Jak obnovit historii prohlížeče Firefox?

Jak obnovit historii prohlížeče

Přihlaste se ke svému účtu Google a otevřete Export dat Google. Odtud přejděte dolů a zaškrtněte políčko vedle chróm. Můžete kliknout na „Všechna data Chrome zahrnuta“, abyste viděli, jaká data jsou zahrnuta ve vaší záloze, pokud chcete pouze historii procházení, můžete zrušit výběr ostatních možností.

Jak obnovit záložky ve Firefoxu

Mé záložky zmizelyKlikněte na tlačítko nabídky . Na nástrojové liště klikněte na tlačítko knihovny stránek . (V okně knihovny stránek klikněte na tlačítko. Import a záloha a zvolte Obnovit.V seznamu záloh vyberte zálohu, kterou si přejete obnovit.Po potvrzení vaší volby, budou záložky z vybrané zálohy obnoveny.

Jak obnovit původní data aplikace Firefox

Obnova výchozího nastavení Firefoxu

, zvolte Nápověda a poté Další technické informace. Klikněte na tlačítko Obnovit Firefox a následně v potvrzovacím dialogu na tlačítko Obnovit Firefox. Firefox se ukončí a obnoví do výchozího nastavení.

Jak vymazat historii ve Firefoxu

Jak vymažu historiiKlikněte na tlačítko nabídky .Zvolte Historie a poté Vymazat nedávnou historii….Zvolte, jak dlouhou historii chcete smazat:Klikněte na tlačítko OK.

Jak vrátit vymazanou historii

Správa historie vyhledávání uložené v účtu Google

Důležité: Pokud smažete historii vyhledávání uloženou v účtu Google, nebude možné ji obnovit. Můžete smazat konkrétní aktivitu nebo vymazat historii vyhledávání z určitého dne, vlastního období nebo za celou dobu.

Jak zobrazit historii prohlížení

Zobrazení a smazání historie prohlížení v ChromuV počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .Klikněte na Historie. Historie.

Kde jsou uloženy záložky Firefox

Všechny změny, které ve Firefoxu provedete (nastavení domovské stránky, nastavení lišt, instalace rozšíření, uložení hesla, přidání záložky atd.) jsou ukládány do zvláštní složky zvané profil.

Jak zobrazit listů záložek ve Firefoxu

Zobrazíte si ji následovně:Klikněte na tlačítko nabídky , zvolte Další nástroje a poté Nastavení tlačítek a lišt….Ve spodní části okna klikněte na rozbalovací nabídku Nástrojové lišty.Klikněte na Lišta záložek.Klikněte na tlačítko Hotovo.

Jak zálohovat záložky ve Firefoxu

Klikněte na Záložky a poté úplně vespod na záložkySpráva záložek. Import a záloha a z nabídky zvolte Zálohovat…. Zobrazí se dialog pro uložení zálohy záložek. V okně pro uložení zálohy vyberte místo, kam chcete uložit soubor se zálohou záložek, jenž je ve výchozím nastavení pojmenován bookmarks-"datum".

Jak zjistit historii vyhledávání

Jak zobrazit, vyhledávat a mazat historii v prohlížeči Chrome. Použitím Ctrl + H přejdete do historie vyhledávání v prohlížeči Chrome. Historie se zobrazí na celé stránce na nové kartě a bude uspořádaná podle času. Uživatelé mobilních zařízení by měli kliknout na nabídku se třemi tlačítky a zvolit možnost Historie.

Jak zjistit historii prohlížení internetu

Pokud používáte mobilní aplikaci Chrome, vyhledávací pole vyhledejte kliknutím na ikonu vyhledávání, která je k dispozici v horní části obrazovky. Pokud v Chromu najdete část své historie si chcete uchovat, ale část chcete odebrat, stiskněte tlačítko se třemi tečkami, a poté vyberte možnost Odstranit z historie.

Jak najít smazanou historii

V Chromu můžete zobrazit historii prohlížení. Na počítači můžete použít zobrazení Cesty a pokračovat v prohlížení na už otevřených kartách nebo zobrazit související vyhledávání. Pokud nechcete, aby se ukládal záznam stránek, které jste v Chromu navštívili, můžete vymazat historii prohlížení nebo její část.

Kde je v opeře Historie

Otevřete prohlížeč Opera a klikněte vlevo nahoře na tlačítko Opera. V nabídce vyberte volbu Historie.

Kde jsou uložená hesla ve Firefoxu

Otevřít správce hesel Firefoxu lze také následovně:Klikněte na ikonku účtu Firefoxu na nástrojové liště.Zvolte Přihlašovací údajePřihlašovací údaje.

Jak zobrazit lištu záložek

Jak lištu záložek zobrazit nebo skrýt:Klikněte na tlačítko nabídky a zvolte Nastavit lišty….Klikněte na tlačítko Nástrojové lišty ve spodní části okna.Klikněte na položku Lišta záložek, která se tím zaškrtne. Pro skrytí Lišty záložek zrušte zaškrtnutí této položky.Klikněte na Hotovo.

Jak importovat záložky do Firefox

Klikněte na Záložky a poté úplně vespod na záložkySpráva záložek. Import a záloha a v zobrazené nabídce zvolte Importovat záložky z HTML…. Zobrazí se dialog Importovat soubor záložek. Vyberte soubor, který obsahuje data, jež chcete naimportovat a dále postupujte podle pokynů Průvodce importem.

Jak hledat v historii

Správa historie vyhledávání uložené v účtu GoogleNa telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu. Historie vyhledávání.Vyberte historii vyhledávání, kterou chcete smazat. K dispozici jsou tyto možnosti:

Jak automaticky mazat historii

Na kartě „Aktivita na webu a v aplikacích“ klikněte na Automatické mazání (vypnuto). Pokud je nastaveno Automatické mazání (zapnuto), Google bude po uplynutí určitého období automaticky mazat vaši Aktivitu na webu a v aplikacích, která zahrnuje vaši historii vyhledávání.

Jak nastavit operu jako výchozí prohlížeč

Uživatelé OS Windows:Přejděte na Nastavení.Klepněte na Základní na postranním panelu.V sekci Výchozí prohlížeč klepněte na tlačítko Nastavit aplikaci Opera jako výchozí prohlížeč.

Kdo složil operu máňu

Manon [manɔ] je opera o pěti jednáních francouzského skladatele Julese Masseneta, která vznikla v roce 1884 na libreto, jehož autory jsou Henri Meilhac a Philippe Gille. Předlohou libreta byl román abbého Prévosta z roku 1731 L'Histoire du chevalier Des Grieux et de Manon Lescaut.

Jak zobrazit uložené heslo v prohlížeči Mozilla

Jak si zobrazit uložené heslo v prohlížeči FirefoxSpusťte Firefox.V pravém horním rohu klikněte na ikonku tří horizontálních čárek.V menu vyberte možnost Přihlašovací údaje.V seznamu aplikací v levém sloupci si najděte tu, k níž chcete zobrazit heslo, a klikněte na ikonku oka.

Jak zobrazit lištu záložek ve Firefoxu

Tip: Další způsob, jak zobrazit nebo skrýt lištu záložek, je kliknout pravým tlačítkem myši do prázdného místa na liště panelů v horní části okna Firefoxu, v místní nabídce najít položku Lišta záložek a zvolit požadované nastavení. V Hlavní nabídce v horní části Firefoxu klikněte na Zobrazit.

Jak importovat záložky

Přidání záložek do ChromuNa počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .Vyberte Záložky. Správce záložek.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Import záložek.Vyberte aplikaci, ze které chcete záložky importovat.Klikněte na Importovat. Hotovo.

Jak zvolit výchozí prohlížeč

Nastavení Chromu jako výchozího webového prohlížečeNa zařízení Android otevřete Nastavení .Klepněte na Aplikace.V sekci Obecné klepněte na Výchozí aplikace.Klepněte na Prohlížeč Chrome .

Kde je v opeře historie

Otevřete prohlížeč Opera a klikněte vlevo nahoře na tlačítko Opera. V nabídce vyberte volbu Historie.