Co je to Vidaa?

Kdo je výrobce Hisense

Hisense Group je čínský nadnárodní výrobce bílého zboží a elektroniky se sídlem v Qingdao, provincie Šan-tung, Čína. Některá data mohou pocházet z datové položky. Hisense prodává produkty pod několika značkami. Patří mezi ně Combine, Hisense, Toshiba, Gorenje, Kelon a Ronshen.

Kde se vyrábí televize Hisense

Čínský výrobce domácích spotřebičů Hisense oznámil, že začne ve Slovinsku vyrábět televizory. Firma neupřesnila, kolik pracovních míst tak ubude v České republice, kde televize vyrábí nyní. Pod Hisense spadá prostřednictvím slovinské společnosti Gorenje i česká Mora Moravia.

Odkud je firma TCL

TCL je čínský výrobce elektroniky, který se velmi rychle dokázal vypracovat mezi největší výrobce televizí na světě.

Kde se vyrábí Philips TV

Amsterodam – Televizory se značkou Philips už nebude vyrábět nizozemský elektrotechnický koncern Royal Philips Electronic. Výrobu televizorů, která byla dlouhodobě ztrátová, převede do Číny, kde je bude produkovat firma TP Vision se sídlem v Hongkongu.

Kdo vyrábí televize Sharp

Sharp Corporation (japonsky シャープ株式会社) je japonská firma vyrábějící spotřební elektroniku. Hlavní sídlo se nachází v Abeno-ku na předměstí Ósaky, prezidentem společnosti je od roku 2013 Kozo Takahaši. Americká pobočka sídlí v Mahwah (New Jersey) a evropská v britském Uxbridge.

Kdo vyrábí televizory TCL

TCL je čínský výrobce elektroniky, který se velmi rychle dokázal vypracovat mezi největší výrobce televizí na světě.

Kdo vyrábí Thomson

Thomson je původně francouzská značka televizí, které od roku 2004 vyrábí asijská firma TCL. Ta je jedním z největších výrobců televizí na světě. Mezi hlavní přednosti značky patří solidní zpracování, kvalitní obraz i zvuk, chytré technologie a cenová dostupnost.

Kdo vlastní Philips

TP Vision vlastní nyní 70% podíl ve společnosti Royal Philips Electronics (s podílem 30%). TP Vision se dále zaměřuje na vývoj, výrobu a marketing televizorů Philips v Evropě, Rusku, na Středním Východě, v Brazílii, Argentině, Uruguaji, Paraguaji a vybraných státech Asie a Tichomoří.

Kdo je výrobce TCL

TCL je čínský výrobce elektroniky, který se velmi rychle dokázal vypracovat mezi největší výrobce televizí na světě.

Kdo vyrábí televize JVC

Victor Company of Japan, Limited (japonsky 日本ビクター株式会社 –transkripcí: Nippon bikutá kabušiki GAIS), běžně vystupuje pod zkratkou JVC, je japonský výrobce audiovizuálních elektrospotřebičů, počítačových komponent, IT zařízení a médií pro konzumní a profesionální trh.

Kdo vyrabi TV Toshiba

Japonská společnost Toshiba vyrábí velké množství elektronických zařízení od notebooků, přes tiskárny, externí HDD a do nedávna i televize. V současné době společnost propůjčila značku a výrobu TV má na starost evropský gigant s názvem Vestel. Jejich televize můžete vídat také pod značkami Hitachi, JVC anebo Finlux.

Kdo vyrábí televizory LG

LG Group (korejsky 엘지 그룹) je jihokorejský konglomerát sídlící v Soulu. Vyrábí elektroniku, chemikálie a telekomunikační produkty. Byl založen v roce 1947. Má pobočky ve více než 80 zemích a patří mezi ně společnosti, jako jsou LG Electronics, LG Telecom, Zenith Electronics nebo LG Chem.

Kdo vyrábí televize

masovou produkcí: LG, Panasonic, Philips, Samsung a Sony.

Která televize je lepší LG nebo Samsung

Co říci závěrem Pokud toužíte po televizi disponující chytrými funkcemi, LG i Samsung jsou výborná volba. Televize Samsung si vás získá díky skvělému obrazu, televizi LG můžeme doporučit pro jednoduché ovládání a skvělou cenu. Rozhodně si ale stojíme za tím, že LG i Samsung jsou na špičce žebříčku televizí.

Jaká je nejlepší značka televize

Nejlepší televize

Pořadí Název Hodnocení
1. Philips 65OLED855 ⭐ 99 %
2. LG OLED55C12LA ⭐ 95 %
3. Samsung UE32T5372 ⭐ 94 %
4. JVC LT55VAQ6235 ⭐ 90 %

Kdo vyrábí televize Hyundai

Značku Huyndai znáte hlavně kvůli automobilům. Korejská společnost však zasahuje do řady jiných odvětví. Na našem trhu můžete vídat produkty Hyundai Electronics, které zde zastupuje firma ETA. K dispozici je celá řada různé elektroniky a spotřebičů.

Co je lepší QLED nebo OLED

U OLED TV však můžete očekávat lepší podání černé, lepší pozorovací úhly a téměř nulovou odezvu. Také OLED televizory jsou velmi úzké, nevyčnívají ze stěn jako například QLED. QLED TV zase mají vyšší maximální jas, lepší podání barev, nehrozí nebezpečí vypálení a jsou obecně levnější než OLED.

Na co si dát pozor při koupi televize

A které z nich byste rozhodně neměli zanedbat:Úhlopříčka (celková velikost televize)Rozlišení (určuje ostrost obrazu)Funkce Upscaling (přepočítání obrazu z nižšího rozlišení na vyšší kvalitu)Obnovovací frekvence (má vliv na plynulost scén)Typ podsvícení (ovlivňuje jas, kontrast i třeba podání barev)

Jak dlouho vydrží OLED

Za těchto podmínek se životnost OLED panelu pohybuje na hranici 30 000 hodin, tedy 10 let při užívání 8 hodin denně.

Co je to Crystal Uhd

Televize, které Samsung označuje jako Crystal UHD, se vyrábějí v rozlišení 4K. Jedná se o LED displej typu VA, který je takovou svatbou z rozumu, pokud nechcete platit za dražší QLED modely. Tyto TV vám nabídnou rozumný poměr ceny a výkonu, a díky technologii Crystal UHD také živé barvy a ostrý obraz.

Jak daleko má být televize

Jak daleko sedět od televize – ideální vzdálenost

Úhlopříčka Příliš blízko Ideální vzdálenost
45″ (115 cm) 1,6 m 2,0 m
50″ (130cm) 1,9 m 2,3 m
55″ (140 cm) 2,1 m 2,5 m
60″ (150 cm) 2,3 m 2,7 m

Co je lepší OLED nebo QNED

Jeden z důvodů, proč uživatelé upřednostňují OLED televize před těmi ostatními, jsou pozorovací úhly. OLED televize mají oproti QLED pozorovací úhly o mnoho lepší. Pokud se hodláte na televizi dívat z různých úhlů, tak byste určitě měli zvolit OLED televizi.

Jaký je rozdíl mezi Crystal Uhd a QLED

tu si mozes o tom precitat. Inak su obe telky s rozlisenim 3840×2160, ta qled je vacsia a zrejme bude mat krajsi obraz. Srovnáváš dvě naprosto nesouvisející věci. QLED je marketingové označení technologie LCD panelu u Samsungu, kdežto UHD je označení pro určité rozlišení panelu.

Jak vybrat správnou televizi

Na co všechno se při výběru televize zaměřitÚhlopříčka (celková velikost televize)Rozlišení (určuje ostrost obrazu)Funkce Upscaling (přepočítání obrazu z nižšího rozlišení na vyšší kvalitu)Obnovovací frekvence (má vliv na plynulost scén)Typ podsvícení (ovlivňuje jas, kontrast i třeba podání barev)

Z jaké dálky koukat na TV

Čím větší je televize, tím větší je ideální pozorovací vzdálenost, a naopak. Obvykle se udává, že ideální vzdálenost od televize je 1,8 krát větší než její úhlopříčka.