اگر قصد تورنت دارید ، احتمالاً می دانید که برخی از نیروهای بزرگ و قدرتمند (مانند کمپانی های فیلم سازی) این عمل را دوست ندارند.

بهترین vpns بیت کوین برای تورنتبهترین VPN برای تورنت چیست؟ در زیر بدانید!

اگرچه فقط نوعی اشتراک فایل از نظیر به نظیر است ، اما از تورنت اغلب برای بارگیری غیرقانونی محتوای دارای حق چاپ متعلق به آن نیروهای بزرگ و قدرتمند استفاده می شود.

زیرا دیدن آن دشوار نیست آدرس آی پی از کسی که یک فایل را از این طریق بارگیری می کند ، دارندگان حق چاپ می توانند این مورد را کنترل کنند و به ISP تکیه کنند (ارائه دهندگان خدمات اینترنتی) برای کمک به آنها در مجازات کاربر.

این می تواند منجر به مواردی مانند ممنوعیت استفاده از حساب شما در ISP برای مدتی شود ، حتی پرونده های قضایی علیه کاربر.

در این مقاله ، ما بررسی خواهیم کرد که چرا می خواهید هنگام تورنت از VPN استفاده کنید و چرا ممکن است بخواهید هزینه حساب VPN خود را با بیت کوین (BTC) یا سایر ارزهای رمزپایه پرداخت کنید..

سپس ما بررسی خواهیم کرد که بهترین VPN برای تورنت چیست و 5 مثال برتر ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد با پرداخت بیت کوین از هویت خود بیشتر محافظت کنید ، در صورت انتخاب این کار.

در VPN تورنت به دنبال چه چیزی باشید

بهترین vpn تورنت که پرداخت بیت کوین را قبول می کند چیست؟در VPN های Torrent به دنبال چه چیزی باشید – منبع: Shutterstock.com

استفاده از VPN هنگام تورنت مزایای زیادی را به همراه دارد. اول ، شما می توانید بدون اینکه آدرس IP خود را در معرض اینترنت خصمانه قرار دهید ، تورنت کنید.

هنگامی که از تورنت از طریق VPN استفاده می کنید ، آدرس IP که جهان می تواند ببیند متعلق به یکی از سرورهای VPN است ، نه به رایانه شما. ISP شما می تواند ببیند که شما از VPN استفاده می کنید اما نمی تواند ببیند که برای چه چیزی از آن استفاده می کنید.

VPN می توان ببینید آنلاین در حال انجام چه کاری هستید ، اما انگیزه آنها برای محافظت از این اطلاعات بسیار بیشتر از یک ISP است.

استفاده از VPN تقریباً در هر کشوری روی کره زمین قانونی است. احتمال اینکه ISP شما را خاموش کند یا شما را به مقامات معرفی کند بسیار کمتر از کسی است که به طرز آشکاری چیزی را تورنت می کند.

یکی دیگر از مزایای استفاده از VPN هنگام تورنت این است که برخی از کشورها دسترسی به سایت های محبوب تورنت را از آدرس های IP داخل قلمرو خود مسدود کرده اند.

سرویس های برتر VPN دارای سرورهایی هستند که در سراسر جهان واقع شده اند. به راحتی می توانید سرور مورد استفاده خود را با VPN خود تغییر دهید. با این کار می توانید از برخی کشورها که ممنوع نیست به محتوای “ممنوع” دسترسی پیدا کنید و سانسور دولت خود را دور بزنید.

بنابراین دقیقاً در VPN تورنت به دنبال چه چیزی هستید؟ آنچه ما برای VPN شما توصیه می کنیم در اینجا است:

 • آن باید اشتراک فایل (تورنت) را مجاز کنید. به هر دلیلی ، برخی از VPN ها اشتراک گذاری فایل را پشتیبانی نمی کنند / اجازه نمی دهند.
 • آن باید محافظت خوبی در برابر افشای آدرس IP خود داشته باشید. این شامل ویژگی هایی مانند سوئیچ kill است که به طور پیش فرض فعال می شود ، رمزگذاری قوی و هیچ گونه نشتی DNS یا IPv4 وجود ندارد.
 • آن باید سریع باشید VPN بسیار ایمن و بسیار کند برای جریان موثر ، VPN خاموش است.
 • باید حداقل سوابق را نگه دارید همه VPN ها به عنوان بخشی از عملکردهای عادی خود ، باید حداقل برای مدت کوتاهی برخی از اطلاعات را ثبت کنند. اما کمتر بهتر است. اصطلاح بازاریابی ، “VPN بدون ثبت نام” نقطه شروع خوبی برای تحقیق است.
 • باید استفاده کنید آدرس های IP مشترک. داشتن دهها ، حتی صدها کاربر در یک آدرس IP یکسان ظاهر می شوند ، انتخاب یک شخص خاص در میان پیام های مختلف برای یک دارنده حق چاپ یا برخی از جستجوها بسیار دشوار است..
 • باید در کشوری واقع شود که از حریم خصوصی آنلاین محافظت می کند. در حالت ایده آل ، کشوری متفاوت از کشوری که در آن زندگی می کنید وجود دارد. VPN می تواند توسط دولت محلی خود مجبور شود گزارش هایی را که از قبل روی شما قرار داده است تحویل دهد. همچنین می تواند توسط سازمان های محلی اجرای قانون یا جاسوسی مجبور شود بدون اطلاع به شما ، فعالیت های شما را ثبت کند.
 • آن باید پرداخت ناشناس در بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه را بپذیرید (اما روش پرداخت استاندارد را نیز قبول خواهید کرد).

گرچه اکثر این موارد کاملاً واضح است ، اما ما باید نیاز بیت کوین (یا سایر ارزهای رمزپایه) را با دقت بیشتری بررسی کنیم.

چرا باید به فکر پرداخت با بیت کوین باشم؟?

یک VPN خوب حریم خصوصی شما را به دلیل منطقی محافظت می کند ، اما محدودیت هایی برای کارهایی که می توانند انجام دهند وجود دارد. هر ارائه دهنده VPN موظف است از قوانین کشوری که در آن مستقر هستند پیروی کند.

بسیاری از ارائه دهندگان VPN برای جلوگیری از افشای اطلاعات کاربران خود ، هر کاری از دستشان برمی آید انجام می دهند. اما وقتی همه چیز به پایان رسید ، تعداد کمی از دارندگان VPN یا اپراتورها مایل به رفتن به زندان برای محافظت از شما در برابر درخواست قانونی اطلاعات هستند.

سرویس های VPN همچنین ممکن است تحت تأثیر قوانین یا اعمال غیرقانونی کشورهایی قرار بگیرند که سرورهای آنها در آن قرار دارند.

به عنوان مثال ، شما ممکن است در ایالات متحده آمریکا زندگی کنید و از یک ارائه دهنده VPN مستقر در کشوری که از اعتبار خوبی برای حریم خصوصی آنلاین برخوردار است استفاده کنید. یک ارائه دهنده VPN مستقر در چنین کشوری احتمالاً تقاضای ثبت گزارش یا سایر اطلاعات مربوط به شما از ایالات متحده را برآورده نمی کند.

اما اگر از یکی از سرورهای VPN واقع در ایالات متحده استفاده می کنید ، ممکن است اپراتور آن سرور خاص به قوانین ایالات متحده مقید باشد. علاوه بر این ، هر سرور مستقر در ایالات متحده آمریکا مطمئناً توسط (تحت نظارت و یا هک شده) تحت نظارت قرار می گیرد NSA و سایر آژانس های اطلاعاتی ایالات متحده.

چگونه سرویس های VPN سعی می کنند از شما محافظت کنند

یکی از اصلی ترین راه هایی که سرویس VPN سعی در محافظت از شما دارد ، نگه داشتن حداقل سوابق فعالیت های شماست.

دولت محلی می تواند یک سرویس را مجبور کند که تمام سوابق فعالیت های شما را به صورت آنلاین تحویل دهد. بنابراین آنها می توانند با نگهداری تعداد کمی از سوابق فعالیت های شما و یا بدون داشتن آن ، از شما محافظت کنند.

اما با تکیه بر ادعاهای VPN مبنی بر اینکه آنها هیچ گونه گزارش نویسی نمی کنند ، لازم نیست که به حریم خصوصی خود نسبت به افراد کاملاً غریبه اعتماد کنید. و این ادعاهای بدون ثبت گزارش است همیشه درست نیست.

حتی اگر VPN هیچ گونه گزارش از فعالیت های آنلاین شما نگه نمی دارد ، چیزی که آنها باید آن را حفظ کنند اطلاعات قبض شما است. اگر هزینه خدمات VPN را با کارت اعتباری ، چک ، PayPal و غیره پرداخت می کنید ، می توانید شناسایی شوید.

اگرچه این به آدمهای بد نخواهد گفت که شما چه کاری آنلاین انجام می دهید ، اما کار را آسان تر می کند.

در اینجا یک مثال ساده ساده وجود دارد.

تصور کنید که برای بازدید مکرر از سایتی که توسط دولت شما ممنوع است از VPN استفاده می کنید. دانستن اینکه شما از یک سرویس VPN خاص استفاده می کنید ممکن است به آنها این امکان را بدهد که نشان دهند تنها زمانی که هر کسی از این سرویس VPN به آن سایت متصل می شود زمانی است که شما آنلاین هستید.

اگر هیچ چیز دیگری نیست ، این می تواند دلیل کافی باشد که شما بیدار شوید و دسته ای از بچه ها را با اسلحه هایی که نیمه شب از در شما پایین می آیند بیدار کنید تا کامپیوتر شما را بگیرند و شما را به زندان بیندازند..

استفاده از بیت کوین چگونه کمک می کند?

پرداخت هزینه اشتراک VPN با بیت کوین یک لایه محافظت از حریم خصوصی اضافی را برای شما ایجاد می کند. چندین سرویس VPN به شما امکان می دهد یک حساب “ناشناس” فقط با یک آدرس ایمیل برای شناسایی خود راه اندازی کنید.

با استفاده از دور انداختن یا حساب ایمیل یکبار مصرف برای مراحل ثبت نام و پرداخت هزینه اشتراک با بیت کوین ، هیچ ارتباط واضحی بین شما و آن حساب وجود ندارد.

با راه اندازی حساب خود از این طریق ، حتی VPN نمی داند شما کی هستید. این رویکرد بی عیب و نقص نیست ، اما قطعاً کسی را که سعی در جستجوی شما دارد پیچیده تر می کند.

علی رغم افسانه های رایج, بیت کوین در واقع یک ارز رمزنگاری شده ناشناس نیست. بیت کوین نام مستعار است.

این آسان نیست ، اما شخصی که به اندازه کافی قاطع است و منابع کافی دارد ، اگر از Bitcoin استفاده کنید ، احتمالاً می تواند هویت واقعی شما را دریابد. اما سخت است. هویت خود را پنهان کردن با استفاده از بیت کوین یا سایر رمزنگاری ها باید همه دشمنان را به جز مصمم ترین دشمنان بازدارند.

نمونه ای از پرداخت هزینه VPN با بیت کوین (یا سایر ارزهای رمزپایه)

در اینجا مثالی از ثبت نام در حساب VPN “ناشناس” با استفاده از بیت کوین وجود دارد. برای این مثال ما استفاده می کنیم NordVPN, یکی از بهترین توصیه های ما:

 1. ما به وب سایت NordVPN و روی پیوند قیمت گذاری کلیک کنید. این مرحله 1 مرحله ثبت نام آنها ، لیستی از برنامه ها و قیمت آنها را نشان می دهد.

  NordVPN مرحله 1 فرآیند ثبت نام ، انتخاب یک طرح

 2. پس از انتخاب برنامه ، به مرحله 2 برویم که نیاز به وارد کردن آدرس ایمیل دارد. برای این کار می توانید از یکی از حساب های ایمیل منظم خود استفاده کنید ، اما به یاد داشته باشید که می توان از چنین آدرسی برای ردیابی شما استفاده کرد. سرویس های ایمیل ضد هرزنامه یا یکبار مصرف زیادی وجود دارد که می توانید در عوض از آنها استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که سرویس VPN و احتمالاً پرداخت پردازش ارز رمزنگاری شده برای تکمیل ثبت نام شما باید اطلاعات را به این آدرس ایمیل ارسال کنند. به عبارت دیگر ، حداقل تا پایان مراحل ثبت نام و مراحل پرداخت ، باید به این حساب دسترسی داشته باشید.

  NordVPN مرحله 2 فرآیند ثبت نام ، انتخاب روش پرداخت (ارزهای رمزپایه)

 3. در مرحله 3 ، (نگاه کنید به تصویر صفحه قبلی) Cryptocurrency را به عنوان گزینه پرداخت خود انتخاب می کنیم. این باعث می شود پیوندی (در این حالت یک دکمه قرمز) ظاهر شود که ما را به CoinPayments می رساند ، سرویسی که NordVPN از آن برای مدیریت پرداخت های ارزهای رمزپایه استفاده می کند.

  NordVPN مرحله 3 فرآیند ثبت نام ، پرداخت ارز رمزنگاری شده

 4. پس از انجام معامله در اینجا ، به سایت NordVPN بازمی گردیم و تنظیم حساب را به پایان می رسانیم.

نتیجه این است که ما حسابی داریم که می توانیم برای هر دوره ای که برای آن ثبت نام کرده ایم وارد آن شویم (3 سال در این مثال). آنچه NordVPN درباره ما می داند آدرس IP و آدرس ایمیل ماست. آنها نمی توانند اطلاعات بیشتری در مورد ما افشا کنند زیرا اطلاعات بیشتری در مورد ما ندارند.

به NordVPN بروید

بهترین VPN ها برای تورنت که بیت کوین را نیز می پذیرد

با توجه به تمام نیازها ، ما 5 VPN برای شما پیدا کرده ایم که باید در نظر بگیرید. آن ها هستند:

 1. NordVPN
 2. ExpressVPN
 3. CyberGhost
 4. PIA
 5. AirVPN

در ادامه این مقاله ، بررسی کوتاه هر یک از این VPN ها از منظر تورنت با خیال راحت و پرداخت هزینه خدمات با استفاده از بیت کوین (یا سایر رمزنگاری ها) ارائه شده است. پس از پایان کار ، با جمع آوری جدول مزایا و معایب هر VPN برای تصمیم گیری نهایی به شما کمک خواهیم کرد.

1. NordVPN – توصیه برتر ما

NordVPN همه جعبه های ما را برای یک VPN تورنت ایده آل انتخاب می کند که به شما امکان پرداخت با استفاده از بیت کوین را می دهد. ما همچنین مقایسه مفصلی از Nordvpn در مقابل Expressvpn در اینجا نوشتیم.

تورنت در سرورهای انتخاب شده مجاز است. فراتر از اجازه تورنت ، آنها با سرویس های اصلی جریان مانند Netflix نیز کار می کنند, iPlayer, و هولو, به شما امکان دسترسی به محتوای حتی بیشتر را می دهد.

عکس صفحه اصلی NordVPN – “اینترنت بدون مرز”

NordVPN به مشتریان ارائه می دهد برای پنجره ها, سیستم عامل های Mac و Linux و همچنین Android ، iOS و Android TV.

برنامه های کاربردی مشتری آن شامل سوئیچ های kill می باشد ، اما عملکرد همه آنها دقیقاً یکسان نیست. شما می خواهید صفحه پشتیبانی آن را بررسی کنید تا ببینید دقیقاً عملکرد سوئیچ kill برای سیستم عامل خاص شما چیست. به نظر نمی رسد که مشتری هیچ گونه نشتی DNS یا IPv4 داشته باشد.

تا آنجا که سرعت می رود ، NordVPN در این 10 رتبه بندی در ‘سریعترین VPN قرار دارد برای سال 2019‘ مقاله. مهمتر از این برای اهداف ما ، NordVPN یکی از سریعترین VPN ها بود که برای تورنت استفاده می شود ، با توجه به این مطالعه 2018 توسط AV-TEST GmbH.

NordVPN – “سرعت رعد و برق” – سریعترین VPN در سال 2020 است

ورود به سیستم چطور؟ طبق یک پست وبلاگ NordVPN, PricewaterhouseCoopers AG, زوریخ ، سوئیس ، برای بررسی ادعاهای NordVPN در مورد خدمات خود استخدام شد. در حالی که ما به نتایج حسابرسی دسترسی نداریم ، آنچه NordVPN برای گفتن در اینجا آورده است:

بین 29 اکتبر و 8 نوامبر ، ما از حسابرسان مستقل دعوت کردیم تا سرورها و کد ما را بررسی کنند و با کارمندان مسئول حفظ خدمات ما مصاحبه کنند. تا آنجا که می توانستیم بگوییم ، هیچ سنگی روی سنگ رها نشده بود. هدف حسابرسان این بود که ببینند آیا خدمات ما مطابق ادعاهای ما در مورد ارائه خدمات VPN بدون گزارش است یا خیر ، یا خیر و ما معتقدیم که آزمون را پشت سر گذاشته ایم.

اگرچه NordVPN آدرس IP اختصاصی را به عنوان گزینه ای با قیمت اضافی ارائه می دهد ، اما پیش فرض آنها آدرس IP مشترک امن تری است که ما ترجیح می دهیم.

قیمت گذاری NordVPN

دفتر مرکزی NordVPN در پاناما است. این کشور هیچ قانون اجباری در مورد نگهداری اطلاعات ندارد ، به این معنی که آنها NordVPN را مجبور نمی کنند سوابق مربوط به بازرسی دولت در آینده را ثبت کند.

فراتر از این ، آنها بخشی از اتحاد اطلاعاتی پنج چشم ، شش چشم ، هشت چشم ، نه چشم یا چهارده چشم نیستند. به عبارت دیگر ، تا آنجا که می توانیم بگوییم ، پاناما نیازی به جاسوسی از شما و به اشتراک گذاشتن اطلاعات با ایالات متحده و دوستان ندارد.

NordVPN همچنین در ویژگی های عمومی تر VPN نمره خوبی می گیرد. می توانید حداکثر 6 دستگاه را به طور همزمان متصل کنید. و آنها نیز رسیده اند. از آوریل 2020 ، آنها ادعا می کنند بیش از 5400 سرور در 60 کشور جهان پخش شده اند. می توانید بررسی کامل NordVPN ما را در اینجا مشاهده کنید. به طور کلی ، NordVPN قطعاً کاندیدای بهترین VPN برای تورنت است.

به NordVPN بروید

2. ExpressVPN – خدمات برتر ، قیمت برتر

اگر از پرداخت یک حق بیمه اشکالی ندارید ، این یک VPN عالی برای تورنت و پرداخت های بیت کوین و همچنین استفاده های عمومی است. مانند NordVPN ، ExpressVPN با تمام سرویس های اصلی رسانه های جریانی کار می کند.

ExpressVPN برای Windows ، Mac ، Android و iOS مشتری دارد. اگر از Linux استفاده می کنید ، باید یک خط فرمان ساده نصب کنید. همچنین دستورالعمل هایی برای تنظیم VPN برای اجرای در بیش از ده مدل مختلف روتر وجود دارد. تمام کلاینت ها ، حتی خط فرمان لینوکس ، شامل سوئیچ های kill و جلوگیری از نشت DNS و IPv4 هستند.

همچنین وجود دارد برنامه های افزودنی مرورگر برای Chrome و Firefox. این افزونه های مرورگر جالب هستند. بسیاری از برنامه های افزودنی مرورگر VPN فقط از خود مرورگر محافظت می کنند. این بدان معناست که اگر کاری مانند اجرای یک سرویس گیرنده ایمیل انجام دهید یا برنامه کیف پول بیت کوین خود را باز کنید ، از آنجایی که در پنجره مرورگر اجرا نمی شوند توسط VPN محافظت نمی شود.

عکس صفحه اصلی ExpressVPN – “تقویت کل اینترنت”

درعوض ExpressVPN رابط هایی با کل سرویس گیرنده هستند. نکته منفی در این مورد این است که شما هنوز هم باید سرویس گیرنده کامل را نصب کنید. نکته مثبت این است که همه چیز در رایانه یا دستگاه شما توسط VPN محافظت می شود ، نه فقط موارد موجود در پنجره های مرورگر.

ExpressVPN سریع است. بسته به اینکه چه کسی تست را انجام می دهد و دقیقاً چگونه آن را انجام می دهد ، این سرویس تقریباً همیشه در 10 تست برتر سرعت قرار دارد ، گاهی اوقات مقام اول یا دوم را بدست می آورد.

طبق آن مطالعه AV-TEST GmbH که قبلاً ذکر کردم ، ExpressVPN هنگام تورنت فقط کسری کندتر از NordVPN است. و هر دو آنها در سرعت تورنت بسیار سریعتر از بسیاری از VPN های آزمایش شده برای آن مطالعه هستند.

ExpressVPN هیچگونه گزارش ثبت استفاده نمی کند. با این حال ، برخی از گزارش های اتصال جمع را حفظ می کنند. آنها بیان می کنند که داده هایی که جمع آوری می کنند و جمع آوری نمی شوند ، داده هایی نیستند که می توانند برای شناسایی شخص مورد استفاده قرار گیرند.

ExpressVPN بیش از 160 مکان VPN دارد

از آنجا که ما در زمینه روشهای شناسایی کاربران VPN متخصص نیستیم ، و افراد نظرات مختلفی در مورد ورود داده های قابل قبول برای ورود دارند ، ما برای جزئیات بیشتر شما را به خط مشی رازداری ExpressVPN ارجاع می دهیم.

تمام آدرس های IP در ExpressVPN ، آدرس های IP مشترک هستند. این سرویس حتی گزینه آدرس IP اختصاصی را نیز ارائه نمی دهد.

ExpressVPN در جزایر ویرجین انگلیس (BVI) این سرزمین بریتانیا در خارج از کشور امور داخلی خود را اداره می کند و هیچ قانون اجباری برای نگهداری اطلاعات ندارد. در همان زمان ، ملکه انگلیس حاکم نهایی BVI است.

انگلستان بخشی از توافق نامه اطلاعاتی Five Eyes است ، بنابراین مشخص نیست که اگر ملکه برای گرفتن گزارش از ExpressVPN به BVI متمایل شود ، چه اتفاقی می افتد ، اما تصور می کنیم که این امر بسیار بعید است. با این حال ، این یکی از دلایلی است که Nordvpn را در مقایسه Expressvpn و Nordvpn بهتر کسب کردیم.

ExpressVPN 30 روز ضمانت بازگشت وجه را ارائه می دهد

تا آنجا که استفاده عمومی از ExpressVPN انجام می شود ، این یک سرویس سریع و آسان است که از سه اتصال همزمان پشتیبانی می کند. این سرویس ادعا می کند بیش از 3000 سرور در 94 کشور واقع شده است و این امر دسترسی به محتوایی را که از نظر جغرافیایی مسدود کرده است عالی می کند.

از دیگر ویژگی های بالقوه مفید این سرویس می توان به Smart DNS ، یک سرویس پروکسی اشاره کرد که به شما امکان می دهد به گونه ای که گویا در کشور آنها هستید و بدون سربار VPN کامل به خدمات متصل شوید..

آنها حتی دارای Tor.Onion هستند سرویس صفحه بنابراین شما می توانید با استفاده از مرورگر Tor به شرکت متصل شوید وب شفاف سانسوری که ممکن است در جریان باشد. برای جزئیات بیشتر بررسی کامل ExpressVPN ما را بخوانید.

به ExpressVPN بروید

3. CyberGhost – تورنت ، بیت کوین و یک قیمت عالی

CyberGhost گزینه مناسبی برای نیازهای تورنت “ناشناس” شماست. مجموعه ویژگی های آنها مشابه NordVPN است.

تورنت در بسیاری از سرورهای آنها که در خارج از آمریکای شمالی قرار دارند مجاز است (احتمالاً برای جلوگیری از مشکلات حقوقی با دارندگان حق چاپ). آنها یک ویژگی به نام Ghost Streaming برای دسترسی به Netflix و سرویس های مشابه دارند.

این افراد برای Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Android TV و Fire Stick به مشتریان ارائه می دهند. شما می توانید از CyberGhost در سیستم های لینوکس ، روترها ، Raspberry Pi و سایر دستگاه ها استفاده کنید ، اما برای اینکه کار کند باید مجبور شوید برخی از کارهای خود را انجام دهید. می توانید دستورالعمل ها را در اینجا پیدا کنید.

عکس صفحه اصلی CyberGhost – “راه حل کاملا کامل VPN”

همچنین برنامه های افزودنی مرورگر وجود دارد که به شما امکان می دهد بدون نصب سرویس گیرنده بر روی دستگاه خود ، به سرویس متصل شوید.

با توجه به صفحات راهنمای آنها ، مشتریان CyberGhost سوئیچ هایی را تعبیه کرده اند که به صورت خودکار در آنها تعبیه شده است. آنها همچنین نشت DNS و IPv4 را مسدود می کنند.

تا آنجا که سرعت بالا می رود ، CyberGhost یکی از سریعترین خدماتی نیست که پیدا خواهید کرد. با این حال ، به نظر می رسد برای تورنت کافی است ، بنابراین این مسئولیت زیادی ندارد.

تمام کاربران موجود در یک سرور خاص CyberGhost از آدرس IP یکسانی برای افزایش امنیت خود در برابر ردیابی استفاده می کنند.

شبکه CyberGhost با بیش از 3،700 سرور در 60 کشور جهان تقریباً به اندازه شبکه NordVPN گسترده است.

قیمت گذاری VPN CyberGhost

CyberGhost دفتر مرکزی در رومانی است. این کشور به دلیل حفاظت از حریم خصوصی شهرت دارد و هیچ ارتباطی با توافق نامه های اطلاعاتی چهارده چشم (یا کوچکتر) ندارد. ضمانت عدم ورود به سیستم CyberGhost را به آن اضافه کنید ، و شما باید یک سرویس کاملاً امن داشته باشید.

این همه به خیر است. با این حال ، CyberGhost توسط Kape Technologies خریداری شده است ، که با نام قبلی ، Crossrider ، در برخی از اقدامات در حال حاضر تا حدودی سایه دار درگیر شده است.

دستگاه های CyberGhostCyberGhost به حداکثر 7 دستگاه امکان اتصال همزمان را می دهد

CyberGhost چند نقطه قوت اضافی برای مقابله با اشکالات احتمالی خود دارد. یکی سیاست سخاوتمندانه آنها از 7 اتصال همزمان است ، دومین سخاوتمندانه ترین خدمات در اینجا ذکر شده است.

امتیاز مثبت دیگر قیمت آن است. از آوریل 2020 ، CyberGhost اشتراک 18 ماهه را با پرداخت فقط 3.75 دلار در ماه ارائه می داد. این تقریباً ارزان است! برای اطلاعات بیشتر بررسی CyberGhost VPN ما را بخوانید یا نحوه مقایسه آن با ExpressVPN و NordVPN را بررسی کنید.

به CyberGhost بروید

4. PIA – مستقر در ایالات متحده با محافظت از حریم خصوصی قوی

PIA (دسترسی به اینترنت خصوصی) مدتی بوده است این نویسنده سالها قبل از تغییر در ExpressVPN در سال 2018 از آنها استفاده کرده است.

ما پیدا می کنیم PIA برای مبتدیان کمتر از سایر سرویس های این لیست باشد ، اما گزینه های اتصال و رمزگذاری زیادی را برای کاربر با تمایل فنی بیشتر ارائه می دهد.

تورنت با PIA خوب کار می کند ، اما متأسفانه آنها خدمات مانند Netflix و iPlayer را از حالت انسداد خارج نمی کنند.

PIA برای همه سیستم عامل های اصلی دسک تاپ ، همراه با دستگاه های Android و iOS به مشتریان ارائه می دهد. آنها همچنین راهنماهایی را برای اتصال روترهای مختلف و سیستمهای کمتر متداول به شبکه خود با OpenVPN منتشر می کنند.

عکس صفحه اصلی دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) – “با یک تونل VPN از حریم خصوصی خود محافظت کنید”

مشتریان PIA شامل سوئیچ های kill هستند. مشخص نیست که سوئیچ kill به طور پیش فرض فعال شده است ، بنابراین قبل از شروع تورنت می خواهید روشن بودن آن را تأیید کنید. ما هیچ گزارشی از مشکلات نشتی DNS یا IPv4 مشاهده نکرده ایم.

مانند سایر سرویس هایی که بررسی کرده ایم ، دسترسی به اینترنت خصوصی از آدرس های IP مشترک استفاده می کند.

شبکه PIA دارای بیش از 3200 سرور در 32 کشور است. کشورهای بیشتری بهتر خواهند بود ، اما این ممکن است برای اکثر کاربران مشکلی ایجاد نکند.

سرعت PIA چیزی نیست که بتوانید از آن رجزخوانی کنید. با این وجود ، کافی است یک بار دیگر ویدیوی HD را پخش کنید ، برای اکثر کاربران مشکلی ایجاد نمی کند.

محافظت از حریم خصوصی جایی است که همه چیز برای PIA کمی ابری می شود. PIA ادعا می کند که هیچ گونه سیاهههای مربوط به آنها نگهداری نمی شود این ادعا بیش از یک بار در دادگاه مورد آزمایش قرار گرفت. یک مثال الف است تحقیقات FBI 2016 جایی که به PIA دستور داده شد اطلاعات کاربر را تحویل دهد.

با و بدون دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA)

آنها گزارش فعالیت را نگه نمی دارند ، بنابراین قادر به ارائه آنها نیستند. تنها اطلاعاتی که آنها باید ارائه دهند آدرسهای IP بود که FBI از سرورهای PIA واقع در ساحل شرقی ایالات متحده به آنها علاقه مند بود. یک پرونده قضایی دیگر در سال 2017 نتایج مشابهی را ارائه داد. یک بار دیگر ، PIA چنین کرده است بدون گزارش به FBI بدهند.

این سیاست ورود به سیستم از آنجا که این شرکت اکنون در ایالات متحده مستقر است ، مهم است. با تلاش دولت ایالات متحده برای جاسوسی از همه و همه چیز ، واقع شدن در اینجا ایده آل نیست.

در حالی که PIA به طور معمول فعالیت کاربر را ثبت نمی کند ، شناخته شده است که دولت ایالات متحده خدمات VPN را مجبور به شروع به ثبت اطلاعات کاربر می کند در حالی که از افشای تغییر VPN برای کاربران خود جلوگیری می کند. این چیزی است که باید هنگام ارزیابی گزینه های VPN از آن آگاه باشید.

در حالی که PIA کامل نیست ، دو مزیت اضافی دارد که باید در نظر بگیرید.

 1. نخست سیاست ارتباطی فوق العاده سخاوتمندانه آنهاست. می توانید 10 دستگاه را به طور همزمان به شبکه وصل کنید. تصور نیاز به اتصالات بیشتر از این دشوار است.
 2. مزیت دیگر آن قیمت گذاری آن است. از زمان بررسی ، برنامه 2 ساله آنها حتی ارزان تر از NordVPN است. در بهترین حالت ، می توانید 10 دستگاه را همزمان با 3.49 دلار در ماه اجرا کنید. سخت است که آن را شکست دهیم.

برای اطلاعات بیشتر ، بررسی گسترده دسترسی خصوصی به اینترنت را بخوانید یا ببینید که مقایسه آن با ExpressVPN و NordVPN چگونه است.

به PIA بروید

5. AirVPN – سرویس ایتالیایی است که توسط Hacktivists اداره می شود

AirVPN به وضوح بیش از هر چیز بر محافظت از حریم خصوصی شما متمرکز است. همانطور که در صفحه اصلی خود عنوان می کنند:

“VPN مبتنی بر OpenVPN و توسط فعالان و هکتیویست ها در دفاع از بی طرفی شبکه ، حریم خصوصی و علیه سانسور اداره می شود.”

همانطور که در بیانیه آنها آمده است ، سرویس مبتنی بر OpenVPN است ، نه برنامه های مشتری سفارشی. آنها ادی ، یک رابط اختیاری GUI FOSS را برای OpenVPN ارائه می دهند که شامل اقدامات متقابل سانسور است. ادی همچنین دارای یک ویژگی Network Lock است که مانند سوئیچ kill کار می کند.

عکس صفحه اصلی AirVPN – “هوا برای تنفس اینترنت واقعی.”

از آنجا که OpenVPN به خودی خود سوئیچ kill ندارد ، اگر تصمیم دارید از Eddie استفاده نکنید ، باید فایروال هر دستگاه را برای انجام عملکردهای مشابه پیکربندی کنید..

این سرویس جامد به نظر می رسد ، اگرچه بیشتر محتوای وب سایت آنها چندین ساله است. اسنادی که وجود دارد کاملاً خوب به نظر می رسد ، همانطور که در دستورالعمل های دقیق آنها در مورد نحوه دقیق پیکربندی سرویس برای تورنت نشان داده شده است.

قیمت گذاری AirVPN با گزینه پرداخت بیت کوین

AirVPN از آدرس های IP مشترک استفاده می کند ، هیچ گونه ثبت گزارش نمی کند و هیچ نظارتی بر کاربران آنها ندارد.

در حالی که AirVPN از شهرت خوبی برخوردار است و از یک داستان مبدأ عالی برخوردار است ، واقع بودن آن در ایتالیا می تواند یک مشکل باشد. ایتالیا یکی از اعضای پنج چشم ، نه چشم ، چهارده چشم و سازمان های اطلاعاتی مشابه است.

AirVPN 5 اتصال همزمان را امکان پذیر می کند. شبکه آنها از تعداد نامشخصی از سرورها در 15 کشور واقع شده است.

AirVPN با داشتن مستندات قدیمی و طراحی برنامه کمتر یکپارچه ، احتمالاً برای کاربران VPN باتجربه بهتر از مبتدیان است. بررسی کامل AirVPN ما را اینجا بخوانید.

به AirVPN بروید

بهترین VPN برای تورنت و پرداخت توسط بیت کوین – موافقان و مخالفان

این اطلاعات زیادی بود. در صورتی که قبلاً تصمیم نگرفته اید کدام VPN بهترین VPN برای تورنت برای اهداف شما است ، ما این جدول را با برخی از حقایق اصلی که می خواهید در نظر بگیرید ، تهیه کرده ایم..

از آنجا که تمام VPN های مورد بحث ما در اینجا از تورنت پشتیبانی می کنند ، اجازه پرداخت توسط Bitcoin و استفاده از آدرس IP مشترک را برای امنیت بیشتر می دهند ، ما این اطلاعات را در جدول وارد نکرده ایم. برای اطمینان از موارد زیر را انتخاب کنید

NordVPN ExpressVPN CyberGhost PIA AirVPN
محل پاناما BVI رومانی ایالات متحده ایتالیا
کلید کشتار آره آره آره آره فقط ادی
حفاظت از نشت DNS / IPv4 آره آره آره آره فقط ادی
تعداد سرورها 5400+ 3000+ 3700+ 3200+ ?
تعداد کشورها 60 94 60 32 15
اتصالات همزمان 6 3 7 10 5
هنگام تورنت سریع است آره آره ? نه ?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me