Jak odblokovat blokované webové stránky?

Jak odblokovat zablokované stránky

Nainstaluj si proxy aplikaci, jako je Autoproxy nebo Orbot: Proxy with Tor, která ti zašifruje připojení a zamaskuje IP adresu, ať můžeš pomocí sítě serverů navštěvovat zablokované webové stránky. Jde o alternativu VPN, ale bez bezpečnostních funkcí a funkcí na ochranu soukromí.

Jak obejít omezení internetu

Google DNS / OpenDNS / CZ.

z jiné země, kterým české Ministertvo financí nemůže blokování přikázat. Často se používají servery Google, tedy servery s IP adresami 8.8.8.8 a 8.8.4.4 nebo OpenDNS, IP adresy 208.67.222.123 a 208.67.220.123. S výhodou lze také použít DNS servery organizace CZ.
ArchivPodobné

Jak odblokovat VPN

Jako nejjednodušší řešení pro odblokování zakázaných webů a platforem lze službu Fast VPN využívat průběžně během prohlížení Chrome. Odblokujte jakýkoli web na internetu právě teď pomocí masky a skryjte IP adresu.

Jak blokovat webové stránky na Google Chrome PC

Nastavení → Čas u obrazovky → Omezení obsahu a soukromí → Aktivujte přepínač Omezení obsahu. Následně klikněte na Omezení obsahu → Webový obsah → Přidat web, kam vložte URL webu, který chcete zablokovat a potvrďte zvolením Zpět.
Archiv

Jak odblokovat IP adresu

Co se zablokovanou IP adresou dělatzavolejte svému poskytovateli internetu.sdělte mu, že Vám nejde odesílat pošta a Vaši IP jste našli v blacklistu.požadujte po něm, aby zajistit její odstranění z blacklistu.ještě lepší řešení je, aby Vám obratem přidělil jinou IP.nespokojte se s radami o přenastavení pošty.

Jak blokovat stránky na safari

Na panelu nabídek v Safari vyberte nabídku Safari > Nastavení. Klikněte na Webové stránky. Na bočním panelu přejděte dolů a klikněte na Režim blokování. V nabídce vedle nakonfigurované webové stránky zapněte nebo vypněte režim blokování.

Jak odstranit rodičovskou kontrolu

Ukončení dohleduNa svém rodičovském zařízení spusťte aplikaci Family Link .Vyberte dítě, na které už nebudete dohlížet.Klepněte na Spravovat nastavení Informace o účtu. Ukončit dohled.Potvrďte, že chcete ukončit dočasné uzamčení.Klepněte na Ukončit dohled a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak si změnit VPN

Úprava nastavení sítě VPNV zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Síť a internet. VPN.Vedle sítě VPN, kterou chcete upravit, klepněte na Nastavení . Pokud používáte aplikaci VPN, spustí se aplikace.Upravte nastavení sítě VPN. V případě potřeby klepněte na Uložit.

Jak nastavit webové stránky

Změna nastavení pro všechny webyNa počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Nastavení.Klikněte na Ochrana soukromí a zabezpečení Nastavení webu.Vyberte nastavení, které chcete aktualizovat.

Jak zamknout webovou stránku

Any Weblock je program, který umožní blokování jakýchkoliv internetových stránek na vašem počítači. Program spolupracuje se všemi webovými prohlížeči. Pro nastavení blokace stačí pouze zadat doménu a blokují se i všechny subdomény. Program můžete zaheslovat, aby nikdo neměl možnost ho přenastavit.

Jak zablokovat VPN

Chcete-li v prohlížeči zakázat VPN, v okně prohlížeče se zobrazeným procesem bezpečného připojení klikněte na tlačítko Storno. Po 6 hodin nebude aplikace na daném webu zobrazovat výzvu k povolení bezpečného připojení. Po uplynutí této doby vás aplikace vyzve k povolení bezpečného připojení na tomto webu.

Jak získat slovenskou IP adresu

Nejlepší způsob, jak získat slovenskou IP adresu, je použít spolehlivou VPN, což je software, který vám umožní připojit se k serveru v zemích z celého světa.ExpressVPN je mou nejoblíbenější VPN pro získání slovenské IP adresy.Líbí se mi, jak snadné je připojit se ke slovenskému serveru pomocí ExpressVPN.

Jak zablokovat webovou stranku na iPhone

Jak zablokovat specifické webové stránky

Otevřete nativní aplikaci Nastavení, zde přejděte do kolonky Obecné, a poté do Omezení. Pokud ještě nemáte Omezení aktivována, tak je aktivujte. Bude nutné zadat kód, pod kterým budete moct Omezení spravovat.

Jak si nastavit safari

Přejděte do Nastavení > Safari, kde můžete:Vybrat vyhledávačZadat údaje pro automatické vyplňováníVybrat si oblíbené položky, které se budou zobrazovat při vyhledáváníNastavit otvírání odkazů na nové stránce nebo na pozadíBlokovat pop-upy.Posílit zabezpečení a soukromíSmazat historii, cookies a data.

Jak odstranit rodičovskou kontrolu bez hesla

Pokud má vaše dítě účet Google, můžete k jeho informacím přistupovat, aktualizovat je, odstranit je, exportovat je a zakázat jejich zpracování tak, že se přihlásíte k jeho účtu Google. Pokud si nepamatujete heslo dítěte, můžete ho resetovat prostřednictvím aplikace Family Link nebo nastavení služby Family Link na webu.

Kde najdu rodičovskou kontrolu

Správa a zabezpečení účtu dítěte

Ovládací prvky aktivity dítěte najdete v nastavení Family Link. Jako rodič můžete dítěti pomoci se změnou nebo resetováním hesla, pokud je zapomene. Také můžete upravit osobní údaje dítěte, nebo mu dokonce smazat účet, budete-li přesvědčeni, že je to nutné.

Kde vypnu VPN

V zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Síť a internet. VPN. Pokud ji nemůžete najít, vyhledejte výraz „VPN“.Vedle sítě VPN, kterou chcete odpojit, klepněte na Nastavení . Odpojení: Síť VPN bude vypnuta. Pokud chcete síť odstranit, klepněte na Odstranit.

Jak zjistit jestli mám VPN

Pokud se jedná o službu VPN, kterou si předplatíte pro osobní použití, navštivte Microsoft Store a zjistěte, jestli pro tuto službu existuje nějaká aplikace, a pak přejděte na web služby VPN a podívejte se, jestli tam jsou uvedená nastavení připojení VPN, která se mají použít.

Jak fungují webové stránky

Webová stránka je vytvořena pomocí jazyka HTML (v textu neviditelné značky), jehož vzhled je definován kaskádovými styly (CSS), a který se může dynamicky měnit pomocí JavaScriptu (tzv. dynamická webová stránka). Webová stránka obsahuje kombinaci textu, grafického a multimediálního obsahu (obrázky, video, zvuk).

Kdo vytváří webové stránky

Správce internetových stránek, nebo také webmaster (správce webových stránek), je označení pro osobu, která se stará o kvalitu webových stránek a její povinností je udržovat internetové stránky v dobrém technickém stavu. Webmaster na webu zodpovídá za dostupný obsah, funkční odkazy, kompatibilitu s webovým prohlížečem.

Jak povolit webové stránky

Změna nastavení pro jeden webV telefonu či tabletu Android spusťte Chrome .Přejděte na web.Vlevo od adresního řádku klepněte na ikonu zámku. Oprávnění.Klepněte na oprávnění, které chcete aktualizovat. Pokud některé nastavení chcete změnit, vyberte ho.

Jak zablokovat internetovou stránku v mobilu

Jak zablokovat web na smartphonu AndroidSpusťte Obchod Google Play a stáhněte si z něj aplikaci BlockSite.Aplikace požádá o další přístupová oprávnění, která musí být přijata.Po přihlášení do aplikace můžete na svém smartphonu ručně přidávat další aplikace nebo webové stránky, které chcete zablokovat.

Co je to VPN

VPN znamená virtuální privátní síť. Je to služba, která chrání vaše údaje a soukromí online. Při připojování k veřejným sítím Wi-Fi vytváří šifrovaný tunel, abyste zůstali v anonymitě, čímž skrývá vaši IP adresu.

Jak si vypnout VPN

V zařízení přejděte do aplikace Nastavení.Klepněte na Síť a internet. VPN. Pokud ji nemůžete najít, vyhledejte výraz „VPN“.Vedle sítě VPN, kterou chcete odpojit, klepněte na Nastavení . Odpojení: Síť VPN bude vypnuta. Pokud chcete síť odstranit, klepněte na Odstranit.

Jak si změnit IP adresu

Změna IP adresyKrok 1 Spusťte webový prohlížeč a do adresního řádku zadejte IP adresu směrovače (výchozí je 192.168.1.1).Krok 2 Zadejte uživatelské jméno a heslo na přihlašovací stránce.Krok 3 Vyberte položku Network (Síť) -> LAN nalevo a poté změňte IP adresu dle svých požadavků.