اگر به دنبال یک هستید VPN, یکی از گزینه هایی که احتمالاً با آن روبرو خواهید شد این است Turbo VPN. توربو VPN در طی دو سال گذشته تا حدودی یک رپ بد بدست آورده است. اما آیا این تعدیل شده? در زیر ، یک جزئیات را پیدا خواهید کرد بررسی Turbo VPN تا بتوانید تعیین کنید که آیا این گزینه شایسته است توجه شما.

بررسی Turbo VPNبررسی Turbo VPN

Turbo VPN چیست?

Turbo VPN محصولی است که به وضوح برای کسانی طراحی شده است که وقت زیادی را صرف آن می کنند دستگاه های موبایل. این “داده نامحدود رایگان” VPN موبایل را فراهم می کند کاربران با امنیت کانون, حفظ آنها حریم خصوصی هنگام وبگردی. مشتریان می توانند Turbo VPN را در فروشگاه Google Play برای بارگیری کنند دستگاه های Android و فروشگاه App برای دستگاه های اپل.

Turbo VPN چیست؟Turbo VPN چیست?

ویژگی های Turbo VPN فناوری انتقال رمزگذاری داده های دوگانه. وب سایت شرکت می گوید که این باعث افزایش شبکه می شود امنیت 100 درصدی. علاوه بر این ، Turbo VPN ادعا می کند که به کاربران تلفن همراه یک سرویس شتاب شبکه. افزایش VPN شبکه تلفن همراه خود را ، به طور بالقوه شما را با یک اتصال سریعتر اینترنت به دلیل بهبود کیفیت شبکه.

Turbo VPN همچنین به دلیل تعهد به توسعه برنامه برجسته است. وب سایت شرکت می گوید که بیش از 10 میلیون مشتری از این برنامه استفاده کنید و مهندسان آن به طور مداوم در تحقیق و توسعه برای کمک به بهبود سرمایه گذاری می کنند عملکرد برنامه. همچنین اجرا می شود نگهداری 24/7 در برنامه برای اطمینان از عملکرد صاف.

نگهداری و پشتیبانی از نرم افزارنگهداری و پشتیبانی از نرم افزار

Turbo VPN به مشتریان ارائه می دهد با اتصال تا 10 گیگابایت در ثانیه (متقارن) یا تا 100/40 مگابیت در ثانیه (نامتقارن). کسانی که از Turbo VPN استفاده می کنند ، یک اتصال رمزگذاری شده به اینترنت نیز دارند. Turbo VPN همچنین پشتیبانی می کند تمام برنامه های مبتنی بر IP ، از جمله:

 • تبادل داده EDI
 • چند رسانه ای
 • پست الکترونیک

Turbo VPN امکانات رمزگذاری AES-256 و پروتکل های OpenVPN. این شرکت همچنین به داده های دوگانه اعتماد می کند پشتیبان گیری از هات اسپات و یک فاجعه سیستم بازیابی تا اطمینان حاصل شود که کاربران می توانند آنلاین بمانند.

طرفداران

چند چیز وجود دارد که هنگام تدوین برای ما برجسته شد بررسی Turbo VPN ما. در اینجا لیستی از مواردی را که بیشتر از همه دوستشان داریم ، پیدا خواهید کرد Turbo VPN.

خدمات رایگان است

بله ، درست خواندیدTurbo VPN رایگان است. شما باید با تبلیغات سر و کار داشته باشید ، اما بارگیری این سرویس هزینه ای ندارد. این شرکت همچنین ارائه می دهد حساب VIP اگر می خواهید از شر تبلیغات خلاص شوید می توانید آن را خریداری کنید. ما در مورد بیشتر بحث خواهیم کرد قیمت Turbo VPN کمی.

خدمات رایگان استخدمات رایگان است

پروتکل ها و رمزگذاری

بسیاری از سرویس های VPN رایگان به نظر نمی رسد زیاد اهمیت دهند درباره پروتکل ها یا رمزگذاری, اما به نظر نمی رسد که این مورد در مورد Turbo VPN باشد. یکی از مواردی که بیشتر به چشم می آید این واقعیت است که Turbo VPN از آن استفاده می کند پروتکل تونل سازی OpenVPN. OpenVPN یک پروتکل امن است زیرا منبع باز, به این معنی که مردم به دنبال یکدیگر هستند.

پروتکل ها و رمزگذاری - منبع: Shutterstock.comپروتکل ها و رمزگذاری – منبع: Shutterstock.com

به همین ترتیب, Turbo VPN از رمزگذاری AES-256 استفاده می کند. این وقتی صحبت می شود ، چیزی غیرقابل شنیده است VPN رایگان. این سطح از رمزگذاری توسط برجسته استفاده می شود سازمان های دولتی در ایالات متحده, از جمله:

 • FBI
 • NSA
 • سیا

حتی بهترین برنامه های هک در جهان نمی تواند بشکند رمزگذاری AES-256. بنابراین ، می توانید هنگام استفاده از Turbo VPN ، به خود اعتماد کنید اطلاعات شخصی به لطف تونل VPN نفوذ ناپذیر ایمن است.

بدون نشت

اگرچه این شرکت بر پروتکل ها و رمزگذاری تأکید می کند, هنوز هم ممکن است یک فرصت وجود داشته باشد نقض امنیتی به عنوان نتیجه a WebRTC یا نشت DNS. با این حال ، متوجه شدیم که این موارد هنگام استفاده وجود ندارند Turbo VPN.

بدون نشت - منبع: Shutterstock.comبدون نشت – منبع: Shutterstock.com

نشت DNS هنگامی رخ می دهد که هکرها تونل VPN را دور می زنند و بنابراین می توانند نسخه اصلی خود را مشاهده کنند آدرس آی پی. WebRTC نشت زمانی رخ می دهد که پروژه دیگری با پروژه تداخل کند تونل VPN. پس از انجام آزمایشات روی Turbo VPN ، متوجه شدیم که هیچ یک از این دو نوع از به نظر می رسد نشت یک مسئله است.

با سایت های پخش جریانی کار می کند

بسیاری از افرادی که از خدمات VPN رایگان استفاده می کنند متوجه شوید که با آنها کار نمی کنند جریان وب سایت هایی مانند نت فلیکس. واقعیتی که VPN با آن کار نمی کند نت فلیکس با توجه به اینکه می تواند بسیار ناامید کننده باشد محدودیت های جغرافیایی یکی از دلایل اصلی است چرا مردم در وهله اول از VPN استفاده می کنند.

با سایت های پخش جریانی کار می کندبا سایت های پخش جریانی کار می کند

اگر نمی توانید پخش جریانی کنید ویدئوهای Netflix ، ممکن است احساس کنید استفاده از سرویس VPN دیگر فایده ای ندارد.

متاسفانه, دو سال پیش ، نتفلیکس فهمید که مردم از VPN برای استفاده استفاده می کنند مشاهده محتوا در سطح جهانی. این شرکت سرویسی ایجاد کرد که VPN ها را شناسایی می کند تا مشتریان نتوانند از آنها برای پخش محتوای بین المللی استفاده کنند. زیرا Netflix به دنبال VPN است, پیدا کردن آن می تواند چالش برانگیز باشد VPN که به شما امکان پخش ویدئو را می دهد.

با این حال ، Turbo VPN یکی از چنین خدماتی است که به شما امکان چنین کاری را می دهد. این شرکت به سرورهایی دسترسی دارد که می توانید برای پخش Netflix از آنها استفاده کنید. باید بدانید که سرورها رایگان نیستند ، و برای استفاده از آنها مجبور به پرداخت هزینه اضافی هستید. هنوز, این احتمال وجود دارد که بتوانید از Turbo VPN برای دسترسی به Netflix در خارج از کشور استفاده کنید.

با تورنت کار می کند

به همین ترتیب ، بسیاری از VPN های رایگان با وب سایت های تورنت کار نمی کنند. تورنت ها اغلب غیرقانونی هستند. استفاده از VPN موقعیت شما را جعل می کند تا بتوانید بدون ترس از گرفتار شدن ، فعالیت را انجام دهید. متأسفانه ، بسیاری از VPN ها به طور کلی از این مشکل جلوگیری کنید مسدود کردن تورنت سایت های روی سرورهای آنها.

با تورنت کار می کند - منبع: Shutterstock.comبا تورنت کار می کند – منبع: Shutterstock.com

Turbo VPN شما را از بازدید از سایتهای تورنت منصرف نمی کند. همچنین باعث کاهش شما نمی شود پهنای باند, چیزی که بسیاری دیگر محصولات VPN برای دلسرد کردن انجام می دهند شما از بازدید یا بارگیری تورنتهای غیرقانونی اما ، واقعاً با آنها هم کار نخواهد کرد!

البته, یکی از مشکلات این است که تورنت اغلب کار نمی کند با دستگاه های موبایل. اندازه پرونده ها خیلی بزرگ هستند و فقط روی a کار می کنند دسکتاپ یا لپ تاپ. به یاد داشته باشید که Turbo VPN سرویسی است که صریحاً برای آن طراحی شده است دستگاه های موبایل. بنابراین ، حتی اگر می توانید هنگام استفاده از Turbo VPN به سایت های تورنت دسترسی پیدا کنید ، توانایی انجام این کار بی فایده است.

اگر می خواهید تورنت کنید ، در عوض بهترین لیست VPN ما را برای تورنت مشاهده کنید.

منفی ها

متاسفانه, هنگام انجام کار ما بررسی Turbo VPN, ما دریافتیم که چیزهای زیادی وجود دارد که در مورد خدمات دوست ندارند. در زیر مهمترین موارد را پیدا خواهید کرد “منفی” مرتبط با Turbo VPN.

Turbo VPN اطلاعات شما را ثبت می کند

یکی از بزرگترین های ما حیوان خانگی peeves زمانی است که a سرویس VPN رایگان اطلاعات کاربران خود را ثبت و به فروش می رساند. این سیاست های ورود به سیستم در بهترین حالت غیراخلاقی و در بدترین حالت غیرقانونی است. متاسفانه, بسیاری از افراد VPN رایگان بارگیری می کنند و بدون اطلاع از شرایط و ضوابط را بپذیرید که آنها موافقت می کنند که اطلاعات وارد شده و فروخته می شود.

Turbo VPN اطلاعات شما را ثبت می کند - منبع: Shutterstock.comTurbo VPN اطلاعات شما را ثبت می کند – منبع: Shutterstock.com

زیرا خدمات Turbo VPN رایگان است, شرکت شما را ثبت می کند مرور داده ها. سپس آن را به اشخاص ثالث مانند آژانس های بازاریابی می فروشد ، که از داده های مرور شما برای هدف قرار دادن تبلیغات کاملاً مشخص در جهت شما استفاده می کنند..

در واقع ، در شرایط و قوانین Turbo VPN, شرکت اعتراف می کند به اشتراک گذاری اطلاعات شما. شرایط و ضوابط می گوید که این شرکت داده ها را با فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات به اشتراک می گذارد.

این شرکت اظهار داشت:

“ما ممکن است اطلاعات را با فروشندگان شخص ثالث و ارائه دهندگان خدمات که از طرف ما خدمات ارائه می دهند ، مانند کمک به ارائه خدمات ما ، برای اهداف تبلیغاتی و / یا بازاریابی و ارائه اطلاعات مربوط به شما مانند اطلاعیه های محصول ، به روزرسانی های نرم افزاری ، پیشنهادات ویژه و سایر اطلاعات. ”تیم Turbo VPN, تیم VPN توربو

آگهی ها

یکی دیگر مشکلات قابل توجه با استفاده از Turbo VPN این واقعیت است که تبلیغات وجود دارد. مانند بیشتر محصولات ، اگر به نظر می رسد “خیلی خوب است که درست باشد” احتمالاً هست این حقیقت که Turbo VPN رایگان است ممکن است خیلی درست به نظر برسد, و این دقیقاً مورد است.

تبلیغات - منبع: Shutterstock.comتبلیغات – منبع: Shutterstock.com

هنگام استفاده از Turbo VPN, شما به طور مداوم تحت فشار تبلیغات قرار می گیرید. متوجه می شویم که شرکت باید درآمد کسب کند و تبلیغات یکی از بهترین روشها برای این کار است. با این حال ، تلاش برای تماشای ویدیو یا انجام کار فقط برای داشتن تبلیغات کاملاً آزار دهنده است به طور مداوم ظاهر می شود.

و ، زیرا تبلیغات از طریق سرور انجام می شود و از طریق وب سایت های منفرد نیست, ممکن است هیچ کنترلی بر آنها نداشته باشید. ممکن است نتوانید جلوی تبلیغات را بگیرید و مجبور شوید قبل از ادامه کارهایی که انجام می دهید ، آنها را تماشا کنید..

منوط به صلاحیت چین

مشروط به صلاحیت چین - منبع: Shutterstock.comمشروط به صلاحیت چین – منبع: Shutterstock.com

یکی از برجسته ترین اتحادها در دنیای فناوری است اتحاد 14 چشم. 14 کشور وارد شده اند چنین توافقی, به همه اجازه می دهد شهروندان یکدیگر را رصد کرده و نتایج خود را با سایر کشورها به اشتراک بگذارند. کشورها در اتحاد 14 چشم شامل موارد زیر است:

 • ایالات متحده
 • انگلستان
 • کانادا
 • استرالیا
 • نیوزلند
 • آلمان
 • دانمارک
 • هلند
 • سوئد
 • نروژ
 • ایتالیا
 • اسپانیا
 • بلژیک
 • فرانسه

Turbo VPN در چین وجود دارد. این ممکن است در ابتدا به نظر می رسد یک “حرفه ای،” از آنجا که صلاحیت چین به آن حوزه نمی رسد اتحاد 14 چشم. دلیل نگران کننده این است که چین, به خودی خود ، هنگام صحبت غیر معمول است سانسور اینترنتی.

Turbo VPN در چین وجود داردTurbo VPN در چین وجود دارد

چین فایروال بزرگ را ایجاد كرد و به دولت این اجازه را داد مسدود کردن هر وب سایت. دولت کنترل کامل و کاملی بر محتوای آن دارد شهروندان می تواند ببیند سایت های معروف که بلوک های فایروال بزرگ شامل موارد زیر هستند:

 • فیس بوک
 • توییتر
 • ویکیپدیا
 • یوتیوب
 • گوگل

دولت چین همچنین متوجه می شود که مردم ممکن است استفاده کنند VPN برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی و بنابراین در اطراف حرکت کنید فایروال عالی. بنابراین ، چین یک قدم جلوتر رفت و تنظیم همه VPN ها را آغاز کرد. دولت برای شهروندانی که با استفاده از VPN غیرقانونی دستگیر می شوند مجازات های سختی اعمال خواهد کرد.

بنابراین ، این چگونه بر شما تأثیر می گذارد? خوب ، یک احتمال قوی وجود دارد که شما باشید ارائه اطلاعات شما به دولت چین. واقعیت این است که دولت چین می تواند به سرعت در دست گرفتن اطلاعات شما یک مثال عالی است که چرا مردم قبل از این باید مراقب باشند بارگیری VPN. مشتریان باید تحقیق کنند تا بدانند دقیقاً همان چیزی که آنها دریافت می کنند.

سرعت های لاک پشت مانند

وب سایت Turbo VPN هزینه قابل توجهی می کند با ذکر سرعت خدمات خود اشاره کنید. این خدمات را توصیف می کند به سرعت خرگوش. حتی شامل عکسی از خرگوش در آرم و مارک تجاری خود است. اما ، هنگامی که ما محصول را آزمایش کردیم ، متوجه شدیم که Turbo VPN بیشتر لاک پشت بود تا خرگوش.

در حین آزمایش محصول, متوجه شدیم که با اتصال به اینترنت سرعت مرور ما به طرز چشمگیری کاهش می یابد Turbo VPN. در حالی که همیشه می توانید نوعی انتظار داشته باشید کاهش سرعت هنگام استفاده از VPN ، عدم سرعت در VPN Turbo به طور محسوسی پایین تر بود.

سرعتهای لاک پشت مانند - منبع: Shutterstock.comسرعتهای لاک پشت مانند – منبع: Shutterstock.com

ما آزمایش کردیم VPN با استفاده از سرعت بارگیری 97 مگابیت در ثانیه و بارگذاری کنید سرعت 53 مگابیت در ثانیه. در طول آزمایش ، متوجه شدیم که Turbo VPN بارگیری را ارائه می دهد سرعت حدود 6.3 مگابیت در ثانیه, که بیشتر از 90 درصد کندتر از معیار ما سرعت بارگذاری حتی بدتر بود. سرعت بارگذاری کمتر از بود .2 مگابیت در ثانیه, بیشتر از 99 درصد کندتر از خط پایه ما.

سرعت بسته به محل سرور ما متفاوت است. به عنوان مثال ، بارگیری کنید زمان بارگذاری در سرورها سریعتر بود ایالات متحده از آنها در سرورهای اروپا بودند. با این حال, تفاوت حداقل بود.

Turbo VPN برخی از کمترین بارگیری و زمانهایی را بارگذاری کنید که هنگام استفاده از VPN.

فقط با موبایل کار می کند

بستگی به این دارد که قصد استفاده از VPN خود را دارید, شانس خوبی وجود دارد که شما به یکی از موارد مورد نیاز خود احتیاج دارید لپ تاپ یا دسکتاپ همچنین. متاسفانه, Turbo VPN فقط در دسترس است دستگاه های تلفن همراه Android و iOS. نمی توانید برنامه را در رایانه بارگیری کنید ، به این معنی که مجبور خواهید شد برنامه دیگری را جستجو کنید سرویس VPN برای استفاده در این دستگاه ها.

فقط با موبایل کار می کندفقط با موبایل کار می کند

سپس ، می خواهید یک حساب با هر دو VPN ایجاد کنید. ممکن است پیدا کردن یک VPN که در همه دستگاه ها کار می کند بسیار آسان تر باشد به جای نظارت بر ورودهای مختلف ، یک حساب ایجاد کنید.

سرورهای محدود

نکته دیگری که برای ما برجسته بود این واقعیت بود Turbo VPN حداقل سرورها را داشت. در حال حاضر ، خدمات فقط میزبان 26 سرور است, اگرچه به نظر می رسد که بیشتر می شود. با این حال ، برای استفاده از بسیاری از سرورها ، به ویژه اگر خودتان ، باید هزینه پرداخت کنید برنامه در مورد جریان ویدیو از طریق سایتهایی مانند نت فلیکس.

سرورهای محدودسرورهای محدود

علاوه بر این ، تعداد سرورهایی که Turbo VPN دارد حداقل است, به خصوص هنگامی که با برخی از خدمات بهتر VPN مقایسه می شود. ما سرویس های VPN را آزمایش کرده ایم که دارای 4،700 سرور است.

بدون سوییچ کشتار یا پشتیبانی مشتری

یکی از مواردی که مردم بیشتر از VPN استفاده می کنند این است که به WiFi ناامن متصل هستند, زیرا این زمانی است که اطلاعات آنها بسیار آسیب پذیر است. WiFi بدون امنیت اغلب می تواند اتصالات ضعیفی داشته باشد. بهترین VPN ها بیا با ویژگی محافظت از اطلاعات شما اگر اتصال قطع شده است. این ویژگی به عنوان a شناخته می شود کلید کشتار – که Turbo VPN ندارد.

No Kill Switch یا پشتیبانی از مشتری - منبع: Shutterstock.comNo Kill Switch یا پشتیبانی از مشتری – منبع: Shutterstock.com

علاوه بر این, پشتیبانی مشتری Turbo VPN وجود ندارد اگر بخواهید با VPN خود مشکلی داشته باشید ، دیگر جایی نیست که بخواهید درخواست کنید عیب یابی یا راهنمایی.

هزینه Turbo VPN چقدر است?

همانطور که اشاره کردیم ، هزینه استفاده از Turbo VPN کاملاً رایگان است. با این حال ، شما مجبور خواهید بود که با تبلیغات و کند کار کنید سرعت بارگیری. علاوه بر این, همچنین باید نگران ردیابی و تدوین شرکت باشید مرور داده ها, فقط برای چرخاندن و فروش آن به اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی.

هزینه Turbo VPN چقدر است؟هزینه Turbo VPN چقدر است?

اگر می خواهید از شر تبلیغات خلاص شوید, Turbo VPN ارائه می دهد مبتنی بر اشتراک سرویس. عضویت VIP هزینه های حدود هر ماه 15 دلار. اگر برای یک سال ثبت نام کنید ، هزینه شما به حدود کاهش می یابد 3.50 دلار در ماه. هنگام در نظر گرفتن آنچه برای این قیمت ها دریافت می کنید ، فکر می کنیم بهتر است خرید کنید سرویس های VPN از سایت دیگری.

حکم نهایی

این واقعیت که Turbo VPN رایگان است ممکن است برای برخی افراد وسوسه انگیز باشد. با این حال ، پس از در نظر گرفتن همه عوامل ، احساس می کنیم که به نفع شماست که از آن دور شوید Turbo VPN و به دنبال گزینه های جایگزین.

حکم نهایی - منبع: Shutterstock.comحکم نهایی – منبع: Shutterstock.com

حتی اگر سرویس رایگان باشد, متوجه خواهید شد که تأخیر دارد زیرا هنگام استفاده از سرویس نمی توانید از سرورهای خود استفاده کنید. علاوه بر این, ما دریافتیم که در حین آزمایش ، این VPN فوق العاده کند است. ما همچنین دوست نداشتیم که این سرویس فقط از طریق تلفن همراه در دسترس باشد.

از آنجا که شما مجبور به استفاده از VPN دیگر برای شما دسکتاپ یا لپ تاپ, منطقی تر است فقط مجبور بودن یک حساب باز کنید.

با این حال ، مهمترین جنبه Turbo VPN این واقعیت بود که شرکت فعالیت شما را پیگیری می کند و آن را به شرکت های شخص ثالث می فروشد. زیرا این شرکت در نسخه رایگان خود هزینه عضویت دریافت نمی کند, با فروش داده های شما درآمد کسب می کند. این کاملا شکست می خورد هدف استفاده از VPN.

وقتی صحبت از امنیت اینترنت می شود ، هرگز نمی توانید خیلی مراقب باشید. مطالعات نشان می دهد که یک وجود دارد هر 39 ثانیه حمله هکرها, تأثیر یک سوم آمریکایی ها سالانه VPN می تواند در هنگام استفاده از اینترنت امنیت شما را حفظ کند. به نفع شماست که در یک سرمایه گذاری کنید VPN با کیفیت بالا به جای حل و فصل یک گزینه رایگان.

هر 39 ثانیه حمله هکرها - منبع: Securitymagazine.comهر 39 ثانیه حمله هکرها – منبع: Securitymagazine.com

اگر شرکت VPN استفاده کند چه فایده ای دارد آیا قرار است در نهایت اطلاعات و داده های شما افشا شود؟ حتی اگر به نظر می رسد Turbo VPN امنیت را تحت فشار قرار می دهد, واقعیت این است که شرکت وارد سیستم می شود و اطلاعات شما را می فروشد ما را ناراحت می کند. ما به شما توصیه می کنیم که از این سرویس VPN رایگان برای دستگاه های تلفن همراه خودداری کنید و به دنبال جاهای دیگر باشید محصول با کیفیت بالاتر.

دور بمانید و چیزی را بدست آورید که در واقع شما را خصوصی نگه می دارد و مانند یک VPN کار درستی انجام می دهید. ما Nordvpn ، Expressvpn ، Surfshark و برخی دیگر را در لیست بهترین VPN خود داریم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me