Jaký konektor má iPhone 8?

Jaký konektor má iPhone

iPhony se nyní dodávají s novějším USB-C/Lightning kabelem, který podporuje rychlé nabíjení a je kompatibilní s USB-C napájecími adaptéry a porty počítače, které již možná máte. S iPhonem můžete použít buď kabel USB-A/Lightning, nebo novější kabel USB-C/Lightning.

Co je to konektor lightning

Lightning konektor používá Apple u svých modelů iPhone – jedná se o oboustranný port velmi malých rozměrů (8pin), který přenáší jak digitální signál, tak i elektrické napětí.

Jak stary je iPhone 8

iPhone 8
Výrobce Apple
Produktová rodina iPhone
Typ smartphone
Uvedení 12. září 2017

Z jakého roku je iPhone 8

iPhone 8 a 8 Plus z roku 2017 nesou velmi podobný design jako ten, který známe z předchozích modelů. Na rozdíl od nich ale nabídnou skleněná záda. Opět se nabízí ve dvou velikostních variantách tedy s 4,7“ a 5,5“ displejem.

Jaký konektor má iPhone 11

V krabičce je přibalený USB‑C/Lightning kabel, který podporuje rychlé nabíjení a je kompatibilní s USB‑C napájecími adaptéry a počítačovými porty.

Jak vysušit Lightning konektor

Vysušení iPhonu: Držte iPhone Lightning konektorem dolů a klepejte jím lehce o ruku, abyste odstranili přebytečnou tekutinu. Nechte iPhone na suchém místě, kde proudí vzduch.

Jak Vysusit konektor telefonu

Krok 3: vysušit

tekutině z konektoru můžete pomoci podržením přístroje konektorem dolů a mírným poklepáváním dlaní. Nikdy do konektoru nic nevsunujte (tyčinky do uší, ubrousky apod.) přístroj nechejte na suchém místě a nechte samovolně vyschnout. Můžete jej umístit konektorem před chladný ventilátor.

Jak poznat originalni Apple kabel

Nápis se nachází zhruba 15 cm od USB konektoru. Konkrétně půjde snadno přečíst věty „Designed by Apple in California“ a potom buď „Assembled in China“, „Assembled in Vietnam“, nebo „Indústria Brasileira“. Za tímto nápisem také uvidíte 12místné sériové číslo. Padělaný kabel dokáže poznat i laik.

Kdy skončí podpora iPhone 8

Po provedení změny se nejstaršími podporovanými iPhony stanou iPhone X, iPhone 8 a iPhone 8 Plus z roku 2017. Na základě současné praxe se jedná o tři iPhony, které v roce 2023 s příchodem systému iOS 17 ztratí podporu aktualizací. Nakonec se produkty Apple stanou „zastaralými“ nebo „vintage“.

Co umí iPhone 8

Parametry iPhone 8 (Plus) a srovnání s iPhone 7 (Plus)

Parametry/model Apple iPhone 8
Displej a rozlišení Retina HD True Tone 4,7" (1 334 × 750)
Hlavní fotoaparát 12 Mpx, f/1,8, OIS
Video 4K až 60 fps, Full HD až 240 fps
Přední kamera 7 Mpx, f/2,2

Jaký adaptér k iPhone 13

Nejvhodnější nabíječkou pro iPhone 13 je rychlonabíječka s výkonem alespoň 18W a samozřejmě s lightning konektorem. Nabíječka s menším výkonem vám telefon dobije také, ale za podstatně delší dobu.

Jak si nabít iPhone bez nabíječky

Nejlepší způsoby nabíjení iPhonu bez nabíječkyPort USB počítače nebo notebooku. Tohle je můj způsob "nabíjení", když jsem u počítače.Automobil.Přenosná baterie.Zásuvka USB.Veřejné dobíjecí stanice.Ruční klikový generátor.Solární energie.Bezdrátové připojení

Jak vyčistit iPhone konektor

Na čištění nabíjecího konektoru u iPhonu doporučujeme použít tenké párátko a starý zubní kartáček. Můžete také použít jehlu, pinzetu, ale dřevěné párátko je jednoznačně šetrnější řešení. Pokud nečištíte nabíjecí konektory každý den, mohli byste nabíjecímu konektoru iPhonu spíše uškodit než pomoci.

Co delat kdyz mám v Lightning konektoru vodu

Když jsou iPhone nebo Lightning doplněk vlhké

Držte iPhone Lightning konektorem dolů a klepejte jím lehce o ruku, abyste odstranili přebytečnou tekutinu. Nechte iPhone na suchém místě, kde proudí vzduch.

Jak Vysusit konektor u iPhonu

Vysušení iPhonu: Držte iPhone Lightning konektorem dolů a klepejte jím lehce o ruku, abyste odstranili přebytečnou tekutinu. Nechte iPhone na suchém místě, kde proudí vzduch. Počkejte nejmíň 30 minut a zkuste ho nabít Lightning kabelem nebo ho připojit k Lightning doplňku.

Jak vyčistit konektor

Vsuňte jehlu očkem napřed do otvoru konektoru a snažte se ze dna vyškrábnout usazený prach. Tahem jehly ho vytáhněte z konektoru ven. Po chvíli zjistíte, že dostáváte ven značně velké množství prachu. Pokračujte, dokud v prostoru konektoru budou nečistoty.

Jak poznat originální kryt iPhone

Pokud na obalu bude "iPhone 7 Plus / 8 Plus" nebo iPhone X / Xs" jedná se rozhodně o padělek. Apple kromě iPhone 12 / 12 Pro na obalu pouzdra neuvedl všechny typy, pro které je pouzdro určeno. Pokud do pouzdra pasuje víc modelů, kompatibilita je uvedena na zadní straně drobným písmem, nikdy hned na přední straně.

Co znamená MFI

Certifikace MFI „Made for iPod/iPhone/iPad" znamená, že elektronické příslušenství bylo certifikováno ve shodě s parametry společnosti Apple. Součástí balení je praktický suchý zip pro stažení kabelu.

Jak dlouho vydrží iPhone 8

Testy prokázaly výdrž iPhonu 8 po celých 8 hodin a 37 minut, iPhone 7 naproti tomu vydržel „jen“ 7 hodin a 46 minut. V grafu najdete také porovnání s ostatními současnými zařízeními, jako jsou LG G6, Samsung Galaxy S8/Note8 a jiné. Jak si lze všimnout, mimo HTC U11 porazila nová generace iPhone veškerou konkurenci.

Na jaké iPhony jde iOS 17

Konkrétně spustíte iOS 17 a iPadOS 17 na následujících zařízeních: iPhone SE 2020. iPhone Xr/Xs/Xs Max. iPhone 11/11 Pro/11 Pro Max.

Co umí iPhone 8 Plus

Nahrávání videa4K video při 24 fps, 30 fps nebo 60 fps.1080p HD video při 30 fps nebo 60 fps.720p HD video při 30 fps.Optická stabilizace obrazu pro video.2× přiblížení optickým zoomem, až 6× digitální zoom (pouze iPhone 8 Plus)LED True Tone blesk.Zpomalené video v rozlišení 1080p při 120 fps nebo 240 fps.

Čím nabíjet iPhone 14

Oba modely:Vestavěná dobíjecí lithium‑iontová baterie.Bezdrátové nabíjení MagSafe příkonem až 15 W 10Bezdrátové nabíjení Qi příkonem až 7,5 W 10Nabíjení přes USB z počítače nebo napájecího adaptéru.Podpora rychlého nabíjení: Nabití až na 50 % zhruba za 30 minut 11 20W nebo silnějším adaptérem (prodává se zvlášť)

Jakou Nabijecku na iPhone 14

K rychlému nabíjení potřebujete Kabel Apple USB-C/Lightning a jeden z těchhle adaptérů: 18W, 2 20W,2 29W, 30W, 35W, 61W, 67W, 87W, 96W nebo 140W USB-C napájecí adaptér Apple. Srovnatelný USB-C napájecí adaptér jiného výrobce, který podporuje napájení přes USB (USB-PD)

Který iPhone má bezdrátové nabíjení

Co potřebujete. Potřebujete iPhone 8 nebo novější. iPhone má integrované bezdrátové nabíjení, které funguje snadno a intuitivně. iPhone lze nabíjet na nabíječkách s certifikací Qi, které jsou k dispozici jako doplňky nebo které najdete v některých autech, kavárnách, hotelech, letištích nebo integrované v nábytku.

Jak nabíjet nový iPhone

Nové iPhony 13 se dokáží s nabíječkou Qi nabíjet až výkonem 7,5 W, s pomocí MagSafe nabíječky dokonce 15 W. Nižší rychlost ale vyvažuje pohodlí, protože možnost telefon jen položit, aby se začal nabíjet, je vysoce návyková. Dobrou zprávou je, že s iPhony by měla spolupracovat většina bezdrátových nabíječek.