Co je značka CC?

Co znamená CC na autě

Zkratku CC máme obvykle spojenou s kupé-kabriolety, automobily používajícími místo plátěné stahovací střechy pevnou skládanou. Volkswagen jej ale použil i pro sportovně střižený model na bázi Passatu, v jeho případě tato zkratka měla znamenat comfort coupé, tedy komfortní kupé.
Archiv

Co to je CC

Nápad nanést na papír tenkou vrstvu uhlíku a pořídit z něj kopii dal vzniknout termínu „carbon copy“ (zkráceně Cc) neboli uhlový papír známý také jako „kopírák“. V češtině je označován pouze jako kopie zprávy.

Co znamená CC v chatu

Význam: cc – zkratka pro "carbon copy" se používá v emailové komunikaci. Adresáti označení jako "cc" dostanou automaticky kopii zprávy. Seznam příjemců CC je viditelný pro všechny ostatní příjemce, na rozdíl od BCC.

Co to znamená AMG

Mercedes-AMG

Písmena znamenají Aufrecht Melcher Großaspach – jde o příjmení zakladatelů firmy a název rodného města jednoho z nich. Oba zakladatelé AMG byli bývalí inženýři Mercedesu a jmenovali se Hans Werner Aufrecht a Erhard Melcher.

Co znamená GT u auta

GT (Grand Tourer)

Grand Tourer (GT) je auto vyrobené na dlouhé, rychlé a komfortní cesty. Nejčastěji má velmi sportovní vzhled, kterým účinně kombinuje výkon a luxus, a většinou jde o kupé.

Jakou zkratkou jsou v hlavičce e mailu označený skryté kopie zasílané dalším adresátům

Skrytá kopie e-mailu (BCC)

Co je to aka

AKA – Also known as

Asi jako když někdo řekne o svém nedávno narozeném bráškovi: „Tak tohle je náš Edík aka (známý také jako) Stroj na hovínka. “ Anebo když v Chile o svém milovaném fotbalistovi říkají „Alexis Sanchez alias El Niño Maravilla“.

Co je to JJ

Význam: JJ = zkratka pro "jo jo" – vyjadřující souhlas. V podstatě je to synonymum pro "ano". Při anglicky psaném chatu může označovat "just joking" – volně přeložitelné jako "dělám si srandu" – způsob jak dát adresátovi vědět, že to, co jsem napsal není myšleno úplně vážně.

Co to znamená RS

RS je zkratka používaná pro označení výkonnějších, sportovních verzí automobilů. Mezi výrobci je zkratka RS velmi rozšířená, přestože ji každý používá po svém. Většinou se jedná o zkratku slov Rallye Sport (Škoda, Ford), někdy také Rennsport (Audi, Porsche a další německé značky) nebo Renault Sport.

Co je to GT

Gran Turismo (anglicky Grand Touring, francouzsky Grand Tourisme), zkratka GT, je druh vysokovýkonného luxusního automobilu navrženého pro cestování vysokými rychlostmi na dlouhé vzdálenosti. Nejčastějším typem je dvoudveřové kupé s celkově dvěma či čtyřmi sedadly.

Co to je GTI

GTI je zkratkou pro Gran Turismo Injection (případně Grand Touring Injection). Přestože zkratku GTI použila poprvé automobilka Volkswagen pro svůj model Golf, dnes se běžně používá i u ostatních značek. Zkratka GTI označuje sportovně laděné vozy s benzinovým motorem se vstřikováním.

Co lze zjistit z hlavičky emailu

Hlavička emailu je neoddělitelná součást emailu, která by se dala přirovnat třeba k nápisu na obálce. Obsahuje informace o odesilateli, o příjemci i o cestách, které zpráva vykonala během cesty sítí Internet od odesílatele ke svému příjemci.

Jak posílat skryté kopie

Pokud se zpráva, kterou píšete, otevře v novém okně, vyberte Možnosti > Skrytá. Pokud se zpráva, kterou píšete, otevře v podokně čtení, vyberte možnost Skrytá na pásu karet. Přidejte do pole Skrytá příjemce, potom vytvořte zprávu a až budete hotoví, vyberte Poslat.

Co to znamená slovo Lol

LOL může být: akronym fráze laughing out loud (směji se nahlas), lots of laugh (spousta smíchu) LOL (Laughing Out Loud) – francouzský film z roku 2008. LOL (film, 2012) – americký film z roku 2012.

Co to je FR

Informace o zkratce 'fr'

Popis: Překlad: vážně, opravdu.

Co je to TSI

TSI pochází původně ze spojení tří anglických slov. Twincharged – dvojitě přeplňované, Stratified – vrstvený, Injection – vstřikování. První motorový exemplář s označením TSI byl totiž skutečně dvojitě přeplňovaný zážehový agregát, který disponoval do série zapojeným turbodmychadlem a jednoduchým kompresorem.

Co je GTD

Metoda Getting Things Done (také jako GTD, česky občas jako Mít vše hotovo) je oblíbená metoda na správu času o pěti krocích, která se zakládá na jednoduchém konceptu: vyčistit si hlavu a napsat si vše na seznam úkolů.

Jak zjistit komu patří emailová adresa

Spusťte sérii základních hledání v Googlu

Nejzákladnější (a někdy nejúčinnější) vyhledávací strategie, jak zjistit něčí adresu, je googlování. Zkuste následující varianty: „jméno příjmení“ e-mail nebo „jméno příjmení“ zavináč nebo „jméno příjmení“ kontakt.

Jak zjistit autora emailu

Rozklikněte si email a v horním menu, klikněte na ikonu v poli možnosti. Zobrazí se možnosti, kde je zobrazeno i záhlaví na kterém je vidět IP adresa odesilatele.

Jaký je rozdíl mezi kopii a skrytou kopii

Kopie (Cc) – těmto adresátům dáváte zprávu pouze na vědomí, nevyžadujete jejich reakci. Skrytá kopie (Bcc) – zde uvádějte adresáty, kteří budou utajeni. Žádný z dalších adresátů (v To, Cc nebo Bcc) nebude o ostatních adresátech uvedených ve skryté kopii vědět.

Jak funguje skrytá kopie v mailu

Pokud chcete v odesílané zprávě skrýt e-mailovou adresu příjemce, můžete ho přidat do pole Skrytá kopie. Jak skrytá kopie funguje: Příjemci se nedozvědí, že jste do pole Skrytá kopie někoho přidali. Lidé, které přidáte do pole Skrytá kopie, uvidí, že byli přidáni přes skrytou kopii.

Co je to BRUH

Bro (bruh) – slangové označení pro bratra (brášku), které se používá ve významu „kámo“ nebo „kamaráde“.

Co to je btw

BTW – By the way

Tedy mimochodem.

Co je to pov

POV, nebo také PoV, je zkratka anglického termínu point of view, což by se doslovně dalo přeložit jako úhel pohledu. Tato zkratka je ve fandomu užívána typicky v záhlaví fanfikcí či v autorských poznámkách pro informaci čtenáře, z pohledu které postavy autor příběh vypráví.

Co je to TDI

Zkratka TDI je označení používané pro motory s přímým vstřikem nafty vybavené turbodmychadlem. Zkratka TDI z anglického Turbocharged Direct Injection označuje naftové motory s přímým vstřikem paliva vybavené turbodmychadlem.