بیایید در مورد VPN صحبت کنیم “همیشه آزاد.” Thunder VPN شما را با این کلمه چهار حرفی برخورد می کند که تقریبا فریاد می کشد ، “لطفاً جهان ، اطلاعات ، داده ها و هر چیز دیگری را که می خواهی بگیر!

نقد و بررسی تندر VPNنقد و بررسی تندر VPN

ما تعداد زیادی رایگان دیده ایم خدمات VPN بعد از اینکه مردم متوجه شوند همه چیز را ثبت می کنند ، DNS را فاش می کنند و یک سرویس کلی ضعیف ارائه می دهند ، بیایید و بروید. اراده تندر VPN متفاوت از اسلاف خود باشد?

ما قصد داریم غواصی کنیم و دقیقاً آن را دریابیم.

تندر VPN چیست?

اول ، VPN تندر یک است فقط اندروید VPN که تغییر مسیر IP بین یکی از نه مکان خود را ارائه می دهد.

اگر هنوز هم علاقه مند هستید ، فقط خود را متوقف کنید و در عوض بهترین VPN های ما را برای لیست آندروید بررسی کنید.

بله ، فقط نه.

Thunder VPN اطلاعات بسیار کمی در وب سایت خود ارائه می دهد و شما را به فروشگاه Google Play هدایت می کند ، جایی که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برنامه کسب کنید ، اما نه خیلی زیاد.

شرکتی به نام SigLabs Thunder VPN را توسعه داده و در آرکانزاس مستقر است ، بنابراین تحت حوزه قضایی ایالات متحده در اتحاد اطلاعاتی پنج چشم.

تندر VPN چیست؟تندر VPN چیست?

توسعه دهنده همچنین از ایمیل Gmail به عنوان شکل اصلی تماس خود استفاده می کند. این ممکن است برای برخی از مردم برجسته نباشد اما معمولاً اولین دال بر یک تجارت واقعی – یک است

ایمیل تجاری.

فضای کلی Thunder VPN تا حدودی طراحی شده است برای کسی که می خواهد به طور جدی از حریم خصوصی خود محافظت کند و فقط به دیوار آتش فای مدرسه نرود.

ساختار قیمت گذاری VPN تندر

مورد دیگری که در مورد Thunder VPN عجیب است ، همین بودن آن است اغلب در مورد اطلاعات پرداخت و ثبت نام صحبت می کند در آن حریم خصوصی سیاست ، اما شما لازم نیست که برای ثبت نام در هر چیزی ثبت نام کنید.

وجود دارد هیچ برنامه قیمت گذاری وجود ندارد زیرا تندر VPN “برای همیشه رایگان است” و ما فرض می کنیم که این دلیل سرویس دارای بیش از 10 میلیون بارگیری برنامه است.

قیمت گذاری VPN تندرقیمت گذاری VPN تندر

آنچه در مورد VPN تندر دوست داریم

در گذشته ، ما معمولاً یک بخش کامل را به مزایای سرویس VPN اختصاص می دهیم ، اما نیازی نیست که این کار را با Thunder VPN انجام دهیم. تنها وجه واقعی این سرویس قیمت آن است که از نظر پولی رایگان است. اما دقیقاً چه چیزی را عاقلانه به شما می دهد?

اگر می خواهیم لیوان را تا نیمه پر نگاه کنیم ، می توانیم ادامه دهیم که این برنامه آسان است و برای تغییر مکان سرور به بیش از یک کلیک نیاز ندارد. همچنین فقط بین دو تا سه ثانیه طول می کشد تا به یک سرور متصل شوید.

آنچه در مورد VPN تندر دوست نداریم

ما سعی خواهیم کرد که در اینجا کارهای زیادی انجام ندهیم ، اما نکات منفی بیشتر از نکات مثبت با تندر VPN است.

فقدان اطلاعات

اولین چیزی که در مورد Thunder VPN برجسته است این است اطلاعات کمی که ارائه می دهد وقتی وب سایت آن را بررسی می کنید. شما پنج گلوله نادرست نوشته پر از اشتباه تایپی می گیرید ، و تمام.

نیز وجود دارد اختلاف زیادی در اطلاعات وجود دارد این سرویس همانطور که بین وب سایت و فروشگاه Google Play حرکت می کنید فراهم می کند.

آنچه در مورد VPN تندر دوست نداریمآنچه در مورد VPN تندر دوست نداریم

نگرانی در مورد ورود به سیستم

تندر چیز زیادی ندارد حریم خصوصی سیاست ، اما درست بیرون می آید و می گوید که داده های ترافیک را جمع آوری یا ثبت نمی کند. هنگام بارگیری برنامه و ورود به سیستم ، لازم نیست هیچ اطلاعاتی وارد کنید.

با این وجود ، یک لیست طولانی از اطلاعات وجود دارد که ممکن است هنگام استفاده از برنامه جمع آوری کند:

 • آدرس آی پی
 • ISP
 • نسخه سیستم عامل
 • زبان دستگاه
 • نسخه برنامه
 • سازنده و مدل دستگاه
 • آدرس ایمیل
 • منطقه زمانی
 • زمان متصل شد
 • انتخاب محل سرور
 • و بیشتر

این برنامه حتی برای “نظارت بر ترافیک شبکه” از شما درخواست می کند برای تأیید درخواست اتصال ، روی تأیید کلیک کنید. اگر قبول نکنید نمی توانید از برنامه استفاده کنید.

عملکرد آهسته

در طول تحقیقات خود ، زمان بارگیری آهسته را پیش بینی می کردیم زیرا فقط 9 سرور با 10 میلیون کاربر وجود دارد. باید تصور کنید که این سرورها چقدر مسدود هستند.

اکثر آزمایشات هنگام استفاده از Thunder VPN سرعت افت 96 درصدی را تجربه کردند.

اگرچه این ممکن است کند باشد ، شما هنوز هم می توانید ویدیوها را پخش جریانی کنید ، اما ممکن است کیفیت HD نداشته باشید.

Netflix ، BBC iPlayer ، تورنتها

مانند اکثر VPN های رایگان ، شما نمی توانید Netflix را پخش جریانی کنید زیرا آنها راهی برای دور زدن مسدود کننده های پروکسی پیدا نکرده اند. VPN تندر از این قاعده مستثنی نیست. شما

هنگام استفاده از این VPN قادر به تماشای Netflix نخواهد بود.

VPN برای سرویس های جریانی - منبع: ShutterStock.comVPN برای سرویس های جریانی – منبع: ShutterStock.com

از طرف دیگر, می توانید BBC iPlayer را پخش جریانی کنید, که تا حدی تعجب آور است. سرعت بارگیری کند است ، اما آنچه را که برای آن پرداخت می کنید دریافت می کنید.

در آخر ، آیا می توانید با استفاده از Thunder VPN فایلهای تورنت زالو (یا باید آنها را انجام دهید)? می توانید ، اما نباید.

تندر در حال جمع آوری تمام اطلاعات شخصی شما است و یک لیست مواد غذایی برای شناسایی شما در اختیارتان قرار می دهد ، پس چرا شما می خواهید ناشناس بودن خود را به خطر بیندازید با توجه به شرایط؟ به همین دلیل است که شما باید به دنبال جاهای دیگر برای تورنت باشید ، در اینجا بهترین VPN های ما برای لیست تورنت است که ما دائماً به روز می کنیم.

حکم ما

VPN تندر خیلی چیزها را به تصور می کشد. این باعث می شود شما احساس ناراحتی کنید تقریباً هیچ اطلاعاتی در مورد نوع رمزگذاری استفاده شده توسط Thunder و نحوه محافظت از آن وجود ندارد

حریم خصوصی یا هویت شما. نمی توانید به VPN اعتماد داشته باشید که به شما احساس راحتی و امنیت نمی دهد وقتی در مورد آن می خوانید.

پس از بررسی وب سایت و برنامه آن در فروشگاه Google Play ، بلافاصله متوجه می شوید که مشکلی وجود دارد. یکسری اطلاعات غلط و اشتباه تایپی وجود دارد. این احساس را دارید که کسی همه را در یک ساعت پرتاب کرده است ، و این نشانه محصولی نیست که قرار است شما را ایمن نگه دارد.

به این فکر نکنید ، به جای آن یک VPN خوب مانند Expressvpn ، Nordvpn و غیره دریافت کنید.

حکمحکم

اگر اطلاعات بیشتری در مورد VPN می خواهید که از هویت شما محافظت کند و آدرس IP شما را از دست هکرهای مخرب یا دولت دور نگه دارد ، برای یافتن اطلاعات ، برخی از بررسی های دیگر ما را بررسی کنید بهترین سرویس VPN برای شما.