در اینجا ما یک VPN مستقر در استرالیا داریم 18 سرور در 15 کشور. اگر درباره سرورهای VPN چیزی می دانید احتمالاً نگران خواهید شد که این عدد بسیار کمی است. با این حال ، برخی از آنها را دیده ایم خدمات VPN که حتی با تعداد کم سرور نیز دارای سرعت بالایی هستند.

بررسی Celo VPNبررسی Celo VPN

فراتر از بسته سرور کوچک ، شما پیشرو در صنعت هستید رمزگذاری 256 بیتی AES همراه با چهار مورد از محبوب ترین پروتکل ها برای انتخاب کردن. وجود دارد چند برنامه پرداخت متفاوت برای انتخاب با Celo VPN و همچنین یک گزینه آزمایشی رایگان.

ما در حال ارائه این بررسی هستیم هرچه به دست آورده ایم ، زیرا می خواهیم بدانیم چگونه این سرویس در برابر رقابت سخت قرار می گیرد. بیایید به آن برسیم!

مزایای سریع Celo VPN

این یک لیست سریع از مواردی است که ما بیشتر از Celo VPN دوست داریم:

مزایای سریع Celo VPNمزایای سریع Celo VPN

 • بدون سیاست ورود به سیستم
 • از پروتکل OpenVPN پشتیبانی می کند
 • رمزگذاری 256 بیتی AES
 • برای تورنت کار می کند (برای تهیه تورنت به بهترین VPN های ما مراجعه کنید)
 • سازگاری بالا
 • لیست طولانی ویژگی ها

نکات منفی سریع Celo VPN

برای هر ویژگی مفید ، یک ویژگی بد وجود دارد. در اینجا لیستی سریع از همه مواردی که درباره Celo VPN دوست نداریم وجود دارد:

نکات منفی سریع Celo VPNنکات منفی سریع Celo VPN

 • بدون برنامه تلفن همراه (به پیکربندی OpenVPN نیاز دارد)
 • واقع در منطقه پنج چشم اتحاد (بدون vpn بدون ثبت)
 • سرعتهای فرعی
 • بسته سرور بسیار کوچک
 • بدون نت فلیکس

قیمت آن چند است?

Celo VPN جایی در وسط قیمت دارد. خیلی گران نیست ، اما خیلی هم ارزان نیست. ما احساس می کنیم با توجه به تعداد مزایایی که برای این سرویس می گیرید. قیمت گذاری آن درست روی پول است.

قیمت گذاری Celo VPN - منبع: Shutterstock.comقیمت گذاری Celo VPN – منبع: Shutterstock.com

از نظر طول بسته باید از بین چند گزینه مختلف یکی را انتخاب کنید ، اما مزایای صرف نظر از بسته مورد نظر شما تغییر نمی کند. همچنین همه افراد می توانند یک دوره آزمایشی رایگان دو روزه را انتخاب کنند.

در اینجا خلاصه ای از برنامه های قیمت گذاری آن آمده است:

 • یک ماه – ماهانه 7.00 دلار
 • سه ماه – 18.00 دلار هر سه ماه صورتحساب
 • شش ماه – 35.00 دلار به صورت نیمه سالانه صورتحساب
 • یک سال – 66.00 دلار سالانه صورتحساب

چیزی که ما در مورد Celo VPN دوست داریم تعداد گزینه های پرداختی است که دارد. با استفاده از کارت اعتباری یا نقدی ، PayPal یا مجموعه گسترده ای از ارزهای رمزپایه.

قیمت گذاری Celo VPNقیمت گذاری Celo VPN

یک موردی که ما متوجه آن شدیم این است که اگر بازپرداخت می خواهید, این مبلغ به جای نرخ در زمان خرید ، با نرخ ارز فعلی به شما پرداخت خواهد کرد. این بدان معناست که شما می توانید کمی بیشتر یا کمی کمتر از آنچه در ابتدا پرداخت کرده اید دریافت کنید.

آنچه در مورد Celo VPN دوست داریم

تا کنون ، Celo VPN به نظر می رسد که می تواند یک انتخاب عالی برای VPN باشد. بیایید بررسی عمیق تری داشته باشیم بهترین ویژگی های این سرویس.

بدون ورود به سیستم

طبق سیاست حفظ حریم خصوصی Celo VPN ، سایتهایی را که بازدید می کنید یا هر چیزی را که هنگام اتصال به سرورهای آن جریان دارید وارد سیستم نمی کند.. آنچه جمع می کند حداقل است. مانند اکثر VPN های دیگر ایمیل و جزئیات پرداخت شما را می گیرد. پرداخت ها از طریق وب سایت شخص ثالث انجام می شود, بنابراین حتی آن اطلاعات در دسترس نیست.

رمزگذاری پیشرفته

هدف VPN این است که آدرس IP شما را پنهان کرده و هویت واقعی خود را بصورت آنلاین پنهان نگه دارد. با OpenVPN و رمزگذاری 256 بیتی, هیچ مشکلی امنیتی وجود نخواهد داشت و که شما محافظت می شوید.

آنچه در مورد Celo VPN دوست داریمآنچه در مورد Celo VPN دوست داریم

تن از ویژگی های

صرف نظر از اینکه چه شرایط پرداختی را انتخاب می کنید ، از یک تن ویژگی عالی بهره مند خواهید شد. در اینجا چند مورد قابل ذکر است:

 • محافظت رایگان از DDoS
 • بارگیری نامحدود
 • IKEv2
 • پنج اتصال همزمان
 • مسدود کننده تبلیغات / بدافزار

سازگار با Tor و Torrenting Works

بیایید در اینجا یک باره دو مورد را پوشش دهیم. اولین, به مرورگر امنیتی Tor دسترسی پیدا خواهید کرد. این برای دسترسی ناشناس به اینترنت مهم است. Tor با اجرای ترافیک شما از طریق رله هایی که آن را تغییر مسیر داده و ایجاد می کند ، یک لایه امنیتی دیگر را به آن اضافه می کند شناسایی منبع ترافیک غیرممکن است.

بعد ، شما نیز دارید تورنت نامحدود در تمام سرورهای آن. Celo VPN همچنین آموزشهایی را برای کمک به شما در ارائه آن ارائه می دهد! در طی تحقیقات خود ، آزمایشاتی از متخصصان دیگر پیدا کردیم و آنها این را گفتند همه سرورها کاملاً کار می کنند, و راه اندازی آن آسان بود.

آنچه در مورد Celo VPN دوست نداریم

متأسفانه ، همه خبرهای خوبی نیست. کاش می توانستیم به شما بگوییم که همه چیز در مورد Celo VPN عالی است. آنچه می توانیم به شما بگوییم این است منفی ها بد نیستند با این VPN. در اینجا برخی از آنها وجود دارد.

راه اندازی دشوار است

ما هرگز VPN نداشته ایم که تنظیم آن به این سختی باشد. یک مسئله قابل توجه ما نبود برنامه موبایل بود. اگرچه می توانید از سرورهای آن در تلفن هوشمند خود استفاده کنید ، اما باید OpenVPN را با تنظیمات Celo VPN خود تنظیم کنید و این برای شخصی بدون تجربه همیشه امکان پذیر نیست.

آنچه در مورد Celo VPN دوست نداریمآنچه در مورد Celo VPN دوست نداریم

برای انتخاب کشوری باید حدس بزنید زیرا همه آنها به گونه ای خلاصه شده اند که منطقی نیست. همچنین به شما نمی دهد موقعیت دقیق شهر ، کدی به شما می دهد و باید حدس بزنید کجاست.

صلاحیت استرالیا

صلاحیت استرالیاصلاحیت استرالیا

Celo VPN در استرالیا است ، به این معنی که در اتحاد پنج چشم واقع شده است. ایالات متحده, بریتانیا, کانادا, استرالیا, و نیوزلند همه اطلاعات را به اشتراک می گذارند ، بنابراین این بدان معناست که اگر هر یک از این دولت ها بخواهند داده های مربوط به کاربران این سرویس را جمع آوری کنند ، Celo VPN ممکن است مجبور شود این اطلاعات را سلب کند.

خوشبختانه, Celo VPN چیزی ثبت نمی کند بنابراین نباید آلودگی زیادی به شما بدهد.

Netflix را فراموش کنید

نت فلیکس می فهمد که مردم با استفاده از VPN محتوای محدود جغرافیایی را پخش می کنند. این اتفاق همیشه می افتد و اکنون Netflix به طور فعال در تلاش است تا جلوی آن را بگیرد. این موفقیت در انجام این کار موفقیت آمیز است ، زیرا اکنون تعداد بیشتری از VPN ها از دسترسی به Netflix جلوگیری می کنند. در طول تحقیق ، برخی از آزمایشات انجام شده را بررسی کردیم Celo VPN تا ببیند آیا قادر به جلوگیری از مسدود کننده های Netflix است.

نتیجه منفی کامل بود.

ما شک داشتیم که با چنین بسته کوچکی از سرورها نمی تواند از پس آن برآید. اگر به دنبال پخش جریانی محتوای Netflix هستید, شما بهتر است که به یک VPN با تعداد زیادی سرور بروید.

حکم ما

همه مردم به طور کلی ، این یک VPN متوسط ​​است و اگرچه فکر می کردیم اشکالی ندارد ، اما نمی توانیم آن را توصیه کنیم ، زیرا نمی تواند با گزینه های عالی دیگر مقایسه شود. اگر می خواهید نمونه هایی از منظور ما را ببینید بهترین لیست vpn را بررسی کنید.

حکم ما برای Celo VPN - منبع: Shutterstock.comحکم ما برای Celo VPN – منبع: Shutterstock.com

آن است هیچ سیاست ورود به سیستم وجود ندارد, رمزگذاری و پروتکل های آن درجه یک هستند و به تورنت و Tor دسترسی پیدا می کنید.

اگر هنوز در مورد Celo VPN هستید هنوز مطمئن نیستید که برخی دیگر از بررسی های VPN ما را بررسی می کنید.

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me