بررسی BTGuard [2020] – مسائلی که در حین آزمایش یافتیم

BTGuard دارای دو طعم است. یکی برای نرم افزار تورنت و VPN کامل سرویس که همه موارد ، از جمله نیازهای اشتراک فایل شما را پوشش می دهد.

بررسی BTGuardبررسی BTGuard برای سال 2020

با محبوب ترین سیستم عامل ها و نرم افزارهای تورنت مانند Vuze کار می کند. حتی اگر به سمت بارگیری تورنت باشد ، اما در بهترین VPN برای مقاله تورنت ما آن را توصیه نمی کنیم.

روی سطح, BTGuard خوب به نظر می رسد ، اما این ممکن است تصمیم گیرنده باشد. ما تصمیم گرفته ایم که زیر هود برویم و بفهمیم در واقع چه چیزی در مورد آن است. بیایید ببینیم آیا سرویس آن ارزش استفاده دارد.

امکانات

BTGuard تورنت را تشویق می کند, و بسته ای را ارائه می دهد که برای کار با نرم افزار تورنت طراحی شده است ، اما فاقد مشخصات VPN واقعی است. بیشتر وب سایت های آن در مورد تورنت و چگونگی کار کردن برای سهولت کار شما صحبت می کند.

ویژگی های BTGuard - منبع: Shutterstock.comویژگی های BTGuard – منبع: Shutterstock.com

این سرویس یک سرویس VPN کامل را نیز با پرداخت 3 دلار در ماه ارائه می دهد. ما نمی خواهیم تورنت را دلسرد کنیم ، اما فقط در صورت امکان دریافت بسته تورنت ، نیازی به بسته نداریم VPN کامل با 3 دلار بیشتر در ماه. با این اوصاف ، ممکن است برخی از کاربران فقط بخواهند از این سرویس برای ناشناس ماندن نرم افزار و فعالیت تورنت مورد علاقه خود استفاده کنند.

BTGuard فقط دارد سه سرور, اما ارائه می دهد سرعت نامحدود وقتی به یکی از آنها متصل شدید قبل از ثبت نام در سرویس ، نگاهی بیندازید که چقدر با سرورهای موجود نزدیک هستید ، زیرا اگر از آنجا دور زندگی کنید “سرعت نامحدود” چندان مفید نخواهد بود سرعت ممکن است به طور قابل توجهی کاهش یابد.

BTGuard تورنت را تشویق می کندBTGuard تورنت را تشویق می کند

وب سایت آن ادعا می کند که گزارش هایی را نگهداری نمی کند و این احتمالاً برای سرورهای آن به غیر از سرور کانادا صدق می کند. صادقانه, سیاست حفظ حریم خصوصی آن با توافق کاربر در مورد آنچه که وارد می شود و هنگامی که به سیستم وارد می شود مغایرت دارد. در قسمت معایب زیر کمی بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

BTGuard پشتیبانی می کند ویندوز ، مک, و کاربران لینوکس ، همراه با اکثر نرم افزارهای محبوب BitTorrent. به نظر می رسد تمرکز بیش از ارائه VPN با سرویس کامل ، بر روی تورنت باشد. با این حال, VPN نیز از ویژگی های بسته بندی شده است.

طرفداران

BTGguard همراه است چندین ویژگی که دوست داریم شامل تمام اصول اولیه ای که از VPN انتظار داریم. مزایایی که باید روی آنها تمرکز کنید عبارتند از:

طرفداران BTGuard - منبع: Shutterstock.comطرفداران BTGuard – منبع: Shutterstock.com

  • قابلیت استفاده عالی از جمله بارگیری و نصب آسان
  • محبوب ترین پروتکل های VPN از جمله PPTP و OpenVPN را پشتیبانی کنید
  • این سرویس از رمزگذاری 256 بیتی AES استفاده می کند
  • سرعت نامحدود

بیشتر سرویس های VPN همان مزایای BTGuard را دارند. سرعت اتصال نامحدود ممکن است کمی نادر باشد اما ، دیگر خدمات VPN همچنین پیشنهاد دهید 20 تا 30 بار مکانهای سرور بیشتر که در بعضی موارد سرعت مجاز را جبران می کند. این قسمت موارد منفی نیست ، در حال حاضر در مورد آن کافی است.

یک چیز پیدا کردیم BTGuard واقعاً در قابلیت استفاده بسیار عالی است. چه سرویس پراکسی BitTorrent را انتخاب کنید و چه VPN ، بارگیری و نصب همه چیز آسان است. کار با نرم افزار تورنت نیز ساده است.

منفی ها

هیچ سرویسی کامل نیست و BTGuard دارای چند نقص است که نمی توانیم از آن چشم پوشی کنیم. این همه ویژگی های ما به جز چند مورد را دارد. مشکلات موجود در BTGuard که بحرانی ترین آنها را یافتیم شامل این موارد است:

منفی BTGuard - منبع: Shutterstock.comمنفی BTGuard – منبع: Shutterstock.com

  • این سرویس فقط دارای سه سرور در تورنتو (کانادا) ، آمستردام (هلند) و سنگاپور است.
  • سیاست حفظ حریم خصوصی ادعا می کند که سیاهههای مربوط را نگهداری نمی کند ، اما توافق نامه ای که در هنگام ایجاد حساب امضا می کنید باعث می شود که برخی از سیاهههای مربوط نگهداری کند این کافی است که ما آن را از لیست صفر لاگ vpn حذف کنیم.
  • این سرویس تحت صلاحیت کانادا است ، به این معنی که تحت اتحاد پنج چشم است.
  • برخی از کاربران گزارش کردند که این سرویس در آزمایش نشت IP شکست خورده است.
  • کمبود سرور به این معنی است که سرعت شما ممکن است به طور قابل توجهی کاهش یابد ، مگر اینکه در نزدیکی مکان فیزیکی سرور زندگی کنید.
  • بسیاری از کاربران گزارش می دهند که بخش پشتیبانی مشتری از وب سایت خراب است و آنها هرگز پاسخی دریافت نمی کنند.

ما از. ناامید شدیم عدم وجود مکان های سرور.

با سرعت نامحدود ، کمی سخت گیر بود که ما را فقط به سه سرور محدود کرد. برخی از تست های سرعت در مکان هایی چند صد مایلی از مکان های سرور آن تقریبا 90 درصد افت کرد. این بدان معناست که اتصال 100 مگابیتی فقط برای ده مگابایت مناسب است هنگامی که به سرور VPN آن متصل شوید.

عدم وجود مکان های سرور BTGuard - منبع: Shutterstock.comعدم وجود مکان های سرور BTGuard – منبع: Shutterstock.com

هر زمان VPN تست نشت IP ، WebRTC یا DNS را انجام ندهد. ما دیگر به آن اعتماد نداریم. هدف یک VPN پنهان کردن فعالیت و مکان شما همراه با اطمینان از رمزگذاری شدید پرونده ها در طول سفرهایشان در اینترنت است..

پشتیبانی مشتری برای همه مشاغل حیاتی است ، بنابراین وقتی وب سایتی خراب است یا پشتیبانی در دسترس نیست ، اعتبار آنها را از بین می برد. به نظر می رسید سیستم بلیط درست کار می کند وقتی آن را بررسی کردیم ، اما بلیط ارسال نکردیم. برخی از کاربران گزارش دادند که در حالی که سیستم بلیط کار می کرد ، هرگز در BTGuard پاسخی از کسی دریافت نکردند.

اطلاعات قیمت گذاری

دو بسته ارائه می دهد تا بتوانید در نظر بگیرید. پراکسی BitTorrent آن 6.95 دلار در ماه است و با اکثر نرم افزارهای محبوب تورنت کار می کند. بسته VPN کامل آن را می توانید با قیمت 9.95 دلار در ماه دریافت کنید, و همه چیز را شامل می شود ، از جمله فعالیت های تورنت شما.

این در واقع در مقایسه با اکثر VPN های موجود در بهترین لیست VPN بسیار گران است.

اطلاعات قیمت گذاری BTGuard - منبع: Shutterstock.comاطلاعات قیمت گذاری BTGuard – منبع: Shutterstock.com

حکم

ما توصیه نمی کنیم از BTGuard استفاده کنید مگر اینکه در نزدیکی یکی از سرورهای آن زندگی کنید. اگر در نزدیکی سرورهای آن زندگی می کنید ، باید کمتر از a را ببینید 30 درصد کاهش سرعت اینترنت شما, که تقریباً میزان ضرر مورد انتظار است. ممکن است در سایر مکان ها سرعت آنها تا 90 درصد کاهش یابد, که غیر قابل قبول است.

حکم BTGuard - منبع: Shutterstock.comحکم BTGuard – منبع: Shutterstock.com

برخی از اطلاعات شخصی را ثبت کرده و میزان پهنای باند شما را ردیابی می کند. بهانه ورود به سیستم ، انطباق با هرگونه درخواست قانونی است که VPN را بی فایده می کند ، زیرا هدف آن است حریم خصوصی. ما انتظار داریم که اطلاعات شخصی را برای پرداخت وارد کند, اما این داده ها هرگز نباید به آدرس های IP ، سیاهههای مربوط یا جزئیات استفاده متصل شوند.

تورنت را تشویق می کند و نسخه ای از خدمات خود را به طور خاص برای پنهان کردن فعالیت کاربران تورنت خود ارائه می دهد. با این وجود ، برخی اطلاعات را برمی گرداند و ثبت می کند. به طور کلی ، معایب BTGuard بیشتر از مزایا است. به جای آن چیزی مانند Nordvpn ، protonvpn یا surfshark دریافت کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map