مرور VPN را Windscribe کنید

بازنویسی کنید یک سرویس VPN مستقر در کانادا است که هم خدمات رایگان و هم پولی دارد. این دارای برخی از ویژگی های جذاب ، از جمله بدون محدودیت در تعداد دستگاههایی که می توانید به سرویس آن متصل شوید. اما همچنین دارای برخی اشکالات و محدودیت های واقعی است که ممکن است شما را کاملاً خاموش کند.

ما Windscribe را به دلیل خطرات نگهداری اطلاعات و ثبت اطلاعات بد توصیه نمی کنیم. همینطور کندتر و محدودتر از بهترین گزینه های vpn ما در اینجا.

مرور VPN را Windscribe کنیدWindscribe VPN Review for 2020

بازبینی به بخشهای زیر تقسیم می شود:

 • پشتیبانی دستگاه
 • سرعت
 • امنیت و حریم خصوصی
 • صلاحیت قانونی
 • پوشش جهانی و سایر ملاحظات
 • پخش جریانی و تورنت
 • اتصالات
 • قیمت گذاری
 • پشتیبانی مشتری

در این بررسی ، ما بر روی سرویس کامل Windscribe. ما معتقدیم که شما از طیف وسیعی از ویژگی هایی که یک سرویس پولی نسبت به سرویس رایگان خود ارائه می دهد ، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. بنابراین بیایید ببینیم که چه چیزی در مورد نسخه پولی Windscribe VPN کشف خواهیم کرد.

چگونه کار می کندچگونه کار می کند – Windscribe.com

دریافت Windscribe

پشتیبانی دستگاه

ما دوست داریم VPN را ببینیم که طیف وسیعی از دستگاهها را پشتیبانی می کند. در حالی که ممکن است در حال حاضر فقط نیاز به پشتیبانی از یک یا دو نوع دستگاه داشته باشید ، که در آینده می تواند به راحتی تغییر کند. دامنه وسیع تری از دستگاه های VPN شما از شانس کمتری برای تغییر خدمات در آینده به دلیل عدم سازگاری دستگاه پشتیبانی می کند..

پشتیبانی دستگاهپشتیبانی دستگاه – Windscribe.com

Windscribe در اینجا کار خوبی انجام می دهد ، از انواع دستگاه های بیشتر از اکثر سرویس های VPN پشتیبانی می کند.

لیست کامل دستگاه ها و برنامه هایی که Windscribe در حال حاضر پشتیبانی می کند به شرح زیر است:

 • سیستم عامل دسک تاپ: ویندوز ، MacOS ، لینوکس (هنوز در نسخه بتا است)
 • سیستم عامل موبایل: iOS ، Android
 • برنامه های افزودنی مرورگر: Chrome ، Firefox ، Opera
 • تلویزیون: تلویزیون آتش آمازون, Nvidia Shield ، Kodi
 • روترها: DD-WRT ، گوجه فرنگی ، مدل های مختلف از پیش پیکربندی شده
 • تنظیمات برای دستگاه های دیگر: OpenVPN ، IKEv2 ، SOCKS5

مورد نهایی ، تنظیمات برای دستگاه های دیگر ، احتمال کار سرویس با هر چیزی را که می خواهید به آن متصل کنید ، بسیار افزایش می دهد.

سرعت

یک سرویس VPN بین رایانه شما و اینترنت قرار دارد و تأخیرهایی را در جریان پیام ها ایجاد می کند. این باعث می شود سرعت سرویس VPN بسیار مهم باشد. VPN هرچه سریعتر باشد ، بهتر است.

سرعت - Windscribe.comسرعت – Windscribe.com

متاسفانه, بسیاری از کاربران Windscribe گزارش می دهند که این سرویس کند است. دیگران گزارش می دهند که سرعت بدست آمده بسیار متغیر است ، اتصال در لحظه سریع و در لحظه دیگر آهسته است. اگر تصمیم دارید با Windscribe بروید ، ما به شما پیشنهاد می دهیم که در آزمایش سرویس در شرایط خاص خود بسیار تلاش کنید تا ببینید چه نوع سرعتی خواهید داشت.

امنیت و حریم خصوصی

محافظت از شما بصورت آنلاین عملکرد اصلی VPN است. این نیاز به تأمین امنیت و حریم خصوصی برای انجام کار ما متوجه شدیم که بازنویسی کنید در پایان امنیت کار خوبی انجام می دهد ، اما باعث می شود در پایان حریم خصوصی استرس داشته باشیم.

امنیت

از نظر VPN ، امنیت باعث می شود افراد غیرمجاز نتوانند پیام هایی را که بین دستگاه شما و سرورهای VPN جریان دارد بخوانند.. VPN با ایجاد یک تونل مجازی از طریق اینترنت عمومی امنیت را فراهم می کند که بیشتر اسنپ ها نمی توانند وارد شوند امنیت بیشتر از رمزگذاری پیام ها ناشی می شود ، بنابراین حتی اگر کسی به طریقی پیام ها را از طریق تونل مجازی ببیند ، قادر به خواندن آنها نیست.

امنیت - Windscribe.comامنیت – Windscribe.com

Windscribe VPN با امنیت خوب کار می کند. این بهترین رمزگذاری VPN ( رمز AES-256 با SHA512 auth و a کلید RSA 4096 بیتی) و نرم افزار تونل زنی (OpenVPN) در حال حاضر در دسترس است. همچنین پشتیبانی می کند IKEv2 و جوراب 5 گزینه های OpenVPN.

اگرچه OpenVPN استاندارد صنعت است, Windscribe VPN به طور پیش فرض از IKEv2 استفاده می کند. مگر اینکه شرایط خاص شما ایجاب کند که شما خلاف این کار را انجام دهید ، توصیه می کنیم هنگام تنظیم Windscribe به پروتکل OpenVPN منبع باز بروید.

حریم خصوصی

حریم خصوصی توانایی جلوگیری از دانستن اشخاص غیر مجاز است که شما چه کسانی هستید یا به صورت آنلاین چه کاری انجام می دهید. وقتی از VPN استفاده نمی کنید, ISP شما (یا هر کس دیگری ارتباط شما را با تجهیزات مناسب کنترل می کند) می تواند پیام های ارسالی شما را بخواند.

حریم خصوصی - Windscribe.comحریم خصوصی – Windscribe.com

آنها همچنین می توانند آدرس IP شما را ببینند که به آنها امکان می دهد حداقل موقعیت جغرافیایی تقریبی شما را تعیین کنند. با کمی کار ، اغلب می توان دستگاه خاصی را که آن آدرس IP به آن امضا شده است شناسایی کرد.

به عبارت دیگر, اگر کسی آدرس IP شما را بداند ، می تواند شما را شناسایی کند. مخفی نگه داشتن آدرس IP خود هنگامی که به اطلاعات حساس آنلاین دسترسی پیدا می کنید یا در غیر اینصورت کارهایی انجام می دهید که از آن خوشتان نمی آید بسیار مهم است..

VPN با جایگزینی آدرس IP شما با آدرس IP یکی از سرورهای شخصی ، از حریم خصوصی شما محافظت می کند. آدرس IP واقعی شما از اینترنت پنهان است ، به این معنی که یک اسنپ نمی تواند تشخیص دهد کدام پیام ها برای شما ارسال شده اند یا توسط شما ارسال شده اند.

Windscribe VPN کار خوبی انجام می دهد محافظت از حریم خصوصی شما به این معنا. نرم افزار رمزگذاری و تونل سازی آن استاندارد صنعت است.

دریافت Windscribe

نشت آدرس IP

در حالی که VPN هرگز نباید آدرس IP واقعی شما را در هنگام عملکرد در معرض اینترنت قرار دهد ، در برخی موارد شرایط وجود دارد یک VPN ممکن است آدرس IP شما “نشت” کند. به نظر نمی رسد Windscribe تحت هیچ یک از این شرایط نشت کند.

ip-address-leaks - منبع: Shutterstock.comنشت آدرس IP – منبع: Shutterstock.com

برای محافظت در برابر نشت آدرس IP هنگام اتصال بین دستگاه شما (Windows یا Mac) و سرور VPN ، Windscribe از یک روش مبتنی بر Firewall استفاده می کند. فایروال از اتصال به اینترنت به جز اتصال از طریق VPN جلوگیری می کند.

اگر اتصال VPN خراب شود ، تا زمان برقراری مجدد اتصال ، رایانه شما نمی تواند با اینترنت ارتباط برقرار کند. این اطمینان می دهد که شما آدرس IP حتی اگر اتصال VPN از کار بیفتد نشت نمی کند.

سیاست حفظ حریم خصوصی

VPN ایده آل دارای چیزی است که به عنوان سیاست “عدم ثبت گزارش” شناخته می شود. یعنی هیچ گونه سیاهههای مربوط به شناسایی کاربران آن ثبت نمی شود. بسیاری از بهترین VPN ها از این نوع سیاست ها استفاده می کنند. بعضی از آنها (NordVPN به عنوان مثال) تا آنجا پیش رفته اند که حسابرسان خارجی را برای تأیید اینکه چنین پرونده هایی را نگهداری نمی کند ، بیاورند. شما می توانید در این مورد و خیلی بیشتر در عمق ما بخوانید بررسی NordVPN.

سیاست حفظ حریم خصوصی - منبع: Shutterstock.comسیاست حفظ حریم خصوصی – منبع: Shutterstock.com

سایر خدمات با واقعیت های واقعی که اتفاق افتاده است ، صحت سیاست های عدم ثبت آنها را ثابت کرده اند. ExpressVPN, به عنوان مثال ، دو بار در پرونده های قضایی شرکت کرده است که قادر به ارائه اطلاعات مورد نظر دولت نبوده است. ExpressVPN به سادگی در ابتدا اطلاعات را جمع آوری نکرده است. می توانید به طور کامل در مورد این و همه ویژگی های این سرویس اطلاعات کسب کنید بررسی ExpressVPN.

سیاست حفظ حریم خصوصی Windscribe می باشد خط مشی بدون ثبت گزارش نیست. در EULA (قرارداد مجوز کاربر نهایی) شما به شرکت حق جمع آوری و استفاده از داده ها را می دهید برای اهداف پشتیبانی جمع می شود. خط مشی رازداری ، داده هایی را که اکنون جمع آوری می کند لیست می کند که حداقل هستند.

قبل از استفاده از Windscribe VPN باید با این سیاست ها راحت باشید. قبل از تصمیم گیری ، باید بخش صلاحیت حقوقی را که در زیر می آید بررسی کنید.

صلاحیت قانونی

قوانینی که برای VPN اعمال می شود به محل استقرار آن بستگی دارد. با توجه به اینکه بعضی از کشورها وقتی صحبت از فعالیت های آنلاین شما می شود بسیار دست و پا گیر هستند, و دیگران می خواهند از همه کارهایی که می کنید بدانند (به عنوان مثال 5 چشم), محل شرکت بسیار مهم است.

صلاحیت قانونی - منبع: Shutterstock.comصلاحیت قانونی – منبع: Shutterstock.com

بازنویسی کنید در تورنتو کانادا مستقر است. کانادا مکان مناسبی برای سرویس VPN نیست زیرا بخشی از Five Eyes است (که به آن معروف است.) FVEY) اتحاد اطلاعاتی. مطابق با این مصاحبه 2014 با ادوارد اسنودن, FVEY تبدیل شده است ، “نوعی سازمان اطلاعاتی فوق ملی است که به قوانین کشورهای خود پاسخ نمی دهد.”

کشورهای عضو اطلاعات مربوط به شهروندان یکدیگر را جمع آوری می کنند و آنها را بین خود به اشتراک می گذارند و به آنها اجازه می دهند قوانین ضد جاسوسی بر روی شهروندان خود را بدست آورند.

علاوه بر این CSIS (سرویس اطلاعاتی امنیتی کانادا) سابقه ای در ضبط ارتباطات شهروندان کانادایی که حتی تهدید محسوب نمی شدند. مکان مناسبی برای خدماتی نیست که قرار است از حریم خصوصی شما محافظت کند.

پوشش جهانی و سایر ملاحظات

یکی از مواردی که به سرویس VPN ارزش افزوده می دهد ، اندازه شبکه آن است. سرویس با سرورهای بیشتر در کشورهای بیشتر چندین مزیت به شما می دهد. این شامل:

پوشش جهانی و سایر ملاحظاتپوشش جهانی و سایر ملاحظات

 • دسترسی به محتوای موجود در جای دیگر. برخی از بهترین مطالب در اینترنت محدود به مکان های خاص جغرافیایی است. به عنوان مثال ، BBC iPlayer قرار است فقط در اختیار آدرس های IP مستقر در انگلیس باشد. اگر بخواهید از خارج از آن منطقه از جهان به آن سرویس متصل شوید ، حتی اگر شهروند انگلستان باشید نیز مسدود خواهید شد. سرویس VPN که سرورهایی را در انگلستان فراهم می کند می تواند شما را از این مشکل دور کند.
 • دسترسی به محتوایی که در آن نیستید در دسترس نیست. در برخی کشورها ، دولت با جلوگیری از ورود این موارد به آدرسهای IP کشور ، مردم را از دیدن چیزهایی که دولت دوست ندارد ، باز می دارد. استفاده از سرویس VPN با سرورهای کشور دیگر می تواند به شما اجازه دهد این نوع بلوک را دور بزنید.
 • گزینه هایی برای تغییر سرورها در صورت قطع یا مسدود بودن. سرورهای VPN قابل اعتماد هستند ، اما همه چیز دیر یا زود به تعمیر و نگهداری نیاز دارد. و سرویس هایی مانند Netflix تلاش زیادی در شناسایی و مسدود کردن سرورهای VPN انجام دادند. اگر فقط یک سرور در منطقه مورد نیاز برای دسترسی وجود داشته باشد ، یک بلاک یا حتی تعمیر و نگهداری منظم شما را از کار دور می کند.
 • به حداقل رساندن تأثیر سرعت استفاده از VPN. استفاده از VPN تقریباً همیشه سرعت اتصال شما را کم می کند. تأخیرهای ناشی از رمزگشایی / رمزگشایی پیام ها به این سو و آن سو است. همچنین تاخیرهایی ایجاد می شود که سیگنالها از نظر جسمی مسافت بیشتری را طی می کنند. سرورهای بیشتر در مکان های بیشتر بدان معنی است که شما گزینه های بیشتری برای انتخاب سرور دارید که این تاخیرها را به حداقل برساند.

همانطور که می بینید ، مانند بسیاری از موارد دیگر ، بزرگتر بهتر است. سرویس های برتر VPN هزاران سرور دارند که در 60 کشور یا بیشتر قرار دارند ، به عنوان مثال NordVPN & ExpressVPN انتخاب گسترده ای برای انتخاب دارد.

وضعیت فعلی - Windscribe.comوضعیت فعلی – Windscribe.com

برای ما دقیقاً مشخص نیست که Windscribe چند سرور دارد. این مراکز داده خود را ذکر می کند ، اما سرورهای منفرد را ذکر نمی کند. آنها مراکز داده در 58 کشور را فهرست می کنند ، با چندین مرکز داده در چند کشور مانند ایالات متحده.

58 کشور پوشش جغرافیایی مناسبی را ارائه می دهند. و اگر چندین سرور در هر مرکز داده در مناطقی که بیشترین تقاضا را دارند وجود دارد ، شبکه آن باید برای اکثر کاربران مناسب باشد.

دریافت Windscribe

پخش جریانی و تورنت

Windscribe پشتیبانی از VPN هر دو جریان و تورنت کردن, اما اگر یکی از این دو فعالیت دلیل اصلی شما برای دستیابی به VPN باشد ، باید جزئیات زیادی از آنها آگاه باشید.

جریان

پخش جریانی محتوای چندرسانه ای یکی از کاربردهای اصلی VPN است زیرا بسیاری از سرویس های جریانی مشاهده را به یک منطقه جغرافیایی خاص محدود می کنند. ورود به سیستم جریان منبع رسانه ای با استفاده از یک سرور VPN که در منطقه صحیح قرار دارد ، اغلب می تواند شما را از این مسدود کردن موقعیت جغرافیایی عبور دهد.

جریان - منبع: Shutterstock.comپخش جریانی – Windscribe.com

Windscribe VPN به شما امکان می دهد محتوا را جریانی کنید, اما فقط با استفاده از زیرمجموعه ای از شبکه می توانید این کار را انجام دهید. از زمان بررسی ، Windscribe دارای 7 مرکز داده Windflix بود ، هر یک در ژاپن و کانادا ، دو مرکز در انگلیس و سه مرکز در ایالات متحده.

در حالی که به نظر می رسد مراکز داده Windflix در پخش جریانی محتوای کشورهای مرتبط موثر هستند ، شما فقط می توانید محتوای آن کشورها را جریانی کنید. اکثر سرویس های دیگری که از پخش جریانی پشتیبانی می کنند این نوع محدودیت را ندارند.

تورنت

تورنت یکی دیگر از موارد مورد علاقه VPN است. این در برخی کشورها غیرقانونی است و می تواند شما را از ناشر محتوایی که بارگیری می کنید شکایت کند. برخی از VPN ها به شما کارت خلبان را می دهند تا تورنت شود و رسیدگی به هرگونه عواقب قانونی را به عهده خود شما می گذارد. برخی دیگر تورنت را به طور کلی در شبکه خود ممنوع می کنند. Windscribe رویکردی کمی متفاوت دارد.

تورنت - منبع: Shutterstock.comتورنت – منبع: Shutterstock.com

وقتی از صفحه وضعیت Windscribe دیدن می کنید می بینید که بعضی از کشورها این را نشان می دهند P2P (تورنت) مجاز نیست. همانطور که در زیر نشان داده شده است ، آنها از علامت اختصاری P2P با خطی از طریق آن استفاده می کنند تا نشان دهند

کشورها نشان می دهدکشورها نشان می دهند – Windscribe.com

اتصالات

این یک امتیاز بزرگ برای Windscribe است. بزرگ مانند نامحدود ، مانند تعداد دستگاههایی که مجاز به استفاده در حساب خود هستید. اکثر خدمات VPN شما را به 3-5 اتصال همزمان محدود کنید. Windscribe به تعداد نامحدودی از اتصال همزمان اجازه می دهد برای یک کاربر اگر می خواهید از همه افراد خانواده شما محافظت شود ، قرار است مجوز اختصاصی هر شخص را بخرید.

اتصالاتاتصالات

قیمت گذاری

از 15 مه 2019 ، قیمت گذاری Windscribe VPN به این شکل بود:

قیمت گذاریقیمت گذاری

طول طرح قیمت قیمت کل صورت حساب جلو
1 ماه 9.00 دلار در ماه 9.00 دلار
1 سال 4.08 دلار در ماه 49.00 دلار
یک برنامه بسازید ماهانه 1.00 دلار در هر مکان ماهانه 1.00 دلار در هر مکان
IP استاتیک جزئیات در وب سایت
حسابهای تیمی جزئیات اینجا وب سایت است

سیاست بازپرداخت

بازنویسی کنید یکی از محدودترین سیاست های بازپرداخت را دارد ما تا به حال دیده ایم ایناهاش:

سیاست حفظ حریم خصوصی - Windscribe.comسیاست حفظ حریم خصوصی – Windscribe.com

پشتیبانی مشتری

ناحیه پشتیبانی مشتری Windscribe اصول را پوشش می دهد ، اما تنها گزینه صحبت با کسی در مورد یک مشکل از طریق سیستم گپ آنلاین ، Garry است. و گری یک بات چت است.

پشتیبانی مشتری - Windscribe.comپشتیبانی مشتری – Windscribe.com

Garry برای کنترل پشتیبانی سطح اول طراحی شده است. او عالی نیست اما می تواند مفید باشد. و گری توسط متخصصان پشتیبانی انسانی پشتیبانی می شود. متأسفانه ، تا آنجا که ما می توانیم بگوییم ، تنها افرادی که مجاز به صحبت با متخصصان پشتیبانی انسانی هستند ، مشترکان سرویس این سرویس هستند. بقیه ما به گری گیر کرده ایم.

نتیجه

Windscribe نکات خوبی دارد, اما ما نمی توانیم این سرویس را توصیه کنیم. از خطرات حفظ حریم خصوصی سیاست های نگهداری اطلاعات و پایگاه آن در کانادا گرفته تا سرعت کم سرورها و شبکه نسبتاً کوچک آن ، قطعاً گزینه های بهتری وجود دارد.

نتیجهنتیجه

اگر به دلایلی از سرویس VPN مستقر در آمریکای شمالی می خواهید بسیاری از اتصال ها را بررسی کنید ، دسترسی خصوصی به اینترنت.

اگر به دنبال یک سرویس VPN بدون ورود و دسترسی سریع ، ایمن و مستقر در حوزه قضایی حریم خصوصی با بیش از 5000 سرور ، محدودیت اتصال گسترده 6 دستگاه و قیمت پایین هستید, NordVPN را بررسی کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map