج استفاده ایجاد می کند. این می تواند باعث اضافه بار و سرعت پردازش کند به میزان قابل توجهی شود.

استفاده با Netflix / BBC iPlayer / جریان عمومی

همانطور که مطمئن هستم شما می دانید ، Netflix طی چند سال اخیر محبوبیت زیادی کسب کرده است. پخش جریانی Netflix به اندازه استفاده از تلفن همراه رایج شده است.

نت فلیکس, در میان سایر سایتهای جریانی ، ترجیح می دهد تا جایی که امکان دارد قابلیت های جریان را مسدود کند. از آنجا که AVG VPN مکان سرور کمی دارد ، برای سیستم عامل هایی مانند این آسان تر است نت فلیکس آنها را مسدود کرده و از دسترسی کاربرانش به خدمات پخش جریانی خود جلوگیری کند. یک قاعده کلی این است که هر چقدر مکان های سرور توسط VPN بیشتر ارائه شود ، برای کاربران آن آسان تر است که دسترسی را از انسداد خارج کرده و از سرویس های جریانی بلاک کنند.

اگر واقعاً می خواهید Netflix را با اطمینان پخش کنید ، این مقاله را ببینید: بهترین VPN برای Netflix

استفاده با Netflix / BBC iPlayer / جریان عمومی - منبع: Shutterstock.comاستفاده با Netflix / BBC iPlayer / جریان عمومی – منبع: Shutterstock.com

با این وجود ، با وجود AVG VPN تا به امروز ، علیرغم تعداد کم سرور ، امکان رفع انسداد و پخش Netflix از اکثر مکانهای سرور آمریکای شمالی وجود دارد. سایر مکان های سرور نیز به آن موفقیت موفقیت آمیز نبوده و ممکن است با استفاده از این موارد ، انسداد و پخش جریانی سرویس امکان پذیر نباشد.

مکان های سرور در بریتانیا با موفقیت از geoblocks مورد نیاز برای تماشای BBC iPlayer عبور کرد.

اگر به دنبال VPN هستید تا بتواند به شما امکان دسترسی مطمئن به جریان را بدهد ، توجه داشته باشید که ممکن است AVG VPN همیشه نتایج موفقی را که به دنبال آن هستید به شما ندهد. اگر در آینده تعداد سرورها گسترش یابد ، ممکن است این مسئله بالقوه را برطرف کند.

آیا می توانید از AVG VPN در چین استفاده کنید?

به واسطه Firewall Great China و محدودیت های تنظیمات مبهم AVG VPN و شبکه سرور ، نمی توانید از این استفاده کنید VPN در چین. 

حریم خصوصی / ورود به سیستم / امنیت

در حالی که AVG VPN رمزگذاری 256 بیتی AES را به همراه امن ترین پروتکل OpenVPN اجرا می کند ، این گزینه ها فقط برای سیستم عامل ویندوز در دسترس هستند. پروتکل OpenVPN در دستگاه های تلفن همراه در دسترس نیست و کاربران Mac پروتکل IPsec را اجرا می کنند.

ویژگی های امنیتی اضافی مانند تنظیمات سفارشی DNS یا سوئیچ kill می تواند از بروزرسانی های نسخه های آینده / به روزرسانی های VPN استقبال کند.

حریم خصوصی / ورود به سیستم / امنیت - منبع: Shutterstock.comحریم خصوصی / ورود به سیستم / امنیت – منبع: Shutterstock.com

مکان شرکت مادر در جمهوری چک مکانی ایده آل برای محافظت در برابر دسترسی به اطلاعات خصوصی شما توسط سازمان های دولتی است. اگرچه محدودیت بیشتری در مورد آنچه که با دولت های مختلف به اشتراک می گذارد دارد ، اما با انتشار اطلاعات مربوط به فعالیتهای غیرقانونی شبکه رایانه ای ، همچنان کاملاً همکاری می کند.

خط مشی ورود به سیستم AVG VPN تا حدودی س questionال برانگیز است زیرا اطلاعات شخصی را ثبت می کند. این به این معنی است که دارای اطلاعات شخصی مانند آدرس IP واقعی شما ، مکان تماس ، اطلاعات بانکی ، پهنای باند و مهر زمان بر روی پرونده تا حداکثر 30 روز.

قیمت گذاری AVG VPN

در وب سایت AVG VPN آمده است که قیمت آن است 79.99 دلار در سال. با این حال ، قبل از خرید ، گزینه بهتر این است که ابتدا نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید ، که برای این کار مناسب است 30 روز.

پس از پایان دوره آزمایشی رایگان ، می توانید از حساب خود وارد جزئیات برنامه های پرداخت مختلف خود شوید.

قیمت گذاری AVG VPN

قیمت گذاری فقط در یک برنامه پرداخت سالانه تنظیم می شود. برای مدت زمان کوتاه تری مثل ماهانه یا سه ماهه گزینه ای وجود ندارد.

کمترین قیمت برای AVG VPN است 47.88 دلار در سال ، بسته به سطح خدماتی که خریداری می کنید.

این قیمت نشان دهنده برنامه خدمات اولیه است. این شامل ویژگی های پیشرفته مانند ضد بدافزار یا گزینه های adblocker نیست. اگر آن ویژگی های پیشرفته را می خواهید ، باید هزینه بیشتری برای آنها بپردازید.

ویژگی های پیشرفته به بسته های مختلفی تفکیک شده اند. به عنوان مثال ، یک بسته شامل یک مرورگر ایمن با مسدودکننده تبلیغات است اما امنیت بیشتری در برابر بدافزار ارائه نمی دهد که در بسته جداگانه ای موجود است.

پرداخت می تواند توسط کارت اعتباری, کارت اعتباری یا از طریق پی پال, که شما را ملزم به ارائه شماره کارت اعتباری مرتبط با حساب خود می کند. هیچ گزینه ای برای پرداخت ناشناس از طریق ارز رمزپایه مانند وجود ندارد بیت کوین.

این بدان معنی است که اطلاعات پرداخت شخصی شما می تواند تا حداکثر در پرونده نگهداری شود (اطلاعات ورود به سیستم را ببینید) 30 روز. اگر چه شرایط استفاده از خدمات و توافق نامه کاربر برای AVG VPN اظهار می دارد که اطلاعات شما ایمن است و به اشتراک گذاشته نمی شود ، اما همچنان در پرونده نگهداری می شود.

به طور کلی ، قیمت برای یک سرویس پایه VPN بد نیست و با سایر ارائه دهندگان VPN مشابه قابل رقابت است.

AVG Secure VPN همچنین ارائه می دهد 30 روزه تضمین بازگشت پول.

خدمات مشتری / پشتیبانی از محصول AVG VPN

AVG VPN فراهم می کند پشتیبانی 24/7 از محصول. برای پشتیبانی ، کاربران می توانند یک بلیط را تکمیل کنند اما ممکن است مجبور باشند با مدت زمان پاسخگویی طولانی کنار بیایند.

چت زنده یا پشتیبانی تلفنی در زمان واقعی فقط برای در دسترس است پرداخت به مشتریان, اگر در دوره آزمایشی مشکلی را تجربه کنید ممکن است یک مسئله باشد.

خدمات مشتری / پشتیبانی از محصول VPN متوسط ​​- منبع: Shutterstock.comخدمات مشتری / پشتیبانی محصول AVG VPN – منبع: Shutterstock.com

آیا شما باید سوال فنی و باید با یک متخصص صحبت کنید که می تواند شما را با یک مسئله درگیرتر روبرو کند ، در این صورت شما باید هزینه ای برای این سرویس بپردازید. این می تواند بسته به مسئله فنی پر هزینه باشد ، بنابراین چاپ خوب را برای هزینه آن بررسی کنید تماس های خدمات فنی برای یاری.

نتیجه نهایی این است که ارائه می دهد ‘سوالات متداول بخش عیب یابی سبک با راهنماها و سیستم درخواست بلیط راهنما. گفتگوی زنده و پشتیبانی تلفنی برای پرداخت به مشتریان محفوظ است.

نتیجه

ما این سرویس VPN بسیار متوسط ​​و محدود را توصیه نمی کنیم.

کاربر پسند است و به راحتی می توانید از خواب بیدار شوید. این همچنین یک عالی ارائه می دهد 30 روزه نسخه آزمایشی رایگان و از بسیار تحسین شده استفاده می کند 256 بیتی رمزگذاری اما این در مورد همه است.

نتیجه گیری - منبع: Shutterstock.comنتیجه گیری – منبع: Shutterstock.com

اگر شما به چیزی با بیشتر نیاز دارید تونل زنی پیشرفته و گزینه های امنیتی, کوتاه مدت گزینه های اشتراک یا به طور کلی ویژگی ها و قابلیت های پیشرفته تر ، خرید را برای دیگران ادامه دهید خدمات VPN که می تواند نیازهای خاص شما را برآورده کند.

وقتی برای تورنت یا Netflix استفاده می شود بسیار غیر قابل اعتماد است. گزینه های بهتری وجود دارد ، برای مثال بررسی شکست Nordvpn در مقابل Expressvpn. دو تا از بالاترین امتیازات VPN که رو در رو می شوند.

به طور کلی ، ما این VPN را توصیه نمی کنیم. برای انتخاب VPN هایی که توصیه می کنیم ، بهترین لیست VPN ما را بخوانید.