Co znamená Face Time?

Jak funguje FaceTime

Volání přes FaceTime

Hovory přes FaceTime se dají zahájit různými způsoby: V aplikaci FaceTime klepněte na tlačítko Nový FaceTime a zadejte telefonní číslo nebo e-mailovou adresu volaného. Klepněte na číslo nebo adresu a pak na tlačítko Audiohovor nebo FaceTime.
ArchivPodobné

Co je FaceTime na iPhone

Aplikaci FaceTime můžete využít k udržování kontaktů s přáteli a členy rodiny, kteří používají iPhone, iPad, iPod touch nebo Mac.

Jak povolit FaceTime

Přejděte do Nastavení, klepněte na Mobilní data a zapněte FaceTime. Obrazovku Nastavení > Mobilní data najdete na iPhonu i na iPadu. Přejděte do Nastavení > Zprávy a podívejte se, jestli je FaceTime zapnutý. Pokud tu vidíte zprávu „Čekání na aktivaci“, FaceTime vypněte a znova zapněte.

Jak volat přes FaceTime na Android

Jak se připojit k FaceTime hovoru na webuKdyž vám přijde odkaz na FaceTime hovor, otevřete ho.Zadejte svoje jméno a vyberte Pokračovat. Možná budete muset aplikaci FaceTime povolit, aby mohla používat mikrofon a kameru.Vyberte Připojit se.Volbou Odejít můžete z hovoru odejít.

Jak volat z Iphone

Volání na číslo ze seznamu kontaktůV aplikaci Telefon klepněte na Kontakty.Klepněte na libovolný kontakt a potom na telefonní číslo, které chcete vytočit. Na modelech se dvěma SIM bude k hovoru použita výchozí hlasová linka, pokud jste pro daný kontakt nenastavili preferovanou linku.

Jak uskutečnit videohovor

Zahájení hlasového hovoru nebo videohovoruSpusťte aplikaci Google Meet .Nahoře vyhledejte kontakt nebo vytočte číslo.Klepněte na kontakt nebo zadejte číslo.Vyberte jednu z možností: Pokud chcete zahájit videohovor, klepněte na Volání . Pokud chcete zahájit hlasový hovor, klepněte na Hlasový hovor .

Jak zapnout fotky na FaceTime

V aplikaci FaceTime na Macu použijte příkaz FaceTime > Nastavení a potom klikněte na Obecné. Zaškrtněte políčko „Povolit pořizování záznamů Live Photo během videohovorů“.

Jak volat z iPhone

Volání na číslo ze seznamu kontaktůV aplikaci Telefon klepněte na Kontakty.Klepněte na libovolný kontakt a potom na telefonní číslo, které chcete vytočit. Na modelech se dvěma SIM bude k hovoru použita výchozí hlasová linka, pokud jste pro daný kontakt nenastavili preferovanou linku.

Co to je audio hovor

Audiohovor (pouhý telefonický rozhovor) je vhodný spíše jako alternativa videa v případě, že videohovor nemůže být uskutečněn. Nejběžnější případy takové situace jsou: Špatné internetové spojení (např. díky vzdálenosti – jsme vzájemně na druhé straně planety nebo díky nepředpokládaným poruchám spojení)

Jak poznám že volám přes Wi-Fi

Uskutečnění hovoru přes Wi-Fi

Když budete připojeni k internetu, bude se na panelu oznámení zobrazovat Internetový hovor nebo Volání přes Wi-Fi. Když nebudete připojeni k síti Wi-Fi, použije se pro hovory připojení přes mobilního operátora (pokud nějakého máte).

Jak telefonovat přes Wi-Fi

AndroidV seznamu notifikací najdete notifikaci "Vodafone WiFi volani".V notifikační liště uvidíte ikonu sluchátka s Wi-Fi.V seznamu hovorů je u hovoru, který byl uskutečněn přes Wi-Fi, ikona Wi-Fi signálu.

Jak se volá přes Messenger

Pokud chcete zahájit audiohovor, v oddílu Hovory klepněte na . Pokud chcete zahájit videohovor, klepněte na . Hovor zahajte klepnutím na (audiohovor) nebo na (videohovor) vedle názvu profilu. Zjistěte, jak vybrat, kdo se může k hovoru přidat.

Kde jsou fotky z FaceTime

Vy i váš protějšek obdržíte oznámení o pořízení fotky a záznam Live Photo se uloží do vaší aplikace Fotky. Nezadávejte do komentáře žádné osobní údaje.

Jak se ovládá iPhone

iPhone a aplikace v něm můžete ovládat několika jednoduchými gesty: k nim patří klepnutí, podržení, přejetí, rolování nebo zvětšení/zmenšení. Klepnutí: Krátce se jedním prstem dotkněte položky na displeji. Chcete‑li například otevřít aplikaci, klepněte na její ikonu na ploše.

Co znamená VoLTE na telefonu

Technologie, která umožňuje hovory v síti LTE (Voice over LTE). Hovor tedy neprobíhá přes hlasovou část GSM sítě ale po datovém kanálu. Jedná se tak o variantu VoIP (volání po datové síti pomocí IP protokolu). Volání stojí stejně jako běžné hovory podle vašeho tarifu a nespotřebuje vám žádná data.

Co stojí volání přes WhatsApp

Hovory v aplikaci WhatsApp vám umožňují zdarma telefonovat s vašimi kontakty, i když se nacházejí v jiné zemi. Namísto minut paušálu využívá aplikace při hovorech internetové připojení vašeho telefonu.

Jak volat zdarma přes internet

Mezi ty nejoblíbenější patří například Skype, WhatsApp, Viber nebo Fring. Většina aplikací nabízí kromě volání zdarma i další služby, uživatelé mohou zdarma zasílat textové a hlasové zprávy, videa a fotografie. Aplikaci musíte mít nainstalovanou ve svém mobilním telefonu a stejně tak ji musí užívat i druhý volající.

Na co je Messenger

Facebook Messenger, běžně zkracován jako Messenger, je americká aplikace a platforma pro bezplatné zasílání zpráv od Facebooku dnešní Meta Platforms. Původně byla vyvinuta jako Facebook Chat v roce 2008. Mobilní aplikace pro Android a iOS byly vydány v srpnu 2011.

Co je omezení na Messengeru

Když někoho omezíte: Nebudou vám chodit upozornění, když vám napíše zprávu.

Jak zapnout fotky pro FaceTime na iphone

Chcete-li ve FaceTimu pořizovat záznamy Live Photo, musíte nejprve v Nastavení > FaceTime zapnout volbu FaceTime Live Photos a potom provést některou z následujících akcí: Během hovoru s jedním dalším účastníkem: Klepněte na.

Jak probudit iPhone

iPhone můžete probudit těmito způsoby:Stiskněte postranní tlačítko.Zvedněte iPhone. Poznámka: Funkci Probudit zvednutím můžete vypnout v Nastavení > Zobrazení a jas.Klepněte na displej (na podporovaném modelu iPhonu).

Jak zhasnout iPhone

Funkce Trvale zapnutý displej je na iPhonu 14 Pro a iPhonu 14 Pro Max ve výchozím nastavení zapnutá. Trvale zapnutý displej vypnete nebo zapnete takhle: Přejděte do Nastavení > Zobrazení a jas > Trvale zapnutý displej. Vypněte nebo zapněte Trvale zapnutý displej.

Co je to volání přes Wi-Fi

Když zapnete volání přes Wi-Fi, můžete volat s využitím připojení k síti Wi-Fi ve vašem telefonu. Aby tato funkce fungovala, musí být telefon připojen k sítí Wi-Fi a musí být vložena aktivní SIM karta. Poznámka: Tato funkce nemusí být k dispozici v závislosti na zemi a operátorovi.

Jak volat zdarma ze zahraničí

Volání zdarma ze zahraničí

Data na mobilu se při roamingu mimo EU velice zdražují. A volání zdarma tak přestává být tak úplně zdarma. Jedinou cestou je připojení k hotelové wi-fi nebo třeba wi-fi v kavárně.

Jak funguje WhatsApp v zahraničí

Vycestujete-li mimo svou zemi, svůj účet WhatsApp můžete i nadále používat prostřednictvím mobilních dat či Wi-Fi. Používáte-li během cestování místní SIM kartu, aplikaci WhatsApp můžete stále používat pomocí svého domácího čísla.