وقتی از رایانه ، تلفن هوشمند یا هر دستگاهی استفاده می کنید برای گشت و گذار در اینترنت ، بدانید که دنباله ای از آرد سوخاری را در خود جای داده اید آدرس آی پی, تنظیمات برگزیده مرور ، عادات مصرف کننده ، نام کاربری و سایر جزئیات مربوط به شخصیت دیجیتالی شما و موارد دیگر.

تمام آن ها “اثر انگشت” شما در حال ترک نوعی دنباله بخار هستید ، شناسایی شما در اینترنت و ردیابی شما تا رسیدن به آدرس فیزیکی خود را برای افرادی که ابزار مناسب را دارند یک کار آسان می کند.

همچنین ، بسیاری از وب سایت ها – به دلایل قانونی و عملی – مانند سیستم عامل های اشتراک ویدیو, ویدیوی درخواستی ارائه دهندگان و بازی کردن پورتال خدمات ، بسته به کشور مبدا شما ، محتوای مختلفی را نمایش می دهند.

سیستم عامل های اشتراک ویدیو VPN - منبع: Shutterstock.comسیستم عامل های اشتراک ویدیو VPN – منبع: Shutterstock.com

درون برنامه ای گزینه های خرید و قیمت گذاری ممکن است متفاوت باشد ، محتوای دارای مجوز خاص ممکن است برای مناطق مختلف جغرافیایی نمایش داده شود و اغلب ممکن است محتوای مسدود شده منعکس کننده ممنوعیت اعمال برخی از آدرس های IP از دسترسی به برخی از پورتال های آنلاین برای رعایت قوانین خاص در کشورهای خاص باشد.

به همین دلایل و بیشتر ، تعداد فزاینده ای از کاربران اینترنت را انتخاب می کنند واقعی خود را پنهان کنید آدرسهای IP هنگام گشت و گذار آنلاین ، به منظور محافظت از خود حریم خصوصی و هویت آنها را از چشم کنجکاو هکرها و نهادهای دیگر مخفی نگه دارد. یکی از رایج ترین ابزارها برای این کار استفاده از a است سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN).

VPN چیست

بدون اینکه در پیچیدگی اصطلاحات فنی و مبهم بودن اصطلاحات اصطلاحات مهندسی ارتباط از راه دور گم شوید ، VPN سرویسی است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از مسیریابی ارتباطات خود از طریق یک سرور واسطه ، با خیال راحت و خصوصی به مرور اینترنت بپردازند ، بنابراین اقدامات آنلاین خود را ترویج می دهند.

بنابراین در تئوری ، با استفاده از VPN ، این کار را می کنید مانع هکرها ، سرویس های اطلاعاتی دولت ها و سو. استفاده کنندگان شبکه می شوند از دیدن تاریخچه اینترنت خود جلوگیری کنید و ارائه دهنده خدمات اینترنت (ISP) از جانب فروش اطلاعات ترافیک اینترنت به شرکت های بازاریابی.

نمودار VPNنمودار VPN

علاوه بر این ، از آنجا که نه همه ISP ها اعتقاد به “خنثی خالص,”و با در نظر گرفتن اینکه برخی ممکن است باعث کاهش سرعت ترافیک ناشی از آدرسهای IP خاص شود ، با مسیریابی اتصال اینترنت به یک سرور VPN واقع در کشور دیگر ، ممکن است از هدایت به “خط ترافیک کندتر”.

چگونه کار می کند?

هنگامی که شما روشن کنید سرویس VPN روشن است ، این نرم افزار قبل از اینکه به اطلاعات برسد ، اطلاعات شما را رمزگذاری می کند سرورهای ISP یا شبکه Wi-Fi که به آن متصل هستید. سپس داده های رمزگذاری شده شما به سرور VPN (به انتخاب شما یا به طور خودکار تحت تأثیر قرار می گیرد) هدایت می شود نرم افزار VPN) ، قبل از اینکه به مقصد آنلاین درخواستی هدایت شوید.

آدرس IP شما دیگر به اینترنت پخش نمی شود و ارائه دهندگان معتبر VPN که ما در این مقاله در مورد آنها صحبت می کنیم هیچگونه گزارش ثبت نمی کنند ، به این معنی که IP و موقعیت مکانی شما از هر سرویسی که بصورت آنلاین استفاده می کنید پنهان است.

مقصد آنلاین داده های شما را طوری می بیند که گویی از سرور VPN و آن دریافت شده است محل, نه از طریق رایانه و مکان واقعی خود.

VPN چگونه کار می کند؟ - منبع: Shutterstock.comVPN چگونه کار می کند؟ – منبع: Shutterstock.com

شایان ذکر است که آنچه در بالا گفته شد تفاوت های زیادی دارد و هیچ تضمینی وجود ندارد که ارائه دهنده VPN خود از ثبت اطلاعات داده های مشتری خودداری کند. به همین دلیل است که ما به شما توصیه می کنیم به صورت رایگان ثبت نام نکنید سرویس VPN. یا به قول معروف, “اگر رایگان باشد ، شما محصول هستید.”

حریم خصوصی و امنیت اغلب به ازای پهنای باند پهن و زمان های نامطلوب پینگ انجام می شود. با این حال ، برخی خدمات VPN که برای گیمرها مناسب تر است و باعث می شود در بعضی موارد خاص از طریق سرورهای آنها حتی از استفاده خودتان سریعتر اتصال شود پهنای باند ISP. اول ، بیایید دلیل برخی را بفهمیم گیمرها استفاده از VPN را انتخاب می کنند.

چرا بازیکنان به VPN نیاز دارند؟?

اولین دلیل آشکار دسترسی بدون محدودیت است. در حقیقت, VPN ها به شما اجازه می دهد از گذشته عبور کنید محدودیت جغرافیایی اقدامات تحمیل شده توسط برخی از توسعه دهندگان بازی ، و به شما امکان دسترسی به سرورها در مناطق بدون محدودیت را می دهد ، و به نظر می رسد به نظر می رسد از طریق آدرس سرور VPN.

چرا بازیکنان به VPN نیاز دارند؟ - منبع: Shutterstock.comچرا بازیکنان به VPN نیاز دارند؟ – منبع: Shutterstock.com

دلیل دوم امنیت از زمان VPN غیر قابل انکار است کاستن خطر وقوع انکار خدمات توزیع شده (DDoS) حمله می کند که اغلب برای بازیکنان آنلاین اتفاق می افتد ، به خصوص هنگامی که با آنها سر و کار دارند “زیرک فن آوری” مخالفان آنلاین – و بسیاری گیمرها قطعاً چنین هستند- که بازنده های بدی هم هستند که می خواهند تقلب کنند.

دلیل نه چندان واضح دیگر این است که گاهی اوقات ، اتصال به VPN می تواند باعث بهبود زمان پینگ شما شود بارگیری / بارگذاری سرعت و تاخیر کلی ، بنابراین در پاسخگویی بازی تأثیر می گذارد. دلیل این امر کوتاه بودن مسیرهای ارتباطی بین شما و سرورهای بازی است سرور VPN شما متصل شده اید که اتفاقاً در همان منطقه جغرافیایی سرورهای بازی باشید.

VPN ها همیشه مرور خصوصی مطلق را تضمین می کنند?

حتی با پیشرفت هایی که فناوری VPN تاکنون رسیده است ، هنوز هم می توان از برخی نقص ها برای کشف مکان واقعی کاربر یا هویت واقعی استفاده کرد. علاوه بر این ، در برخی موارد از فورس ماژور, شامل حملات سایبری ، تبلیغات افراط گرایانه یا ارتباطات تروریستی ، ارائه دهندگان VPN ممکن است توسط کشور میزبان مجبور شوند گزارش های مربوط به افرادی را که به آنها متصل می شوند و نسخه ای از سابقه مرور خود را تحویل دهند..

علاوه بر این ، گاهی اوقات اتفاق می افتد که DNS و IP نشت رخ می دهد ، به ویژه هنگامی که نرم افزار دیگری که روی رایانه مشتری نصب شده است از نسخه واقعی شما استفاده و ارسال می کند آدرس IP در پس زمینه.

آیا VPN همیشه مرور خصوصی مطلق را تضمین می کند؟ - منبع: Shutterstock.comآیا VPN همیشه جستجوی خصوصی مطلق را تضمین می کند؟ – منبع: Shutterstock.com

در حقیقت ، باید توجه داشت که در حالی که محققان روی طراحی رمزگذاری قوی تر و مطلق کار می کنند مرور خصوصی, دیگران به طور فعال در شکستن آن کار می کنند. بعلاوه, در گذشته, بسیاری از گزارش ها نشان داد که ضد جاسوسی و سازمان های تخصصی دولتی موفق به شکستن شدند VPN در موارد متعددی هنگام ردیابی جاسوسان یا تلاش برای مقابله با تهدیدهای امنیت ملی ، سپر محافظت می کند.

با این گفته ، بدون VPN, اتصال شما کاملاً باز است, و هر شخصی با ابزار مناسب قادر است به اطلاعات مرور شما نگاه کند. با این حال ، با استفاده از a VPN انتقال شما را رمزگذاری می کند و به نظر می رسد از سرور بیرون آمده است, که کشف هویت شما را بسیار سخت می کند.

بیشتر گیمرها از طریق روتر خود یا از طریق تلویزیون هوشمند به VPN متصل می شوند – که اغلب به راحتی نصب یک برنامه یا سرویس گیرنده بر روی دستگاه شما است. با این حال ، برخی از این اتصالات VPN ممکن است نیاز به اتصال دستی از طریق تنظیمات DNS کنسول شما داشته باشد.

3 VPN برتر برای پارسه

پس بیایید شروع کنیم در تلاش برای شناسایی بهترین VPN برای بازی ، NordVPN اولین انتخاب ماست.

NordVPN

صفحه اصلی NordVPN

NordVPN دارای یک برنامه عالی ، و یک رابط کاربری آسان برای استفاده و بسیار بصری است. این اجازه می دهد تا 6 همزمان ارتباطات و سیاست سختگیرانه ای برای عدم ثبت گزارش. این VPN بیشترین تعداد سرور پراکنده از نظر جغرافیایی را در بین سرورهایی دارد که ما توصیه می کنیم و امکان پذیر است P2P BitTorrenting – همچنین یکی از محبوب ترین ها VPN برای تورنت

هزینه های خدمات ماهانه 6.99 دلار با برنامه یک ساله, و یک برنامه سه ساله همراه با عظیم 75٪ تخفیف پایین آوردن هزینه به فقط 2.99 دلار. این شرکت دارای با ضمانت برگشت 30 روزه پول.

چه کنسول های بازی NordVPN پشتیبانی می کند?

Gamer’s با شنیدن اینکه NordVPN یکی از بزرگترین طیف کنسول های بازی و تلویزیون های هوشمند از جمله Apple TV ، Chromecast ، Roku و کنسول های اصلی را پشتیبانی می کند خوشحال خواهد شد..

دارندگان تلویزیون های هوشمند Android می توانند برنامه ای را مستقیماً در دستگاه خود بارگیری کنند. با این حال ، NordVPN به طور خاص برای هر یک از این دستگاه های بازی برنامه ندارد ، اما تنظیم آن هنوز هم کاملاً ساده است.

گیمرها می توانند تنظیم کنند SmartDNS بر روی دستگاه های آنها ، یا NordVPN را از طریق روتر خود تنظیم کنید.

همچنین به احتمال زیاد NordVPN پشتیبانی کنسول های نسل بعدی مایکروسافت و سونی ، XBox Series X و PlayStation 5 را نیز منتشر می کند.

نقاط قوت:

5112 سرور سراسر جهان ، 5+ به طور همزمان اتصالات مجاز است ، مسدود کننده و خدمات پشتیبانی مشتری پاسخگو و قابل اعتماد را اضافه کنید.

نقاط ضعف:

در مقایسه با برخی رقبا گران است و امکان خرید اتصالات همزمان اضافی را فراهم نمی کند.

حکم:

گزینه ای مناسب برای در نظر گرفتن گیمرها با در نظر گرفتن ویژگی های قوی و تعداد بسیار زیادی سرور برای انتخاب. شما می توانید عمیق ما را مرور کنید بررسی NordVPN برای لیست کاملی از ویژگی های آن.

NordVPN را دریافت کنید

VyprVPN

صفحه اصلی VyprVPN

VyprVPN VPN سریع و بسیار مطمئنی است که اتفاقاً بیش از حد هم هست 700 سرور در بیش از 70 کشور. این سرویس تا حداکثر امکان پذیر است 5 همزمان اتصالات و شناخته شده است که زیرساخت ها و سرورهای خود را نصب کرده است.

VyprVPN دارای یک ویژگی منحصر به فرد است که آن است فایروال NAT. فایروال به طور فعال ترافیک ورودی غیرخواسته را مسدود می کند. این برنامه رابط کاربری نسبتاً آسان در نسخه های اخیر خود را ارائه می دهد. توسعه دهندگان a ندارند سیاست تضمین بازگشت پول در محل اما یک دوره آزمایشی سه روزه را ارائه می دهید.

مشتریان می توانند از بین دو نسخه برای خرید انتخاب کنند: نسخه اصلی (فقط برای سه اتصال همزمان اجازه دهید) و حق بیمه (اجازه می دهد تا پنج اتصال همزمان همراه با سایر ویژگی ها برای افزایش امنیت مرور داشته باشید). هزینه های طرح اصلی 5 دلار در هر ماه صورتحساب سالانه ، در حالی که برنامه حق بیمه با قیمت گذاری شده است 6.67 دلار در هر ماه برای مدت مشابه.

نقاط قوت:

مقرون به صرفه ، به سرورهای شخص ثالث اعتماد نمی کند ، زیرا شرکت خود را اداره و مدیریت می کند ، دارای سرعت اینترنت بدون محدودیت برای سیستم عامل های درخواستی ویدئو, و خط مشی بدون ثبت گزارش به طور مستقل کنترل شده است.

VyprVPN اخیراً راه اندازی شده است VyprVPN 4.0 Beta که پروتکل WireGuard را معرفی کرد ، یک پروتکل VPN کاملاً جدید و قوی برای سرعت و اتصال طراحی شده است.

گنجاندن پروتکل WireGuard در سرویس VyprVPN ، پخش ویدئویی فوق العاده سریع را ارائه می دهد و همچنین بازیکنان را قادر می سازد سریعتر از همیشه در بازی های آنلاین از طریق VPN شرکت کنند..

WireGuard از طریق VpyrVPN همچنین به بازیکنان این امکان را می دهد تا در هنگام انتقال ، بدون تنظیم مجدد اتصال شما ، به خدمات VPN در تعداد بیشتری از مناطق دسترسی داشته باشند – مناسب برای کسانی که کنسول خود را در حین حرکت با خود می برند.

نقاط ضعف:

وجود محدودیت سرورهای جهانی ، استفاده از آن برای مشتری متوسط ​​دشوار است.

حکم:

VyprVPN (برای اطلاعات بیشتر به بررسی VyprVPN ما بپردازید) یک گزینه مقرون به صرفه است که همراه با سرورهای داخلی و اداره شده قدرتمند ارائه می شود. این شرکت همچنین ادعا می کند که سریعترین را ارائه می دهد سرویس VPN در میان رقبای خود که می تواند باشد جالب برای گیمرها.

VyprVPN را دریافت کنید

IPVanish

صفحه اصلی IPVanish

IPVanish همچنین کل پیشنهاد شبکه خود را اجرا می کند 1300+ سرورها بیش از حد است 75 مکانهایی برای دسترسی سریع و محدود به اینترنت. این برنامه گزینه مرتب سازی سرورها را با زمان پینگ ارائه می دهد تا اتصال به گیمرها را به راحتی متناسب با کاربرد آنها انجام دهد. برنامه های سالانه در می آیند 6.49 دلار در هر ماه در سال ، و شرکت ارائه می دهد 7 روزه گزینه تضمین بازگشت پول.

نقاط قوت:

IPVanish مقرون به صرفه است ، از آنجا که شرکت خود را اداره و مدیریت می کند ، به سرورهای شخص ثالث اعتماد نمی کند ، امکان ده اتصال همزمان را فراهم می کند و دارای یک اتوماتیک منحصر به فرد است گزینه دوچرخه سواری IP به عنوان یک لایه امنیتی اضافی. آن دارد یک بدون سیاست سیاهههای مربوط و تورنت ناشناس نیز با این سرویس مجاز است.

نقاط ضعف:

این یک رابط کاربری پیچیده و نسبتاً محدود است حضور جهانی.

حکم:

IPvanish یک گزینه مقرون به صرفه است که با سرورهای داخلی و مدیریت شده قدرتمند ارائه می شود. IPvanish بهترین نوع انعطاف پذیری برای نوع VPN شما است و تنها عیب آن رابط کاربری آن است. لیست کامل جوانب مثبت و منفی این سرویس را می توان در جزئیات ما یافت بررسی IPVanish.

IPVanish را دریافت کنید

منابع

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me