Browsec یک سرویس VPN است که قول های زیادی از جمله سرعت بالا می دهد و بیشتر این قول ها را عملی می کند. با این حال ، بسیاری از VPN ها قول می دهند که در عمل خود عمل نمی کنند ، Browsec یکی از این موارد است?

مرورگر VPN Browsecمرورگر VPN Browsec

با توجه به قابلیت استفاده, مرورگر VPN تمام نیازها را برآورده می کند هر کاربری ممکن است انتظار داشته باشد زیرا در مرورگر شما کار می کند. نیازی نیست که چیزی را روی دستگاه خود نصب کنید. با این حال ، ممکن است برخی از کاربران ترجیح دهند نرم افزار از طریق VPN مبتنی بر مرورگر به دلایل امنیتی یا دیگر.

این در اطراف ارائه می دهد 400 مکان سرور و پشتیبانی سریع مبتنی بر بلیط. اگر مثل ما هستید ، برای متقاعد کردن خدمات ایمن و خصوصی به بیش از اطلاعات بازاریابی در وب سایت آن نیاز دارید.

ما بیشتر برای شما حفاری کردیم و همه موارد مثبت و منفی اساسی را که بعداً بررسی خواهیم کرد را انتخاب کردیم. در حال حاضر ، بیایید به ویژگی های اصلی ارائه شده توسط Browsec VPN بپردازیم.

ویژگی های کلیدی

این VPN در داخل مرورگر وب شما کار می کند, اما تمام ویژگی هایی را که از یک برنامه انتظار دارید ارائه می دهد. با فرض اینکه شما از سرویس با Firefox ، Chrome یا Opera استفاده می کنید ، نصب فقط در حال نصب است افزونه مرورگر و تنظیم حساب و جزئیات پرداخت شما. ویژگی های مهمی که دوست داریم عبارتند از:

ویژگی های کلیدی Browsec VPNویژگی های کلیدی Browsec VPN

 • بیش از 400 سرور در بیش از 35 کشور جهان
 • پاسخ سریع پشتیبانی مشتری
 • رمزگذاری عالی با استفاده از 256 بیتی AES
 • اگر با سرعت یک مگابایت خوب هستید رایگان است

شما آن آخری را درست خواندید ؛ این یک طرح رایگان را ارائه می دهد که احتمالاً برای کاربرانی که نیاز به ارسال ایمن اسناد یا دسترسی از راه دور به شبکه خانه یا دفتر خود دارند بسیار مناسب است.

نسخه رایگان آن کند است, اما یک مگابایت ممکن است برای نیازهای شما مناسب باشد. با این حال ، ممکن است در زمان اوج استفاده ، قطع ارتباطی داشته باشید یا در اتصال به سرورهای رایگان مشکل داشته باشید.

چیزی که بسیاری از سرویس های VPN فاقد آن هستند پشتیبانی عالی از مشتری است. چند سرویس پشتیبانی زنده را ارائه می دهند ، اما اکثر آنها این خدمات را فقط به تیم های فروش خود محدود می کنند.

Browsec VPN از سیستم بلیط برای پشتیبانی استفاده می کند و اکثر کاربران آن ادعا می کنند زمان پاسخگویی سریع است و کارکنان پشتیبانی با دانش هستند. این قطعاً یک ویژگی اصلی در کتاب ما است.

مزایای بیشتر Browsec VPNمزایای بیشتر Browsec VPN

از آنجا که آن را داشته است بیش از 400 سرور در 35 کشور جهان, یک فرصت خوب برای نزدیک شدن به شما وجود دارد که ممکن است به شما کمک کند سرعت بیشتری از VPN بگیرید.

سرورهای سرویس VPN رایگان محدود به هلند, سنگاپور, انگلستان, و ایالات متحده. با توجه به اتصالات انتظار زیادی از خدمات رایگان نداشتیم ، اما به نظر می رسد قسمت حق بیمه بسیاری از جهان را تحت پوشش قرار داده است.

جوانب مثبت و منفی Browsec VPN

ما عاشق این هستیم که این سرویس به شما کمک کند نسخه رایگان برای استفاده, که به شما امکان می دهد آن را در مرورگر خود بر روی دستگاه انتخابی خود آزمایش کنید. هیچ چیز بدون نقص نیست و این VPN با چند معایب نیز همراه است. تصمیم گیری در مورد اینکه مزایا بیش از موارد منفی باشد در نهایت به خود شما بستگی دارد ، اما ما می توانیم آنها را برای شما لیست کنیم:

جوانب مثبت و منفی Browsec VPNجوانب مثبت و منفی Browsec VPN

 • حرفه ای: بیش از 400 سرور در 36 کشور جهان
 • حرفه ای: امکان تورنت و دسترسی به سایت های کازینو آنلاین را دارد
 • حرفه ای: پاسخ سریع پشتیبانی مشتری به بلیط
 • حرفه ای: هیچ DNS یا WebRTC نشت نمی کند
 • حرفه ای: قابلیت استفاده زیاد است و هر کسی می تواند این VPN را در کمترین زمان فعال و راه اندازی کند
 • باهم: این سرویس تحت صلاحیت روسیه است که می تواند یک مشکل حفظ حریم خصوصی باشد
 • باهم: نسخه رایگان فقط سرعت یک مگابیت را ارائه می دهد
 • باهم: سرویس Premium مطابق ادعای سرعت خود عمل نمی کند و ممکن است در بعضی از مکان ها کمتر از 40 مگابایت باشد
 • باهم: می گوید بدون ورود به سیستم ، اما سیاست های آن مشخص نیست

ما سعی کردیم اطلاعات خاصی را در سیاست های آن پیدا کنیم که می گوید به طور کامل هیچ ترافیکی از کاربر وارد نمی شود. با این حال ، به نظر می رسد ممکن است برخی از ورود به سیستم هنگام استفاده از سرویس انجام شود, اما ادعا می کند که این گزارش ها فقط برای نظارت بر میزان ترافیک و اوج استفاده استفاده می شوند.

برای ما ، هر گونه ورود به سیستم که کاری را انجام می دهد که کاربران انجام می دهند ایده خوبی نیست. اعتماد ما به خدمات را نیز کاهش می دهد.

Browsec - آزادی آنلاین شماBrowsec – آزادی آنلاین شما

ما می فهمیم که چیزهای رایگان با حق امتیاز بسیار محدود ارائه می شوند.

با این حال ، آن است محدودیت سرعت یک مگابیتی کمی افراطی به نظر می رسد برای ما. این سرعت ممکن است برای جابجایی ایمن اسناد مناسب باشد ، اما توانایی کاربر در آزمایش سرویس را از بین می برد ، همان چیزی است که در پایان بیشتر برنامه ها یا آزمایش های رایگان مورد استفاده قرار می گیرند. گفته شد ، این یک مزیت رایگان است ، اما ما هستیم مطمئن نیستید که در این مرحله طرفدار است یا مخالف.

اطلاعات قیمت گذاری

مدل قیمت گذاری آن ساده است و شامل نسخه رایگان است که در بالا در مورد آن صحبت کردیم. با این حال ، با نسخه برتر که نسخه رایگان فاقد آن است ، پاداش دریافت می کنید. قابل توجه ترین, سرویس برتر شامل سرورها و مکانهای بیشتری است, که قابلیت اطمینان اتصال شما را افزایش می دهد.

اطلاعات قیمت Browsec VPNاطلاعات قیمت Browsec VPN

این دو طرح اشتراک پولی ارائه می دهد ، که شامل یک برنامه سالانه است که برای آن کار می کند 3.33 دلار در ماه. شما می توانید ماهیانه نیز پرداخت کنید ، اما هزینه به بالا می رود ماهیانه 4.99 دلار. هر یک از گزینه ها مقرون به صرفه است و ثبت نام از آنجا ساده است بیش از 80 روش پرداخت را می پذیرد.

پرداخت هزینه برای این VPN آسان است ، اما ما هنوز هم تردیدهای خود را براساس این مورد داریم محل شرکت و کمتر از سیاست حفظ حریم خصوصی شفاف.

حکم

Browsec VPN دارای بسیاری از ویژگی ها است و تنظیم و استفاده از آن برای اکثر کاربران نسبتاً آسان است.

با این حال ، حکم نهایی ما جستجوی VPN دیگر است. گزینه های بهتری وجود دارد.

حکم Browsec VPN - منبع: Shutterstock.comحکم Browsec VPN – منبع: Shutterstock.com

از آنجا که این VPN تحت صلاحیت روسیه است و روسیه سخت تلاش می کند تا VPN ها را مسدود کند یا آنها را ملزم به قرار دادن آدرس های IP خاص در لیست سیاه کنیم ، ما به سختی می توانیم به این VPN اعتماد کنیم. ما همچنین در مورد آن مشخص نیستیم حریم خصوصی سیاست نیز هست, که به یک پرچم قرمز تمایل دارد.

به اختصار؛ از این سرویس با مسئولیت خود استفاده کنید.

ما توصیه می کنیم از سرویس VPN استفاده کنید که مانند Expressvpn ، Nordvpn یا یکی از VPN های موجود در بهترین لیست VPN ما آزمایش شده است..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me