Jak naladit HBO Max na O2 TV?

Jak naladit na TV HBO Max

Přihlášení k HBO MaxOtevřete aplikaci HBO Max a klikněte na ikonu Profil . Pokud jste již přihlášeni, klikněte na ikonu NastaveníKlikněte na možnost Přihlásit se.Zadejte e-mail a heslo ke svému účtu HBO Max (nebo účtu HBO GO či HBO Portugal) a vyberte možnost Přihlásit se.Vyberte svůj profil a můžete se začít dívat.

Jak nastavit na televizi HBO Max

Stačí přejít na stránku HBOMax.com a vybrat možnost Přihlásit se nebo Zaregistrovat se (vpravo nahoře). Instalace: Na televizi Android TV otevřete Obchod Play a vyhledejte a vyberte aplikaci HBO Max. Pak zvolte jednu z těchto možností: Předplatné a instalace: Založte si nové předplatné a nainstalujte aplikaci HBO Max.

Jak nastavit programy na O2 TV

Na dálkovém ovladači stiskněte tlačítko „Menu“ a najeďte do „Nastavení“. Pokračujte do sekce „Seznamy kanálů“. Vyberte seznam, který chcete aktivovat, a na dálkovém ovladači pokračujte tlačítkem „OK“ . Potvrďte „Použít tento seznam“ tlačítkem „OK“.

Jak stáhnout aplikaci O2 do televize

Jak instalovat aplikaci O2 TV na Android TVNajeďte šipkou doleva na logo „Aplikace“ a klikněte na něj.Otevře se vám nabídka aplikací a automaticky se vybere tlačítko „Stáhnout další aplikaci“.Šipkou nahoru a poté doleva najeďte na „Vyhledávání“, klikněte a zadejte O2 TV.Automaticky vám najede aplikace O2 TV.

Jak se přihlásit na HBO Max na TV

Účet byl nalezenOtevřete na televizi aplikaci HBO Max a vyberte možnost Přihlásit se (nebo vyberte seriál či film a pak možnost Přihlásit se).Vyberte možnost Přihlásit se a možnost Registrace přes operátora.Zadejte šestimístný kód, který se zobrazuje na televizi, a vyberte možnost Další.

Proč mi nejde HBO Max

Ujistěte se, že máte nejnovější verzi aplikace HBO Max. Jednoduše otevřete obchod s aplikacemi ve svém zařízení, vyhledejte aplikaci HBO Max a zjistěte, zda je k dispozici aktualizace. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, stáhněte ji a zkuste streamovat znovu.

Jak aktivovat HBO Max

Přihlášení k HBO MaxOtevřete aplikaci HBO Max a klikněte na ikonu Profil . Pokud jste již přihlášeni, klikněte na ikonu NastaveníKlikněte na možnost Přihlásit se.Zadejte e-mail a heslo ke svému účtu HBO Max (nebo účtu HBO GO či HBO Portugal) a vyberte možnost Přihlásit se.Vyberte svůj profil a můžete se začít dívat.

Jak naladit nové programy na O2 TV

Pokud chcete se sledováním pozemního digitálního vysílání začít, vyberte v menu Nastavení / Set-top box položku „Ladění DVB-T/T2 kanálů“. V dalším menu upřesníte, zda máte zájem o všechny dostupné kanály, nebo jen televizní, či rozhlasové. Pak už potvrdíte automatické, nebo manuální ladění.

Jaký je rozdíl mezi O2 TV a O2 TV Air

Není to jediný rozdíl v servisu pro zákazníky mezi klasickou O2TV a O2TV Air. O2TV přes set-top-box zpřístupňuje kanály ve vysokém rozlišení. O2 Videotéka je stejně jako televizní vysílání dostupná na velké obrazovce televizoru. Navíc nejde o jedinou video-on-demand službu.

Které televize mají O2 TV

O2 TV můžete sledovat v klasické televizi přes set-top box nebo aplikaci O2 TV v chytré televizi. Podporované jsou Samsung a LG TV vyrobené po roce 2017 a Android TV Sharp, TCL, JVC, SONY, KIVI, Panasonic a Philips s operačním systémem Android 9 a novějším.

Kde zjistím Zakaznicke cislo HBO Max

a) Jděte na hbomax.com a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE". b) Klikněte na tlačítko "PROPOJIT ÚČTY". c) Vyberte T-Mobile. d) Doplňte zákaznické číslo HBO Max (najdete v SMSce nebo e-mailu).

Jak stáhnout HBO Max

Android: Otevřete ve svém zařízení se systémem Android Obchod Play a vyhledejte HBO Max. Pokud je k dispozici aktualizace aplikace, klepněte na možnost Aktualizovat. iOS: Otevřete ve svém zařízení se systémem iOS App Store a vyhledejte HBO Max.

Jak spustit HBO na televizi

Přístup do videotéky je možný přes celou řadu různých zařízení od webového prohlížeče na vašem PC, přes aplikace ve Smart TV, Apple TV nebo mobilní aplikaci pro operační systém iOS nebo aplikace pro Android. V horní liště klikněte na tlačítko Registrace. Na nové obrazovce zvolte možnost Aktivovat HBO GO.

Jak nastavit O2 TV na televizi Samsung

Jak nainstalovat aplikaci O2 TVPřed instalací se přihlaste ke svému Samsung účtu.Teď si můžete nastavit automatické zálohování účtu, nebo tenhle krok přeskočit.Potom už můžete nainstalovat aplikaci O2 TV v OS Tizen.Potvrďte tlačítkem a klikněte na Instalovat.

Jak přidat zařízení na HBO Max

K dalšímu postupu potřebujete svůj telefon nebo počítač:

Otevřete internetový prohlížeč a přejděte na adresu hbomax.com/activate. Zadejte 6místný kód zobrazený na televizi a stiskněte možnost Další. Vyplňte formulář a vyberte možnost Vytvořit účet. E-mailem a heslem, které jste zadali, se budete přihlašovat.

Proč mi nejde stáhnout HBO Max

Potřebujete minimální rychlost stahování 5 Mb/s. Pokud se videa ukládají do vyrovnávací paměti, projděte si článek HBO Max se pozastavuje nebo probíhá zápis do vyrovnávací paměti. Mobilní připojení Pokud používáte mobilní datové připojení, zkuste se připojit k bezdrátové síti a zjistěte, zda problém přetrvává.

Jak sledovat HBO Max

HBO Max můžeme sledovat prakticky na každém chytrém zařízení, ať už se jedná o televizi, mobil či tablet. Bohatě ale postačí jakýkoli počítač s webovým prohlížečem, nebo herní konzole PS5, PS4, Xbox Series X/S či Xbox One.

Jak přidat další zařízení HBO Max

Přejděte ve svém počítači na stránku HBOMax.com a přihlaste se. Vyberte svůj profil (vpravo nahoře), vyberte možnost Nastavení a přejděte dolů na položku Zařízení. Vyberte možnost Správa zařízení (Správa zařízení je k dispozici pouze u profilů dospělých).

Kde najdu zákaznické číslo na HBO Max

a) Jděte na hbomax.com a v pravém horním rohu klikněte na tlačítko "PŘIHLÁSIT SE". b) Klikněte na tlačítko "PROPOJIT ÚČTY". c) Vyberte T-Mobile. d) Doplňte zákaznické číslo HBO Max (najdete v SMSce nebo e-mailu).