بررسی NordVPN

NordVPN در نزدیکی نشان داده می شود بالای هر لیست از بهترین VPN خدمات. ما اخیراً این سرویس VPN را در یک رقابت رو در رو با ExpressVPN بررسی کردیم و متوجه شدیم که این یک رقیب شایسته برای کسب رتبه برتر است ، همانطور که در اینجا می بینید: ExpressVPN در مقابل NordVPN.

در زیر بررسی گسترده NordVPN ما برای سال 2020 را بررسی کنید.در زیر بررسی گسترده 2020 ما برای NordVPN را بررسی کنید.

در این مقاله (به روز شده در 3 آوریل 2020) , ما قصد داریم NordVPN را با جزئیات بیشتری پوشش دهیم ، بنابراین شما می توانید خود تصمیم بگیرید که آیا پیدا کرده اید یا خیر سرویس VPN مورد نظر شما.

در اینجا جنبه های NordVPN وجود دارد که امروز بررسی خواهیم کرد:

 • پشتیبانی دستگاه
 • سرعت
 • امنیت و حریم خصوصی
 • ملاحظات جغرافیایی و حقوقی
 • پوشش جهانی
 • پخش جریانی و تورنت
 • اتصالات ، قیمت و ارزش
 • ویژگی های خاص
 • پشتیبانی مشتری

بیایید درست شیرجه برویم.

پشتیبانی دستگاه

مهم نیست که VPN با دستگاههای شما کار نمی کند. خوشبختانه ، این مشکلی برای NordVPN نخواهد بود. این بچه ها از همه سیستم عامل های اصلی پشتیبانی کنید و تعداد زیادی از دستگاه های عجیب و غریب تر. این شامل:

صفحه اصلی NordVPNصفحه اصلی NordVPN

لیست مشتری های جزئی

 • پنجره ها
 • سیستم عامل مکینتاش
 • لینوکس
 • iOS
 • اندروید
 • Android TV
 • توت سیاه
 • تمشک پی
 • چندین نوع روتر
 • حتی بیشتر

سرعت

بسیاری از بررسی های VPN منتشر می شود نتایج آزمون سرعت با نتایج بارگذاری و بارگیری قطعی. یا میانگین های وزنی در بعضی از دوره های زمانی. یا برخی از سیستم های خاص خودشان.

همه این تست ها تا حدی مفید هستند. اما تست سرعت VPN بسیار زیاد است متغیرهای زیادی پیچیده است که باید در نظر گرفته شود. در اینجا برخی از عواملی وجود دارد که می توانند نتایج را تحت تأثیر قرار دهند:

 • مکان رایانه در حال انجام آزمایش
 • سرعت اتصال به اینترنت رایانه در حال انجام آزمایش
 • محل سرور VPN (یا سرورها) در حال آزمایش
 • ساعت روز در رایانه در حال آزمایش
 • ساعت روز در سرورهای در حال آزمایش
 • نوع داده های استفاده شده در آزمون

به جای تلاش برای تنظیم همه چیز همه و همه محیط آزمایش سرعت VPN (اگر چنین چیزی حتی وجود داشته باشد) تصمیم گرفتیم از برخی داده های موجود استفاده کنیم. به طور خاص ، ما مشورت با تست تطبیقی ​​VPN گزارش منتشر شده در سال 2018 گزارش توسط AV-TEST GmbH. این گزارش توسط AnchorFree ، ناشر HotSpot Shield Elite ، سفارش داده شده است. این 12 VPN را در انواع معیارها از جمله مقایسه کرد NordVPN.

NordVPN نشان پیشنهادی SpeedTest را دریافت می کند - منبع: NordVPN.comNordVPN نشان پیشنهادی SpeedTest را دریافت می کند – منبع: NordVPN.com

در تست سرعت آن, سرعت آپلود و بارگیری اتصال و همچنین تأخیر را در نظر گرفت. اگر شما یک گیمر در زمان واقعی هستید ، احتمالاً تأخیر حداقل به اندازه سرعت بارگیری برای شما مهم است. این درست است حتی اگر در آزمایش سرعت VPN اغلب کمیت آن را مشاهده نکنید.

با کاوش در گزارش AV-TEST GmbH ، متوجه شدیم که NordVPN برای تأخیر و همچنین سرعت آپلود و بارگیری امتیاز خوبی کسب کرده است. گرچه سریعترین VPN در جهان نیست ، اما فراهم می کند بهتر از عملکرد متوسط که باید برای هر گونه استفاده مناسب باشد.

از آنجا که امنیت و حریم خصوصی مهمترین دلایل استفاده از VPN است ، اجازه دهید بعداً به آنجا برویم.

NordVPN همچنین اخیراً سیستم NordLynx خود را برای ویندوز ، اندروید ، iOS و macOS منتشر کرده است (قبلاً فقط برای لینوکس در دسترس بود). NordLynx از فناوری جدید WireGuard ، که معماری بسیار نابتری را ارائه می دهد ، با مزایای امیدوار کننده سرعت بهره می برد. سرویس NordVPN با استفاده از این فناوری جدید با 256،886 تست سرعت آزمایش شد و این شرکت دریافت که NordLynx سریعترین پروتکل VPN از تمام موجود است.

امنیت و حریم خصوصی

در حالی که افراد اغلب امنیت و حریم خصوصی را با هم مخلوط می کنند ، این دو ویژگی جداگانه هستند که برای مرور ایمن در اینترنت به آنها نیاز دارید. با احترام به VPN ها, امنیت توانایی جلوگیری از خواندن پیامهایی است که دیگران بین رایانه شما و سرویس VPN جریان دارند. استفاده از رمزگذاری قوی بدون هیچ درب پشتی امنیت را فراهم می کند.

حریم خصوصی توانایی کنترل افرادی که اطلاعات شخصی شما را می بینند است. با توجه به VPN ها ، مکالمه حریم خصوصی معمولاً بر اساس چه نوع گزارشاتی VPN نگهداری می کند و چه مدت آنها را نگه می دارد.

امنیت NordVPN

NordVPN فراهم می کند امنیت عالی برای فعالیتهای اینترنتی شما. این از رمزگذاری عالی استفاده می کند تا snoops نتواند کاری را که شما آنلاین انجام می دهید مشاهده کند.

برای سیستم عامل های iOS و macOS ، NordVPN به طور پیش فرض ، با استفاده از پروتکل VPN IKEv2 / IPsec و داده های شما را با استفاده از رمزگذاری نسل بعدی (NGE) ایمن می کند.

NordVPN بهترین تنظیمات رمزگذاری را انتخاب می کند

برای ویندوز ، لینوکس ، اندروید و سایر سیستم عامل ها ، NordVPN به طور پیش فرض استفاده از پروتکل OpenVPN. همانطور که از نام آن پیداست ، OpenVPN یک پروتکل منبع باز VPN است. برای حداکثر امنیت ، سیستم OpenVPN آنها از الگوریتم رمزگذاری AES-256-GCM با یک کلید DH 2048 بیتی.

فراتر از رمزگذاری قدرتمند, NordVPN از شما در برابر نشت IP و DNS محافظت می کند. گاهی اجازه می داد WebRTC در طول برنامه تست AV-TEST 2018 نشت می کند. اما آن زمان بود. طبق یک پست وبلاگ در سپتامبر 2018 ، NordVPN ادعا می کند که نشت WebRTC متوقف شده است.

اکثر محصولات NordVPN دارای یک داخلی Kill-Switch. وقتی از طریق شبکه VPN به اینترنت متصل می شوید ، ارتباطات شما رمزگذاری شده و ایمن هستند. اما در آن موارد نادر چه اتفاقی می افتد که اتصال به VPN خود را قطع کنید؟ سپس می توانید از طریق اتصال قدیمی و غیر رمزگذاری شده خود به اینترنت متصل شوید. به عبارت دیگر ، اتصال شما دیگر امن نخواهد بود.

NordVPn Kill-Switch – منبع: commons.wikimedia.org

NordVPN Kill-Switch برای حل این مشکل است. اگر اتصال خود را به شبکه NordVPN قطع کنید, Kill-Switch برای جلوگیری از برقراری ارتباط رایانه شما با اینترنت طراحی شده است, در نتیجه از اطلاعات شما در معرض قرار گرفتن محافظت می کند.

بسته به سیستم عامل شما ، Kill-Switch به دو روش مختلف کار می کند. اگر از دستگاه های تلفن همراه با سیستم عامل های Android یا iOS استفاده می کنید ، Kill-Switch دسترسی به اینترنت را کاملاً غیرفعال می کند به جای مسدود کردن برنامه های خاص. این است امن ترین راه بروید زیرا این اطمینان را می دهد که داده های رمزگذاری نشده شما نمی توانند به اینترنت نشت کنند.

شما در سیستم های دسک تاپ ویندوز و macOS به Kill-Switch می گویید کدام برنامه ها را باید مسدود کند اگر اتصال قطع شود. برنامه های دیگر به ارسال داده ها بدون رمزگذاری برمی گردند. در حالی که این یک رویکرد مناسب است ، اما چنین است امنیت کمتری دارد از مسدود کردن همه ارتباطات.

تیم NordVPN به این موضوع پی برده است این یک مسئله است. در وب سایت خود می گوید:

“… ما در حال بهبود ویژگی Kill Switch خود هستیم ، بنابراین می تواند به جای خاموش کردن برنامه ها ، اتصال اینترنت را در سطح سیستم قطع کند.” وب سایت NordVPNوب سایت NordVPN

به طور خلاصه ، به استثنای فناوری Kill-Switch که هنوز در حال پیشرفت است ، NordVPN بدون در نظر گرفتن دستگاهی که از آن استفاده می کنید ، بالاترین امنیت ممکن را به شما می دهد.

اما در مورد نقض امنیت در مارس 2018 چه می توان گفت?

در اکتبر 2019 ، یک کلید خصوصی منقضی شده Nordvpn توسط تحقیقات امنیتی در معرض دید قرار گرفت. اگرچه منقضی شده کاملاً نگران کننده بود زیرا نشان داد کسی می تواند از آن برای راه اندازی سرور تقلید از Nordvpn استفاده کند. به گفته نوردوپن ، این مربوط به حادثه ای بود که در سال 2018 اتفاق افتاد و از آن زمان حل شده بود.

در سال 2018 یکی از مراکز داده مورد استفاده Nordvpn بود توسط یک مهاجم سایبری نقض شده است, این تنها در سال 2019 مشخص شد که کلید خصوصی منقضی شده Nordvpn توسط محققان در معرض دید قرار گرفت. این نقض مربوط به سیستم / نرم افزار Nordvpn نبوده است ، بلکه به دلیل مشکلات اساسی با ارائه دهنده مرکز داده آنها بوده است. از آنجا که Nordvpn سیاهههای مربوط را ذخیره نمی کند ، هیچ اطلاعاتی از کاربر به سرقت نرفت ، با این وجود هنوز یک مسئله امنیتی گسترده بود. از آن زمان Nordvpn قرارداد خود را با ارائه دهنده خدمات فسخ کرد.

اینجا غذای اصلی چیست؟? اگر قصد انتخاب VPN را دارید ، یکی از سیاست های بسیار سختگیرانه را برای محافظت از اطلاعات شخصی خود انتخاب کنید. زیرا این نوع از حوادث امنیتی هر چند وقت یکبار اتفاق می افتد ، مهم نیست که چقدر شرکت VPN خوب باشد.

NordVPN را بردارید

سرورهای پروکسی

بعضی اوقات شما به امنیتی که VPN می تواند تأمین کند نیازی ندارید. اگر تنها چیزی که شما نیاز دارید توانایی تغییر آدرس IP شماست و رمزگذاری شده بودن ارتباطات برای شما مهم نیست, می توانید به جای VPN از سرور پروکسی استفاده کنید.

وقتی می خواهید به یک سرویس پخش جریانی در کشور دیگری متصل شوید ، چنین شرایطی ممکن است باشد. بسیاری از این خدمات ارتباطات خارج از منطقه جغرافیایی خود را مسدود می کنند. آنها این کار را با چک کردن آدرس IP هر دستگاهی که سعی در اتصال دارد انجام می دهند. با اتصال به سرویس با استفاده از یک آدرس IP که سرویس آن را معتبر می داند ، می توانید سعی کنید آنها را از شما دور نگه دارد.

چگونه یک پروکسی آدرس IP شما را تغییر می دهدچگونه یک پروکسی آدرس IP شما را تغییر می دهد

VPN به شما امکان می دهد به سرورهایی که آدرس IP متفاوت دارند متصل شوید بنابراین می توانید این ترفند را با NordVPN بکشید. اما رمزگذاری / رمزگشایی که VPN باید انجام دهد به منابع مورد نیاز شما اضافه می شود اتصال را کند می کند.

بدون اینکه هزینه های رمزگذاری شده را متحمل شوید ، به شما مزایای تغییر آدرس IP خود را می دهد, NordVPN شامل دسترسی به سرورهای پروکسی پرسرعت خود است.

سیاست حفظ حریم خصوصی NordVPN & تأیید وضعیت بدون ثبت گزارش

NordVPN خط مشی عالی “بدون ثبت نام” دارد. و در سال 2018 تصمیم گرفت ثابت کند که این چیزی فراتر از بحث بازاریابی بیکار است. آنها نامزد کردند PriceWaterhouseCoopers AG به رسیدگی به ادعا. طبق وبلاگ NordVPN:

“هدف حسابرسان این بود که ببینند آیا خدمات ما مطابق ادعای ما در مورد ارائه خدمات VPN بدون ثبت گزارش است یا خیر ، و ما معتقدیم که آزمون را پشت سر گذاشته ایم.” NordVPN Blogوبلاگ NordVPN

نتایج کامل از حسابرسی در دسترس عموم نیست. با این حال ، هیچ مدرکی در تناقض ندیده ایم NordVPN’s ادعای ارائه خدمات VPN بدون ثبت گزارش.

ملاحظات جغرافیایی و حقوقی

چند سال پیش ، ما اغلب نمی دانستیم یا برای ما اهمیتی ندارد که یک وب سرور از نظر فیزیکی در کجا قرار دارد یا یک وب سایت به طور قانونی مستقر است. اما این ملاحظات وجود دارد وقتی صحبت از VPN می شود بسیار مهم است.

کشورها سیاست های بسیار متفاوتی دارند وقتی صحبت از فعالیت های آنلاین می شود. فعالیت های آنلاین که در یک کشور کاملاً قانونی است می تواند شما را به زندان دیگری بیاندازد. کشورها (و آژانس های جاسوسی آنها) نیز ایده های بسیار متفاوتی در مورد حریم خصوصی آنلاین داشته باشید. بعضی از کشورها به همه احترام می گذارند حریم خصوصی. برخی دیگر معتقدند که هیچ کس حق حریم خصوصی ندارد و هر کاری از دستش بر می آید برای جاسوسی در هر کاری که می کنی انجام می دهد.

بنابراین هنگام انتخاب سرویس VPN, مهم است که بدانیم آنها در کجا مستقر شده اند و موقعیت مکانی چه شرایطی را به آنها تحمیل می کند. بیایید در مورد NordVPN به طور خاص صحبت کنیم:

صلاحیت قانونی

NordVPN است واقع در پاناما ، یک حوزه قضایی دوستانه برای حریم خصوصی. پاناما هیچ سیاست اجباری برای نگهداری اطلاعات را اعمال نمی کند خدمات VPN. همانطور که در حریم خصوصی بخش ، NordVPN از آزادی پیش بینی شده قانون پاناما بهره می برد و یک سرویس بدون ثبت است.

صلاحیت قانونیصلاحیت قانونی

با این حال ، طبق گزارشات تحت فشار ایالات متحده ، در سال 2012 پاناما یک قانون را تصویب کرد قانون کپی رایت بسیار سختگیرانه. با جریمه هایی که به طور بالقوه وارد می شوند صدها هزار دلار برای بارگیری مطالب دارای حق چاپ, پخش جریانی مطالب در اینجا می تواند منجر به مشکلات بزرگی شود. در حالی که دولت پاناما نیازی به NordVPN برای ثبت فعالیت کاربر امروز ندارد ، این سیاست می تواند در آینده تغییر کند.

گفته می شود ، احتمال کشوری که به دلیل نقض قوانین محلی به دنبال یک غیر شهروند برود بسیار کمتر از یک شهروند است. با فرض اینکه شما در پاناما زندگی نمی کنید ، به نظر می رسد خطر ابتلا به این هدف شما در معرض هدف قرار گرفتن باشد بسیار ناچیز است.

NordVPN را بردارید

فاصله جسمی

در حالی که سیگنال ها به سرعت از طریق اینترنت عبور می کنند ، بی نهایت سریع نیستند. هر چه بیشتر باید سفر کنند ، مدت زمان بیشتری طول می کشد. هنگامی که از یک وب سایت بدون VPN بازدید می کنید ، تنها فاصله بین رایانه و سروری است که وب سایت در آن قرار دارد. هنگامی که از یک وب سایت با VPN بازدید می کنید ، پیام ها دو پایه برای حرکت دارند: بین کامپیوتر شما و سرور VPN و بین سرور VPN و وب سایت.

فاصله فیزیکی سرور - منبع: Shutterstock.comفاصله فیزیکی سرور – منبع: Shutterstock.com

هرچه این دو پا از نظر جسمی بیشتر باشند ، انتقال پیام ها به جلو و عقب بیشتر می شود. استفاده از سرور VPN که از نظر فیزیکی نزدیک شما یا وب سایتی است که می خواهید به آن متصل شوید ، به شما امکان می دهد تاخیرها را به حداقل برسانید. NordVPN بیش از 5،100 سرور در 60 کشور جهان توزیع شده است. این احتمال اینکه بتوانید به یک سرور VPN نزدیک به خود یا وب سایت یا منابع دیگری که می خواهید مشاهده کنید متصل شود بسیار افزایش می یابد ، در نتیجه تأثیر این عامل به حداقل می رسد.

سانسور و نظارت

برخی از کشورها اخبار و اطلاعات را سانسور می کنند که دولت نمی خواهد مردم محلی ببینند. در کشورهای دیگر ، آنها به مردم محلی اجازه می دهند هر کاری که می خواهند انجام دهند اما پلیس و آژانس های اطلاعاتی کارهایی را که انجام می دهند ثبت می کنند در آینده از آن علیه آنها استفاده شود.

در حالی که پاناما چنین کاری را برای جمعیت خود انجام نمی دهد (تا آنجا که ما می دانیم) ، اگر شما پانامایی هستید ، احتمالاً باید از NordVPN برای جلوگیری از مشکلات آینده.

پوشش جهانی

فهرست سرورهای NordVPNفهرست سرورهای NordVPN

وقتی صحبت از پوشش جهانی توسط سرویس VPN می شود, بزرگتر واقعاً بهتر است. سرورهای بیشتر به معنای آدرس های IP بیشتری هستند که هنگام ورود به سیستم در سرویس ها استفاده می شود. این همچنین به معنای گزینه های بیشتر برای جابجایی با سروری است که شلوغ (از این رو کند) است ، برای نگهداری پایین است یا در حال حاضر برای شما مفید نیست.. اگر سرعت مشکلی ایجاد کند ، سرورهای بیشتر به معنای گزینه های بیشتر هستند برای به حداقل رساندن پیام های مسافت فیزیکی باید بین رایانه شما و هر منبع اینترنتی که به آن متصل می شوید حرکت کند.

کشورهای بیشتر به معنای گزینه های بیشتر برای ورود به سرویس هایی هستند که هستند محدود شده از نظر جغرافیایی یا سانسور شده.

NordVPN بیش از 5842 سرور در 59 کشور جهان دارد که نسبت به سال گذشته که گزارش کردیم 5،100 سرور در 60 کشور دارد ، افزایش یافته است.. این یکی از بزرگترین شبکه های VPN موجود است. این اندازه عالی به شما مزایای ارائه شده را می دهد. همچنین می دهد NordVPN توانایی ارائه سرورهای تخصصی و خدماتی مانند خدماتی که بعداً در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت.

پخش جریانی و تورنت

یکی از موارد اصلی استفاده از VPN مشاهده محتوای چندرسانه ای است. چه جریان (مشاهده محتوا در زمان واقعی) و چه تورنت (ابتدا بارگیری یک کپی از محتوا) افراد معمولاً بیشترین نگرانی را در مورد سرعت VPN دارند. اما این داستان چیزی بیشتر از سرعت خام دارد. ما به سرعت سرعت و عوامل مرتبط با آن را پوشش خواهیم داد ، سپس به اطمینان حاصل خواهیم کرد که هنگام پخش جریانی یا تورنت مطالب از امنیت برخوردار هستید.

سرعت و عوامل مرتبط

با فرض اینکه ISP مناسبی داشته باشید ، NordVPN چنین است به اندازه کافی سریع برای جریان و تورنت. آنها سرورهای سریعی ارائه می دهند و محدودیتی در پهنای باند یا محدودیت در ماه برای بارگیری ندارند. طبق گزارش AV-TEST GmbH 2018 ، NordVPN برای پخش جریانی و تورنت بسیار سریعتر از اکثر VPN های آزمایش شده بود. در حقیقت, NordVPN جایگاه شماره یک ما را به خود اختصاص داده است بهترین VPN برای تورنت راهنما.

اما این برخی از عوامل مرتبط را در نظر نمی گیرد. همانطور که قبلاً صحبت کردیم ، مکان فیزیکی سرور VPN که استفاده می کنید می تواند با مسافرت بیشتر پیام ها سرعت را کاهش دهد. با تعداد زیادی سرور در بسیاری از مکان ها, NordVPN گزینه های زیادی برای جلوگیری از این مشکل به شما می دهد. NordVPN نیز ارائه می دهد سرورهای ویژه ای که برای به اشتراک گذاری P2P بهینه شده اند.

بررسیهای NordVPN - کاهش پهنای باندThrottling پهنای باند

همانطور که می دانید ، سریعترین VPN نیز تا حدی اتصال شما را کند می کند. با این حال ، یک سناریو وجود دارد که در آن استفاده از NordVPN ممکن است باشد سرعت جریان / تورنت خود را افزایش دهید. برخی از ISP ها استفاده می کنند Throttling پهنای باند برای کاهش سرعت افرادی که در حال پخش محتوا هستند. آنها این کار را برای کاهش بار شبکه خود انجام می دهند.

در چنین شرایطی, این واقعیت که NordVPN پیام های شما را رمزگذاری می کند ، ممکن است به شما این امکان را بدهد که از این خطرات جلوگیری کنید. اگر ISP نمی داند شما در حال پخش جریانی یا تورنت هستید ، نمی داند اتصال شما را گاز بگیرد. که می تواند منجر به افزایش سرعت بارگیری شود از VPN استفاده نمی کنید.

امنیت هنگام پخش جریانی یا تورنت

هنگام پخش جریانی ، اما به ویژه هنگام تورنت, ضروری است که VPN شما آدرس IP واقعی شما را نشان ندهد. اگرچه نادر است ، شناخته شده است که سازندگان محتوا ردیابی تورنت ها را با استفاده از آدرس IP خود و سپس آن انجام می دهند از آنها برای مقادیر هنگفت پول شکایت کنید به امید دلسرد کردن دیگران از بارگیری مطالب از این طریق.

جریان

خوشبختانه محافظت در برابر نشت NordVPN’s Kill-Switch و WebRTC آدرس IP شما را ایمن نگه می دارد.

در مورد نتفلیکس چطور؟?

نتفلیکس تمام تلاش خود را می کند تا شما را مجبور کند از تنها کتابخانه منطقه ای Netflix که در آن مشترک هستید استفاده کنید و این فقط در صورتی است که در منطقه جغرافیایی تحت پوشش آن کتابخانه منطقه باشید..

در اینجا مثالی است. فرض کنید در حال حاضر از VPN استفاده نمی کنید. اگر در Netflix USA مشترک هستید و سعی می کنید با استفاده از آدرس IP ایالات متحده وارد این سرویس شوید, برای اتصال به Netflix USA مشکلی نخواهید داشت.

Netflix VPNNetflix VPN

اما بگو شما در لندن مشغول تعطیلات هستید. اکنون اگر بخواهید به Netflix USA وارد شوید ، دیگر نمی توانید. چرا؟ زیرا شما سعی دارید با استفاده از آدرس IP انگلستان وارد شوید. برای دریافت Netflix اکنون ، باید در Netflix UK مشترک شوید و به آن متصل شوید. با این کار می توانید به کتابخانه Netflix UK دسترسی پیدا کنید ، که دارای محتوای متفاوت از کتابخانه USA است.

یا می توانید از VPN استفاده کنید. بسیاری از VPN ها نمی توانند شما را از امنیت Netflix عبور دهند بنابراین می توانید از اشتراک عادی خود استفاده کنید. NordVPN یکی از VPN ها است که سابقه خوبی در دور زدن یا گذشته و یا بیش از محاصره Netflix برای جلوگیری از شما دارد.

حالا بفهمید که این به این معنی نیست NordVPN از Netflix 100٪ بیشتر از تلفنهای هوشمند پیشرو است. هیچ VPN نمی تواند این کار را انجام دهد. مهندسان Netflix با پیروزی های موقتی برای یک طرف یا طرف دیگر در جنگ مداوم با مهندسان VPN هستند. تنها چیزی که می توانیم به طور قطع بگوییم این است که اگر می خواهید مسدودسازی جغرافیایی Netflix را شکست دهید, NordVPN موفقیت بیشتری نسبت به اکثر سرویس های VPN دارد.

اتصالات ، قیمت و ارزش

در اینجا چندین فاکتور دیگر وجود دارد که می خواهید هنگام ارزیابی NordVPN در نظر بگیرید.

اتصالات

اکثر مردم امروز چندین دستگاه متصل به اینترنت در خانه دارند. من به طور معمول استفاده می کنم در طول یک روز دو رایانه ، یک تلفن هوشمند و یک رایانه لوحی. فقط محافظت از همه آنها با VPN منطقی خواهد بود.

اکثر سرویس های VPN به شما امکان می دهند نرم افزار آنها را روی هر تعداد دستگاه مورد نظر خود نصب کنید. اما آنها محدودیت هایی را در تعداد اتصالات همزمان شما ایجاد می کنند. یعنی فقط اجازه می دهد تعداد مشخصی از دستگاه ها همزمان به طور فعال به شبکه آنها متصل شوند.

NordVPN تا شش اتصال همزمان را امکان پذیر می کندNordVPN تا شش اتصال همزمان را امکان پذیر می کند

NordVPN به شما امکان می دهد شش (6) دستگاه متصل شوید به طور همزمان به شبکه VPN بروید. این یک سیاست سخاوتمندانه است زیرا اکثر VPN ها از ارتباطات همزمان کمتری پشتیبانی می کنند.

اما در صورت نیاز چه کاری انجام می دهید بیش از 6 اتصال همزمان? قبل از اینکه برای اشتراک دوم NordVPN ثبت نام کنید ، در نظر بگیرید نصب سرویس روی روتر خود. اگر بتوانید این کار را انجام دهید ، هر دستگاهی که به روتر متصل است به طور خودکار از VPN استفاده می کند.

NordVPN برنامه هایی دارد که می تواند روی چندین مدل روتر نصب شود. همانطور که می توانید تصور کنید ، دریافت این تنظیمات پیچیده تر از تنظیم آن روی رایانه یا تلفن هوشمند است. اما اگر کمی از مهارت کامپیوتر برخوردار هستید و روتر شما یکی از مواردی است که NordVPN از شما پشتیبانی می کند به یک باره از کل خانه خود محافظت کنید.

NordVPN را بردارید

قیمت

اگر مایل به سرمایه گذاری در اشتراک چند ساله هستید, NordVPN قیمت های بسیار خوبی دارد. در اینجا قیمت NordVPN از آوریل 2020 وجود دارد:

طول طرح قیمت قیمت کل صورت حساب جلو
1 ماه ماهانه 11.95 دلار 11.95 دلار
1 سال 6.99 دلار در ماه (هر بار یک بار در سال) 83.88 دلار
2 سال 3.99 دلار در ماه (هر 2 سال یک بار صورتحساب) 95.75 دلار
3 سال 3.49 دلار در ماه (هر 3 سال یک بار صورتحساب) 125.64 دلار

اشتراک ماه به ماه گران است و ماهیانه 11.95 دلار است. اما ببینید که چگونه قیمت ها افت می کنند همانطور که مدت را تمدید می کنید. اشتراک سه ساله 2.99 دلار در ماه است و هزینه آن فقط 24 دلار یا بیشتر از اشتراک یک ساله است. 2.99 دلار در هر ماه (95.75 دلار هر سه سال یک بار قبضاً) قیمت مناسب برای یک محصول با کیفیت مانند NordVPN.

NordVPN یک دوره آزمایشی رایگان ارائه نمی دهد. اما قبل از اینکه واقعاً سرویس را امتحان کنید ، نگران قفل شدن در آن نباشید. شرکت 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهد, بنابراین می توانید آن را کاملاً بررسی کنید بدون اینکه خود را در یک قرارداد طولانی مدت قفل کنید.

مقدار

ارزش یک VPN یک قضاوت شخصی است. این دقیقاً به نحوه استفاده شما از سرویس و موارد مهم مانند امنیت آنلاین و حریم خصوصی برای شما هستند با این حال ، با این فرض که شما یک خریدار VPN معمولی هستید و به دنبال محافظت هستید حریم خصوصی و امنیت شما هنگام استفاده از رایانه, سپس اشتراک چند ساله NordVPN ارزش زیادی را ارائه می دهد.

آیا NordVPN ارزش خوبی دارد?

برای شش اتصال همزمان از محافظت پیشرفته دریافت می کنید VPN بدون ثبت گزارش با یک شبکه عظیم سرورها و تقریباً برای هر کاری که بخواهید بصورت آنلاین انجام دهید پشتیبانی می کند. همه با کمتر از 3 دلار در ماه در صورت تمایل.

این برای ما ارزش خوبی دارد.

NordVPN را بردارید

ویژگی های اضافی

همانطور که قبلاً دیده ایم ، NordVPN مقداری به شما می دهد ویژگی های مفید فراتر از قابلیت های اساسی VPN. مواردی مانند سرورهای رایگان پروکسی و سرورهای اختصاصی P2P از ویژگی های فوق العاده پاداش هستند. در اینجا چند مورد دیگر آورده شده است:

پروکسی YouTube – YouTube انواع محدودیت ها را در مورد افرادی که می توانند فیلم ها را مشاهده کنند و از کجا می توانید مشاهده کنید اعمال می کند. NordVPN YouTube Proxy به شما اتصال رمزگذاری شده با YouTube را می دهد به شما امکان می دهد این محدودیت ها را دور بزنید. به شکل برنامه افزودنی Chrome یا Firefox است.

پروکسی YouTube

پیاز از طریق VPN – با استفاده از Onion over VPN ، NordVPN تمام تلاش را برای اتصال شما به شبکه ناشناس بودن Tor انجام می دهد. در حالی که فکر می کنیم اینگونه است بهتر است مرورگر Tor و VPN خود را تنظیم کنید جداگانه ، (به ما مراجعه کنید Tor vs VPN راهنما) این می تواند یک راه حل خوب برای استفاده گاه به گاه Tor باشد.

پیاز روی VPN

مجموعه امنیتی CyberSec – این ویژگی به طور خودکار وب سایت های مخرب را مسدود می کند ، تبلیغات را از بین می برد و از آن جلوگیری می کند بات نت از جانب کنترل کامپیوتر شما.

CyberSec

دو VPN – اگر احساس می کنید که محافظت ارائه شده توسط یک VPN کافی نیست و نمی خواهید یک مورد اضافه کنید مرورگر ایمن مانند Tor به ترکیب, NordVPN دو VPN ارائه می دهد. همانطور که از نامش پیداست ، این شامل اتصال به یک سرور VPN است که سپس به یک سرور VPN دیگر متصل می شود, در نتیجه رمزگذاری مضاعف پیام های شما انجام می شود.

دو VPN

ما از مزایای این روش اطمینان نداریم ، اما اگر به امنیت قوی بیشتری نیاز دارید, ممکن است برای شما باشد.

پشتیبانی مشتری

هیچ کس نمی خواهد با پشتیبانی مشتری تماس بگیرد ، اما مطمئناً خوب است که بدانید در صورت نیاز به آنجاست. NordVPN ارائه می دهد یک طیف گسترده ای از گزینه های پشتیبانی از جمله:

 • چت زنده 24/7
 • پشتیبانی ایمیل
 • دانش محور

در حالی که ما مجبور نبودیم از پشتیبانی مشتری NordVPN استفاده کنیم ، اما چنین است افرادی که از آنها استفاده کرده اند نمرات خوبی کسب کرده اند.

نتیجه

اگر از بررسی NordVPN ما چیزی برداشته اید ، باید این سرویس نیرویی باشد که باید حساب شود. این می تواند کار را برای هر کسی که به دنبال یک سرویس VPN با کیفیت است که تقریباً در هر گروه نزدیک به اوج قرار می گیرد.

NordVPN را بردارید

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map