Co je místo Wordu na Macbooku?

Co má Apple místo Wordu

Klasická verze je poté vázaná pouze na jediné zařízení. Oproti Office 365 tedy klasické verzi chybí Outlook, Publisher a Access a navíc k tomu není k dispozici na iOS a Android. Zároveň nezískáte ani jeden bajt úložiště ve OneDrive.
Archiv

V čem psát na Macbooku

Pomocí aplikací v macOS (například Pages či TextEditu) nebo aplikací z Mac App Storu můžete vytvářet zprávy, eseje, tabulky, finanční grafy, prezentace a mnoho dalších typů dokumentů.
Archiv

Jaký Office pro Mac

Office 2011 pro Mac vyžaduje Mac OS X 10.6 nebo novější. Tablet s Windows: Aplikace Office 2021 (Word 2021, Excel 2021, PowerPoint 2021, OneNote 2021, Outlook 2021, Publisher 2021 a Access 2021) vyžadují Windows 10. Aplikace Office Mobile (Word Mobile, Excel Mobile, PowerPoint Mobile a OneNote) vyžadují Windows 10.

Jak získat Word zdarma

Přejděte na Office.com. Přihlaste se přes svůj účet u Microsoftu nebo si vytvořte účet zdarma. Klikněte na ikonu Word a začněte.

Jak stáhnout Word do Macu zdarma

Co se týče kancelářských aplikací, je situace na Macu velmi příznivá. Krom toho, že balík Microsoft Office je k dispozici i pro Mac, tak s novým počítačem současně získáváte zcela zdarma balík iWork. A není problém používat ani další volně dostupné alternativy.

Jak dostat Office do Macbooku

V horním řádku nabídek vyberte Finder > Aplikace a posuňte se dolů na Microsoft Office aplikací. Otevřete všechny aplikace Office, například Microsoft Word a v okně Co je nového, které se otevře, vyberte Začínáme. Na obrazovce Přihlásit se k Office obrazovky vyberte Přihlásit se.

Jak stáhnout Office na Mac

Instalace Office 2019 do MacNa stránce Stránka Office spusťte kliknutím na Instalovat v části Instalovat Office 2016 pro Mac stahování instalačního balíčku.Až se stahování dokončí, otevřete Finder, přejděte na Stahování a klikněte dvakrát na Microsoft_Office_2016_Installer.

Co stáhnout místo Wordu

Nejlepší alternativa za Microsoft Word zdarmaStáhnout LibreOffice Writer.Stáhnout WPS Office Writer.Stáhnout Apache OpenOffice Writer.

Jak nahradit Word

Vyhledání a nahrazení textuKlikněte na Domů > Nahradit.Do části Najít zadejte slovo nebo slovní spojení, které chcete nahradit.Do částiNahradit čím zadejte nový text.Abyste změnili se všechny výskyty slova nebo fráze, vyberete Nahradit vše.

Jak stáhnout Word do Macu

Fanoušci kancelářského balíčku Microsoft Office, radujte se. Nejdůležitější aplikace, jako je Word, Excel a PowerPoint se nyní dostaly přímo do App Storu a vy si je můžete stáhnout tou nejlegitimnější možnou cestou.

Jak stáhnout Word na Mac

Od ledna 2019 můžete z Mac App Storu stáhnout následující aplikace Office: Word, Excel, PowerPoint, OneNote* a OneDrive*. * Tyto aplikace byly v Mac App Storu dostupné i v předchozích letech.

Jak nainstalovat MS Office na Mac

Instalace Office 2019 do MacNa stránce Stránka Office spusťte kliknutím na Instalovat v části Instalovat Office 2016 pro Mac stahování instalačního balíčku.Až se stahování dokončí, otevřete Finder, přejděte na Stahování a klikněte dvakrát na Microsoft_Office_2016_Installer.

Co použít místo Microsoft Office

Co zvážit při výběru alternativyLibreOffice. Bezpochyby nejlepší alternativou pro uživatele MS Office bude celosvětově oblíbený open-source LibreOffice.OpenOffice. Alternativou MS Office velice podobnou LibreOffice je kancelářský balík OpenOffice.WPS Office.Softmaker FreeOffice.Google Workspace.

Jak stáhnout Office 365 zdarma

Jak získat Office 365 zdarma (není třeba nic stahovat)Přejděte přímo na web Office kliknutím na tlačítko STÁHNOUT (DOWNLOAD) na postranním panelu.Klikněte na tlačítko PŘIHLÁŠENÍ (SIGN IN).Pokud již máte účet Microsoft, přihlaste se do něj a přejdete přímo do aplikací sady Office.

Jak získat Office 365 zdarma

Jak získat ZDARMA 30denní zkušební verzi kancelářského balíku Office 365Klepnutím na tlačítko STÁHNOUT (DOWNLOAD) na postranním panelu přejděte na web Office.Bez ohledu na to, zda máte účet Microsoft či nikoliv, klikněte na tlačítko ZÍSKAT OFFICE (GET OFFICE).

Jak aktivovat Word zdarma

Microsoft nabízí i bezplatnou verzi aplikace Word (a všech dalších produktů Office 365), kterou můžete použít, aniž byste museli stáhnout jakýkoli software. Přejděte na Office.com. Přihlaste se přes svůj účet u Microsoftu nebo si vytvořte účet zdarma. Klikněte na ikonu Word a začněte.