Jak na Teams sdílet obrazovku?

Jak sdílet prezentaci přes Teams

V Microsoft Teams můžete na schůzce zobrazit svoji plochu, konkrétní aplikaci, tabuli nebo prezentaci.Vyberte Sdílet obsah.Vyberte, co chcete sdílet:Po výběru toho, co chcete zobrazit, se kolem sdíleného vytvoří červené ohraničení.Pokud chcete se sdílením obrazovky přestat, vyberte Přestat sdílet.
Archiv

Jak sdílet obrazovku

Pokud chcete sdílet se všemi účastníky videohovoru obrazovku svého mobilního zařízení, zahajte vysílání:Připojte se k videohovoru.Klepněte na obrazovku. a na ikonu možností .Klepněte na Sdílet obrazovku. Začít sdílet.

Jak povolit sdílení obrazovky

Sdílení vaší plochyOtevřete přehled Činnosti a začněte psát Nastavení.Klikněte na Nastavení.Kliknutím na Sdílení v postranním panelu otevřete příslušný panel.Jestli je vypínač Sdílení v pravé horní části okna v poloze vypnuto, přepněte jej na zapnuto.Vyberte Sdílení obrazovky.

Jak sdílet video v Teams

v ovládacích prvcích schůzky. Zobrazí se seznam možností. Klikněte na Sdílet.

Jak nastavit kameru na Teams

vedle svého profilového obrázku v horní části aplikace Teams a pak zvolte Nastavení > Zařízení. V části Zvuková zařízení vyberte reproduktor a mikrofon, který má Teams použít, jako výchozí. V části Kamera vyberte kameru, kterou má Teams používat a podívejte se na náhled videa této kamery.

Jak na Teams spustit prezentaci

Zobrazení prezentujícího

Pokud už je prezentace otevřená v PowerPointu pro Windows nebo Mac, přejděte na soubor a vyberte Prezentovat v Teams. Pokud jste v PowerPoint pro web, vyberte Prezentovat > Prezentovat v Teams.

Jak sdílet obrazovku v Teams na Macu

Pokud používáte Mac, budete muset aplikaci Teams udělit oprávnění k záznamu obrazovky počítače, abyste mohli sdílet.Při prvním pokusu o sdílení obrazovky se zobrazí výzva k udělení oprávnění.V části Záznam obrazovky se ujistěte, že je vybraná možnost Microsoft Teams .Zpět na schůzku a zkuste obrazovku sdílet znovu.

Jak nastavit kameru

Vyberte Start > Nastavení > Ochrana osobních údajů > Kamera. U možnosti Povolit přístup ke kameře na tomto zařízení vyberte Změnit a ujistěte se, že je přístup ke kameře na tomto zařízení zapnutý Toto nastavení umožňuje všem uživatelům na zařízení zvolit, jestli mají mít aplikace přístup ke kameře.

Proč nefunguje Kamera na Teams

Zkontrolujte oprávnění aplikace: Možná budete muset změnit jedno z oprávnění zařízení. Vyberte Zabezpečení & ochrana osobních údajů. V části Ochrana osobních údajů zvolte na levé straně Kamera. Ujistěte se, že je vybraná možnost Microsoft Teams.

Jak spustit prezentaci

Přehrání prezentace

Na kartě Prezentace klikněte na Přehrát z nabídky Start. Vyberte snímek, ze kterého chcete prezentaci spustit. Na kartě Prezentace klikněte na Přehrát. Na kartě Prezentace klikněte na šipku vedle tlačítka Vlastní prezentace a potom v nabídce klikněte na Vlastní prezentace.

Jak spustit prezentaci na notebooku

Pokud chcete začít používat zobrazení prezentujícího, vyberte Prezentace > Zobrazení prezentujícího.

Jak sdílet obrazovku na Mac

Zapnutí sdílení obrazovky na MacuNa Macu vyberte nabídku Apple > Nastavení systému, klikněte na Obecné na bočním panelu a pak vpravo klikněte Sdílení.Pokud je zapnutá volba Vzdálená správa, vypněte ji.Zapněte volbu Sdílení obrazovky a pak klikněte na tlačítko Informace na pravé straně.

Jak sdílet obrazovku Mac na TV

Streamování obsahu z Macu do HD televizoru přes AirPlayUjistěte se, že jsou váš Mac a Apple TV připojeny ke stejné síti.V řádku nabídek klikněte na Ovládací centrum , klikněte na ikonu zrcadlení obrazovky a potom vyberte Apple TV.Pokud budete vyzváni, zadejte na Macu čtyřmístný kód.

Jak zapnout kameru na Teams

V části Ochrana osobních údajů vyberte Kamera. Ujistěte se, že je nastavení Přístup ke kameře pro toto zařízení zapnuté. Pokud je nastavení už zapnuté, vypněte ho a pak ho znovu zapněte.

Jak aktivovat kameru

Udělení oprávnění pro aplikaceVyberte Start > Nastavení > Soukromí a zabezpečení > Kamera . Povolit přístup ke kameře na tomto zařízeníZkontrolujte, jestli je zapnutý Přístup ke kameře.Ujistěte se, že je zapnutá možnost Povolit aplikacím přístup ke kameře.Zvolte, které aplikace mají mít přístup.

Jak zapnout kameru

Udělení oprávnění pro aplikaceVyberte Start > Nastavení > Soukromí a zabezpečení > Kamera . Povolit přístup ke kameře na tomto zařízeníZkontrolujte, jestli je zapnutý Přístup ke kameře.Ujistěte se, že je zapnutá možnost Povolit aplikacím přístup ke kameře.Zvolte, které aplikace mají mít přístup.

Jak uložit prezentaci aby se hned spustila

Automatické spuštění prezentace při otevřeníVyberte Soubor > Uložit jako (nebo Uložit kopii).Klikněte na Další možnosti.Přejděte do složky, do které chcete prezentaci uložit.Do pole Název souboru zadejte název prezentace.V části Uložit jako typvyberte PowerPoint Show.

Jak nastavit prezentaci

Na kartě Prezentace klikněte na Nastavit prezentaci. V části Typ prezentace vyberte jednu z následujících možností: Pokud chcete, aby publikum, které prezentaci sleduje, mohlo ovládat přecházení mezi snímky, vyberte Předvádění lektorem (celá obrazovka).

Jak zahájit prezentaci

Úvod by měl obsahovat SILNÉ SDĚLENÍ, z něhož posluchači pochopí, proč by vám měli věnovat pozornost a co jim hodláte předat. Úvod by měl být SVŮDNÝ a nikdy ne nudný, čehož můžete dosáhnout provokativní otázkou, šokující statistikou, citátem hrajícím na city nebo osobním příběhem.

Jak zrcadlit obrazovku iPhone na Mac

Zrcadlení iPhonu nebo iPadu na TV nebo MacPřipojte iPhone nebo iPad ke stejné Wi-Fi síti jako Apple TV, chytrou televizi podporující AirPlay nebo Mac.Otevřete Ovládací centrum:Klepněte na Zrcadlení obrazovky .Vyberte ze seznamu televizi nebo Mac.

Jak propojit Mac s HDMI

Zvolte nabídku Apple > Nastavení systému (nebo Předvolby systému) a klikněte na Zvuk. Na panelu Výstup zkontrolujte, jestli je vybrané HDMI zařízení. Pokud se připojujete z Macu mini, odpojte případné zvukové zařízení od konektoru pro sluchátka na počítači.

Jak zrcadlit iPhone na televizi

Zrcadlení iPhonu nebo iPadu na TV nebo MacPřipojte iPhone nebo iPad ke stejné Wi-Fi síti jako Apple TV, chytrou televizi podporující AirPlay nebo Mac.Otevřete Ovládací centrum:Klepněte na Zrcadlení obrazovky .Vyberte ze seznamu televizi nebo Mac.

Jak nastavit videohovor v Teams

Pokud chcete provést videohovor, na obrazovce Kontakty najděte osobu ve vašem seznamu kontaktů nebo zadejte její jméno do vyhledávacího pole. Až kontakt najdete, klepněte na jeho jméno, klepněte na ikonu Video a potom klepnutím na Spustit video zahajte videohovor. Při videohovoru můžete použít přední nebo zadní kameru.

Jak zapnout kameru na monitoru

Vyberte Spustit > Nastavení> Ochrana osobních údajů a zabezpečení > Kamera a pak se ujistěte, že je zapnutý Přístup ke kameře. Toto nastavení umožňuje všem uživatelům na zařízení zvolit, jestli mají mít aplikace přístup ke kameře.

Proč nefunguje webkamera

Když vaše kamera v systému Windows nefunguje, mohou chybět ovladače po nedávné aktualizaci, antivirový program nebo nastavení ochrany osobních údajů brání aplikaci používat kameru nebo se jedná o problém s aplikací, kterou chcete použít.