ما اخیراً وقت گذاشتیم و بررسی کردیم ibVPN, که می تواند هنگام محافظت در اینترنت از اطلاعات شخصی شما محافظت کند. شرکت خدمات خود را تاکنون به بیش از یک میلیون مشتری ارائه داده است. در زیر ، ما مختصری از محصول را ارائه داده ایم تا بتوانید تعیین کنید که آیا این محصول برای شما مناسب است.

ibVPN نظربررسی ibVPN

ibVPN چیست?

با توجه به وب سایت شرکت:

“ibVPN یک شرکت خصوصی است که به هیچ وجه با صندوق های سرمایه گذاری ، میزبانی ، داده کاوی یا سایر شرکت های علاقه مند به پردازش داده های کاربران خود ارتباط ندارد.” ibVPN Team, تیم ibVPN

این شرکت در رومانی واقع شده است. ibVPN است سازگار با مجموعه ای از دستگاه, شامل:

  • پنجره ها
  • مک
  • لینوکس
  • iOS
  • اندروید
  • برنامه افزودنی Google Chrome
  • Opera Extension
  • افزونه Firefox

ویژگی های این VPN یک هوشمند DNS و پروکسی. مشتریان می توانند برای اتصال تا پنج دستگاه به طور همزمان در هنگام استفاده از این سرویس است. کسانی که از ibVPN استفاده می کنند می توانند سروری را نیز انتخاب کنند که به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده کند.

ibVPN با مجموعه ای از دستگاه ها سازگار استibVPN با مجموعه ای از دستگاه ها سازگار است

به عنوان مثال، کاربران می توانند بین را انتخاب کنید سرورها با ترافیک VPN ، DoubleVPN و P2P برای TOR بهینه شده اند. کاربران یک آدرس IP اختصاصی دریافت می کنند که توسط هیچ مشتری دیگری استفاده نمی شود.

این سرویس همچنین به کاربران اجازه می دهد تا پروتکل تونل زنی را که به بهترین وجه نیازهای آنها را برآورده می کند ، انتخاب کنند. کاربران دریافت خواهند کرد رمزگذاری 256 بیتی به طور پیش فرض.

طرفداران

پس از انجام بررسی کامل ibVPN ، متوجه شدیم که وجود دارد چیزهای زیادی در مورد خدمات دوست دارم. اگرچه فکر نمی کنیم در بهترین لیست vpn ما باشد.

ثبت اطلاعات وجود ندارد

یکی از اولین چیزهایی که برای ما برجسته بود این واقعیت بود ibVPN اطلاعات کاربر را ثبت نمی کند. ibVPN این را در شرایط توافق نامه خود قرار داده است. مشتریان می توانند به این شرکت اعتماد کنند جمع آوری داده ها و فروش آنها به شرکت های شخص ثالث نیست, که معمولاً در مورد سایر ارائه دهندگان VPN اتفاق می افتد.

بنابراین ibVPN یک سرویس vpn بدون ثبت است.

ثبت داده بدون ibVPN - منبع: Shutterstock.comثبت داده بدون ibVPN – منبع: Shutterstock.com

تعهد به امنیت

ما همچنین تحت تأثیر این واقعیت قرار گرفتیم که ibVPN بدون توجه به اینکه چه کسی از این محصول استفاده می کند ، به امنیت و حریم خصوصی چنین تعهدی را متعهد شده است. برای مثال, OpenVPN در جهان به عنوان شناخته شده است بهترین پروتکل VPN در دسترس.

تعهد به امنیت ibVPN - منبع: Shutterstock.comتعهد به امنیت ibVPN – منبع: Shutterstock.com

با این حال, در دستگاه های iOS خیلی خوب کار نمی کند. ibVPN امکان تغییر پروتکل ها را در اختیار کاربران قرار داده است. این قابلیت عملکرد خوب VPN را تضمین می کند و همچنین داده های مشتری را ایمن نگه می دارد.

به همین ترتیب, OpenVPN ممکن است در رایانه های قدیمی به خوبی کار نکند. فارغ از اینکه از چه دستگاهی استفاده می کنید ، می توانید از اطلاعات خود محافظت کنید. و ، این شرکت راهنماهای مختلفی را برای راه اندازی ارائه می دهد که به شما کمک می کند سوئیچ را از یکی به دیگری انجام دهید.

امکان تماشای Netflix & تورنت را بارگیری کنید

بسیاری از افراد از VPN برای تماشای Netflix و سایر سایت های پخش ویدئو استفاده می کنند. با این کار افراد می توانند مکان های خود را جعل کنند تا بتوانند به محتوای گسترده تری دسترسی پیدا کنند که معمولاً به دلیل محدودیت های جغرافیایی مسدود شده است. متأسفانه ، نتفلیکس از این موضوع غافل شد و مسدود کننده ای را نصب کرد که صریحاً برای جلوگیری از VPN طراحی شده بود. با این حال, مسدود کننده Netflix ضد احمقانه نیست. آن هر VPN پیدا کنید.

امکان تماشای Netflix ibVPN - منبع: Shutterstock.comامکان تماشای Netflix ibVPN – منبع: Shutterstock.com

وقتی ibVPN را آزمایش کردیم ، متوجه شدیم که می توانیم در مجموعه ای از سرورها به Netflix دسترسی پیدا کنید. همه سرورها اجازه چنین کاری را به ما ندادند ، اما اکثر آنها اجازه دادند.

همچنین از تورنت پشتیبانی می کند ، اگرچه به دلیل سرعت بالا بهترین VPN های ما را برای لیست تورنت ایجاد نکرد.

منفی ها

اگرچه هنگام انجام بررسی ibVPN کاملاً تحت تأثیر قرار گرفتیم, چیز کامل نیست. چند مورد وجود دارد که ما می خواهیم بهبود یافته ببینیم.

عملکرد ضعیف

هر زمان که از VPN استفاده می کنید ، می توانید انتظار کاهش عملکرد را داشته باشید. با این حال، برخی از VPN ها بهتر از بقیه هستند. متاسفانه, ibVPN در بالای صفحه قرار نمی گیرد. هنگام انجام بررسی ibVPN ، ما این سرویس را با ارقام مختلف مقایسه کردیم تا تعیین کنیم چقدر انباشته شده است. ما از معیار بارگیری 97 مگابیت در ثانیه و از معیار بارگذاری 55 مگابیت در ثانیه استفاده کردیم.

عملکرد ضعیف ibVPN - منبع: Shutterstock.comعملکرد ضعیف ibVPN – منبع: Shutterstock.com

هنگامی که ما ibVPN را روی یک سرور اروپایی آزمایش کردیم ، سرعت بارگیری ما تقریباً کم بود 65 مگابیت در ثانیه و سرعت بارگذاری ما تقریباً 41 مگابیت بر ثانیه بود. هنگامی که ما سرویس را بر روی یک سرور مستقر در ایالات متحده آزمایش کردیم ، سرعت بارگیری به شدت کاهش یافت 15 مگابیت در ثانیه ، در حالی که سرعت بارگذاری به 13 مگابیت در ثانیه کاهش می یابد.

راحتی در استفاده

اگرچه ibVPN ویژگی های بی شماری را ارائه می دهد ، اما برای کسی که تجربه فنی زیادی ندارد ، می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. این سرویس VPN برای مبتدیان در نظر گرفته نشده است. در عوض ، بهترین کار برای کسانی است که تجربه استفاده از محصولات VPN را دارند. وقتی بررسی ibVPN خود را انجام دادیم ، استفاده از این سرویس برای ما کمی چالش برانگیز است.

سهولت استفاده از ibVPN - منبع: Shutterstock.comسهولت استفاده از ibVPN – منبع: Shutterstock.com

اطلاعات قیمت گذاری

گزینه های بی شماری وجود دارد که مشتریان می توانند هنگام خرید ibVPN از بین آنها انتخاب کنند. این محصول رایگان نیست ، اگرچه این شرکت یک پیشنهاد ارائه می دهد دوره آزمایشی 24 ساعته.

قیمت گذاری اطلاعات ibVPNاطلاعات قیمت ibVPN

مشتریان می توانند خرید کنند VPN نهایی با حدود 11 دلار در ماه. اگر آنها را سفارش اشتراک سالانه, این هزینه به حدود 4.83 دلار در ماه یا 58 دلار در سال کاهش می یابد. مشتریان همچنین امکان اشتراك به صورت شش ماهه را دارند. این هزینه حدود 7 دلار در ماه یا 86 دلار در سال است. این طرح مواردی مانند پهنای باند نامحدود و پنج اتصال همزمان را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

همچنین کاربران می توانند VPN استاندارد را خریداری کنند که دسترسی به SmartDNS را فراهم نمی کند. هزینه این طرح حدود 37 دلار در سال یا 5 دلار در ماه است. مشتریان همچنین فقط به جای اتصال 5 به یک اتصال دسترسی دارند.

حکم نهایی

اگر ibVPN سرعت عملکرد بهتری ارائه دهد ، این یکی از بالاترین رتبه بندی سرویس های VPN موجود است. ما واقعا چیزهایی مانند قدردانی سیاست عدم ورود به سیستم, همراه با این واقعیت که آن را با Netflix بکشد کار.

حکم نهایی برای ibVPN - منبع: Shutterstock.comحکم نهایی برای ibVPN – منبع: Shutterstock.com

این حقیقت که مشتریان می توانند تجربه VPN را سفارشی کنند یک امتیاز بزرگ است. ما فهمیدیم که این بدون توجه به نوع دستگاهی که استفاده می کنیم ، باعث ایجاد یک تجربه کارآمد می شود.

در کل ، ما فکر می کنیم که گزینه های بسیار بهتری نسبت به ibvpn وجود دارد. بعنوان مثال می توان به Cyberghost ، Nordvpn ، Surfshark و غیره اشاره کرد..

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me