اگر مدتی از VPN استفاده کرده اید و یا در حال مطالعه روی آنها هستید ، بدون شک در مورد آن چیزهایی شنیده اید گزارش های VPN. اینکه VPN سیاههها را نگه می دارد ، چه نوع سیاهههای مربوط را نگه می دارد و چه مدت آنها را نگه می دارد ، به یک میدان نبرد بازاریابی تبدیل شده است. ورود به سیستم صفر یا بدون ورود VPN یک سرویس VPN است که مطلقا هیچ گزارش را ذخیره نمی کند.

در این مقاله ، ما شما را در یک دوره خرابی می آموزیم تا همه آنچه را که باید درباره VPN Logs بدانید و همچنین اینکه چرا ما همیشه VPN صفر ورود به سیستم را انتخاب می کنیم ، یاد بگیریم. این شامل:

 • VPN Log چیست?
 • انواع گزارش ها می توانند VPN را نگه دارند?
 • چرا سرویس های VPN گزارش ها را نگه می دارند?
 • چرا دولت ها سرویس های VPN را مجبور به نگهداری گزارش ها می کنند?
 • صفر ورود به سیستم VPN چیست (همچنین VPN بدون ورود به سیستم نیز نامیده می شود)?
 • سرویس های VPN که ثابت شده است در گذشته اطلاعات را ثبت نمی کنند

همانطور که خواهید دید, جهان VPN Log ها می تواند گیج کننده باشد. ما معتقدیم که در پایان این مقاله ، اطلاعات مورد نیاز را خواهید داشت برای درک این منطقه تیره.

VPN Log چیست?

VPN Log یک است ثبت مواردی که در VPN اتفاق می افتد. اجرای سرویس VPN پیچیده است و دلایل زیادی برای نگهداری انواع مختلف گزارش ها وجود دارد.

اگر اشتراک شما در این سرویس تعداد دستگاههایی را که می توانید به طور همزمان متصل کرده باشید محدود می کند (اکثر آنها), برای پیگیری این سرویس به یک گزارش نیاز دارد. به همین ترتیب ، برای هر VPN که هنوز محدودیت های پهنای باند ماهانه را به کاربران خود تحمیل می کند.

سیاهههای مربوط به VPN چیست?

اگر سرویس برخی از سیاهههای مربوط را نگه دارد ، صرفاً روان نگه داشتن کارها بسیار راحت تر است.

از دیدگاه شما به عنوان یک کاربر VPN ، س isال این است که چه چیزی انواع سیاههها آیا سرویس حفظ می شود ، و چه مدت آیا آنها را نگه می دارد بنابراین بیایید در مورد انواع گزارش ها و اهمیت آنها برای شما کاربر صحبت کنیم.

انواع گزارش ها می توانند VPN را نگه دارند?

وجود دارد دو نوع گزارش که یک VPN ممکن است حفظ کند: Log Logs و Usage Logs.

گزارش های اتصال

ورود به سیستم ثبت اتصال است نحوه اتصال به سرویس VPN. این می تواند شامل اطلاعاتی از جمله:

 • آدرس IP دستگاه شما
 • آدرسهای IP سرور VPN که به آن متصل هستید
 • زمان هایی که به سرویس VPN متصل شده اید و از آن جدا شده اید
 • مقدار داده ای که در هنگام اتصال استفاده کرده اید

اگر سرویس VPN گزارش های اتصال را نگه می دارد, هرچه مدت زمان نگهداری آنها کوتاهتر باشد ، بهتر است. گزارش اتصال که سرویس به محض پایان جلسه فعلی شما حذف می شود کمتر مشکل ساز از یکی که مدت زمان بیشتری نگهداری می شود.

اگرچه ثبت این نوع داده ها از نظر حفظ حریم خصوصی عالی نیست ، اما فاجعه هم نیست. برای این منظور ، به Usage Logs نیاز دارید.

گزارشهای استفاده

Log Usage یک رکورد از کاری که در حالی که به VPN متصل هستید انجام می دهید سرویس. آنها می توانند حاوی اطلاعاتی از جمله:

 • از کدام وب سایت ها بازدید کرده اید
 • چه پرونده هایی را بارگیری کردید
 • از چه نرم افزاری استفاده کردید

همانطور که می بینید ، به خودی خود سیاهههای مربوط به استفاده یک فاجعه حریم خصوصی است. هرکسی که می تواند دست به این موارد بزند می تواند همه مهمترین مواردی را که برای مخفی کردن VPN استفاده می کنیم مشاهده کند. به شرایطی از این قبیل فکر کنید:

 • سانسور کنندگان محلی متوجه می شوند که شما از وب سایتی بازدید کرده اید که دولت آن را ممنوع کرده است
 • همسرتان متوجه می شود که در حال بارگیری کتاب های مربوط به طلاق هستید
 • شرکت بیمه شما متوجه می شود که شما در حال بازدید از وب سایت های مربوط به یک بیماری ارثی هستید
 • یک استودیوی فیلم متوجه می شود که شما چندین فیلم آنها را تورنت کرده اید

گزارش های اتصال را اضافه کنید ، و کسی می تواند از آنها استفاده کند از همه کارهایی که بصورت آنلاین انجام داده اید ، نمایی عالی کسب کنید.

هنگامی که آن را می آید درست به آن, شما هرگز نمی خواهید از VPN استفاده کنید که گزارش های استفاده را نگه می دارد, مهم نیست که چه مدت زمانی کوتاه است که آنها را نگه می دارد.

چرا سرویس های VPN گزارش ها را نگه می دارند?

اگر سیاهههای مربوط به اتصال و گزارشهای استفاده ، تهدیدی برای حریم خصوصی کاربران آنها هستند ، چرا سرویسهای VPN گزارشها را نگه می دارند؟ همانطور که تصور می کنید ، دلایل مختلفی وجود دارد. این شامل:

 • نگه داشتن گزارش های اتصال به سرویس VPN را به راحتی اجرا کنید. دشوار است که یک سرویس عملکردی را بدون نگه داشتن حداقل گزارش ها ثبت کنید.
 • Log Logs به سرویس این قابلیت را می دهد تعداد اتصالات همزمان را محدود کنید به شماره قرارداد شما.
 • گزارش های اتصال به این سرویس اجازه می دهد تا پهنای باند را کنترل کنید شما در مواردی که محدودیت روزانه ، هفتگی یا ماهانه دارید استفاده می کنید.
 • Log Usage به این سرویس می دهد اطلاعات ارزشمندی در مورد استفاده از اینترنت شما داشته باشد که آنها می توانند به تبلیغ کنندگان بفروشند.
 • بعضی کشورها سرویس های VPN را مجبور به نگهداری گزارش های اتصال و / یا گزارش های استفاده کنید.

چرا VPN گزارش ها را نگه می دارد؟ – منبع: Shutterstock.com

همانطور که می بینید ، دلایل زیادی برای نگه داشتن گزارش ها برای خدمات وجود دارد. ولی هیچکدام به درد شما نمی خورند, کاربر ، به هر روشی. شرایط الزامی دولت به ویژه برای حریم خصوصی شما مضر است. حالا کمی بیشتر در مورد آنها صحبت کنیم.

چرا دولت ها خدمات VPN را مجبور به نگهداری گزارش ها می کنند?

VPN ها همه چیز هستند ایجاد حریم خصوصی و امنیت برای فعالیتهای آنلاین شما. بسیاری از دولت ها از این کار متنفر هستند. ایده ای که شهروندان آنها ممکن است داشته باشند چیزها را ببینید دولت دوست ندارد ، یا از سایتها بازدید کنید دولت آنها را تأیید نمی کند ، آنها را عصبانی می کند. به عنوان مثال چین فایروال بزرگ را ایجاد کرده است. همانطور که این مقاله واشنگتن پست توضیح می دهد,

“800 میلیون نفر جمعیت آنلاین چین اینترنت بسیار محدودی دارند ، این اینترنت دسترسی به Google ، Facebook ، YouTube یا نیویورک تایمز را شامل نمی شود. در مورد اعتراضات دانشجویی 1989 ، پوشش کمی وجود دارد میدان تیان آن من. زوج وینی پیف به طور موقت ممنوع شد چین می تواند چنین اقیانوس وسیعی از محتوا را از طریق بزرگترین سیستم سانسور در جهان کنترل کند ، که به درستی به عنوان فایروال بزرگ شناخته می شود. “واشنگتن پستواشنگتن پست

چرا دولت ها سرویس های VPN را مجبور به نگهداری گزارش ها می کنند?

مشکل دولت چین این است برخی از سرویس های VPN قادر به دور زدن فایروال بزرگ هستند. برای مقابله با این ، دولت می تواند مجبور کردن هر VPN خدمات برای تجارت در چین برای نگهداری گزارش های استفاده. پس از آن دولت می تواند هر کسی را که از VPN استفاده می کند مجازات کند تا از سانسور خود استفاده کند.

دولت های دیگر طرف معاهدات یا توافق نامه های مختلف بین المللی هستند که تلاش می کنند کارهایی را که می توانید بصورت آنلاین انجام دهید کنترل کنید. یكی از نمونه های چنین معاهده ای كنوانسیون برن است كه یك معاهده بین المللی برای محافظت از حق چاپ است.

بر فراز 170 کشور امضاکننده کنوانسیون برن هستند. از جمله موارد دیگر ، امضا being کننده بودن کشورها را ملزم می کند حق چاپ را که در اختیار شهروندان است ، به رسمیت بشناسد سایر طرف های کنوانسیون اما با استفاده از VPN برای پخش مستقیم و یا تورنت مطالب دارای حق چاپ ، شهروند یک کشور امضا کننده می تواند این توافق نامه را نقض کند. نیاز به VPN برای نگهداری گزارش های استفاده به دولت امکان می دهد این متخلفان را ردیابی کند.

VPN Zero Logs چیست؟?

پاسخ به این سوال به طرز شگفت انگیزی سخت است. به این دلیل که هیچ استاندارد رسمی و شناخته شده جهانی برای وجود ندارد معنی “ثبت نام بدون ثبت” است. ممکن است فکر کنید که به این معنی است که VPN هیچگونه ثبت اتصال یا گزارش استفاده را نگه نمی دارد ، اما سرویس های VPN از این تعریف ساده استفاده نمی کنند. در اینجا بخشهایی از سیاست های حفظ حریم خصوصی از ExpressVPN و NordVPN, دو سرویس برتر VPN با ورود به سیستم صفر در جهان:

ExpressVPN می گوید …

ExpressVPN بسیار به حریم خصوصی اینترنت متعهد هستند ، به طوری که آنها ممیزی شخص ثالث را برای بررسی اینکه آیا آنچه را که تبلیغ می کنند ، انجام می دهند. حسابرسان – چهار شرکت مشاوره بزرگ PwC – به طور مرتب فناوری ExpressVPN TrustedServer را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که داده های کاربر را ذخیره نمی کنند و با سیاست حفظ حریم خصوصی ExpressVPN مطابقت دارند.

ExpressVPN می گوید:

“ما سیاهههای مربوط به فعالیت شما را جمع نمی کنیم ، از جمله عدم ثبت سابقه مرور ، مقصد ترافیک ، محتوای داده یا درخواست های DNS. ما همچنین هرگز سیاهههای مربوط به اتصال را ذخیره نمی کنیم ، به این معنی که هیچ نشانی از آدرس IP شما ، آدرس IP VPN خروجی ، مهر زمان اتصال یا مدت زمان جلسه شما وجود ندارد. “ExpressVPNExpressVPN

NordVPN می گوید …

مانند ExpressVPN ، NordVPN نیز توسط PwC کنترل می شود. این گزارش ها به طور مداوم ادعا می کنند که شرح سیاست NordVPN “منصفانه و دقیق” است و هیچ دلیلی برای تصور اینکه NordVPN داده های کاربران را در پرونده نگه دارد پیدا نکرده است. به همین ترتیب ، زیرا NordVPN خارج از اتحادیه اروپا و ایالات متحده مستقر است ، بنابراین مجبور نیستند به طور قانونی با هر گونه درخواست داده از مقامات مطابقت داشته باشند.

NordVPN می گوید:

“ما هیچ گونه گزارش از فعالیت های شما به صورت آنلاین نگه نداریم. ما مهر زمان تایم اتصال ، اطلاعات جلسه ، پهنای باند استفاده شده ، داده های ترافیک ، آدرس های IP یا سایر داده ها را ذخیره نمی کنیم. چیزی برای ذخیره کردن – چیزی برای به اشتراک گذاشتن با کسی. “NordVPN

این سیاست ها کاملاً ساده به نظر می رسند. اما از آنجا که هر دو سرویس تعداد اتصالات هم زمان را محدود می کنند ، باید داشته باشند به روشی برای پیگیری آن, حداقل به طور موقت.

موارد دیگری مانند IPVanish وجود دارد ، “VPN بدون ثبت نام” گزارش شده است که اطلاعات ورود به سیستم را در طی یک دادگاه در سال 2016 تحویل داده است. جزئیات دقیقاً آنچه اتفاق افتاده و چرا با تغییر مدیریت پس از این واقعه پنهان می شود ، اما در این مورد چیزی بوی وحشتناکی می دهد.

آیا اگر از VPN بدون ثبت نام استفاده کنم نامرئی هستم?

در حالی که از VPN بدون ثبت نام استفاده می کنید از شما در مقابل کسی که قصد جاسوسی دارد محافظت می کند به طور مستقیم در اتصال به اینترنت ، این بدان معنی نیست که شما نامرئی هستید. همانطور که در فیلم زیر توضیح داده شده است ، اگر کسانی که برای جلب شما آماده شده اند مایل به صرف منابع هستند ، راه های زیادی وجود دارد فعالیتهای آنلاین شما قابل کشف است.

استفاده از VPN برای کمک به شما در ارتکاب یک جرم بزرگ احمقانه است.

نتایج گذشته هیچ تضمینی برای نتایج آینده نیست

نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید این است نتایج گذشته هیچ تضمینی برای نتایج آینده نیست. این واقعیت که یک سرویس VPN در گذشته گزارش ها را نگه نمی داشت ، نشانه خوبی است. اما تضمین نمی کند که اکنون سیاهههای مربوط را نگه نمی دارد ، یا در آینده شروع به انجام این کار نمی کند.

سرویس VPN می تواند مالکیت را تغییر دهد ، یا مدیریت فعلی می تواند رویکرد خود را تغییر دهد ، یا قوانین جدیدی تصویب می شود که سرویس را مجبور به شروع ورود به سیستم می کند.

حتی اگر هیچ یک از موارد فوق محقق نشود ، یک سرویس VPN می تواند هر زمان که بخواهید می توانید فعالیت های خود را ثبت کنید.

ایالات متحده از سرویس های VPN می خواهد که گزارش ها را نگه دارند

در کشورهایی مانند ایالات متحده ، مقامات دولتی می تواند یک سرویس VPN را مجبور به شروع ورود به سیستم کند فعالیتهای کاربران آنها. به همین دلیل است که ما همیشه توصیه می کنیم از VPN مستقر در کشورهایی مانند ایالات متحده ، انگلستان ، استرالیا و غیره خودداری کنید ، زیرا حتی اگر آنها بخواهند از سیاهههای مربوط خود نگهداری نکنند ، ممکن است مجبور شوند.

صرف نظر از اعتقادات افرادی که سرویس را اجرا می کنند ، اگر گروهی از افراد دارای اسلحه و نشان با نشان دادن دستور دولتی برای شروع جاسوسی بر روی کاربران خود نشان داده شوند, سرویس چاره ای جز رعایت نخواهد داشت. و با توجه به اینکه دستور دولت احتمالاً اطلاع رسانی این سرویس را به کاربران درباره جاسوسی آنها منع می کند. ممکن است شما هرگز ندانید که این سرویس بر خلاف سیاست های خود از شما جاسوسی می کند.

این یکی از دلایل اصلی انتخاب خدمات VPN است واقع در خارج از ایالات متحده.

سرویس های VPN که ثابت شده است در گذشته اطلاعات را ثبت نمی کنند

همانطور که دیدیم ، تأیید اینکه سرویس VPN واقعاً پرونده ها را نگه نمی دارد ، صرفاً موردی برای خواندن ادعاهای بازاریابی یا سیاست حفظ حریم خصوصی نیست. ولی وضعیت ناامیدکننده نیست.

از طریق این یا آن وسیله, چندین سرویس VPN اعتبار ثبت نام نکرده خود را نشان داده اند. بیایید به برخی از نمونه های صفر ورود به سیستم vpn نگاهی بیندازیم:

NordVPN

یکی از راه هایی که نشان می دهد سرویس شما گزارش ها را نگه نمی دارد این است خدمات خود را ممیزی کنید. NordVPN این رویکرد را در پیش می گیرد. در سال 2018 اولین ادعای خود را با آوردن PriceWaterhouseCoopers AG برای حسابرسی خدمات خود ثابت کرد. در حالی که نتایج کامل منتشر نشده است, این پست در NordVPN وبلاگ نشان می دهد که این آزمون را پشت سر گذاشت.

دسترسی خصوصی به اینترنت

دسترسی خصوصی به اینترنت (PIA) نشان داد که چقدر جدی است سیاست بدون ثبت گزارش طی دو پرونده قضایی در سال 2016 طی تحقیقات FBI در مورد تهدید بمب ، مدیریت آن در دادگاه ادعا کرد که آنها چنین بوده اند قادر به ارائه اطلاعات نیست در مورد متهم زیرا این سرویس هیچگونه ثبت سوابقی ندارد. در تحقیقات هک 2018, دسترسی خصوصی به اینترنت دوباره در دادگاه تایید کرد که اطلاعاتی نداشت FBI خواهان آن بود زیرا هیچ گونه ثبت گزارش نمی کند.

PIA به تازگی در مورد تعهد خود در عدم نگهداری سیاهههای مربوط توضیحاتی داده است ، حتی ادعا کرده است که سیاهههای مربوط به نگهداری اطلاعات اجباری اعمال شده توسط اتحادیه اروپا برای PIA اعمال نخواهد شد ، زیرا آنها یک ارائه دهنده خدمات مخابراتی یا اینترنت نبودند ، بلکه یک شبکه خصوصی بودند – که چنین نیست از نظر قانونی باید به احضارهای احکام یا احکام دادگاه پاسخ دهند.

علاوه بر این ، PIA حتی گزارش های فراداده را نیز نگهداری نمی کند ، که اغلب شامل داده هایی مانند زمان باز شدن کاربر خاصی از تونل VPN و زمان خروج از آن است که می تواند برای مشخص کردن دسترسی کاربر به وب سرویس خاصی با درجاتی از دقت استفاده شود..

ExpressVPN

حضور در دادگاه و گفتن به FBI آنچه را می خواهید ندارید چشمگیر است. ولی ExpressVPN PIA یکپارچه چطور؟ توسط مقاومت در برابر دولت ترکیه.

در سال 2017 ، آندره کارلوف ، سفیر روسیه در ترکیه ترور شد. ادعاهایی وجود داشت که الف مشتری ExpressVPN از این سرویس در تلاش برای پاک کردن شواهد مربوط به جرم استفاده کرد. مقامات ترکیه خواستار تهیه ExpressVPN برای آنها شدند اطلاعات خاص در مورد مشتریان خود برای کمک به تحقیقات.

ExpressVPN مقامات ترکیه را مطلع کرد هیچ ثبت اطلاعات اتصال مشتری را حفظ نکرد, بنابراین نمی توان اطلاعات درخواستی را ارائه داد. ترکها که از این امر راضی نبودند ، به مرکز داده حاوی سرور محلی ExpressVPN حمله کردند و دستگاه فیزیکی را ضبط کردند.

مقامات ترکیه علی رغم داشتن سرور در اختیار خود ، این کار را کردند قادر به یافتن اطلاعات نیست آنها می خواستند زیرا هیچ سیاهه ای وجود نداشت.

نتیجه

اگر نگران خصوصی و امن بودن سرویس VPN هستید, شما باید در مورد VPN Logs بدانید. در این مقاله ، ما یک دوره خرابی در این زمینه ، از آنچه VPN Log است ، تا چرا مهم بودن سیاست های ورود به سیستم VPN ، به مجموعه خدمات VPN نشان داده شده را ارائه داده ایم. آنها در گذشته سیاهههای مربوط را نگه نمی دارند.

حکم

ما از شما می خواهیم به دنبال یک ثبت صفر (بدون ثبت) VPN برای بهترین حریم خصوصی و امنیت آنلاین. از آنجا که می توان از عبارت “بدون ورود به سیستم” توسط سرویس های VPN به طور آزادانه استفاده کرد ، ما به شما پیشنهاد می کنیم فراتر از هیاهوی بازاریابی بروید. شما می توانید با تکیه بر بررسی های ما هم به آن سرویس های VPN که سابقه ثبت بدون ثبت گزارش دارند و هم به مواردی که در گذشته با مشکل روبرو بوده اند اشاره کنید..

اگر توصیه هایی در مورد بهترین VPN های ورود به سیستم صفر فعلی می خواهید ، ما NordVPN ، ExpressVPN و PIA را توصیه می کنیم. همه آنها با چالش های دولت ها برای کسب اطلاعاتی که هرگز از آنها دست بر نداشته اند ، آزمایش شده اند. همه آنها نیز در احکام قانونی خوبی قرار دارند و تیم های بسیار محرمانه ای دارند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me