Mullvad VPN اولین سرویس VPN حریم خصوصی است که از گوتنبرگ سوئد مستقر است. این هزینه ماهیانه حدود 6 دلار است که یک قیمت متوسط ​​برای خدمات VPN است. اگرچه آنها برای حفظ حریم خصوصی مفید هستند ، اما ما واقعاً آنها را توصیه نمی کنیم. بهتر است Nordvpn یا Expressvpn را انتخاب کنید ، هر دو ویژگی خصوصیات خوبی دارند ، در حوزه قضایی خصوصی تری هستند و سرورهای بیشتری برای انتخاب دارند.

Mullvad VPN بررسی

Mullvad VPN Review for 2020Virtual Private Networks یا VPN به حفظ کمک می کند اطلاعات شما امن است و شما هویت خصوصی صرف نظر از اینکه مرور اینترنتی خود را در کجا انجام می دهید. با وجود VPN های بسیار زیاد ، همه ادعا می کنند اتصال ایمنی را ارائه می دهند ، تعیین آن می تواند چالش برانگیز باشد کدام یک برای شما بهتر است.

در بررسی VPN مولواد ، ما از نزدیک به ویژگی های VPN و آنچه در مورد سرویس دوست داریم (و آنچه می خواهیم بهتر باشد) را نگاه می کنیم. ما همچنین درباره هر چیز دیگری که باید بدانید بحث می کنیم تا بتوانید با اطمینان تصمیم بگیرید اگر مولواد برای شما مناسب است.

مولواد چیست?

VPN مالواد در سال 2009 تاسیس شد و مأموریت اصلی این شرکت ارائه خدمات به مشتریان است “حق جهانی حریم خصوصی” VPN بخشی از یک شرکت مستقر در سوئد است ، Amagicom (که مخفف “ارتباط آزاد” است).

مولواد چیست؟مولواد چیست?

در سال 2010, مولواد شروع به پذیرش کرد “غیر سنتی” پرداخت هایی مانند پول نقد و بیت کوین ، و از سال 2014 ، شرکت در حال پیشرفت و بهبود برای اطمینان از اتصال خصوصی است. امروز ، مولواد داشته است بیش از 300 سرور معمولی (OpenVPN), 59 سرور WireGuard و 10 سرور پل در بیش از 30 کشور جهان.

امکانات

هر VPN با ویژگی های بارگیری شده است. برخی از آنها کاربر پسند و برخی دیگر برای استفاده دردسر ساز هستند. بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از ویژگی های بیشتر به دنبال داشته باشیم و سپس برخی از آنها را پیگیری خواهیم کرد جوانب مثبت و منفی استفاده از Mullvad VPN.

راحتی در استفاده

برای استفاده از VPN نیازی نیست که یک کاربر باتجربه فناوری باشید. بیشتر VPN ها با توجه به قابلیت استفاده طراحی شده اند. ما درک می کنیم که ایده ما در مورد “سهولت استفاده” ممکن است متفاوت از ایده شما باشد ، اما Mullvad VPN یکی از VPN های کاربرپسندتر موجود است.

برای دریافت یک حساب Mullvad ، تمام آنچه شما باید انجام دهید این است که ثبت نام کنید ، یک captcha آسان را تکمیل کنید و سپس شماره حساب دریافت خواهید کرد. می توانید نرم افزار را بارگیری کنید ، و برنامه به طور خودکار خود را نصب خواهد کرد به شرطی که با دستگاه شما سازگار باشد.

راحتی در استفادهسهولت استفاده Mullvad VPN

Mullvad VPN برنامه هایی برای macOS ، Windows ، Debian و Fedora. برای نصب روی Mullvad OpenVPN نیز می توانید استفاده کنید iOS, اندروید, Chromebook, لینوکس, و دیگر سیستم عامل های دسک تاپ. هر حساب حداکثر تا پنج اتصال همزمان را امکان پذیر می کند ، که یک گزینه ایده آل برای یک خانوار یا یک کاربر با چندین دستگاه است.

در حالی که شما به طور خودکار به بهترین سرور متصل شوید, می توانید روی منو کلیک کنید و یک سرور خاص را انتخاب کنید. برخی از کاربران ممکن است در استفاده از VPN که به نظر می رسد محتاط باشند “استخوان لخت،” اما شما به اطلاعات مربوطه مانند وضعیت اتصال ، مدت زمان باقیمانده و نسخه نرم افزار دسترسی دارید.

تنظیمات پیشرفته ای مانند تونل IPv6, حفاظت از نشت DNS, و بنادر, اما مگر اینکه شما بدانید که آنها چگونه کار می کنند (و چه کاری انجام می دهند) ، حال شما بهتر است تنها گذاشتن تنظیمات مگر اینکه با پشتیبانی مشتری تماس بگیرید.

قابلیت اطمینان ، عملکرد و سرعت

استفاده از یک VPN غیر قابل اعتماد نه تنها می تواند ناامید کننده باشد ، بلکه می تواند هویت آنلاین و سایر اطلاعات خصوصی شما را در معرض خطر قرار دهد. سرعت اتصال کند و عملکرد گاهی اجتناب ناپذیر است (با این وجود آزار دهنده است). مولواد سخت کار می کند تا از قابلیت اطمینان و سرعت جلوگیری کند.

قابلیت اطمینان ، عملکرد و سرعت - منبع: Shutterstock.comقابلیت اطمینان ، عملکرد و سرعت – منبع: Shutterstock.com

به طور کلی, این یک VPN قابل اعتماد است که کاربران را به بهترین سرور موجود متصل می کند. بسیاری از تست های سرعت بهترین و سریعترین ارتباط با سرورهای سوئد و سایر مناطق اروپا را نشان می دهند. با توجه به موقعیت ملواد, سرعت اتصال و عملکرد در سرورهای ایالات متحده و استرالیا نیز دارای رتبه بندی مناسبی هستند.

مهم است که به یاد داشته باشید فارغ از اینکه در کدام مکان قرار دارید یا کدام سرور را انتخاب می کنید ، غیر معمول نیست که در همه سرویس های VPN کمی تأخیر یا افت سرعت را تجربه کنید. این به این معنی نیست که هویت یا سایر اطلاعات شما و در مورد مولواد در معرض خطر است, این اطمینان حاصل می کند که شما همیشه محافظت می شوید.

حریم خصوصی

از آنجا که مولواد معتقد است که همه مشتریانش سزاوار حریم خصوصی هستند ، VPN باید خصوصی باشد. مولواد از همان ابتدا ارزش زیادی برای حفظ حریم خصوصی قائل است. وقتی برای یک حساب کاربری ثبت نام می کنید, شما نیازی به استفاده از آدرس ایمیل یا حتی نام واقعی خود ندارید.

حریم خصوصی - منبع: Shutterstock.comحریم خصوصی Mullvad VPN- منبع: Shutterstock.com

مولواد همچنین یک سیاست ورود به سیستم صفر دارد. در حالی که این کشور در کشوری قرار دارد که بخشی از توافق نامه امنیت 14 چشم است ، سیاست عدم ورود به سیستم به این معنی است که اطلاعات حساس و محرمانه ای برای اشتراک گذاری وجود ندارد. به گفته مولواد ، آنچه در سیاست عدم ورود به سیستم آن تحت پوشش قرار گرفته است:

 • Mullvad هیچ ترافیکی را که به شماره حساب متصل باشد ثبت نمی کند
 • بدون درخواست DNS
 • عدم ثبت اتصالات (از جمله قطع و یا مهر زمان)
 • بدون آدرس IP یا پهنای باند کاربر
 • عدم ورود فعالیت فعالیت حساب یا اطلاعات پرداخت

لازم به ذکر است که مولواد پیگیری تعداد کل اتصالات را انجام می دهد, پهنای باند کل برای هر کاربر و بار CPU برای هر هسته. چرا این اطلاعات را پیگیری می کند؟ به گفته مولواد ، این اطلاعات را به صورت پیگیری می کند “نظارت بر سلامت هر سرور VPN” برای اطمینان از اینکه در برابر حملات یا سایر مشکلات شبکه بیش از حد بار نمی شود یا آسیب پذیر نیست.

ثبت اطلاعات خاص فقط برای بهبود سرویس VPN و اطلاعات محرمانه یا هویت شما را در معرض خطر قرار نمی دهد.

سایر ویژگی های امنیتی

حتی بیشتر از امنیت و حریم خصوصی, مولواد دارای کلید خودکار سوئیچ است فقط در صورت قطع اتصال VPN شما برای محافظت از هرگونه داده طراحی شده است. اگر ارتباط خود را قطع کنید, کلید سوئیچ شروع می شود.

سایر ویژگی های امنیتی Mullvad VPN - منبع: Shutterstock.comسایر ویژگی های امنیتی Mullvad VPN – منبع: Shutterstock.com

مولواد هم دارد حفاظت از نشت DNS. ویژگی برنامه به صورت خودکار است (مانند killswitch) ، اما اگر از آن استفاده می کنید OpenVPN, شما باید آن را به صورت دستی روشن کنید. با تشکر از سرور عمومی DNS مولواد ، دیگر نگران نباشید آدرس IP واقعی شما در وب سایت ها فاش می شود.

سایر ویژگی های امنیتی عبارتند از رمزگذاری AES 256 بیتی در سطح نظامی و پشتیبانی از تونل سازی SSL / SSH. این ویژگی ها برای ارائه یک لایه امنیتی بیشتر طراحی شده اند تا اطلاعات شما در کشورهایی که نظارت اینترنتی رایج است پنهان بماند.

چند نکته مثبت و منفی

اکنون که برخی از ویژگی های اساسی Mullvad VPN را برجسته کردیم ، بیایید نگاهی به آن بیاندازیم جوانب مثبت و منفی خدمات

چند نکته مثبت و منفی Mullvad VPN - منبع: Shutterstock.comچند نکته مثبت و منفی Mullvad VPN

آنچه در مورد مولواد دوست داریم

 • بدون سیاست ورود به سیستم
 • استفاده آسان و ثبت نام در یک حساب کاربری
 • چند سیستم عامل و چند کاربر
 • تورنت & کازینو آنلاین مجاز است
 • سرعت مناسب
 • کلید کشتار
 • تعداد زیادی از سرورها
 • رمزگذاری قوی
 • روش های پرداخت ناشناس
 • در چین کار می کند

Mullvad VPN را دریافت کنید

چیزی که ما دوست نداریم

 • خدمات پخش جریانی مانند Netflix یا Hulu را رفع انسداد نمی کند
 • پشتیبانی محدود از مشتری

اطلاعات قیمت گذاری

هنگامی که برای Mullvad ثبت نام می کنید ، می توانید برای پرداخت هزینه ثبت نام کنید یک ماه (6.11 دلار), سه ماه (18.34 دلار) شش ماه (36.69 دلار), یا یک سال (73.39 دلار).

اطلاعات قیمت گذاری Mullvad VPN - منبع: Shutterstock.comاطلاعات قیمت گذاری Mullvad VPN

مولواد قبول می کند PayPal ، کارت های اعتباری عمده ، بیت کوین و بیت کوین کش.  اگر با بیت کوین پرداخت کنید ، می توانید یک دریافت کنید ده درصد تخفیف به دلیل هزینه های کمتر و نیاز کمتر به مدیر.

مولواد دارای با ضمانت برگشت 30 روزه پول, اما نمی تواند ضمانت کاربرانی را که به دلیل مقررات ضد پولشویی از پول نقد استفاده می کنند ، رعایت کند.

پشتیبانی مشتری

اگرچه استفاده از مولواد بسیار آسان است ، اما ممکن است لحظاتی وجود داشته باشد که بخواهید از پشتیبانی مشتری استفاده کنید. مولواد پشتیبانی از طریق ایمیل را ارائه می دهد و دارای بخش پرسش و پاسخ نسبتاً قابل توجه, ولی بدون پشتیبانی از چت زنده.

حکم ما در Mullvad VPN

همانطور که در قسمت های مثبت و منفی ما منعکس شده است, ما از VVN مولواد بیشتر دوست داریم. در بیشتر موارد ، این یک VPN کاربرپسند است و ما دوست داریم که واقعاً به وظیفه خود که ایجاد حریم خصوصی برای همه کاربران است عمل کند. اما ما فکر می کنیم گزینه های بهتری وجود دارد ، به بهترین راهنمای VPN ما برای انتخاب های برتر مراجعه کنید.

حکم ما در Mullvad VPN - منبع: Shutterstock.comحکم ما در Mullvad VPN – منبع: Shutterstock.com

در حالی که آرزو می کنیم این کار با سایت های پخش جریانی بهتر کار کند ، سرعت آن در سرورهای ایالات متحده بیشتر باشد و بخش پشتیبانی مشتری بهتری داشته باشد, مولواد قابل تأمل است اگر VPN می خواهید که ناشناس ماندن کامل باشد. اگرچه می توانید این مورد را با Nordvpn ، PIA یا ExpressVPN نیز بدست آورید.

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me