Jak dostat data z iPhone do PC?

Jak stáhnout data z iPhone do PC

Nejprve připojte svůj iPhone k počítači pomocí USB kabelu, který může přenášet soubory.Zapněte telefon a odemkněte ho. Počítač zařízení nenajde, pokud je zamčené.Na počítači vyberte tlačítko Start a pak výběrem položky Fotky otevřete aplikaci Fotky.Vyberte Importovat > Ze zařízení USB a pak postupujte podle pokynů.
Archiv

Jak propojit iPhone s počítačem

Jestliže jste s iPhonem obdrželi kabel Lightning–USB a počítač je vybavený USB‑C portem, připojte USB koncovku na kabelu k počítači přes adaptér USB‑C – USB (prodává se zvlášť) nebo použijte kabel USB‑C – Lightning (prodává se zvlášť).

Kde je v počítači záloha iPhone

Do vyhledávacího pole zadejte %appdata%. Pokud své zálohy nevidíte, zadejte %USERPROFILE%. Stiskněte Enter. Dvakrát klikněte na tyto složky: Apple nebo Apple Computer > MobileSync > Backup.

Proč mi nejde připojit iPhone k PC

Vyzkoušejte jiný port, kabel nebo počítač

Je možné, že za problém může počítač, jeho USB port nebo USB kabel, kterým zařízení připojujete. Pokud máte možnost, vyzkoušejte jiný počítač, USB port nebo USB kabel. Taky zkuste z nabíjecího portu na spodní straně iPhonu nebo iPadu odstranit případné nečistoty.

Jak stáhnout iTunes do počítače

Pokud máte Windows 10, můžete si iTunes stáhnout z Microsoft Storu. Pokud máte potíže s instalací iTunes z webu Apple, stáhněte si iTunes z Microsoft Storu. Pokud potřebujete poradit se stažením nebo aktualizací iTunes z Microsoft Storu, požádejte o pomoc Microsoft.

Jak kopírovat soubory z mobilu do PC

Možnost 2: Přesun souborů pomocí kabelu USBOdemkněte zařízení.Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.Na zařízení klepněte na oznámení Nabíjení zařízení přes USB.V sekci Použití USB vyberte Přenos souborů.V počítači se otevře okno Přenos souborů.Až budete hotovi, zařízení ve Windows odeberte.

Jak propojit iPhone s Windows 10

Aplikace Phone Link propojí váš počítač s iPhonem prostřednictvím Bluetooth. Ujistěte se, že počítač i iPhone mají zapnutou funkci Bluetooth a jsou vzájemně rozpoznatelné. Při nastavení aplikace Phone Link v počítači se zobrazí QR kód pro spárování s iPhonem.

Jak Pretahnout fotky z iPhonu do notebooku

USB kabelem připojte iPhone nebo iPad k Macu. Na počítači otevřete aplikaci Fotky. Objeví se aplikace Fotky s obrazovkou Importovat, na které uvidíte fotky a videa z připojeného zařízení. Pokud se obrazovka Importovat nezobrazí automaticky, klikněte na název zařízení na bočním panelu Fotek.

Jak obnovit iPhone přes PC

Obnovení zařízení ze zálohyPřipojte zařízení k počítači, s nímž jej běžně synchronizujete. Zařízení můžete připojit USB nebo USB-C kabelem nebo přes Wi-Fi.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Souhrn.Klikněte na Obnovit ze zálohy.

Jak udělat zálohu iPhone na externí disk

Otevřete iTunes a automaticky detekuje váš iPhone, poté musíte kliknout na malou ikonu iPhone v levém horním rohu pro zobrazení informací o vašem iPhone. What is this Vyberte „Tento počítač“ pod „Automaticky zálohovat“ a poté klikněte na tlačítko „Zálohovat nyní“ pod „Ručně zálohovat a obnovit“.

Jak připojit iPhone k PC přes Wi-Fi

Zapnutí Wi-Fi synchronizacePřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Souhrn.Zaškrtněte políčko „Synchronizovat s tímto [zařízením] přes Wi-Fi“.Klikněte na volbu Použít.

Jak zobrazit telefon v iTunes

Zobrazení zařízení v iTunes

Pokud Mac používá macOS Mojave nebo starší, nebo používáte Windows PC, zobrazí se ikona vašeho připojeného zařízení v levém horním rohu okna iTunes. Kliknutím na ikonu zařízení zobrazíte jeho podrobnosti.

Jak funguje iTunes

Aplikace iTunes nabízí vše, co je potřeba ke správné zábavě – kdykoli a kdekoli. S iTunes můžete provádět následující akce: Uspořádávat a přehrávat hudbu a videa. Přehrávat a stahovat neomezený počet skladeb ze služby Apple Music (vyžaduje předplatné)

Jak připojit iPhone k iTunes

Synchronizace kontaktů a dalších informací s iPhonem, iPadem nebo iPodem touchPřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Informace.Vyberte položky, které chcete synchronizovat.Klikněte na volbu Použít.

Jak připojit mobil k PC Windows 10

Do vyhledávacího pole na hlavním panelu zadejte výraz Phone Link a z výsledků vyberte aplikaci Phone Link. Vyberte možnost Android. Budete požádáni o přihlášení do účtu Microsoft (abyste zařízení úspěšně propojili, musíte být na počítači i telefonu s Androidem přihlášeni ke stejnému účtu Microsoft).

Proč nejde připojit telefon k PC

Ujistěte se, že používáte stejný Účet Microsoft k přihlašování k aplikaci Propojení s telefonem i k doprovodné aplikaci na vašem zařízení s Androidem. Ujistěte se, že na počítači nebo na zařízení s Androidem není zapnutý Spořič baterie, protože to může mít vliv na připojení.

Jak synchronizovat mobil s počítačem

Pokud je v tomto ohledu vše v pořádku, zapněte Bluetooth v telefonu a v počítači přejděte do Nastavení – Nastavení Bluetooth a jiných zařízení a zvolte možnost Přidat Bluetooth zařízení. Zde by se po chvilce měl telefon objevit. Kliknutím na název zařízení spustíte propojení mobilu a PC a umožníte přenos dat.

Jak připojit iPhone k PC přes WiFi

Zapnutí Wi-Fi synchronizacePřipojte zařízení k počítači.V aplikaci iTunes na PC klikněte na tlačítko Zařízení poblíž levého horního rohu okna iTunes.Klikněte na volbu Souhrn.Zaškrtněte políčko „Synchronizovat s tímto [zařízením] přes Wi-Fi“.Klikněte na volbu Použít.

Jak stáhnout Fotky z telefonu do počítače

Možnost 2: Přesun souborů pomocí kabelu USBOdemkněte zařízení.Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB.Na zařízení klepněte na oznámení Nabíjení zařízení přes USB.V sekci Použití USB vyberte Přenos souborů.V počítači se otevře okno Přenos souborů.Až budete hotovi, zařízení ve Windows odeberte.

Co se stane kdyz vypnu Fotky na iCloud

Přejděte do Nastavení a klepněte na své jméno. Klepněte na iCloud a poté na Spravovat úložiště. Klepněte na Fotky a potom na Vypnout a smazat.

Jak vytahnout data z iPhonu

Všechno, co potřebujete je jeden užitečný software, mezi které řadíme Stellar Data Recovery for iPhone. Je uživatelsky přívětivý a nemusíte se obávat složitostí. Software od Stellaru vám umožní obnovit jak kontakty, tak fotky až videa až po zprávy, poznámky, dokumenty a další.

Proč mi nejde zálohovat iPhone

Zkontrolujte, zda jste připojeni k Wi-Fi. Zkontrolujte rychlost odesílání dat. Nechte zařízení připojené k napájení a Wi-Fi síti po dobu 24 hodin. Když se zálohování ani pak nedokončí, archivujte důležitá data a pak kontaktujte podporu Apple.

Kde jsou uloženy zálohy iPhone

Zobrazení a správa záloh zařízení na iClouduNa iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud.Proveďte jeden z následujících kroků:Pokud chcete zálohu smazat, klepněte na název zařízení a potom na Smazat a vypnout zálohu (nebo Smazat zálohu).

Jak zálohovat data iPhone

Když si budete iPhone nebo iPad zálohovat, budete mít k dispozici kopii svých informací pro případ, že byste ho vyměnili, ztratili nebo třeba rozbili.Připojte zařízení k Wi-Fi síti.Přejděte do Nastavení > [vaše jméno] a klepněte na iCloud.Klepněte na Záloha na iCloudu.Klepněte na Zálohovat.

Jak sdílet data z telefonu do PC

Nejjednodušší, jak tablet nebo notebook připojit k internetu přes mobil, je využít takzvaný Wi-Fi tethering. Název zní složitě, ale použití je jednoduché. Prostě v nastavení mobilu, typicky v sekci Bezdrátová připojení a sítě, zvolíte Tethering a přenosný hotspot.