وقتی پا به SlickVPN وب سایت شما توسط چهره بدنام “هکر” مورد استقبال قرار می گیرد. هکرها این امکان را دارند که با بدست آوردن آسیب های زیادی وارد کنند دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شما. SlickVPN خود را به عنوان نوعی محافظت در برابر بازیگران مخرب مانند این تبلیغ می کند.

بررسی SlickVPNبررسی SlickVPN

SlickVPN اینجاست تا از شما محافظت کند حریم خصوصی و از نظارت بر ارتباطات و فعالیتهای آنلاین هرکسی جلوگیری کنید. این کار را توسط پنهان کردن آدرس IP واقعی شما با جایگزینی آن با یکی از سرورهای آن. همچنین حرکت می کند تمام ترافیک اینترنت خود را از طریق یک تونل رمزگذاری شده انجام دهید بنابراین هیچ کس نمی تواند ببیند شما چه می کنید یا می داند شما کی هستید.

SlickVPN اظهار داشت که “حریم خصوصی آزادی است.” بیایید ببینیم آیا واقعا با این مانترا مطابقت دارد یا نه.

SlickVPN چیست?

مانند اکثر سرویس های VPN ، هدف این است که به شما امکان مرور ناشناس اینترنت را بدهد. SlickVPN یک سرویس VPN مستقر در ایالات متحده است حدود 150 سرور. از پروتکل هایی مانند استفاده می کند OpenVPN و PPTP با رمزگذاری 256 بیتی.

SlickVPN چیست؟SlickVPN چیست?

با SlickVPN ، شما همچنین می توانید حداکثر پنج دستگاه را به طور همزمان متصل کنید. ارائه می دهد پهنای باند نامحدود, تورنت ناشناس, بدون ورود به سیستم, و با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

قیمت SlickVPN

اگر به قیمت گذاری SlickVPN نگاه کنیم, درک آن ساده و آسان است. ثبت نام نیز آسان است ، و یک گزینه ارائه می دهد مجموعه گزینه های پرداخت, شامل بیت کوین, که یک امتیاز مهم برای ما محسوب می شود.

قیمت SlickVPNقیمت SlickVPN

برنامه ها از نظر مزایایی که دریافت می کنید تغییری نمی کنند. تنها چیزی که بین برنامه ها تغییر می کند این است مبلغی که شما پرداخت می کنید بر اساس میزان انعقاد قرارداد خود.

در اینجا یک شکست از قیمت SlickVPN:

  • یک ماه – 10 دلار در ماه
  • شش ماه – 5 دلار در ماه (30 دلار هر شش ماه)
  • یک سال – 4 دلار در هر ماه (48 دلار هر سال)

آیا ارزانترین VPN است که تاکنون دیده ایم? قطعا نه, اما مطمئناً گرانترین هم نیست. با این حال ، برای آنچه که ارائه می دهد قیمت بسیار بالا است. به خصوص هنگامی که VPN مانند Surfshark با امکانات و حریم خصوصی بهتر می تواند ماهیانه کمتر از 2 دلار هزینه کند.

آنچه در مورد SlickVPN دوست داریم

ما هنوز چیزی را که از SlickVPN بیزاریم مشاهده نکردیم. به طور کلی, این سرویس هر آنچه را که از VPN می خواهید ارائه می دهد. در اینجا برخی از چیزهایی که ما بیشتر دوست داریم وجود دارد.

بالای خط امنیت

چه چیز دیگری می توانید از VPN بخواهید؟ شما به دنبال آن هستید تا از هویت خود محافظت کنید و اطلاعات خود را ایمن نگه دارید ، بنابراین این همیشه باید اولین چیزی باشد که به دنبال آن می گردید. با SlickVPN شما هرگز نگران هکرها ، دولت یا ISP خود بر روی نظارت بر فعالیت های آنلاین و جمع آوری اطلاعات از خود نخواهید بود.

بالای خط امنیت - منبع: Shutterstock.comبالای خط امنیت – منبع: Shutterstock.com

SlickVPN از بهترین پروتکل ها استفاده می کند (OpenVPN و PPTP) همچنین رمزگذاری نظامی 256 بیتی.

بدون ورود به سیستم

اگر SlickVPN اطلاعات شما را ذخیره و به دیگران بفروشد ، همه این موارد امنیتی بی فایده است. بسیاری از سرویس ها اطلاعاتی مانند اطلاعات شما را ذخیره می کنند آدرس IP ، آدرس خانه ، نام و موارد دیگر. وقتی آنها این اطلاعات را ذخیره کنید, آنها یک آواتار از هویت واقعی شما دارند ، بنابراین اگر مقامات می خواهند شما را پیدا کنند, آنها می توانند از شرکت VPN بخواهند که این اطلاعات را سلب کند.

ورود به سیستم وجود ندارد - منبع: Shutterstock.comورود به سیستم وجود ندارد – منبع: Shutterstock.com

SlickVPN هیچ یک از این اطلاعات را جمع آوری نمی کند بنابراین دیگر نگران نخواهید بود دولت مجبور شود اطلاعات خود را تحویل دهد. با این حال ، این کشور در ایالات متحده آمریکا مستقر است و این چیزی است که ما همیشه نگران کننده به نظر می رسیم.

Netflix یا بازگشت پول شما

اگر نتوانید از محدودیت های جغرافیایی گذشته در Netflix عبور کنید ، بازپرداخت کامل به شما ارائه می دهد. که ایده خوبی است ، زیرا بسیاری از افراد به همین دلیل و به همین دلیل VPN می خرند. با این حال ، حتی نزدیک به ساخت بهترین VPN های ما برای لیست Netflix نبود.

Netflix یا بازگشت پول شما - منبع: Shutterstock.comNetflix یا بازگشت پول شما – منبع: Shutterstock.com

در طول تحقیق ، چند آزمایش یافتیم ، اگرچه بی عیب نبود. این سرویس توانست از طریق چند سرور انگلیس و ایالات متحده به Netflix دسترسی پیدا کند.

تورنت تمام آنچه شما می خواهید

هرگز فکر نمی کنید که مزایا همچنان ادامه داشته باشند ، اما این موارد نیز وجود دارد. علاوه بر Netflix, همچنین در تمام سرورهای آن تورنت نامحدود دریافت می کنید. لازم نیست به سرورهای P2P شلوغ آن نیز پایبند باشید. بهتر و بهتر می شود.

تورنت تمام آنچه می خواهید - منبع: Shutterstock.comتورنت تمام آنچه می خواهید – منبع: Shutterstock.com

دستگاه های بیشتر

به اطراف خانه خود به تمام وسایلی که در اختیار دارید نگاه کنید. اگر موردی با اتصال اینترنت دارید ، احتمال این وجود دارد می توانید آن را به یک سرور SlickVPN متصل کنید. ما حتی قرار نیست لیستی تهیه کنیم زیرا این کار ادامه خواهد یافت.

دستگاه های بیشتر - منبع: Shutterstock.comدستگاه های بیشتر – منبع: Shutterstock.com

فقط یک صید وجود دارد اگر می خواهید با استفاده از کنسول بازی یا تلویزیون هوشمند متصل شوید ، باید روتر دوم را تنظیم کنید که به VPN متصل می کنید و تلویزیون یا کنسول را از آنجا وصل کنید. این یک روش آسان نیست ، اما اگر در استفاده از Xbox خود با SlickVPN تنظیم نشده باشید ، این امکان وجود دارد.

آنچه در مورد SlickVPN دوست نداریم

پس از خواندن تمام ویژگی های باورنکردنی این سرویس ، ممکن است انتظار داشته باشید که ما بگوییم, “خوب ، این هیچ منفی ندارد.” ما این کار را نمی کنیم ، اما خوب بیشتر از بد است با SlickVPN بنابراین نگران نباشید.

صلاحیت قضایی ایالات متحده

هر زمان که از VPN مستقر در کشوری استفاده می کنید که بخشی از حوزه قضایی پنج چشم است ، امکان بروز مشکل وجود دارد. ایالات متحده نظارت زیادی را انجام می دهد ، و دوست ندارد وقتی افراد حریم خصوصی کامل داشته باشند. در نتیجه ، در هر لحظه, دولت آمریكا می تواند درخواست كند كه SlickVPN اطلاعات خود را از دست دهد اگر اعتقاد دارد که شما مشغول فعالیت غیرقانونی هستید.

صلاحیت قضایی ایالات متحده - منبع: Shutterstock.comصلاحیت قضایی ایالات متحده – منبع: Shutterstock.com

خوشبختانه, SlickVPN چیزی ثبت نمی کند شما انجام می دهید بنابراین به هر حال برای دولت سخت خواهد بود که چیزی را ثابت کند.

یواشش کن

وقتی استانداردهای دقیق رمزگذاری داشته باشید ، معمولاً به این معنی است که از نظر سرعت بارگیری ، کاهش چشمگیری را تجربه خواهید کرد. ما هرگز نمی دانیم که سرعت چقدر بد خواهد شد بنابراین ما همیشه در مورد تست های سرعت تحقیق می کنیم. در طی تحقیقات خود ، افراد را در حال تجربه یافتیم سرعت تا 80٪ کاهش می یابد. در بیشتر موارد ، به نظر می رسد بسیار سریعتر از این است ، اما ارزش دارد که ما این را ذکر کنیم.

سرعت آن را کم کنید - منبع: Shutterstock.comسرعت آن را کم کنید – منبع: Shutterstock.com

SlickVPN کندترین VPN نیست که تاکنون دیده ایم ، اما سریعترین نیز نیست. برای سرعتهای دیوانه Expressvpn یا Nordvpn را امتحان کنید.

حکم ما

آیا ما آن را توصیه می کنیم?

ما فکر می کنیم اشکالی ندارد ، اما VPN های بهتری وجود دارد.

ما به دلیل امنیت بالای خط ، عدم سیاست ورود به سیستم ، سازگاری با Netflix و تورنت نامحدود ، آن را دوست داشتیم..

حکم ما - منبع: Shutterstock.comحکم ما – منبع: Shutterstock.com

اگر Slickvpn سرورهای بیشتری داشت ، در ایالات متحده واقع نشده بود و قیمت پایین تری داشت ، ممکن است آن را بیشتر توصیه کنیم ، اما در حال حاضر هنوز متوسط ​​است. به جای آن یکی از بهترین لیست VPN ما را امتحان کنید.