اگر چیزی شنیده اید کسپرسکی قبل از اینکه احتمالاً به عنوان شرکتی فکر کنید که طیف گسترده ای از محصولات امنیتی اینترنت را ارائه می دهد. ابزارهای آن به بیش از 400 میلیون کاربر می رسد و بیش از 3000 کارمند دارد.

بررسی کسپرسکی VPNبررسی کسپرسکی VPN

ما در اینجا با یک شرکت بزرگ سر و کار داریم. برخی از محصولات آن شبکه های عظیم داده را ایمن کنید برای شرکت های بزرگ به نظر می رسد یک چیز خوب است ، درست است?

خوب ، در این بررسی ، نگاهی دقیق به سرویس VPN کسپرسکی و تمام ویژگی های آن می اندازیم تا دریابیم آیا بزرگتر لزوماً در این زمینه بهتر است یا خیر.

بیایید به آن برسیم.

Kaspersky VPN چیست؟?

یکی از راه هایی که سرویس های VPN قادر به افزایش حریم خصوصی هستند این است پنهان کردن آدرس IP واقعی شما با جایگزینی آن با یکی از سرورهای آنها. این هدف با Kaspersky VPN یکسان است ، می خواهد اتصال اینترنت شما را ایمن کند تا به شما امنیت و حریم خصوصی بیشتری در اینترنت بدهد.

سوال اصلی این است که آیا Kaspersky VPN این کار را به خوبی انجام می دهد و چه ویژگی های دیگری برای ارتقا to تجربه آنلاین شما ارائه می دهد?

Kaspersky VPN چیست؟Kaspersky VPN چیست؟?

از بیرون که به داخل نگاه می کنیم ، به نظر می رسد که کسپرسکی در حال استفاده از کار خوبی است رمزگذاری پیشرو در صنعت ، پروتکل های درجه یک, و دارد هیچ نشتی DNS وجود ندارد.

تا کنون خیلی خوب. حال بیایید نگاهی به قیمت آن بیندازیم.

ساختار قیمت گذاری Kaspersky VPN

یافتن یک ساختار قیمت گذاری ساده در وب سایت کسپرسکی کار آسانی نیست. از آنجا که محصولات بسیار زیادی دارد ، ما به سمت موارد مختلفی که برای خرید موجود است هدایت می شویم. هنگامی که ما سرانجام آنچه را که بدنبال آن بودیم پیدا کردیم VPN واقعا مقرون به صرفه.

ساختار قیمت گذاری Kaspersky VPNساختار قیمت گذاری Kaspersky VPN

در اینجا قیمت گذاری کسپرسکی VPN:

  • رایگان – این یک حساب آزمایشی رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد 200 مگابایت در روز, و سرور را برای شما انتخاب می کند.
  • ماهانه – اگر برنامه ماهانه را انتخاب کنید ، پرداخت خواهید کرد ماهیانه 4.99 دلار, و خدمات کامل را دریافت خواهید کرد.
  • سالانه – انتخاب برنامه سالانه بالاترین پس انداز را به شما تضمین می کند زیرا فقط هزینه خواهید کرد 29.99 دلار در سال. این واقعیت باعث می شود Kaspersky VPN یکی از مقرون به صرفه ترین مواردی باشد که تاکنون دیده ایم.

با استفاده از این محصول می توانید با پرداخت هزینه پرداخت کنید بدهی یا کارت اعتباری و پی پال. متأسفانه ، این گزینه برای پرداخت با استفاده از شما ندارد ارز رمزنگاری شده یا پول نقد.

آنچه در مورد Kaspersky VPN دوست داریم

ما قبلاً به مواردی اشاره کرده ایم که درباره کسپرسکی VPN دوست داریم ، اما اکنون به جزئیات بیشتر در مورد برجسته ترین ویژگی های این سرویس خواهیم پرداخت. چیزهای زیادی وجود دارد که باید به آن دست و پنجه نرم کنید.

بهترین رمزگذاری و پروتکل

منظور ما را می گوییم و آنچه را می گوییم. با کسپرسکی VPN بهترین بهترین ها را بدست می آورید. ارائه می دهد رمزگذاری 256 بیتی در کنار OpenVPN ، امنیتی در سطح دولت است. هرگز نگران بعضی ها نخواهید بود “اجرا از آسیاب” هکرهایی که به اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا می کنند.

بهترین رمزگذاری و پروتکلبهترین رمزگذاری و پروتکل

هیچ نشتی DNS وجود ندارد

ما بسیار توجه می کنیم نشت DNS زیرا این یک نقطه ضعف عمده در بسیاری از سرویس های VPN است. آخرین چیزی که باید با آن کنار بیایید این است IP شما در معرض قرار می گیرد وقتی فکر می کنید همه چیز خوب است.

No DNS Leaks Kaspersky VPN - منبع: Shutterstock.comNo DNS Leaks Kaspersky VPN – منبع: Shutterstock.com

در طول تحقیقات خود ، ما چند تست VPN کسپرسکی را شناسایی کردیم و همه چیز به خوبی بررسی شد. کسپرسکی از نظر ویروس نیز بررسی شد و هیچ کدام یافت نشد در پنج آزمون مختلف.

ما صدای آن را دوست داریم.

صلاحیت قضایی روسیه (این خنثی تر است)

ما می گوییم این نه یک طرفدار است و نه یک مخالف زیرا یک شمشیر دو لبه است. از یک طرف ، دیگر لازم نیست نگران اتحاد 14 چشم باشید روسیه در اشتراک داده ها شرکت نمی کند.

صلاحیت قضایی روسیه (این خنثی تر است) Kaspersky VPN - منبع: Shutterstock.comصلاحیت قضایی روسیه (این خنثی تر است) Kaspersky VPN – منبع: Shutterstock.com

در طرف دیگر ، شما باید با یک دولت سنگین نظارت و سانسور آنلاین کنار بیایید. در هر لحظه, دولت روسیه می تواند کسپرسکی را از کلیه اطلاعات خود غافل کند.

آنچه در مورد Kaspersky VPN دوست نداریم

با کسپرسکی ، برخی از موارد بهترین امنیت و رمزگذاری در دسترس. گرچه ممکن است خوب و شیک باشد ، اما وجود دارد برخی از مسائل جدی ما باید وارد شویم.

ورود به سیستم

هیچ VPN هرگز تبلیغ نمی کند که اطلاعات خصوصی کاربر خود را ذخیره یا ثبت می کند. برای کشف حقیقت در مورد بسیاری از افراد باید عمیق شوید خدمات VPN سیاست های ورود به سیستم.

ورود به سیستم… Kaspersky VPN - منبع: Shutterstock.comورود به سیستم… Kaspersky VPN

در طی تحقیقات خود متوجه شدیم که Kaspersky کمی بیشتر از آنچه می خواهد ذکر کند ورود به سیستم می کند.

درست بیرون نمی آید و می گوید چه اطلاعاتی را ثبت می کند ، اما می گوید که شما را از دست می دهد “اطلاعات شخصی” اگر مقامات بخواهند.

هیچگاه کسپرسکی توضیح نمی دهد که «اطلاعات شخصی» چه اطلاعاتی خواهد بود یا اینکه چه عواملی می توانند مقامات را به مطالبه آن برسانند. دلیل اصلی این که ما این کار را دوست نداریم ، موقعیت آن در است روسیه.

سرورهای کند

ما بدتر دیده ایم ، بیایید با آن شروع کنیم. ما در گذشته تجربه کرده ایم که سرعت سرور تا 90٪ کاهش یافته است ، بنابراین نیازی به هشدار زیاد نیست. در طی تحقیقات خود متوجه شدیم که سرورهای ایالات متحده با کسپرسکی کار می کنند 50٪ کاهش سرعت بارگیری. سرورهای اتحادیه اروپا در مورد 60٪ افت.

سرورهای آهسته Kaspersky VPN - منبع: Shutterstock.comسرورهای آهسته Kaspersky VPN – منبع: Shutterstock.com

این سرعت وحشتناک نیست ، اما از روان کار کردن کارها جلوگیری می کند. برای بهترین سرعت ها, ممکن است بخواهید برخی دیگر از بررسی های VPN ما را بررسی کنید.

Netflix را فراموش کنید

بسیاری از افراد برای رد شدن از محدودیت های جغرافیایی و پخش جریانی محتوای Netflix به سمت VPN ها روی می آورند.

Netflix Kaspersky VPN را فراموش کنید - منبع: Shutterstock.comNetflix Kaspersky VPN را فراموش کنید – منبع: Shutterstock.com

نتفلیکس این را می داند ، بنابراین اقدامات سختی را برای جلوگیری از انجام این کار انجام داده است. بیشتر و بیشتر سرویس های VPN دیگر قادر به دسترسی به Netflix نیستند زیرا سرورهای آنها مسدود شده اند. در طی تحقیقات خود دریافتیم بسیاری از کاربران برای پخش Netflix مشکل دارند با استفاده از Kaspersky VPN ، که نشان می دهد اکثر سرورهای آن نیز مسدود شده اند.

حکم ما

خوب ، چه می توانیم در مورد Kaspersky VPN بگوییم؟ مهمترین نکته ای که هنگام خرید VPN باید به خاطر داشته باشید این است که آیا شما محافظت نمی شوید یا خیر. شما به خدماتی نیاز دارید که مراقب شماست و هویت شما را ناشناس نگه می دارد.

حکم Kaspersky VPN ما - منبع Shutterstock.comحکم Kaspersky VPN ما – منبع Shutterstock.com

ما فکر می کنیم کسپرسکی VPN در ارائه خدمات بسیار عالی عمل می کند بالای رمزگذاری خط با بهترین پروتکل ها. آیا ما نگران هستیم حوزه قضایی روسیه ، سرورهای محدود و سیاست ورود به سیستم?

آره.

فکر می کنیم این یک معامله شکن است؟ آره. صادقانه بگویم ، امروزه گزینه های بسیار خوبی وجود دارد که هیچ دلیلی واقعی برای انتخاب آنها نسبت به vpn وجود ندارد که دارای همه موارد فوق و بیشتر است.

PIA ، ایپوانیش & Nordvpn فقط برخی از موارد عالی است که ما آنها را دوست داریم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me