کامل و حریم خصوصی در عنوان است. با این حال VPN توسط یک شرکت سوئیسی به نام Vectura Data Management Limited اداره می شود و در سال 2014 تأسیس شد.

Perfect Privacy ویژگی های انبوهی را ارائه می دهد که بعضی از آنها را همیشه نمی بینیم. یک ویژگی باورنکردنی این است ویژگی “چند هاپ” آن است که به شما امکان می دهد چهار سرور مختلف را که می توانید برای امنیت بیشتر در آن ها جستجو کنید ، رشته کنید.

بررسی کامل حریم خصوصی VPNبررسی کامل حریم خصوصی VPN

در حالی که ویژگی ها عالی هستند ، اما چگونه است حریم شخصی کامل انباشته از نظر استانداردهای رمزگذاری و محافظت? بگذارید بفهمیم.

چرا حریم کامل?

اگر به دنبال VPN هستید ، به این معنی است که احتمالاً نگران حریم خصوصی خود به صورت آنلاین هستید. دلایل مختلفی وجود دارد که شخصی می خواهد هویت خود را بصورت آنلاین مخفی نگه دارد ، و صرف نظر از دلیل شما ، Perfect Privacy کار بزرگ مبدل کردن آدرس IP و مکان شما.

چرا حریم شخصی کامل؟چرا حریم کامل?

از حریم شخصی کامل استفاده می کند صنعت رمزگذاری استاندارد و پروتکل ها و هیچ سیاست ورود به سیستم. این سرویس همچنین با ویندوز ، لینوکس ، اپل ، آیفون و اندروید سازگار است.

در اینجا برخی از موارد بهترین ویژگی ها / مزایا از حریم شخصی کامل:

 • محدودیت ترافیکی ندارد
 • پهنای باند تا 1000 مگابیت بر ثانیه
 • بدون ورود به سیستم
 • فناوری VPN خفا
 • ضمانت بازگشت هفت روزه پول
 • محافظت از دیوار آتش
 • آبشار تا چهار سرور
 • حفاظت از نشت DNS
 • VPN عالی برای بازی

قیمت آن چند است?

Perfect Privacy گزینه رایگان ارائه نمی دهد ، اما سه بسته مختلف پرداختی برای انتخاب دارد. هر بسته دارای ویژگی ها و مزایای یکسانی است. تنها چیزی که تغییر می کند مدت توافق شما و میزان پولی است که می پردازید.

قیمت کامل VPN برای حریم خصوصیقیمت کامل VPN برای حریم خصوصی

در اینجا سه ​​برنامه پرداخت وجود دارد:

 • یک ماه: ماهانه 12.99 دلار
 • یک سال: 9.99 دلار در ماه (119.99 دلار در سال صورتحساب)
 • دو سال: 8.95 دلار در ماه (214.95 دلار در سال صورتحساب)

با استفاده از Paymentwall ، Perfect Privacy ارائه می دهد 60 روش پرداخت مختلف, از جمله PayPal ، کارت بدهی / اعتباری و ارز رمزنگاری شده.

از حریم شخصی کامل برخوردار شوید

آنچه در مورد حریم خصوصی کامل دوست داریم

این سرویس دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است خدمات VPN پیشنهاد نکن بیایید نگاهی به برخی از موارد بزرگترین مزایای استفاده از حریم شخصی کامل.

گزینه ها ، گزینه ها ، گزینه ها

با استفاده از این سرویس ، گزینه های بیش از هر زمان دیگری را در اختیار شما قرار می دهد. صرف نظر از بسته ای که انتخاب می کنید ، دریافت می کنید OpenVPN و IPSec, SSH ، جوراب 5, و پروکسی های PPTP. برای اکثر افراد ، OpenVPN کافی است و مگر اینکه درک درستی از این پروکسی ها داشته باشید ، احتمالاً باید آن را تنها بگذارید. در هر صورت ، همیشه انتخاب خوب است.

گزینه های پروتکل VPN کاملاً خلوتگزینه های پروتکل VPN کاملاً خلوت

علاوه بر انتخاب پروتکل شما نیز این گزینه را دارند که حداکثر چهار سرور مختلف را با هم رشته کنند بنابراین می توانید به راحتی و به راحتی دور بزنید.

رمزگذاری 256 بیتی

امروزه 256 بیت استاندارد صنعت است و هیچ هکری نتوانسته است از آن عبور کند. این رمزگذاری درجه نظامی باید همیشه نیاز شما باشد هنگام خرید برای VPN. تا کنون ، در زمینه امنیت و امنیت ، Perfect Privacy بسیار خوب عمل می کند حریم خصوصی.

بدون ورود به سیستم ، بدون دروغ

بسیاری از اوقات ، ما سیاست های ورود به سیستم را می یابیم که اصطلاحات واضحی دارند و درک آن برای مردم دشوار است. این در مورد Perfect Privacy صدق نمی کند. آی تی هیچ سیاهههای مربوط را حفظ نمی کند و هیچ داده ای را ذخیره نمی کند. طراحی این VPN مانع از ذخیره شدن داده ها می شود ، بنابراین می دانید که با این سرویس ایمن هستید.

بدون نشت

گاهی اوقات VPN آدرس IP واقعی شما را درز می کند. VPN واقعاً یک کار دارد و آن جلوگیری از یافتن آدرس IP واقعی شما توسط کسی است ، بنابراین اگر این سرویس فاش شود ، سرویس هیچ استفاده ای ندارد?

آنچه در مورد VPN کامل بخواهیم دوست داریمآنچه در مورد VPN کامل بخواهیم دوست داریم

ما برای یافتن برخی آزمایش های Perfect Privacy و شش آزمایش مختلف تحقیقاتی انجام دادیم, هیچ نشت IP و بدافزار احتمالی یا ویروسی نیز وجود ندارد.

آثار Netflix (نوعی)

اگر وب سایت Perfect Privacy را بررسی کنید ، هرگز ادعا نمی کند که به شما کمک می کند محدودیت های جغرافیایی یا موارد مشابه آن را پشت سر بگذارید. با این حال ، در طی تحقیقات خود ، متوجه شدیم که برخی از افراد در عبور از محدودیت های جغرافیایی Netflix موفق هستند.

با وجود این ، ما انتظار داریم که آسانترین زمان را برای غربال کردن همه سرورهای آن نداشته باشید و سعی کنید یکی از آنها را پیدا کنید که کار کند. بنابراین ، اگر به طور خاص به دنبال دسترسی به Netflix از طریق VPN هستید ، ممکن است بخواهید سرویس دیگری را انتخاب کنید.

از حریم شخصی کامل برخوردار شوید

آنچه در مورد حریم خصوصی کامل دوست نداریم

ما هنوز از جنگل خارج نشده ایم. حریم خصوصی کامل ممکن است عالی باشد ، اما عالی نیست. (کنایه آمیز است ، درست است؟) در اینجا برخی از موارد ما ذکر شده است مشکلات مربوط به این VPN.

سرعت آهسته بارگیری

ما VPN بسیار کندتری نسبت به Perfect Privacy دیده ایم ، اما سرعت بسیار بیشتری را نیز دیده ایم. در طی تحقیقات خود دریافتیم که کاربران تجربه یک افت سرعت حدود 40-60٪. و طبق معمول ، سرورهای ایالات متحده سرعت کمتری نسبت به سرورهای اتحادیه اروپا دارند.

چیزی که ما در مورد VPN کاملاً بی نظیر دوست نداریمچیزی که ما در مورد VPN کاملاً بی نظیر دوست نداریم

شبکه کوچک

حریم شخصی کامل فقط 55 سرور دارد, که در مقایسه با هزاران هزار شبکه VPN دیگر هیچ چیز نیست. وقتی تعداد سرور شما کم است ، تقریباً همیشه مجبورید با سرعت پایین کنار بیایید زیرا سرورها شلوغ هستند و ممکن است از محل سرور فاصله زیادی داشته باشید.

حکم ما

اگر به دنبال یک VPN بدون نشت و مطمئن هستید ، Perfect Privacy یک انتخاب عالی خواهد بود. اگر شما علاقه مند به پخش Netflix و تورنت هستید ، شاید لازم باشد که به جستجوی خود ادامه دهید. یا بهترین VPN های ما را برای لیست تورنت که شامل چندین گزینه عالی دیگر است ، بررسی کنید.

حکم خصوصی کامل VPNحکم خصوصی کامل VPN

Perfect Privacy در ارائه رمزگذاری درجه یک با گزینه های فراوان پروتکل بسیار عالی عمل می کند. اگر هیچ چیز دیگری به شما نپرد ، حداقل شما می دانید با این VPN لازم نیست نگران ایمنی و امنیت باشید.

اگر Perfect Privacy گزینه مناسبی برای شما به نظر نمی رسد, برخی از بررسیهای VPN دیگر ما را بررسی کنید!

از حریم شخصی کامل برخوردار شوید

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me