بررسی Betternet [2020 به روز شده] – یک سرویس VPN رایگان ، اما آیا ارزش خطر را دارد؟

رایج ترین دلایل استفاده از VPN به اطلاعات شخصی خود را محافظت و ایمن کنید, بعلاوه پنهان کردن فعالیت مرور خود در اینترنت. با استفاده از VPN به از بین بردن هرزنامه ، هکرها و تبلیغ کنندگان از مشاهده فعالیت مجازی شما و تبدیل شما به یک هدف بر اساس مرور شما کمک می کند.

بررسی VPN Betternetبررسی VPN Betternet

VPN Betternet را وارد کنید

در تجارت از سال 2015, بزرگترین کارت تلفن Betternet قیمت است. رایگان است! خوب ، یک نسخه رایگان وجود دارد. همچنین وجود دارد نسخه برتر با ویژگی های اضافی که می توانید هزینه آن را پرداخت کنید. ما همچنین آن را پوشش خواهیم داد.

گزینه رایگان ممکن است دلیل آن را نیز توضیح دهد Betternet بسیار محبوب است میلیون ها بارگیری در روز, طبق آمار Google Play. در آخرین شمارش ، بیش از وجود دارد 38 میلیون بارگیری Betternet به روز.

هنگام مقایسه Betternet با گزینه دیگر بدون هزینه خدمات VPN, این یکی مزایایی نسبت به رقابت دارد. به عنوان مثال ، ویژگی هایی مانند Peer-to-Peer (P2P) به اشتراک گذاری فایل ، اتصال جامد و حفاظت اساسی تحت پوشش پس از خواندن این بررسی VPN Betternet ، خودتان قضاوت کنید که آیا این ارائه دهنده تمام نیازهای شما را برطرف می کند یا خیر.

موافقان و مخالفان VPN Betternet

طرفداران منفی ها
 • 100٪ خدمات رایگان
 • قبل از شروع گزینه خدمات برتر ، 7 روز دوره آزمایشی رایگان
 • سازگار برای استفاده با Windows ، Mac ، Android ، iOS و برنامه افزودنی Chrome
 • کاربر پسند
 • اتصالات P2P
 • حداکثر 5 اتصال همزمان (فقط خدمات برتر)
 • بارگیری ناشناس ، بدون اطلاعات شخصی مورد نیاز است (فقط سرویس رایگان)
 • رمزگذاری 256 بیتی AES OpenVPN (به بخش حفظ حریم خصوصی مراجعه کنید) *
 • گشت و گذار در مرورگر محافظت می شود. فعالیت های دیگر اینترنت ممکن است نباشد
 • سیاست های نامشخص و امنیت اطلاعات
 • دسترسی شخص ثالث را برای اهداف تبلیغاتی امکان پذیر می کند
 • کمبود سرور برنامه یک سرور برای شما انتخاب می کند (نسخه رایگان)
 • دسترسی وجود ندارد محتوای محدود شده برای پخش جریانی
 • Netflix قابل پخش نیست
 • امنیت قوی ایجاد نمی کند
 • امکان اجازه بدافزار در دستگاه های شما
 • حداقل پشتیبانی مشتری (نسخه رایگان)
 • امکان ثبت و ذخیره داده های ورود به سیستم
 • اتصالات کند سرور و پهنای باند غیر قابل توجه
 • بارها و بارها اتصال قطع می شود
 • بدون Kill-Switch
 • بدون پشتیبانی از روتر
 • با کنسول های بازی یا تلویزیون های هوشمند سازگار نیست

راحتی در استفاده

Betternet به راحتی قابل بارگیری و نصب است زیرا در قالب برنامه تنظیم شده است. با این حال ، هنگام بارگیری در یک دستگاه Android یا iOS ، فهمیدن اینکه چگونه از آزمایش 7 روزه صرف نظر کنید ، چالش برانگیز است, که در نهایت به اشتراک ماهانه تکراری تبدیل می شود, و مستقیماً به بارگیری رایگان بروید.

سهولت استفاده - منبع: ShutterStock.comسهولت استفاده – منبع: ShutterStock.com

در اصل بیشتر از پسوند Google Chrome بارگیری می شود ، بنابراین با یک کلیک چند دکمه می توانید سریع و آسان کار کنید.

قابلیت اطمینان

با توجه به تعداد محدود سرورها ، مشکلات اتصال بیشتر و محدودیت های پهنای باند ، Betternet قابل اطمینان ترین VPN موجود در بازار نیست.

قابلیت اطمینان - منبع: ShutterStock.comقابلیت اطمینان – منبع: ShutterStock.com

بین زمان اتصال و بارگیری کند و پخش جریانی متناقض, قابلیت اطمینان مناسب Betternet نیست.

نرم افزار / برنامه ها

برنامه رایگان ارائه شده توسط AnchorFree, علاوه بر برنامه افزودنی Chrome ، با Windows ، Mac OS ، Android و iOS سازگار است.

صفحه اصلی anchorfree.comصفحه اصلی anchorfree.com

Betternet در Google Play بسیار محبوب است و یک بارگیری آندروید مورد علاقه.

حریم خصوصی

نگرانی های جدی در مورد سطح وجود دارد حریم خصوصی با Betternet ارائه می شود. لازم به ذکر است که با نسخه رایگان برنامه, Betternet اجازه دسترسی به شخص ثالث را می دهد. معنی این امر این است که به محض بارگیری برنامه ، در معرض تبلیغات قرار می گیرید. Betternet می تواند سرویس VPN خود را برای: رایگان چون از طریق تبلیغات شخص ثالث و وابسته درآمد کسب می کند.

حریم خصوصیحریم خصوصی

اگر روی ویدیویی کلیک کنید یا با یکی از تبلیغ کنندگان آن ثبت نام کنید ، Betternet کمیسیون دریافت می کند. در حالی که Betternet اظهار داشت كه برای تأمین هزینه های عملیاتی به تبلیغات شخص ثالث می پردازد ، سوالی وجود ندارد قرار گرفتن در معرض آگهی ها و کلیک بر روی هر پیوند ، حریم خصوصی شما را به خطر می اندازد.

این وب سایت صفحه اطلاعات شرکت ندارد ، که به طور کلی چیزهای زیادی در مورد ارزشهای اصلی و بیانیه ماموریت کسب و کار به شما می گوید. به نظر می رسد مبهم است که باعث می شود که هنگام برقراری ارتباط یا تبادل نظر نظیر به نظیر ، چقدر واقعاً ایمن باشید.

ورود به سیستم

اگرچه Betternet ، یک شرکت مستقر در کانادا است, ادعا می کند که اطلاعات ورود به سیستم را ذخیره نمی کند, در صورت درخواست ، باید از نظر قانونی با درخواست های دولت مطابقت داشته باشد. مطابق با خط مشی رازداری Betternet, “Betternet هیچ گزارش داده ای از کاربران را جمع آوری ، ثبت نمی کند ، ذخیره نمی کند ، به اشتراک نمی گذارد.”

ورود به سیستمورود به سیستم

Betternet’s سیاست حفظ حریم خصوصی همچنین نشان می دهد که در صورت اخطار حذف DMCA ، نمی تواند آدرس IP شما را آزاد کند. این یک روش هوشمندانه برای Betternet است تا بتواند آنچه را که می تواند انجام دهد تا مطابق با الزامات اعلامیه DMCA بدون انتشار اطلاعات شما باشد.

از آنجا که Betternet درست بیرون می آید و می گوید که اطلاعات را در اختیار ندارد ، حتی در صورت اقدام قانونی ، غیرممکن است داده هایی را که ندارید.

لطفاً توجه داشته باشید ، مطالعه سیاست حفظ حریم خصوصی Betternet بسیار مهم است, شرایط استفاده از خدمات و سایر چاپ های کوچک قبل از شروع استفاده از سرویس.

امنیت

Betternet در واقع بیشتر شبیه یک است پروکسی یا تونل در مقابل a VPN تمام عیار. در حالی که فعالیت مرور شما پنهان و محافظت شده است ، سایر جستجوی اینترنتی ، بازدیدها و فعالیت کلی شما کاملاً ایمن نیستند. این امر به ویژه هنگام بارگیری برنامه های افزودنی Betternet در یک دستگاه تلفن همراه بیشتر صدق می کند.

به عنوان مثال افزونه Chrome هک شده و دستگاه های تلفن همراه به آن آلوده شده اند بد افزار. این ممکن است به دلیل عدم رمزگذاری در بارگیری تلفن همراه باشد. در هر صورت ، به نظر می رسد که برنامه ها و برنامه های افزودنی تلفن همراه Betternet نسبت به بارگیری در ویندوز خطرناک تر هستند.

امنیتامنیت

چیزی که باید هنگام استفاده از VPN مراقب آن باشید این است که آدرس IP ISP شما نمایان است یا خیر. اگر این باشد ، این بدان معنی است شما محافظت نشده و ایمن نیستید. هنگام آزمایش Betternet بر روی دستگاه خود برای نشت احتمالی, به پیامهایی که روی صفحه شما ظاهر می شوند بسیار توجه کنید. روش دیگری برای تحقیق در مورد احتمال آلوده شدن VPN به دستگاه های شما ویروس ها یا بدافزار است آنتی ویروس رتبه بندی آنها را بررسی کنید.

هرچه امتیاز کمتر باشد ، خطرات نیز کاهش می یابد. با رتبه بندی AV 13 ، Betternet در سطح بالایی از مقیاس قرار دارد ، به این معنی که احتمال بدافزار یا ویروس ها در دستگاه های شما بیشتر است..

منبع: https://research.csiro.au/ng/wp-content/uploads/sites/106/2016/08/paper-1.pdfمنبع: https://research.csiro.au/ng/wp-content/uploads/sites/106/2016/08/paper-1.pdf

Betternet در مورد ارائه محافظت با استفاده از رمزنگاری AES با استاندارد 256 بیتی در سطح بالا به صنعت افتخار می کند OpenVPN پروتکل و رمزگذاری 128 بیتی از طریق IPSec. آنچه Betternet نمی گوید استفاده از آنهاست. Betternet’s در سیاست حفظ حریم خصوصی حتی به استفاده از رمزگذاری 256 بیتی در هر کجای سند اشاره نشده است که پرچم قرمز را نیز برافراشته می کند.

نظارت دولتی

آیا باید مراقب باشید نظارت دولت, Betternet یک شرکت مستقر در کانادا است. دولت کانادا یا هر کشور تحت صلاحیت آنها عضوی فعال در این کشور است حرکت پنج چشم.

نظارت دولتی - منبع: ShutterStock.comنظارت دولتی – منبع: ShutterStock.com

کشورهای پنج چشم با هم برای جمع آوری داده ها و اطلاعات همکاری می کنند. اگر این مسئله برای شما مهم است ، ممکن است بخواهید این مدعی کانادایی را حذف کنید.

تبلیغات شخص ثالث

واقعیتی که در معرض آن هستید تبلیغات شخص ثالث اطلاعات دیگری ایجاد می کند سوال بزرگی در مورد امنیت Betternet. طبق سیاست حفظ حریم خصوصی آن ، بخشی وجود دارد که در آن Betternet پتانسیل دسترسی شخص ثالث به کوکی ها و داده های اضافی را برای سفارشی کردن تبلیغات با علایق خاص شما مشخص می کند..

جالب است بدانید که در بیشتر موارد ، اگر شرکتی محصول یا خدمات رایگان را ارائه می دهد ، می دانید که هدف این است که مشتریان بالقوه را با یک پیشنهاد رایگان جلب کنید و از این طریق گزینه کالای پولی را پیش روی خود قرار دهید. در حالی که Betternet از این مدل تجاری برای ارتقا service خدمات پولی خود استفاده می کند ، شما باید از این دلیل بپرسید همچنین امکان تبلیغات در نسخه رایگان را به عنوان منبع درآمد اضافی فراهم می کند.

تبلیغات شخص ثالثتبلیغات شخص ثالث

هر زمان در معرض تبلیغات شخص ثالث هستید و بر روی این تبلیغات یا ویدیوها کلیک می کنید, شما به عنوان کاربر ناگهان به محصول تبدیل می شوید. اطلاعات شما بسیار ارزشمند می شوند و ناگهان تبلیغات سفارشی تر می شوند و در جهت منافع شما تنظیم می شوند. یعنی پرچم قرمز بزرگ در مورد امنیت علاوه بر حواس پرتی تبلیغات در وهله اول.

نشت

Betternet Kill-Switch را ارائه نمی دهد یا در صورت قطع اتصال ، هر نوع حفاظت از نشت را ایجاد کنید. اتصال قطع شده آدرس IP شما را نشان می دهد ، دقیقاً همان چیزی است که شما نمی خواهید VPN انجام دهد.

نشتنشت

همچنین IP و نشت DNS در حالی که از Betternet استفاده می کنید. اگر می خواهید Betternet را از سیستم خود حذف نصب کنید ، پرونده های باقیمانده و باقی مانده در دستگاه خود را بررسی کنید, به خصوص در یک سیستم عامل ویندوز.

عملکرد / سرعت

Betternet’s خدمات رایگان تأخیر سریع را فراهم نمی کند (زمان اتصال شما به سرور) یا پهنای باند گسترده (سرور چقدر از پس ترافیک برمی آید).

عملکرد / سرعتعملکرد / سرعت

در حالی که Betternet می دهد عملکرد خوب, تاخیر و اندازه باند پهن به طور خودکار منجر به سرعت اتصال کندتر و عملکرد پایدار کمتر.

مکان های سرور

Betternet نه تنها دارای یک است تعداد بسیار محدودی از سرورها ، اما شما حتی نمی توانید یک سرور را با نسخه رایگان انتخاب کنید. این نرم افزار کارآمدترین سرور را در نزدیکترین مکان شما انتخاب می کند و این همان چیزی است که شما از آن استفاده می کنید. این سرور در ده کشور مختلف موجود است ، با این حال ، اگر به کشوری غیر از انگلیس یا ایالات متحده سفر می کنید ، حتی ممکن است نتوانید به یک سرور دسترسی پیدا کنید.

مکان های سرورمکان های سرور

نسخه پرمیوم ، که در سال 2017 منتشر شد ، گزینه های بیشتری برای سرور به شما می دهد و می توانید یکی از مواردی را که ترجیح می دهید به صورت دستی انتخاب کنید. سرورها در 10 کشور مختلف واقع شده اند. از سرور ایالات متحده ، می توانید هفت مکان مختلف سرور شهری را انتخاب کنید لازم به ذکر است که اگر می توانید مکان های سرور Betternet را تأیید کنید ، تأیید تعداد مشخصی از سرورها بسیار دشوارتر است.

در جستجوی پاسخ ها ، موارد زیر را پیدا خواهید کرد تعداد سرورها می تواند 50 باشد. وب سایت Betternet در بهترین حالت کم است و اطلاعات زیادی در مورد اطلاعات خاص سرورهای شما در اختیار شما قرار نمی دهد.

تورنت

ریسکی که هنگام تورنت با هر VPN انجام می دهید ، احتمال برخورد قانونی با درخواست اطلاعات کاربر است. اکثر VPN هایی که تورنت را مجاز می دانند این کار را با درک اینکه مطابق با درخواست های قانونی اطلاعات هستند ، انجام می دهند. Betternet با این سیاست همراه است.

تورنتتورنت

Betternet’s سیاست حفظ حریم خصوصی نشان می دهد که اگرچه تمام تلاش خود را برای مطابقت با درخواست های قانونی انجام می دهد ، اما اطلاعات شناسایی مشتری یا آدرس های IP را آزاد نمی کند. گذشته از همه موارد قانونی مربوط به فعالیت تورنت ، هر کسی که به طور جدی وارد آن شود تورنت کردن به دلیل سرعت پایین بارگیری و قطع ارتباط ، استفاده از Betternet را دوست ندارد. تعداد محدودی از انتخاب های سرور و محدودیت های پخش Betternet را به این موارد اضافه کنید ، این خوب نیست VPN برای تورنت کردن. در عوض چیزی مانند Expressvpn یا Nordvpn دریافت کنید.

قابلیت های پخش جریانی

Betternet’s قابلیت های جریان کوتاه عمدتا به دلیل کمبود سرور است. یکی از دلایل استفاده از VPN این است که بتوانید اطلاعات را از هر کجای دنیا که می خواهید بدون در نظر گرفتن آدرس IP واقعی خود جریانی کنید. اگر به یکی از سرورهای Betternet در کشوری متصل شده باشید که پخش جریانی را مجاز نمی داند یا دسترسی به وب سایت ها را محدود می کند ، وقتی مسدود می شوید بسیار ناامید کننده خواهد بود.

قابلیت های جریان - منبع: ShutterStock.comقابلیت های جریان – منبع: ShutterStock.com

شما ممکن است به دلیل موقعیت آدرس IP خود از وب سایت ها مسدود شده باشید ، که هنگام استفاده از VPN برای شما مشکلی ایجاد نمی کند. Betternet VPN حتی هنگام اتصال شما به یک سرور و جریان اطلاعات از همان کشور.

Betternet در چین قابل استفاده نیست. زیرا تمام IP ها و سرورهای Betternet مسدود شده اند و شما دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید VPN برای Netflix.

قیمت گذاری

در حالی که سرویس VPN رایگان Betternet 100٪ رایگان است ، اما این سرویس است همچنین خدمات برتر ارائه می دهد. خدمات حق بیمه پس از انقضا دوره آزمایشی رایگان 7 روزه شروع می شود. نسخه ممتاز مزایای اضافی مانند انتخاب بیشتر سرور ، گزینه های IP بیشتر ، اتصال بهتر و سریعتر و پشتیبانی بهتر 24/7 را ارائه می دهد..

قیمت بسته های برتر Betternet:

 • 11.99 دلار در ماه شش ماه = 23.99 دلار (یا 3.99 دلار در ماه)
 • دوازده ماه = 35.99 دلار (یا 2.99 دلار در ماه)

توجه داشته باشید که هنگام ثبت نام در سرویس حق بیمه ، لازم است اطلاعات کارت اعتباری خود را ارائه دهید. شما یک حساب واقعی با Betternet راه اندازی نمی کنید ، فقط اطلاعات پرداخت خود را ارائه دهید. از آنجا که شما یک حساب کاربری ندارید, شما گزینه پیگیری پرداخت ها ، بارگیری فاکتورها یا مدیریت اشتراک ها را ندارید.

قیمت گذاریقیمت گذاری

اگر لغو را انتخاب کنید ، خط مشی بازپرداخت Betternet اعلام می کند “حق محرومیت از بازپرداخت شما را به هر دلیلی یا به هیچ وجه برای خود محفوظ نگه دارید” بنابراین خریدار مراقب باشید. این شرکت ممکن است تصمیم بگیرد مبلغ بازپرداخت را پیش بینی کند یا اگر تخلف از سیاست TOS را نقض کند, ممکن است به هیچ عنوان بازپرداختی دریافت نکنید.

پشتیبانی محصول

سرویس رایگان Betternet VPN برای پشتیبانی مشتری چیز کمی برای ارائه دارد. شما باید از سیستم درخواست “بلیط” استفاده کنید و ممکن است مدتی منتظر حل و یا پاسخ به هر مشکلی باشید.

یک بار دیگر ، هنگام جستجوی وب سایت Betternet ، در یافتن هر نوع اطلاعات تماس برای پشتیبانی مشتری مشکل خواهید داشت. به عنوان یک کاربر نسخه رایگان ، گزینه های شما محدود به دسترسی به راهنمای عیب یابی یا ارسال بلیط درخواست پشتیبانی است.

پشتیبانی محصولپشتیبانی محصول

Betternet’s نسخه VPN پولی پشتیبانی 24 ساعته از خدمات مشتری را ارائه می دهد. خط مشی بازپرداخت 30 روزه Betternet در ابتدا خوب به نظر می رسد. بعد از خواندن چاپ خوب ، می بینید که اگر استفاده از پهنای باند از 50 مگابایت برای ماه استفاده کند ، سیاست بازپرداخت باطل می شود. اگر به دلیل استفاده از پهنای باند بیش از 50 مگابایت برای ماه ، درخواست بازپرداخت شما رد شد, چگونه Betternet می داند که از چه پهنای باند استفاده کرده اید بدون اینکه ردیابی میزان استفاده و / یا اتصالات خود را ردیابی کنید? چیزی که مطمئناً به آن فکر کنید.

خلاصه آن

ما به شما توصیه می کنیم از این VPN اجتناب کنید و در عوض هزینه چیز ارزشمندی را پرداخت کنید. سرویس های VPN پولی که در بهترین لیست VPN پیشنهاد می کنیم می توانند ماهیانه 2 دلار هزینه کنند و ارزش آن را دارند.

اگر می خواهید ویژگی های بیشتر ، مزایا ، قابلیت پخش بهتر و حریم خصوصی / محافظت اثبات شده را باز کنید ، Betternet VPN احتمالاً موردی برای شما نیست. زیرا Betternet واقعاً بیشتر از یک VPN یک پروکسی است, این برنامه در واقع سطح امنیت ، حریم خصوصی و سرعتی را که از سرویس VPN انتظار دارید و به آن نیاز دارید به شما نمی دهد.

به نظر می رسد بزرگترین مسئله در مورد Betternet این است که هر چقدر هم دور باشد ، نمی تواند از عدم اعتماد به دلیل مسائل امنیتی و حریم خصوصی. همانطور که در ابتدای این بررسی بیان شد ، دلیل اصلی استفاده از VPN ایجاد حریم خصوصی ، محافظت و امنیت است.

خلاصه آنخلاصه آن

مطمئناً شما سرعت ، قابلیت اطمینان و سایر گزینه ها یا ویژگی ها را می خواهید ، اما در واقع همان سطح امنیتی است که شما را به وعده های VPN می کشاند. موارد گزارش شده از بدافزار ، نشت و امنیت / حریم خصوصی هنگام استفاده از نرم افزار Betternet برای هر کسی که بخواهد از VPN استفاده کند فراتر از یک پرچم قرمز است.. اگرچه بسیاری از محصولات و خدمات “رایگان” رایگان هستند زیرا شما باید از طریق یک جریان ثابت تبلیغات شخص ثالث و محدودیت ها و محدودیت های مختلف دیگر رنج ببرید.

با این حال ، هنگامی که محصول شما VPN است و خدمات شما حفظ حریم خصوصی و امنیت است ، عوامل اعتبار و اعتماد Betternet به میزان قابل توجهی پایین می آیند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map