بررسی VPN را لمس کنید [2020] – آیا این VPN رایگان ایمن است؟

بررسیهای VPN لمسی از وب سایتهای دیگر بد هستند و به همین دلیل ، رایگان است ، که همیشه یک کتاب منفی بزرگ در کتاب ما است.

بنابراین آیا VPN لمسی ارزش دریافت دارد?

پاسخ کوتاه این است به هیچ وجه, اگر پاسخ طولانی می خواهید ، ادامه مطلب را بخوانید.

یا فقط به بهترین لیست VPN ما بروید تا VPN واقعی را پیدا کنید. هشدار ، همه آنها نیاز به پرداخت دارند! اما اگر VPN می خواهید که شامل بدافزار نباشد ، داده های شما را بفروشد یا به طرز باورنکردنی کند باشد ، باید هزینه کنید.

بررسی VPN را لمس کنیدبررسی VPN را لمس کنید

Touch VPN چیست؟?

VPN را لمس کنید خدماتی است که به شما اجازه می دهد دور بزنید محدودیت های جغرافیایی به طوری که می توانید هر وب سایتی را از حالت انسداد خارج کنید. این سرویس همچنین ادعا می کند که اطلاعات خصوصی شما را در هر زمان اتصال به یک کانون WiFi عمومی ایمن نگه دارید. وقتی به VPN ناامن متصل می شوید, هکرها می توانند داده های رمزگذاری شده را رمزگشایی کنند و دسترسی به موارد زیر:

Touch VPN چیست؟ - منبع: Touchvpn.netTouch VPN چیست؟ – منبع: Touchvpn.net

 • نام
 • اطلاعات شخصی حساس
 • رمزهای عبور

Touch VPN خدمات خود را هم در تلفن و هم در دسک تاپ ارائه می دهد. با بارگیری برنامه در تلفن یا رایانه ، می توانید “به طور ایمن” به اینترنت متصل شوید ظرف سه دقیقه. طبق Touch VPN ، تنها کاری که باید انجام دهید ایجاد یک نمایه ، نصب برنامه و سپس اتصال است. VPN را لمس می کند بیشتر از 40 سرور در سراسر جهان. با استفاده از پیوندهای پیوست شده می توانید برنامه زیر را بارگیری کنید:

برنامه های بومی دوستانه برای هر سیستم عامل - منبع: Touchvpn.netبرنامه های بومی دوستانه برای هر سیستم عامل – منبع: Touchvpn.net

 • Android (لیست Android ما گزینه های VPN بسیار بهتری دارد)
 • پنجره ها
 • گوگل کروم
 • iOS (برای انتخاب عالی به راهنمای vpn iphone مراجعه کنید)
 • سیستم عامل iOS

طرفداران

هنگام مرور VPN را لمس کنید, خواهید دید که چند مورد وجود دارد که این سرویس را برجسته می کند. ما برخی از “جوانب مثبت” در زیر.

VPN-جوانب مثبت را لمس کنیدVPN-جوانب مثبت را لمس کنید

خدمات رایگان است

یکی از مواردی که در مورد Touch VPN به چشم می خورد رایگان بودن آن است. هیچ هزینه ای برای بارگیری یا ثبت نام وجود ندارد. به محض بارگیری نرم افزار ، می توانید آن را بر روی دستگاه خود نصب کرده و بلافاصله از آن استفاده کنید.

صادقانه بگویم ، ما هرگز واقعاً این را به عنوان یک مزیت برای VPN در نظر نمی گیریم. از آنجا که VPN رایگان همیشه نوعی صید دارد که ارزش آن را ندارد. امروز نیز یک VPN پرداخت شده می تواند ماهیانه 2 دلار هزینه داشته باشد ، بسیار ارزان است ، چرا شما به دنبال یک گزینه رایگان ناامن مانند TouchVPN هستید.

راحتی در استفاده

Touch VPN همچنین به دلیل سهولت استفاده از آن برجسته است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فایل صحیح دستگاه خود را بارگیری کنید. با باز کردن پرونده, شما یک حساب ایجاد خواهید کرد. پس از ایجاد حساب کاربری, می توانید به یک اتصال فوری VPN دسترسی پیدا کنید.

عالی است ، پس چه معایبی دارد?

منفی ها

هنگام تدوین ما بررسی VPN را لمس کنید, ما دریافتیم که به طور قابل توجهی بیشتر وجود دارد “منفی” از آنجا که وجود دارد “طرفداران.” در زیر ، جزئیات مهمترین نگرانی هایی که درباره Touch VPN داشتیم را مشاهده خواهید کرد.

VPN-Cons را لمس کنیدVPN-Cons را لمس کنید

VPN Log Your Information را لمس کنید

کل نکته استفاده از a VPN این است که در اینترنت ناشناس بمانید و خود را از هکرها در امان نگه دارید. در حالی که VPN را لمس کنید ممکن است شما را از مزاحمان در امان نگه دارد ، این شرکت مطمئناً این قانون را رعایت نمی کند “ناشناس بودن” بخش به این دلیل شرکت کلیه اطلاعات و داده های شما مانند سابقه مرور شما را ردیابی و ثبت می کند.

پس شرکت این اطلاعات را به اشخاص ثالث می فروشد. از آنجا که این شرکت بابت خدمات خود حق عضویت نمی گیرد ، لازم است از راه های دیگر درآمد کسب کند.

این کار را با فروش اطلاعات شما به اشخاص ثالث. بدیهی است که هنگام انجام این کار ، هرگونه احساس گمنامی را که پیش بینی کرده اید ، کاملاً از دست می دهید.

علاوه بر این, VPN را لمس کنید شما را ملزم می کند قبل از استفاده از خدمات آن یک حساب کاربری ایجاد کنید. این بدان معنی است که شما نام و سایر اطلاعات خود را به داده هایی که هنگام مرور آنلاین جمع آوری می کنید پیوست کرده اید.

اگر قصد بارگیری تورنت ، بازی کازینو آنلاین یا انجام هر کاری را دارید که دوست دارید خصوصی بمانید ، از این استفاده نکنید. همانطور که ممکن است شما در حال پخش تمام سابقه جستجوی خود باشید.

صلاحیت “پنج چشم”

پنج چشم اگر یک هوش است اتحاد تشکیل شده از:

 • استرالیا
 • نیوزلند
 • کانادا
 • ایالات متحده
 • انگلستان

اگر یک ارائه دهنده VPN در یک کشور وجود دارد این زیر پنج است صلاحیت چشم, شرکت می تواند مجبور شود هر زمان اطلاعاتی را که جمع آوری کرده تحویل دهد. بسیاری از VPN ها هنگام استفاده از خدمات خود ، اطلاعات شما را جمع آوری نمی کنند ، بنابراین مسئله ای نیست.

سرورها در بیش از 30 کشور در سراسر جهان - منبع: Touchvpn.netسرورها در بیش از 30 کشور در سراسر جهان – منبع: Touchvpn.net

با این حال ، به دلیل VPN را لمس کنید اطلاعات خود را ثبت می کند, می توانید تمام سوابق شخصی خود را در اینترنت فوراً به یک آژانس اطلاعاتی تحویل دهید.

زیرا VPN Touch تمام داده های شما را ثبت می کند, شما خیلی بیشتر هستید خطر قابل توجه نسبت به آنچه در هنگام استفاده از سایر خدمات بودید.

نداشتن سوئیچ Kill

یکی دیگر مهمترین مشکلات Touch VPN این است که با سوئیچ kill همراه نیست. اگر هنگام مرور اینترنت شما قطع شود, سوئیچ kill اطمینان می دهد که اطلاعات شما هنوز ایمن هستند. این یک جز vital حیاتی VPN است و چیزی است که بهترین خدمات VPN همیشه پیشنهاد دهید.

عدم سوئیچ Kill - منبع: Shutterstock.comعدم سوئیچ Kill – منبع: Shutterstock.com

Touch VPN دارای ویژگی kill switch با خدمات خود نیست. بدین ترتیب, ممکن است متوجه شوید که استفاده از Touch VPN خطرناک است, به خصوص اگر قصد دارید این کار را در مکانی ثابت انجام دهید وقفه ها به اتصال به اینترنت شما.

اتصالات لکه دار بیشتر از طریق شبکه های WiFi رایگان اتفاق می افتد. امنیت اطلاعات شما در حالی که در یک شبکه WiFi ناامن هستید ، یکی از مهمترین مزایای VPN است. اما بدون ویژگی kill kill, شما هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا اطلاعات شما به طور معمول در معرض قرار دارد ، ندارید.

قیمت گذاری

همانطور که اشاره شد, یکی از مهمترین مزایای Touch VPN این است که خدمات آن کاملا رایگان است. تو می توانی نرم افزار را بارگیری کنید به صورت رایگان از سایت شرکت.

قیمت گذاری - منبع: Shutterstock.comقیمت گذاری – منبع: Shutterstock.com

با این حال, “آنچه که می بینی همانست که بدست می آوری.” این واقعیت که این سرویس رایگان است می تواند در درازمدت هزینه زیادی برای شما داشته باشد ، زیرا این بدان معناست که اطلاعات شما احتمالاً به دست بازاریابان می رسد. داشتن شخص ثالث اینترنت خصوصی خود را بفروشید داده ها باید هشدارها را تنظیم کنند.

عوامل دیگری که باید در نظر گرفت

یکی از بیشترین عوامل قابل توجه که شما می خواهید در نظر بگیرید این است که VPN را لمس کنید اجازه دسترسی به وب سایت های جریانی مانند Netflix یا تورنت وب سایت ها. برای این نوع سایت ها است که بسیاری از کاربران VPN می خواهند که محدودیت های جغرافیایی داشته باشد. با این حال ، زیرا این سرویس اجازه دسترسی به این سایت ها را نمی دهد, اکنون توانایی آن برای دور زدن محدودیت های جغرافیایی تقریباً بی ارزش است.

اگر سرویسی می خواهید که به هر دو اجازه دهد ، Nordvpn ، Expressvpn ، Cyberghost را که از بهترین VPN های پیشنهادی ما هستند ، بررسی کنید.

عوامل دیگری که باید در نظر گرفت - منبع: Shutterstock.comعوامل دیگری که باید در نظر گرفت – منبع: Shutterstock.com

به یاد داشته باش VPN را لمس کنید همچنین فراهم نمی کند مرور خصوصی. اگرچه ممکن است اطلاعات شما از نظر هکرها در امان بماند ، اما ممکن است در نهایت به دست بازاریابان یا سایر اشخاص ثالث برسد. بنابراین ، مزایای اصلی a VPN اساساً هنگام استفاده از Touch VPN بی فایده می شود.

حکم نهایی

گفتن, “اگر خیلی درست به نظر برسد ، احتمالاً چنین است” وقتی صحبت از آن می شود کاملاً قابل استفاده است VPN را لمس کنید. هنگام جستجو گزینه های VPN, ممکن است وسوسه شوید که Touch را رایگان بدانید. با این حال ، بارگیری رایگان VPN ها با سهم مناسب خطرات خود همراه باشید.

حکم نهایی - منبع: Shutterstock.comحکم نهایی – منبع: Shutterstock.com

VPN را لمس کنید اطلاعات شما را ثبت می کند, بنابراین هدف از استفاده از یک شبکه امن را شکست می دهیم. پس از ثبت اطلاعات شرکت, آن را به شرکت های شخص ثالث. علاوه بر این ، ما مشکلات متعدد دیگری را نیز با این مسئله پیدا کردیم VPN را لمس کنید, مانند این واقعیت که سوئیچ کشنده داخلی وجود ندارد.

به کاربران عادی در اینترنت, این ویژگی ها ممکن است زیاد به نظر نرسند. با این حال ، کسانی که با آن آشنا هستند VPN ها می دانند VPN لمسی کاملاً خطرناک است و قابل تأمل نیست. در پایان روز, خطر ارزش پاداش ندارد. به احتمال زیاد بهتر است به جای قطع گوشه و کنار ، VPN خریداری کنید که می دانید ایمن است بارگیری Touch VPN.

امیدواریم که ما را پیدا کنید بررسی VPN را مفید لمس کنید. حتماً به سایت ما سر بزنید بهترین VPN ها راهنما برای یافتن بهترین گزینه هایی که هنگام جستجوی یک امن باید در نظر داشته باشید, اتصال به اینترنت قابل اعتماد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map