تعداد خدمات VPN امروز موجود حیرت آور است. آنها برای اطمینان از شما بسیار حیاتی هستند حریم خصوصی و امنیت هنگام انتقال اطلاعات حساس بسیاری از شرکت ها و مشاغل استفاده می کنند VPN ها به این دلیل.

هنگام انتخاب یکی ، باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید. محل شرکت به دلیل قوانین نگهداری اطلاعات کشور حیاتی است. آیا کشوری که VPN در آن هستید دفتر مرکزی خود را در یکی از کشورها مستقر می کند 14 کشور اتحاد چشم? مطمئن شوید که وجود دارد سرویس VPN شما انتخاب می کنید امنیت و حریم خصوصی خود را در اولویت قرار دهید.

سرعت نیز عامل مهم دیگری است قیمت. همچنین ، شرکت باید باشد قابل اعتماد و عملکرد را در یک جایزه برتر قرار دهید.

فکر نمی کنیم کسی در کره زمین بتواند بگوید که هرگز نام PIA یا NordVPN را نشنیده است. این دو غول در کشور مشهور هستند جهان VPN, و هر دو بسیار محبوب هستند. ما قصد داریم مقایسه کنیم پیشنهادات این 2 VPN برای شما بنابراین شما می توانید آگاهانه در مورد انتخاب یکی تصمیم بگیرید.

NordVPN را دریافت کنید PIA بگیرید

ویژگی های NordVPN در مقابل ویژگی های PIA

ما می خواهیم با مقایسه برخی از موارد شروع کنیم امکانات از PIA و NordVPN.

NordVPN

NordVPN موقعیت بهتری نسبت به PIA دارد زیرا مقر خود را در پاناما. همچنین دارای سیاست بدون ثبت گزارش که برای امنیت عالی است. پاناما به حریم خصوصی احترام می گذارد ، اما رعایت آن بسیار سختگیرانه است قوانین کپی رایت. یک نکته تخصصی این است که VPN را انتخاب کنید اگر فکر می کنید تحت تأثیر موضوعات قضایی قرار خواهید گرفت ، در کشور شما مستقر نیست.

NordVPNNordVPN

اتصالات همزمان یک امتیاز دیگر است و NordVPN به شما امکان اتصال می دهد 6 دستگاه به طور همزمان. با این وجود یک صید وجود دارد. هر کدام باید از اتصال متفاوتی استفاده کنند پروتکل ها. در نتیجه ، این کاربران باید اطمینان حاصل کنند که هر یک از آنها هنگام اتصال به پروتکل رمزگذاری متفاوتی استفاده می کنند NordVPN.

بسیاری از مردم استفاده می کنند خدمات VPN برای P2P و بیت تورنت اشتراک فایل NordVPN این نوع فعالیت ها را مجاز می داند اما آنها را فقط به سرورها محدود می کند 37 کشور.

Nordvpn در بهترین لیست های VPN ما برای تورنت ، بازی ، اندروید و آیفون قرار دارد.

NordVPN همچنین دارای پوشش سرور چشمگیری است. گزارش های مختلفی در مورد تعداد سرورهای موجود وجود داشت ، اما حداقل ، همین است بیش از 2100 سرور در 61 کشور جهان. همچنین پشتیبانی می کند چندین سیستم عامل تا شامل macOS ، Windows ، Android و iOS باشد. دستورالعمل تنظیم دستی Chrome ، Raspberry Pi ، Windows Phone ، Linux و بسیاری از روترها را ارائه می دهد.

NordVPN عالی است کتابخانه پشتیبانی کاربر پسند و یک سیستم بلیط مشکل از طریق ایمیل. همچنین فراهم می کند پشتیبانی از چت زنده که برای خدمات VPN بسیار عالی است. بسیاری از کارشناسان امنیتی NordVPN را توصیه می کنند.

NordVPN امنیت بیشتر و حریم خصوصی ویژگی هایی از PIA که در بخش امنیت و حریم خصوصی درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

جوانب مثبت & amp؛ معایب NordVPN: - منبع: ShutterStock.comطرفداران & معایب NordVPN: – منبع: ShutterStock.com

جوانب مثبت NordVPN:

 • پوشش سرور جهانی
 • خدمات و پشتیبانی مشتری
 • محل
 • رمزگذاری 256 بیتی
 • پشتیبانی از چندین سیستم عامل

موارد منفی NordVPN:

 • کاربران همزمان باید از پروتکل های رمزگذاری مختلف استفاده کنند
 • ارتباطات همزمان کمتر از PIA

NordVPN را دریافت کنید

PIA

مکان از آنجایی که هست امتیاز PIA نیست واقع در ایالات متحده. در حالی که هیچ قانونی برای نگهداری داده ها وجود ندارد ، اگر PIA اطلاعات کاربر را در هر زمان حفظ کند ، دولت می تواند هر زمان بخواهد.

دسترسی خصوصی به اینترنت (PIA)دسترسی خصوصی به اینترنت (PIA)

خوشبختانه PIA داشته است بدون ثبت اطلاعات, و این در ثابت شد 2016 و 2018 هنگامی که شرکت برای پرونده های جنایی احضاریه دریافت کرد. PIA به مقامات گفت که فقط می تواند تهیه کند آدرسهای IP زیرا این همه اطلاعاتی بود که داشت. این یک سرویس VPN با گزارش صفر ثبت شده است.

مانند NordVPN ، PIA یک گزینه عالی برای تورنت است ، اما یک گزینه وجود دارد تفاوت معنی دار. PIA برای بهینه سازی سرعت کاربران خود ، انتقال پورت را ارائه می دهد. پورت حمل و نقل فعال سازی در تنظیمات ساده و سپس اتصال به سروری است که از آن پشتیبانی می کند. همه سرورهای PIA پشتیبانی نمی کنند پورت حمل و نقل.

صحبت از سرورها ، PIA است بیش از 3200 سرور, اما آنها فقط در هستند 25 کشور. این شرکت مزرعه های سرور در کشورهای بزرگ مانند انگلستان ، فرانسه ، ایالات متحده و سایر کشورها دارد. دسترسی به محتوای مسدود شده ممکن است بیشتر باشد محدود در دسترس بودن NordVPN.

یکی از ویژگی هایی که PIA از آن برتر است ، اتصالات آن است. دسترسی به اینترنت خصوصی قیمت های خود را در افزایش داد مارس 2019 زیرا تعداد اتصالات همزمان را به a افزایش می دهد فک انداختن 10. مقدار استاندارد اتصالات است 5.

PIA است خدمات مشتری خوب نیست PIA فقط یک سیستم ارسال بلیط مشکل دارد و یک کتابخانه پشتیبانی دسترسی شخصی دارد. کتابخانه مفید است, اگر چه.

PIA از ویندوز ، macOS ، iOS ، Linux و Android پشتیبانی می کند. آنها همچنین با روترهای Tomato-flashed و DD-WRT کار می کنند.

جوانب مثبت & amp؛ موارد منفی PIA VPN: - منبع: ShutterStock.comطرفداران & معایب PIA VPN: – منبع: ShutterStock.com

جوانب مثبت PIA VPN:

 • 10 اتصال همزمان
 • تعداد سرورها
 • پشتیبانی از چندین سیستم عامل
 • گزارش های داده را نگه نمی دارد
 • تورنت

موارد منفی PIA VPN:

 • محل
 • فقط مشکل ارسال بلیط برای پشتیبانی مشتری

PIA بگیرید

قیمت گذاری

در اینجا عاملی وجود دارد که ممکن است بسیاری از شما در لیست بالاترین رتبه را داشته باشید. سرویس VPN باید مقرون به صرفه باشد و ارزش را فراهم کند.

NordVPN & amp؛ قیمت گذاری PIANordVPN & قیمت گذاری PIA

NordVPN یک برنامه ماه به ماه برای ارائه می دهد 11.95 دلار. اشتراک 1 ساله آن فرا می رسد 6.99 دلار در هر ماه ، برنامه 2 ساله فقط 3.99 دلار یک ماه ، و اگر اشتراک 3 ساله را انتخاب کنید ، قیمت بسیار خوبی به شما می دهد. هزینه ماهانه برنامه 3 ساله برابر است 2.99 دلار در ماه.

حتی اگر PIA قیمت های خود را افزایش داد ، هنوز ارزان نیست. برنامه ماهانه ای که ارائه می دهد 9.95 دلار هر ماه. شما پرداخت می کنید 8.99 دلار یک ماه برای اشتراک سالانه و 3.49 دلار اگر برنامه 2 ساله را انتخاب کنید هر ماه.

امنیت و حریم خصوصی

اکنون ما در مورد تفاوت در بحث خواهیم کرد ویژگی های امنیتی بین دوتا خدمات VPN. NordVPN دارد Double-VPN و Tor با VPN سرورها از آنجا که کاربران مختلف نیازهای متفاوتی دارند. با رمزگذاری Double-VPN ، NordVPN ترافیک شما دو بار از طریق دو سرور کاملاً متفاوت.

Tor-over-VPN سرورها فقط همان چیزی هستند که آنها پیشنهاد می کنند ، سرورهایی که توسط شما ترافیک شما رمزگذاری می شوند VPN و سپس از طریق شبکه Tor.

NordVPN & amp؛ امنیت PIA & amp؛ حریم خصوصی - منبع: ShutterStock.comNordVPN & امنیت PIA & حریم خصوصی – منبع: ShutterStock.com

NordVPN همچنین دارای سوئیچ kill برای ترافیک (از طریق فایروال) و برنامه ها و همچنین تنظیمات محافظت در برابر نشت است. همچنین این یک ویژگی به نام CyberSec دارد که بدافزار ، ردیابی و تبلیغات را مسدود می کند. NordVPN دارای سرورهای معمولی برای رمزگذاری HTTPS و همچنین سرورهای گیج کننده ای است که مخفی می شوند ترافیک VPN.

رمزگذاری HTTPS در صورت نیاز به VPN در چین که VPN ها را مسدود می کند ، راحت است. NordVPN پیشرفته ارائه می دهد رمزگذاری 256 بیتی از طریق L2TP / IPSec, PPTP, و OpenVPN.

PIA دارای موارد بسیار خوبی است ویژگی های امنیتی, اما آنها بسیار اساسی هستند. این تنظیمات محافظت در برابر نشتی را ارائه می دهد که استاندارد و همچنین تنظیمات مختلفی برای آن است رمزگذاری. PIA شامل مسدود کننده تبلیغات معروف به PIA MACE. رمزگذاری این شرکت پیشرفته است. از طریق آن رمزگذاری 256 بیتی است L2TP / IPSec, PPTP ، OpenVPN مانند NordVPN.

هیچ چیز فانتزی وجود ندارد ، فقط اصول اولیه است. PIA جنبه های اساسی را پوشش می دهد و این ممکن است برای بسیاری از افراد کافی باشد. PIA این امکان را به شما می دهد که فعال کنید امنیت Wi-Fi و استفاده از IP مخفی برای مرور خصوصی.

NordVPN را دریافت کنید PIA بگیرید

سرعت ، قابلیت اطمینان و عملکرد

وقتی نوبت به سرعت می رسد ، برخی از آزمایش کنندگان متوجه شدند که NordVPN در سراسر شبکه خود دارای تنوع است. برخی از اتصالات پایدار و سریع بودند در حالی که برخی دیگر مانند ارتباطات متضاد در ایالات متحده متفاوت بودند, PIA عالی داشت سرعت قابل اعتماد.

آزمایش کنندگان به سرعت ارتباط برقرار کردند و آنها سازگار بودند. به هیچ وجه نبود PIA سریع ترین. هنوز هم قابل اعتماد بود که یک دارایی عالی است.

سرعت ، قابلیت اطمینان و عملکرد - منبع: ShutterStock.comسرعت ، قابلیت اطمینان و عملکرد – منبع: ShutterStock.com

NordVPN بین سرعت داشت 90 و 105 مگابیت در ثانیه در اروپا و بین 4 و 70 مگابیت در ثانیه در امریکا. PIA سریعترین نبود ، اما سرعت آن در اروپا بین بود 65 و 85 مگابیت در ثانیه. سرعت PIA در ایالات متحده و کانادا در بازه زمانی بود 55 تا 67 مگابیت در ثانیه.

هر دو فراهم می کنند ارزش عالی برای قیمت و عملکرد آنها. به طور کلی, NordVPN دارای ویژگی های بیشتری است و خدمات بیشتری را ارائه می دهد و مکان های سرور. با این حال ، اگر فقط به اصول اولیه احتیاج دارید ، PIA یک انتخاب افسانه است. NordVPN فقط کمی قوی تر است.

بازپرداخت و پرداخت ها

این دو نفر هر کدام از مواردی را در این گروه لبه دارند. NordVPN دارد بهترین بازپرداخت پنجره در حالی که PIA گزینه های بیشتری را ارائه می دهد برای پرداخت.

PIA به شما امکان پرداخت با PayPal ، کارت های اعتباری ، AmazonPay را می دهد, بیت کوین ، اتریوم و سایر رمزنگاری ها. این یک پنجره بازپرداخت به شما می دهد 7 روز.

بازپرداخت و پرداختها - منبع: ShutterStock.comبازپرداخت و پرداختها – منبع: ShutterStock.com

NordVPN به شما امکان می دهد با اکثر پرداخت های مشابه به جز برخی از پرداخت ها ، پرداخت کنید ارزهای رمزنگاری شده و پی پال. این بسیار عالی است بازپرداخت 30 روزه پنجره تمام برنامه های خود را.

NordVPN را دریافت کنید PIA بگیرید

برنده

در حالی که هر دو خدمات VPN ما بسیار توصیه می شود و دارای ویژگی های عالی است ، ما انتخاب کردیم NordVPN به عنوان برنده. NordVPN گزینه های اضافی دارد و بسیاری را تأمین می کند امنیت پیشرفته و ویژگی های حریم خصوصی. امنیت آن سخت تر است ، و سرعت شبکه هستند سریعتر به طور کلی.

PIA در گزینه های پرداخت جلوتر بود و بیشتر داشت سرعت قابل اعتماد, اما این عوامل مطمئناً چشمپوشی نمی کنند همه چیزهای خوب در مورد NordVPN. NordVPN همچنین مقر خود را در پاناما جایی که دولت کمتر استراق سمع می کند. همچنین این کشور در بسیاری از کشورها و مکان های دیگر دارای سرور است PIA.

برنده - منبع: ShutterStock.comبرنده – منبع: ShutterStock.com

PIA اجازه می دهد تا برای بیشتر اتصالات همزمان, اما NordVPN در این زمینه نیز خوب است و به کاربران امکان اتصال می دهد شش دستگاه به طور همزمان. NordVPN نیز دارد قیمت گذاری عالی و موجود برنامه های اشتراک.

با بهتر گزینه های خدمات مشتری و پشتیبانی از BitTorrent ، NordVPN کاملاً واضح بود برنده. با این مقایسه می توانید ببینید که چرا Nordvpn در بهترین لیست VPN ما رتبه یک را دارد.

توصیه شده

NordVPN برو
PIA برو

منابع