اگر به دنبال سرویس VPN هستید, DotVPN ادعا می کند محصول آن است “راه بهتر برای VPN.”  

ما کاملاً مخالف هستیم ، توصیه می کنیم از آن اجتناب کنید! چرا?

 • سرعت کم
 • Netflix با DotVPN کار نمی کند
 • عدم وجود گزینه های سرور
 • گران
 • صلاحیت چین

در عوض Nordvpn یا Expressvpn را دریافت کنید یا از بهترین لیست vpn ما استفاده کنید.

اکثر خدمات VPN انواع مشابه ادعاهایی را مطرح کنید. هر سرویسی که بخوانید به این شکل یا بهتر تبلیغ می شود که از بقیه بهتر است.

بررسی DotVPNبررسی DotVPN

بنابراین ، آیا DotVPN در واقع راه بهتری برای VPN ارائه می دهد?

بیایید فراتر از وعده ها و ادعاها برویم و دریابیم که این سرویس چقدر خوب عمل می کند و آیا برای کسانی که به دنبال حفظ حریم خصوصی آنلاین هستند گزینه خوبی است یا نه.

معرفی DotVPN

در حالی که تحقیقات خود را انجام دادیم ، متوجه شدیم بسیاری از موارد جالب در مورد این سرویس VPN. برخی از این موارد مزایا و معایبی هستند.

معرفی DotVPNمعرفی DotVPN

هنگامی که به سطح رمزگذاری پشت DotVPN نگاه می کنیم ، متوجه می شویم که به اندازه برخی از VPN های دیگر که بررسی کرده ایم ، پانچ خوبی ندارد. رمزگذاری 128 بیتی یک قدم پایین تر از استاندارد صنعت 256 بیتی است.

اگر به سمت پروتکل ها برویم ، اوضاع کمی بهتر می شود. DotVPN از OpenVPN استفاده می کند, که یکی از بهترین گزینه های موجود در حال حاضر است. با سطح پیشرفته امنیت ، سرعت بارگیری و بارگذاری کمی کندتر است ، همانطور که در بیشتر VPN ها مشاهده می شود. مقداری برنده می شوی، مقداری می بازی.

Netflix با DotVPN گزینه ای نیست. با چند VPN دیگر که بررسی کردیم ، Netflix فعال و فعال بود. اگر این مسئله برای شما مهم است ، ممکن است بخواهید VPN دیگری را انتخاب کنید.

بررسی اجمالی ویژگی ها

بررسی اجمالی ویژگی هابررسی اجمالی ویژگی ها

 • رمزگذاری 128 بیتی AES
 • پروتکل های VPN: OpenVPN ، TLS 1.2 و تونل گذاری پروکسی
 • سرعت کم
 • Netflix با DotVPN کار نمی کند
 • تورنت با برنامه حق بیمه مجاز است
 • اطلاعات مهم را ثبت نمی کند
 • مستقر در هنگ کنگ

آنچه در مورد DotVPN دوست داریم

تاکنون ، همه چیز برای DotVPN عالی نیست. با این VPN ویژگی های زیادی قابل ذکر نیست. در حالی که ممکن است مبهم به نظر برسد, نکات مثبت DotVPN وجود دارد.

بدون سیاست ورود به سیستم

بگذارید این کار را تا حد ممکن ساده انجام دهیم. DotVPN فقط آدرس ایمیل شما را ثبت می کند, و آن هیچ یک از اطلاعات شخصی شما را نمی گیرد. در هنگام ثبت نام ، برخی از VPN ها نیاز دارند که زندگی خود را خارج از منزل امضا کنید ، اما مجبور نیستید این کار را اینجا انجام دهید.

بدون سیاست ورود به سیستم DotVPN - منبع: Shutterstock.comبدون سیاست ورود به سیستم DotVPN – منبع: Shutterstock.com

DotVPN نیز فعالیت اینترنتی شما را ضبط نمی کند یا آدرس IP واقعی شما. از آنجا که این یک مسئله قابل توجه در سرویس های VPN است ، می توان گفت که این یک امتیاز قابل توجه است.

رمزگذاری ایمن برای برنامه های موبایل

یک برنامه افزودنی مرورگر و یک برنامه تلفن همراه برای iOS و Android وجود دارد. در حالی که هر دو DotVPN نامیده می شوند, آنها دو محصول بسیار متفاوت هستند.

رمزگذاری ایمن برای برنامه های موبایلرمزگذاری ایمن برای برنامه های موبایل

افزودنی مرورگر واقعاً VPN نیست. در عوض ، این یک سرور پروکسی که همان سطح رمزگذاری و حریم خصوصی VPN را ندارد.

Secure Socket Layer (SSL) پروتکلی است که توسط اکثر سرورهای پروکسی استفاده می شود. DotVPN از این سرور پروکسی با a استفاده می کند سطح رمزگذاری 4096 بیتی و همچنین استفاده می کند OpenVPN, که به عنوان امن ترین پروتکل VPN در اطراف شناخته شده است.

در حالی که برنامه تلفن همراه یک VPN واقعی است, محافظت از تمام فعالیت های شما در تلفن و دستگاه های تلفن همراه.

بسته سرور شایسته

در گذشته ، ما بسیاری از سرویس های VPN را با حداقل 10 ، 12 یا 14 سرور در سه کشور بررسی کرده ایم. شما از دانستن پیشنهادات DotVPN بسیار هیجان زده خواهید شد 700 سرور مختلف در 12 کشور.

بسته مناسب سرور DotVPN - منبع: Shutterstock.comبسته مناسب سرور DotVPN – منبع: Shutterstock.com

علاوه بر ارائه تعداد زیادی سرور ، از این VPN نیز استفاده می کنید تا پنج دستگاه مختلف به طور همزمان. شما ، بچه ها و مادربزرگ خود می توانید وب را به صورت ناشناس مرور کنید.

آسان برای استفاده

VPN چه فایده ای دارد اگر نمی توانید نحوه استفاده از آن را بیاموزید؟ به طور کلی ، ما پیدا کردیم کار با DotVPN آسان و نصب آن ساده است. این افزونه کرومی را ارائه می دهد که می توانید 30 ثانیه بارگیری کنید. پس از ورود به برنامه ، لیستی از کشورها را برای انتخاب پیدا خواهید کرد.

استفاده آسان از DotVPN - منبع: Shutterstock.comاستفاده آسان از DotVPN

این VPN از بسیاری از VPN های دیگر که در گذشته بررسی کرده ایم کاربرپسندتر است.

آنچه در مورد DotVPN دوست نداریم

همچنین وجود دارد بسیاری از موارد منفی این VPN که در زیر لیست می کنیم. بیا یک نگاهی بیندازیم.

صلاحیت چین

DotVPN در هنگ کنگ واقع شده است ، که وضعیت خاصی دارد و با سیستم جداگانه ای متفاوت از سرزمین اصلی چین کار می کند. با این حال ، به نظر می رسد که کنترل چین در هنگ کنگ هر روز بیشتر می شود و این باعث نگرانی می شود.

در حالی که چین خارج از اتحاد 14 چشم است ، چین قوانین سختگیرانه داده ای دارد و سنگین سانسور است. همه VPN های این کشور توسط دولت حمایت مالی می شوند. من در مورد شما نمی دانم ، اما نمی خواهم چین بر داده های من نظارت کند.

صلاحیت قضایی چین DotVPN - منبع: Shutterstock.comصلاحیت قضایی چین DotVPN – منبع: Shutterstock.com

بدون نت فلیکس

Netflix سخت کار می کند تا اطمینان حاصل کند که هیچ کس محدودیت های جغرافیایی آن را دور نمی زند. اگرچه DotVPN دارای تعداد زیادی سرور است ، اما در طی تحقیقات ما دریافتیم که برای یافتن یکی از موارد مفید بسیار سخت باید جستجو کنید ، در صورت وجود این موارد.

بدون Netflix DotVPN - منبع: Shutterstock.comبدون Netflix DotVPN – منبع: Shutterstock.com

بدون تورنت

اگر از سیاست “بدون Netflix” به اندازه کافی ناامید نشدید ، بسیار خوشحال خواهید شد که بدانید که نمی توانید پرونده های تورنت را نیز تورنت کنید. برخی دیگر از بررسی های ما درباره خدمات VPN را که اجازه می دهد بررسی کنید تورنت کردن.

بدون تورنت DotVPN - منبع: Shutterstock.comبدون تورنت DotVPN – منبع: Shutterstock.com

قیمت آن چند است?

باید خبرهای خوبی با این VPN وجود داشته باشد ، درست است؟ خوب, منقیمت گذاری کاملا مناسب است, و همچنین ارائه می دهد طرح رایگان, اما شما یک “استخوان لخت” بسته بندی طرح حق بیمه است 2.99 دلار اگر پرداخت کنید سالانه یا 4.99 دلار اگر پرداخت کنید ماهانه.

گرچه قیمت گذاری آن کاملاً معقول است ، اما باید توجه داشت که می توانید سایر سرویس های VPN پیشرو مانند موارد دیگر را پیدا کنید NordVPN, که در همان براکت قیمت قرار می گیرند.

حکم ما

بنابراین ، نظر شما در مورد DotVPN چیست زیرا شما احتمالاً می دانید که ما چه فکر می کنیم؟ این سرویس سطح رمزگذاری را ارائه نمی دهد ما دوست داریم ببینیم ، همچنین Netflix یا Torrenting را ندارد. گرچه مقرون به صرفه است ، VPN های بهتری نیز با همان هزینه در بازار موجود است.

حکم ما DotVPN - منبع: Shutterstock.comحکم ما DotVPN – منبع: Shutterstock.com

ما انتخاب این سرویس را توصیه نمی کنیم اگر به دنبال یک VPN با بالای خط محافظت از حریم خصوصی و تعداد زیادی از ویژگی ها هستید. برخی از بررسی های دیگر ما را بررسی کنید.

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me