Co se stalo Opat?

Co se stalo s opatem

Opat04 dostal trvalý ban na Twitchi, skončil v nemocnici a možná bude otcem. Český streamer Opat04 přitahuje problémy jak na běžícím pásu. Jeho poslední eskapády ovšem mohou mít až nebývalé důsledky. Dle všeho se Opat v úterý v noci až moc opil a po konzumaci alkoholu si vzal několik prášků.

Za co dostal Ban opat

Proč dostal ban Náplň osudného streamu byla jednoduchá; Opat si chvíli zahrál League of Legends a povídal si s lidmi. Po chvíli šel na Counter-Strike, což se mu stalo osudným, když na obrazovce vyjel hráč, který ho zval do hry a měl nevhodnou profilovou fotku.

Kde bydlí opat

O Láďovi se tak v krátkém sledu dozvěděl FattyPillow, přišel si s ním popovídat a následně jej nahostoval ArcadeBulls, stejně tak i Opat04, který v Ústí nad Labem bydlí pár bloků od něj.

Odkud je opat

Slovo opat je odvozeno z latinského abbas, a to z hebrejského abba, otec. V prvních křesťanských stoletích to bylo uctivé oslovení, později čestný titul a od 6. století podle řehole Benedikta z Nursie označení představeného mnišské komunity.

Proč se Agraelus jmenuje Agraelus

K odhalení došlo 3. března 2018 skrze bavičův kanál na serveru Twitch, kde Agraelus uvedl své pravé jméno i přibližný věk a bydliště. Několikrát ve své tvorbě zmiňoval, že díky úrazu v mládí je částečně hluchý na jedno ucho.

Jak streamovat na twitch přes mobil

Nově můžete vysílat přímo do Twitche za použití fotoaparátu mobilního telefonu! Mobilní vysílání je dostupné na kartě Pulse. Vysílání můžete spustit jednoduchým klepnutím na ikonu vysílání. Jakmile vysílání pojmenujete, vyberte kategorii, která nejlépe vystihuje vámi vysílaný obsah.

Co je to perma ban

Může mít délku minut, hodin či dnů, v extrémním případě týdnů. Nenapravitelní dostávají permban, čili ban nafurt. Každý server má na kicky a bany svá pravidla, to znamená, že na nějakém webu se za určitou věc dává kick na pár minut, na jiném za to samé může člověk dostat ban na více hodin …

Kdy se Agraelus odhalil

Dlouhodobě svou pravou identitu utajoval pod maskou. Odhalil ji 3. března 2018 na svém kanálu na serveru Twitch, kde uvedl své pravé jméno i přibližný věk a bydliště. Několikrát ve své tvorbě zmiňoval, že po úrazu z mládí je zcela hluchý na pravé ucho.

Kdy se narodil Agraelus

18. října 1996 26 letAgraelus / Datum narození

Kdy se narodil opat

Jeho velkou zásluhu však musíme spatřovat už v tom, že se klášter pod jeho vedením vyhnul zrušení. Opat se narodil 22. ledna 1755 v Telči a po nástupu do úřadu 23. 5.

Kdo stojí v čele kláštera

Opat – stál v čele mnichů v klášteře, byl oprávněn jmenovat všechny své podřízené a rozdělovat úkoly.

Kde žije Agraelus

Po rok a půl dlouhé anabázi v Ústí nad Labem, Agraelus momentálně žije ve svém bytě v Liberci, přemýšlí ale o změně působiště na Prahu, a to z osobních důvodů.

Kdo je Growey

Growey. Poměrně nepodstatná persona, jediným ctihodným činem, jež uskutečnil, byla sebevražda ve Vietcongu granátem. Tu uspořádal po sérii fatálních selhání a nepochopení herních mechanik.

Jak začít vysílat na Twitch

Z mobilního zařízení:

Stáhněte si aplikaci Twitch pro iOS či Android a přihlaste se na svůj účet. Klepněte na ikonu profilu v levém horním rohu, pak klepněte na tlačítko Vysílat! (Go Live!) a začněte své první vysílání.

Jak se Donate na Twitchi

Musíš jít na stránku kde máš nastavené donaty (streamelements, streamlabs, tipeeestream, atd.). Zkopíruješ si URL od té stránky (takže když se tam jmenuješ třeba tttzzz tak něco jako https"@<streamelements.com/tip/tttzzz atd. A potom to dáš jako odkaz pod stream a hotovo.

Jak dostat Ban

Ban se dostává za porušování pravidel, nevhodné cheatování, urážky, za špatnou přezdívku, atd Výchozí hodnota. Uživatelé označeni Dobrou Karmou mohou zasílat svoje komentáře bez omezení. Uživatelé označení Normální Karmou jsou pod sledování.

Jak vznikla přezdívka Agraelus

Třeba Vojtěch Fišar známý pod přezdívkou Agraelus si díky tomu, že ukazuje na platformě Twitch divákům své umění, dokáže vydělat stovky tisíc měsíčně.

Kde se narodil Agraelus

18. října 1996 26 letAgraelus / Datum narození

Kdo je Radovan od Agraela

Radovan se taktéž zasloužil o nejznámější genocidu, páchanou na nebohých, bezbranných a slizkých Slimácích. Roky, ohavně, společně se svým otcem, likvidoval krumpáčem zástupy slimáků, slimáčic i slimáčat. Tyto půlnoční nájezdy těchto bezohledných a bezcitných tyranů nikdy nebyly potrestány.

Co to je opatství

Opatství je v organizační hierarchii katolické církve a církevního řádu samostatný a právně nezávislý klášter. V čele opatství stojí opat nebo za zvláštních okolností převor-administrátor.

Kde žili mniši

Klášter (z německého Kloster z latinského claustrum, uzavřené místo, latinsky monasterium) je instituce a budova nebo komplex budov, které slouží jako dlouhodobý příbytek pro duchovní a pracovní činnosti mnichů (monachů), mnišek (jeptišek) či laiků, kde žijí společně jako komunita na rozdíl od osaměle žijících …

Kdo vlastní Sázavský klášter

V současné době vlastní Sázavský klášter tři majitelé. Opatství Panny Marie a sv. Jana Křtitele v Praze Emauzích vlastnící severní zahrady, které pronajalo NPÚ.

Kdy začal streamovat Agraelus

Twitch channel

K odhalení došlo 3. března 2018 skrze bavičův kanál na serveru Twitch, kde Agraelus uvedl své pravé jméno i přibližný věk a bydliště. Několikrát ve své tvorbě zmiňoval, že díky úrazu v mládí je částečně hluchý na jedno ucho. Na serveru Twitch jej sleduje více než 530 000+ sledujících.

Jak platí Twitch

Předplatná kanálu a emotikony: Partneři Twitche si mohou vydělávat pomocí předplatných od svých diváků. Kategorie předplatného jsou: 4,99 USD, 9,99 USD, 24,99 USD a bezplatné předplatné Prime Gaming. Partneři si také na kanálu mohou odemknout až 50 emotikon.

Jak zlepsit Stream

Tipy pro rozšíření vaší streamerské komunityBuďte originální – ať už obsahem, nebo projevem.Sledujte nejnovější trendy u úspěšných zahraničních streamerů.Více komunikujte s fanoušky – například na druhém monitoru sledujte bedlivě chat.Celkově zlepšete technologickou výbavu, aby byl stream na první pohled kvalitní.