Jak do Letňan?

Jak do OC Letnany

Zákazníky dopravují do Obchodního centra Letňany bezplatné autobusové linky OCL a TESO. Autobusová linka OCL je obsluhována ze stanice metra linka B Letňany a zákazníky sem dopraví zdarma za 5 minut. TESO linky dopravují zákazníky zdarma dále z Čakovic, Kbel, Bohnic, Kobylis, Ďáblic a Proseka.
ArchivPodobné

Jaké obchody jsou v Letňanech

Akce & nabídkyVýprodej v H&M brzy končí! H&M.Výprodej až 50% Reserved.Letní slevy. Intersport.Sleva 15% v C&A. C&A.Sleva 25% v Lindex. Lindex.Letní akce v prodejně Deichmann. Deichmann.Sluneční péče v SEPHORA. Sephora.Sleva až 50% Yves Rocher.

Jak se dostat na Letnany

Aktuální doprava do LetňanMetro A. Ze stanice Dejvická – do st. Můstek, přestup na metro B, pak do st.Metro B. Ze stanice Zličín – do stanice Vysočanská, bus č. 158 nebo 195 do zast.Metro C. Ze stanice Háje – do stanice Muzeum, odsud bus linka XC do stanice Kobylisy, poté metro C do Letňan.

Jak se dostat na Výstaviště Holešovice

Pokyny do Areál Výstaviště Praha 7 pomocí veřejné dopravyAutobus: 108 135 201.Vlak: EX 5 R 15 S 4.Metro: C.Tramvaj: 1 17 6.

Kde zaparkovat u letiště Letňany

PVA EXPO PRAHA. Visitors only. Events only. 24 min.P+R Letňany. 633 spaces.Lidl. 117 spaces. 37 min.Lovosická 856. 458 spaces. 42 min. 6' 7"Garážový Dům. 440 spaces. 46 min. 6' 7"Lovosická 21. 340 spaces. 48 min.Obi. 220 spaces. 48 min.Malkovského. 50 spaces. 50 min.

Jak se dostat na letiště Letňany

Metro C. Ze stanice Háje – do stanice Muzeum, odsud bus linka XC do stanice Kobylisy, poté metro C do Letňan. Pro auta je parkování zcela ZDARMA přímo v areálu Výstaviště PVA EXPO Praha Letňany.

Kde nechat auto na letisti

Parkoviště zdarma

Parkoviště Cena (1 den) Rezervace
RH parkování u letiště 590 Kč www.rh-parkovaniuletiste.cz
Air-parking 350 Kč www.air-parking.cz
ParkovaniR7 600 Kč www.parkovanir7.cz
Goparking 350 Kč www.goparking.cz

Jak parkovat u letiste

Na parkovištích s tarifem pro krátkodobé parkování zaplatíte 80 Kč za hodinu parkování. Platba je možná kartou i hotově v automatech umístěných v rámci letiště. Obě parkoviště se nachází přímo u terminálů a volit můžete mezi parkovacím domem PC COMFORT nebo parkovištěm PB ECONOMY. Venkovní parkoviště před Terminálem 2.

Jaký koncert je v Letňanech

Na festivalu Prague Rocks, pořádaný společností Live Nation, vystoupí Gwen Stefani, Maroon 5, Rag'n'Bone Man, James Bay, Delta Goodrem a čeští zástupci Vojtěch Dyk a Lake Malawi. Přivítá tak ty největší představitele pop music, kteří letos v ČR vystoupí!

Jak dlouho před odletem na letišti

Ať máte na vše dostatek času. V klidu si prohlédnete letiště, obchody a vyhnete se stresu. Gate se uzavírá většinou 30 minut před plánovaným odletem. Chápejte to tak, že musíte na místo, odkud se nastupuje na palubu, dorazit alespoň 30 minut před odletem.

Jak dlouho trvá odbavení na letišti po příletu

Poté, co cestující dorazí do příletové haly a zakončí všechny formality spojené s hraniční kontrolou, přechází do haly, kde mohou převzít svá zavazadla. V hale se nachází tabule – informují o tom, na kterém pásu budou k převzetí zavazadla z daného letu. Čas čekání na zavazadla obvykle nepřekračuje 45 minut.

Kde nechat auto na letišti

Parkoviště zdarma

Parkoviště Cena (1 den) Rezervace
RH parkování u letiště 590 Kč www.rh-parkovaniuletiste.cz
Air-parking 350 Kč www.air-parking.cz
ParkovaniR7 600 Kč www.parkovanir7.cz
Goparking 350 Kč www.goparking.cz

Kde cekat na letišti

Check-in přepážky

A jelikož check-in není jediné místo, kde se na letišti můžete na nějaký čas zaseknout, doporučujeme přijít na letiště alespoň 2-3 hodiny před odletem letadla. Na check-in přepážce předkládáte pas, na základě kterého vám vystaví palubní lístek (boarding pass).

Co je v Praze dnes

Praha

21.7.pátek 19:00 Líbánky na Jadranu VYPRODÁNO
21.7.pátek 20:00 Starci na chmelu VYPRODÁNO
21.7.pátek 20:30 Lakomec
21.7.pátek 20:30 Hamlet
21.7.pátek 21:30 Romeo a Julie

Jak zjistit co poletí za letadlo

Tuto informaci zjistíte přímo na www.checkmytrip.com, kde do kolonky AMADEUS Reservation number zadáte kód své rezervace a do kolonky Passanger `s Last name zadáte své příjmení, resp. příjmení cestujícího. Tam se vám otevře Vaše rezervace letenky a všechny úseky, které budete letět.

Jak se zabavit na letišti

Hraní her je jedním z nejosvědčenějších způsobů, jak se na dlouhé cestě zabavit, hlavně při cestování s dalšími lidmi. Vezměte si s sebou karty, vraťte se do dětských let při hře na schovávanou nebo si dejte závod, kdo nasbírá nejvíc bezplatných vzorků z letištních obchodů. Nebo si můžete procvičit představivost.

Kdy mám být na letišti před odletem

V klidu si prohlédnete letiště, obchody a vyhnete se stresu. Gate se uzavírá většinou 30 minut před plánovaným odletem. Chápejte to tak, že musíte na místo, odkud se nastupuje na palubu, dorazit alespoň 30 minut před odletem.

Co delat na letišti před odletem

ShrnutíNa letiště se dostavte 2 – 3 hodiny před odletem.Zjistěte, ze kterého terminálu vám to letíVstupte do letiště a najděte tabuli s odlety.Jakmile se na tabuli objeví “check-in”, běžte k přepážce, jejíž číslo je na tabuli u vašeho letu.Na přepážce dostanete boarding pass a případně odbavíte zavazadlo.

Kdy být na letišti před odletem

Na letiště alespoň 2,5 hodiny předem

Jak dlouho být na letišti před odletem Většina leteckých společností doporučuje rezervu alespoň 2,5 až 3 hodiny. To se samozřejmě může lišit v závislosti na vytíženosti letu a velikosti letiště. Například Emiráty na svých stránkách doporučují rezervu až 6 hodin.

Jak probiha nástup do letadla

Nástup do letadla

Místo v letadle je pro všechny. Personálu ukážete palubní vstupenku a cestovní doklad. Následně buďto nástupním mostem, autobusem nebo pěšky po letištní ploše dojdete k letadlu. Při nástupu do letadla bývá zvykem ještě jednou ukázat palubní vstupenku a pozdravit se s palubním personálem.

Na co si dát pozor při cestě letadlem

Nestresujte se zbytečně a buďte v klidu. Před cestou se dodatečně vyspěte, dorazte už na letiště včas bez zbytečných zmatků, pijte (protože létání dehydratuje), a klidně se i najezte (protože některé aerolinky včetně Travel Service vám jídlo nedají vždy). Samozřejmě se nepřecpěte, pozor také na nadměrnou plynatost.

Co se dá dělat v Praze zadarmo

Vstup po celý rok zdarma, otevřeno po-pá 10-18h.Trčkovská galerie (Senát)Galerie Jiří Švestka.Muzeum Pražského Jezulátka.Armádní muzeum Žižkov.Letecké muzeum Kbely.Plynárenské muzeum.

Kam s dětmi zdarma v Praze

ObsahZábavní areál Gutovka.Dopravní hřiště Na Výšinách.Park Stromovka.Muzeum policie ČR v Praze – pouze v létěDéčkosvět: výstava v České televizi.Minizoo Praha Chuchle.Dětské hřiště u Vodárny.Ekocentrum Prales.

Jak brzy být na letišti

Na letiště alespoň 2,5 hodiny předem

Jak dlouho být na letišti před odletem Většina leteckých společností doporučuje rezervu alespoň 2,5 až 3 hodiny. To se samozřejmě může lišit v závislosti na vytíženosti letu a velikosti letiště. Například Emiráty na svých stránkách doporučují rezervu až 6 hodin.

Co stáhnout detem do letadla

Vezměte s sebou nějakou oblíbenou dětskou svačinku, přesnídávku, kaši nebo sušenky. Dětskou láhev s jídlem vám na palubě ochotně ohřejí. Jídlo dítě zaměstná a pomůže ulevit od stresu. Na svačinku pamatujte i z toho důvodu, že některé aerolinky dětem mladším dvou let jídlo nepodávají.