شبکه های خصوصی خصوصی سطح استثنایی امنیت و حریم خصوصی در اینترنت به طور ناشناس مرور کنید. استفاده از اتصال اینترنتی رمزگذاری شده از رایانه به شبکه ، حریم خصوصی هرگونه داده حساس را که از طریق اینترنت منتقل می شود ، تضمین می کند. افراد غیر مجاز را از جاسوسی در ترافیک اینترنت شما باز می دارد و به شما امکان می دهد از راه دور کار کنید.

کدام یک بهتر است: ExpressVPN یا دسترسی به اینترنت خصوصی؟ در زیر بدانید!

امروزه بسیاری از ارائه دهندگان محبوب VPN در دسترس هستند. این بررسی در مورد دو سرویس فوق العاده محبوب VPN بحث می کند: دسترسی خصوصی به اینترنت که در اصطلاح PIA و ExpressVPN شناخته می شود. ما ویژگی های آنها را مقایسه خواهیم کرد و در دسته هایی مانند حریم خصوصی ، امنیت ، قیمت گذاری ، عملکرد و موارد دیگر تمرکز می کنیم.

ExpressVPN را دریافت کنید PIA بگیرید

ویژگی های دسترسی خصوصی به اینترنت در مقابل ویژگی های ExpressVPN

دو تا از محبوب ترین ارائه دهندگان VPN که امروز در دسترس هستند ، هستند دسترسی خصوصی به اینترنت (PIA) و Express VPN. بیایید برخی از ویژگی های آنها را بررسی کنیم و ببینیم که چگونه با یکدیگر مقایسه می شوند.

دسترسی خصوصی به اینترنت (PIA)

PIA ارائه می دهد بسیاری از ویژگی ها برای امنیت اینترنت شما ضروری است. برخلاف ExpressVPN ، PIA ایالات متحده را به عنوان پایگاه خود انتخاب کرد. ممکن است این مکان بد تلقی شود به لحاظ قوانین نگهداری اطلاعات.

در حالی که ایالات متحده قانون اجباری در مورد نگهداری داده ها, تعجب آور نیست که کشف کنیم دولت می تواند به هر داده ذخیره شده دسترسی پیدا کند تحت SCA یا قانون ارتباطات ذخیره شده. PIA باهوش است و گزارش های کاربر را نگه نمی دارد.

PIA – با استفاده از تونل VPN از حریم خصوصی خود محافظت کنید

این VPN همچنین فراهم می کند ویژگی های حیاتی برای ناشناس ماندن مانند محافظت از DNS و یک کلید کشتار. PIA همچنین تجربه مرور بهتری را توسط محافظت در برابر بدافزار و تبلیغات. همه ما می دانیم که تبلیغات چقدر آزار دهنده هستند و بدافزار تا چه اندازه خطرناک است ، بنابراین این موارد نیز خطرناک هستند ویژگی های عالی برای داشتن. PIA OpenVPN را ارائه می دهد که بسیاری آن را در نظر می گیرند امن ترین پروتکل از همه.

دسترسی به اینترنت خصوصی به شما این گزینه را نیز می دهد سطح رمزگذاری مورد نظر خود را انتخاب کنید. این شامل انتقال پورت ، یک روش معمول است که سیگنال های رایانه را بین اینترنت و رایانه های LAN هدایت می کند.

PIA برنامه هایی برای Android ، MacOS ، Windows ، Linux و iOS دارد. این عملکرد بالا مقرون به صرفه را فراهم می کند.

مزایای ویژگی های PIA

 • حفاظت از نشت DNS
 • کلید کشتار
 • پورت حمل و نقل
 • گزینه های انتخاب سطح رمزگذاری
 • محافظت در برابر ردیاب ها ، بدافزارها ، تبلیغات

چرا باید از PIA استفاده کنید?

منفی ویژگی های PIA

 • محل
 • کمتر مکان سرور

PIA بگیرید

ExpressVPN

برخی می گویند ExpressVPN با حضور در جزایر ویرجین انگلیس مکان بهتری را انتخاب کرده است زیرا هیچ قانونی برای نگهداری اطلاعات وجود ندارد.

ما موافقیم ، حریم خصوصی برای ما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. برای حفظ حریم نهایی باید در صلاحیت صحیح باشید.

دولتی که به خاطر جاسوسی بدنام نباشد ، اطلاعات را درخواست نمی کند ، و اگر این کار را کرد ، ExpressVPN هیچ مسئولیت قانونی برای رعایت. مکان از این نظر قطعاً یک امتیاز مثبت است. حتی اگر PIA گزارش های کاربر را نگه ندارد ، سایتی که از انگلیس یا ایالات متحده فاصله دارد یک لایه امنیتی اضافی اضافه می کند.

ExpressVPN – تقویت کل اینترنت

ExpressVPN مانند PIA پیشنهاد می دهد کلید کشتار و پیشگیری از نشت DNS همچنین محافظت در برابر نشت IPv6. ExpressVPN دارای یک تست سرعت سرور در نرم افزار خود است و به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار یا دستی سرور را انتخاب کنید.

در حالی که PIA سرورهای بیشتری دارد, ExpressVPN مکانهای بیشتری برای سرورهای خود دارد, که بسیار عالی است زیرا تعداد مکانهای موجود را که کاربران می توانند از نزدیکی انتخاب کنند افزایش می دهد. این ویژگی از آن جهت حیاتی است که شما باید سرور دیگری را انتخاب کنید ، کشوری که هنوز نزدیک است. فقط حتماً به لیست سرور نگاه کنید از آنجا که این می تواند برای هر کاربر تغییر کند.

ExpressVPN دارای برنامه هایی برای macOS ، Linux ، Windows ، iOS ، Amazon Fire TV و Android است. همچنین از پشتیبانی آنلاین 24 ساعته 7 روزانه مشتری از طریق چت برخوردار است.

ExpressVPN به چنان اپراتور VPN قابل اعتماد و قابل اعتمادی تبدیل شده است که تولید کننده سخت افزار و نرم افزار رایانه ای جهانی به طور رسمی با ExpressVPN همکاری کرده تا به مشتریان خود راه حل های حفظ حریم خصوصی اینترنت را ارائه دهد. در نتیجه ، از اواخر سال 2019 ، همه رایانه های HP از قبل با ExpressVPN بارگیری شده اند.

و همیشه در لیست های برتر VPN ما 1 یا 2 است. علاوه بر Nordvpn (گزینه برتر ما) ، می توان گفت یکی از بهترین VPN ها در جهان امروز است.

جوانب مثبت ویژگی های ExpressVPN

 • محل
 • تست سرعت سرور یکپارچه
 • کلید کشتار
 • سرورها در 94 کشور
 • تقسیم تونل

منفی ویژگی های ExpressVPN

 • کمتر سرور
 • بدون محافظت اضافی در برابر تبلیغات و بدافزار

ExpressVPN را دریافت کنید

سرعت ، قابلیت اطمینان و عملکرد

اولین, PIA دارد عملکرد بالا با هزینه کم در حالی که ExpressVPN از قابلیت رفع انسداد عالی برخوردار است. بسیاری از کارشناسان ExpressVPN را ایده آل تر برای استفاده در روترهای خانگی می دانند.

مسدود کردن ردیاب ها ، تبلیغات و بدافزار توسط PIA مطمئناً تجربه و عملکرد را افزایش می دهد. پهنای باند نامحدود همچنین به عملکرد با کیفیت آن کمک می کند.

ExpressVPN’s tunneling split با هدایت بقیه مسیرها از طریق VPN ، عملکرد را افزایش می دهد در حالی که بقیه را از طریق اینترنت هدایت می کنید. بیش از 160 مکان سرور در آن 94 کشور دارد قبلا ذکر شده است که همچنین باعث افزایش عملکرد آن می شود.

ExpressVPN تونل زنی تقسیم شده

هر دو دارای عالی عملکرد با سرعت بالا. ExpressVPN ادعا می کند که سرعت های VPN فوق العاده سریعی دارد و به یاد داشته باشید که آن تست سرعت یکپارچه را برای کمک به شما در انتخاب سریعترین سرور در شبکه خود دارد. PIA می گوید که دارد سرعت پورت VPN گیگابیت و انتقال VPN بدون اندازه. بازرسان در حال آزمایش کاهش سرعت در VPN های هر دو شبکه هستند 7 درصد کاهش سرعت با ExpressVPN و PIA 11 درصد افت سرعت دارد.

PIA و ExpressVPN به دلیل قابلیت اطمینان و کیفیت شناخته شده اند. به همین دلیل آنها بسیار محبوب هستند. با اتصال سریع تونل VPN نمی توانید اشتباه کنید.

هر دوی این VPN ها بسیار قابل اعتماد هستند. می توانید از محتوای وب سایت های مسدود شده و سانسور شده از تقریباً هرجای دنیا لذت ببرید. در جهان بارگیری همتا ، هم ExpressVPN و هم PIA از بالاترین امتیازات هستند VPN برای تورنت.

ExpressVPN را دریافت کنید PIA بگیرید

امنیت و حریم خصوصی

ExpressVPN با رمزگذاری 256 بیتی AES از اطلاعات شما محافظت می کند. از یکی استفاده کنید سرورهای ایمن ExpressVPN به موقعیت واقعی و آدرس IP خود را مخفی کنید. به شما اجازه می دهد ناشناس مرور کنید, و حتی می توانید از این استفاده کنید VPN با Tor برای امنیت و حریم خصوصی بیشتر بصورت آنلاین.

ExpressVPN همچنین به شما امکان می دهد پرداخت با بیت کوین, که هنوز هم نادر است و از مزایای حفظ حریم خصوصی خود برخوردار است. همچنین ، هیچ نگرانی در مورد به اشتراک گذاشتن داده های خصوصی شما به عنوان ExpressVPN وجود ندارد هرگز درخواست های DNS ، داده های ترافیک یا هرگونه اطلاعات شناسایی را ثبت نمی کند.

حریم خصوصی و امنیت

توانایی شما در انتخاب پروتکل VPN خود یا اجازه دادن به ExpressVPN برای شما یکی را انتخاب می کند ویژگی امنیتی عالی. همچنین ، ExpressVPN کار می کند DNS رمزگذاری شده و خصوصی خود در هر سرور اتصال سریعتر و مطمئن شما را تضمین می کند.

PIA همچنین دارای بسیاری از ویژگی های امنیتی عالی است. واقعیت این است که ثبت ترافیک را حفظ نمی کند مکان خود را در ایالات متحده جبران کنید. بدافزار ، ردیاب و مسدود کردن تبلیغات همچنین به عنوان یک امنیت مهم عمل می کنند و حریم خصوصی تابع.

PIA به شما این امکان را می دهد امنیت Wi-Fi را فعال کنید با خدمات خود و استفاده از IP پنهان برای مرور ناشناس. استفاده از تونل های VPN ناشناس یکی از ایمن ترین راه ها برای محافظت از حریم خصوصی شماست. حساب PIA VPN شما ایمن و ایمن است.

قیمت

ExpressVPN و PIA هر دو دارند سه طرح اشتراک مختلف. با این حال آنها از نظر قیمت بسیار متفاوت هستند.

دوره های اشتراک برای ExpressVPN هستند 1 ماه ، 6 ماه و 1 سال در حالی که دوره های PIA هستند 1 ماه ، 1 سال و 2 سال. هزینه ExpressVPN ماهیانه 12.95 دلار. اگر شما برنامه 6 ماهه ای را انتخاب می کنید که هر 6 ماه صورتحساب آن باشد قیمت ماهانه به 9.99 دلار کاهش می یابد. یک برنامه 12 ماهه پرداخت شده سالانه هزینه ماهانه فقط به 8.32 دلار.

ExpressVPN پرداخت کارت اعتباری ، مانند Visa و Mastercard ، گزینه های پرداخت الکترونیکی مانند بیت کوین و Alipay را می پذیرد ، اما اگر تمرکز بر حریم خصوصی ، کاربران همچنین می توانند هزینه اشتراک خود را در بیت کوین پرداخت کنند..

برنامه های قیمت گذاری ExpressVPN

هزینه PIA فقط ماهیانه 9.95 دلار اگر گزینه ماهانه آن را انتخاب کنید. هزینه کاهش می یابد به ماهیانه 5.99 دلار اگر گزینه سالانه را انتخاب کنید و اگر در برنامه 2 ساله PIA تصمیم می گیرید ، قیمت فقط برابر است 3.49 دلار در ماه.

برنامه های قیمت گذاری PIA

هر دو شرکت ارائه می دهند تضمین بازگشت پول. PIA فقط 7 روز است در حالی که ExpressVPN 30 روز است. هر شرکت تخفیف هایی با اشتراک های خاص مانند تخفیف شدید برای خرید بالاترین برنامه های خود. PIA فراهم می کند 58 درصد تخفیف در برنامه 2 ساله خود. علاوه بر تخفیف هایی که ExpressVPN برای خرید یک برنامه بلند مدت می دهد ، این پیشنهاد را نیز به شما ارائه می دهد 3 ماه رایگان با اشتراک سالانه آن.

دسترسی به اینترنت خصوصی به کاربران امکان می دهد که هزینه اشتراک خود را از طریق روش های سنتی مانند کارت اعتباری پرداخت کنند ، اما همچنین به کاربران امکان پرداخت با استفاده از PayPal ، Google Play و iTunes را می دهند. PIA نیز دارد بیت کوین و ریپل گزینه های پرداخت – اما این فقط برای خریدهای یک بار در دسترس است و نه اشتراک ها.

ExpressVPN را دریافت کنید PIA بگیرید

حکم

انتخاب اینکه کدام یک از این VPN ها بهترین باشد می تواند دشوار باشد. آنها هر دو دارای ویژگی های امنیتی عالی و برنامه های قیمت گذاری هستند. هر شرکت چیزی را ارائه می دهد که دیگری ارائه نمی دهد.

بااینکه PIA ارزانتر است برای یک سرویس فوق العاده VPN, انتخاب بهترین VPN به ExpressVPN اختصاص دارد. عوامل مختلفی ما را به سمت این انتخاب سوق داد.

اول ، محل شرکت یک دارایی قابل توجه است. این مکان در جزایر ویرجین بریتانیا واقع شده است و مکان مناسبی برای دسترسی به آن است. اگرچه PIA سیاهههای مربوط را نگه نمی دارد ، اما هنوز در ایالات متحده مستقر است که از نظر ما یک نقطه ضعف بزرگ است. اگر هنگام انتخاب VPN بسیار به حریم خصوصی نگران هستید ، ما همیشه توصیه می کنیم قبل از هر چیز به حوزه قضایی مراجعه کنید.

Expressvpn حتی بدون تعارض ، هنوز هم در بالای صفحه ظاهر می شود. ExpressVPN بیشترین مکان سرور را دارد. سرعت عالی و افت سرعت کمتری نسبت به PIA دارد. ممکن است گران تر باشد ، اما خدمات آن هنوز هم برای قیمت بسیار عالی است.

حکم – منبع: Shitterstock.com

ExpressVPN همچنین دارای یک با ضمانت برگشت 30 روزه پول. شرکت به شما می دهد 3 ماه رایگان اگر برای آن ثبت نام کنید طولانی ترین اشتراک که یک مشوق عالی است.

ExpressVPN همچنین دارای موارد بسیار خوبی است ویژگی های آموزشی در پیمایش VPN ها. وجود دارد راهنماهای حفظ حریم خصوصی گام به گام در حال مرور ناشناس. وبلاگ آن عالی است اطلاعات مربوط به آزادی دیجیتال, نکات امنیتی, و اخبار جهانی حریم خصوصی اینترنت. حتی راهنماهای آن نیز روشن است چگونه می توان ورزش های مورد علاقه خود را بصورت آنلاین پخش کرد. و وقتی نوبت به جریان می رسد ، ExpressVPN نیز اتفاقاً یکی از بهترین هاست بهترین VPN برای Netflix.

نکته مهم هنگام انتخاب VPN مناسب برای شما مربوط به ویژگی های خاصی که شما نیاز دارید. مهم نیست که کدام یک را انتخاب کنید ، مطمئن شوید که در مورد آن اطلاعات کسب کرده اید مکان های سرور آن و دیگر اطلاعات مربوطه قبل از اینکه انتخاب کنید.

خدمات VPN

ExpressVPN برو
PIA برو

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me