مرور SaferVPN برای سال 2020 – شایسته ، اما بهترین نیست

در اینجا ما یک VPN مستقر در اسرائیل با شهرت فوق العاده آنلاین داریم. شرکت Safer Social Ltd. ، تاسیس شده در سال 2013 ، تبدیل شده است یکی از محبوب ترین سرویس های VPN موجود است.

مرور SaferVPNمرور SaferVPN

این سرویس علاوه بر محبوبیت ، بسیاری از جعبه های ما را بررسی می کند و چیزهای زیادی برای ارائه دارد. بعلاوه رمزگذاری عالی و امنیت, این یک آرایه به ظاهر بی پایان را ارائه می دهد سرورها در 34 کشور مختلف.

اما ، آیا SaferVPN ویژگی های کافی با قیمت مقرون به صرفه را ارائه می دهد؟ در این بررسی متوجه خواهید شد.

حرکت شبیه چمچه زنی در SaferVPN

هنگامی که برای VPN در حال خرید هستید ، اولین چیزی که باید به آن فکر کنید امنیت است. در حالت ایده آل ، شما یک VPN می خواهید که از آن استفاده کند رمزگذاری AES-256 با OpenVPN ، IKEv2 و یک سوئیچ kill.

حرکت شبیه چمچه زنی در SaferVPNحرکت شبیه چمچه زنی در SaferVPN

و این دقیقاً همان چیزی است که SaferVPN ارائه می دهد, به همراه سایر ویژگی های امنیتی. در مورد قابلیت استفاده ، SaferVPN با موارد زیر سازگار است:

 • پنجره ها
 • مک
 • VPN آیفون
 • Android VPN
 • کروم
 • فایرفاکس
 • TOR
 • روترها
 • تلویزیون هوشمند
 • کنسول ها

این سرویس به شما امکان اتصال می دهد تا همزمان پنج دستگاه و پسوند کروم را ارائه می دهد ، بنابراین لازم نیست مشتری دسک تاپ را بارگیری کنید اگر شما نمی خواهید.

SaferVPN با ارائه بیش از 700 سرور در 34 کشور از امنیت فراتر می رود. ما معمولاً می بینیم که سرویس های VPN کمتر از 100 سرور ارائه می دهند ، بنابراین این امر ما را از آب خارج می کند. داشتن این همه سرور امنیت را بهبود می بخشد و سرعت اتصال سریعتر را امکان پذیر می کند زیرا کاربران بیشتر از همه با استفاده از منابع مشابه از یک انتخاب کوچک از سرورها پراکنده هستند.

700 سرور در 34 کشور700 سرور در 34 کشور

اگر این کافی نیست ، SaferVPN همچنین یکی از در دسترس ترین سرویس های VPN است که تاکنون استفاده کرده ایم. رابط کاربری ساده است, و می توانید با یک کلیک هویت خود را پنهان کنید.

چیزی که به نظر ما مفید است این است که SaferVPN ورود به تنظیمات را ساده می کند تا بتوانید سریع چیزی را تنظیم کنید. بسیاری از برنامه ها و سرویس های VPN دسترسی به تنظیمات را گیج کننده و دشوار می کند.

ویژگی های محبوب SaferVPN

ما قبلاً چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته ایم ، بیایید کمی عقب برویم. SaferVPN چیزهای زیادی ارائه می دهد, و در اینجا ویژگی های برجسته این سرویس VPN وجود دارد:

ویژگی های محبوب SaferVPNویژگی های محبوب SaferVPN

 • 700 سرور در 34 کشور جهان
 • رمزگذاری AES-256
 • با OpenVPN ، IKEv2 ، IPSec ، SSTP و PPTP کار می کند
 • Kill-Switch گنجانده شده است
 • تا پنج اتصال را امکان پذیر می کند
 • سازگار با چند دستگاه
 • چت زنده 24/7

ساختار قیمت گذاری SaferVPN

بسیار خوب ، بنابراین همه ویژگی ها عالی هستند و امنیت فوق العاده است ، اما اگر توانایی پرداخت آن را ندارید فایده ای ندارد. شما از دانستن این موضوع خوشحال خواهید شد SaferVPN یکی از مقرون به صرفه ترین VPN هایی است که تاکنون دیده ایم. (اگر چند سال جلو بپردازید)

ساختار قیمت گذاری SaferVPNساختار قیمت گذاری SaferVPN

مانند اکثر VPN ها ، SaferVPN می خواهد دو یا سه سال زودتر از موعد پرداخت کنید تا شما را در یک توافق طولانی متصل کند. نکته مثبت این است که اگر پیش پرداخت کنید, شما تا 80٪ پس انداز می کنید و ماهیانه کمتر از 3.00 دلار پرداخت می کنید.

در اینجا تجزیه و تحلیل قیمت آنها وجود دارد:

 • برنامه یک ماهه – صورتحساب ماهانه 12.95 دلار
 • برنامه یک ساله – 65.88 دلار در سال / 5.49 دلار در هر ماه صورتحساب
 • برنامه دو ساله – صورتحساب 78.96 دلار از 24 ماه قبل. / $ 39.9 در هر ماه
 • برنامه سه ساله – هر 36 ماه 89/99 دلار صورتحساب می شود. / $ 2.50 در هر ماه

آنچه در مورد SaferVPN دوست داریم

بسیاری از ویژگی های عالی همراه با SaferVPN وجود دارد. در اینجا مهمترین مواردی وجود دارد که باید به آنها اهمیت دهید.

آنچه در مورد SaferVPN دوست داریمآنچه در مورد SaferVPN دوست داریم

شامل Kill Switch

هرچه بیشتر به این محصول فرو برویم ، بیشتر متوجه خواهیم شد که چطور این محصول روی چیزهای اساسی متمرکز شده است. SaferVPN به توجه می کند چقدر امنیت داری هنگام استفاده از سرویس آن ، و اهمیت می دهد عملکرد محصول آن.

شامل VPN Kill Switch - منبع: Shutterstock.comشامل VPN Kill Switch – منبع: Shutterstock.com

SaferVPN یکی از کاربردی ترین سوئیچ های kill را که تاکنون دیده ایم فراهم می کند. در طول تحقیقات خود ، ما با آزمایش های بسیاری روبرو شدیم کلید کشتن هر بار کاملاً کار می کرد. این عالی است زیرا آخرین چیزی که می خواهید این است که هویت شما به دلیل قطع شدن اتصال VPN به طور موقت در معرض دید قرار گیرد.

برخی از سرورها با Netflix کار می کنند

همه ما می دانیم نت فلیکس در حال برخورد با افرادی است که دسترسی محدود دارند اما VPN ها نیز هوشمندتر می شوند. ما با SaferVPN موفقیت متوسطی کسب کردیم. همه سرورها با Netflix کار نمی کنند ، اما شما می توانید دور بزنید و به راحتی یکی از آنها را پیدا کنید.

با این حال ، اگر می خواهید کاری بدون دردسر با Netflix کار کند ، از بهترین VPN برای راهنمای Netflix دیدن کنید.

برخی از سرورها با Netflix کار می کنند - منبع: Shutterstock.comبرخی از سرورها با Netflix کار می کنند – منبع: Shutterstock.com

بسیاری از سرورها

ما تحت تأثیر قرار گرفته ایم زرادخانه SaferVPN بیش از 700 سرور. این منجر به سرعت بارگیری سریع و همچنین امنیت بیشتر می شود – این بدان معنی است که یک محصول خالص دریافت خواهید کرد مرور خصوصی تجربه.

در می یابیم که سرویس های دارای سرورهای بیشتر می توانند کاربران آنها را بهتر گسترش دهند. بعضی اوقات که VPN ها فقط 30 یا 40 سرور دارند ، مسدود می شوند که همین امر است منجر به نشت و عملکرد کند می شود.

سرورهای فراوان - منبع: Shutterstock.comسرورهای فراوان – منبع: Shutterstock.com

آنچه در مورد SaferVPN دوست نداریم

بر اساس بررسی های انجام شده تاکنون ، ممکن است به نظر برسد SaferVPN یک سرویس مناسب برای همه است, اما اشکالات خود را دارد. نمی توانید از آن برای مواردی مانند تورنت یا کازینوهای آنلاین استفاده کنید.

آنچه در مورد SaferVPN دوست نداریمآنچه در مورد SaferVPN دوست نداریم

سیاست ورود به سیستم گیج کننده است

سرویس های VPN بسیار زیادی وجود دارند که نمی توانند پاسخ مستقیمی در مورد خدمات آنها به شما بدهند سیاست ورود به سیستم.

SaferVPN یکی از این خدمات است. در SaferVPN’s حریم خصوصی این سیاست بیان می کند:

“ما حداقل آمار استفاده را برای حفظ کیفیت خدمات خود جمع آوری می کنیم ، سرورهای VPN ما با هر بار فعال شدن کاربر و استفاده از سرویس ، اطلاعات زیر را وارد می کنند. 1. تاریخ و زمان شروع و پایان جلسه ، 2. مقدار داده منتقل شده در هر جلسه ، 3. به کدام مکان VPN و 4. از کدام کشور به آن متصل شده اید (آدرس IP نداریم) ”SaferVPN, SaferVPN ها

در نهایت ، شما یک VPN می خواهید که هیچ یک از اطلاعات شما را ثبت نکند ، اما این سیاست دقیقاً مشکلی نیست. این فقط ایده آل نیست.

بدون تورنت

وقتی یک سرویس بیش از 700 سرور را ارائه می دهد ، انتظار دارید که حداقل 20 نفر از آنها با تورنت کار کنند. در این حالت ، کنار هیچ کدام کار نمی کند و ارزش این را ندارد که مرتب سازی کنید تا یکی را پیدا کنید که کارساز باشد.

بدون تورنت - منبع: Shutterstock.comبدون تورنت – منبع: Shutterstock.com

اگر این چیزی است که برای شما مهم است, ما پیشنهاد می کنیم از VPN دیگری برای تورنت استفاده کنید.

حکم ما

حکم ما - منبع: Shutterstock.comحکم ما – منبع: Shutterstock.com

بنابراین ، آخرین افکار ما درباره SaferVPN چیست؟ ما فکر می کنیم این یک VPN متوسط ​​دیگر است ، ما VPN متوسط ​​را نیز توصیه نمی کنیم.

برای داشتن یک لیست واقعا خوب از VPN ، ما توصیه می کنیم بهترین راهنمای VPN ما را بررسی کنید.

یا چند مورد از موارد مورد علاقه ما را بررسی کنید: Nordvpn ، Expressvpn ، Surfshark & Cyberghost.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map