Jak odebrat člena rodiny?

Jak opustit rodinnou skupinu

Aplikace Obchod PlayOtevřete aplikaci Obchod Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu Nastavení Rodina Spravovat členy rodiny.Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Opustit rodinnou skupinu Opustit skupinu.Zadejte heslo a klepněte na Potvrdit.

Jak zrušit rodinné sdílení

Přečtěte si, jak ukončit sdílení s rodinou.Na telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google One .Nahoře klepněte na nabídku Nastavení Spravovat rodinná nastavení.Pokud chcete členství přestat sdílet, vypněte možnost Sdílení služby Google One s rodinou.

Jak odebrat člena rodiny Microsoft

Odebrání jiného člena z rodinné skupinyPomocí webového prohlížeče se přihlaste k family.microsoft.com.Klikněte vedle jména osoby a vyberte Odebrat z rodinné skupiny.Potvrďte to výběrem možnosti Odebrat .
Archiv

Jak se Odhlasit z rodiny Apple

Vyberte nabídku Apple  > Nastavení systému. Klikněte na Rodina. Klikněte na své jméno. Klikněte na Přestat používat rodinné sdílení.
ArchivPodobné

Jak zmenit správce rodiny

Aplikace Family LinkOtevřete aplikaci Family Link .Vlevo nahoře klepněte na nabídku. Spravovat rodinu.Vyberte osobu, kterou chcete přidat jako rodiče nebo jí tuto roli odebrat.Klepněte na Odebrat nebo přidat rodičovská oprávnění Potvrdit.

Jak se zbavit Microsoft Family Safety

Odebrání nebo odinstalace aplikace Microsoft Family SafetyOdhlaste se z účtu dítěte v aplikaci Family Safety (klepněte na tlačítko nabídky aplikace > jméno dítěte > Odhlásit se).V závislosti na věku vašeho dítěte se může vyžadovat souhlas organizátora s odhlášením (Odebrání členů nebo opuštění rodinné skupiny).

Jak odstranit člena rodiny Google

Odebrat.Otevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Rodina. Spravovat členy rodiny.Klepněte na jméno člena rodiny.Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Odebrat člena. Odebrat.

Jak funguje rodinny iCloud

V rámci Rodinného sdílení můžete sdílet předplatné iCloudu+ až s pěti dalšími členy rodiny. Při sdílení předplatného iCloudu+ používá každý člen rodinné skupiny svůj vlastní účet. Díky tomu zůstávají fotky, dokumenty i další informace soukromé, přestože k službě mají přístup všichni.

Jak se zbavit Family Link

Odebrat.Otevřete aplikaci Google Play .Vpravo nahoře klepněte na ikonu profilu.Klepněte na Nastavení Rodina. Spravovat členy rodiny.Klepněte na jméno člena rodiny.Vpravo nahoře klepněte na ikonu možností Odebrat člena. Odebrat.

Jak se zbavit Family Safety

Odhlaste se z účtu dítěte v aplikaci Family Safety (klepněte na tlačítko nabídky aplikace > jméno dítěte > Odhlásit se).

Jak pridat clena rodiny Iphone

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch s iOS 15 nebo staršímPřejděte do Nastavení.Klepněte na svoje jméno a pak na Rodinné sdílení.Klepněte na Přidat člena.Pokud vaše dítě nemá Apple ID, klepněte na Vytvořit dětský účet. Pokud vaše dítě už Apple ID má, klepněte na Pozvat uživatele.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak změnit věk v Apple ID

Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchPřejděte do Nastavení > [vaše jméno].Klepněte na Jméno, telefonní čísla, e-mail. Můžete být požádáni o zadání hesla ke svému Apple ID.Klepněte na Změnit datum narození nebo Datum narození.Opravte své datum narození a klepněte na Hotovo.

Co to je uživatelský účet

Uživatelský účet (anglicky User Account) jsou informace o uživateli nějakého systému a obsahuje obvykle uživatelské jméno, heslo, osobní nastavení a další. Uživatelský účet je vždy přiřazený ke konkrétnímu uživatelskému jménu. Na principu uživatelských účtů fungují všechna zařízení (počítač, telefon, tablet atd.)

Jak přepnout uživatele ve Windows 10

Vyberte Start , vyberte a podržte ikonu názvu účtu (nebo obrázek) (nebo na ni klikněte pravým tlačítkem) a pak vyberte Přepnout uživatele. Vyberte tlačítko Start na hlavním panelu.

Jak omezit čas dítěte na počítači

Aplikace Zabezpečení rodinyOtevřete aplikaci Zabezpečení rodiny od Microsoftu.Klepněte na člena rodiny, pro kterého nastavujete limity času u obrazovky.Klepněte na kartuČas u obrazovky nebo Spravovat.Pokud chcete používat stejný rozvrh pro všechna zařízení, zapněte možnost Používat jeden rozvrh pro všechna zařízení.

Kdy končí rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola: Jakmile si dítě začne svůj účet Google spravovat samo, přestane se na něj vztahovat rodičovská kontrola. Může si ji znovu nastavit na každém zařízení, které používá.

Jak se zbavit Family linku

Stáhněte si aplikaci Family Link.Na telefonu nebo tabletu s Androidem otevřete aplikaci Family Link .Vlevo nahoře klepněte na nabídku. Spravovat rodinu.V sekci Smazat rodinnou skupinu vyberte Smazat rodinnou skupinu.Zadejte heslo.Klepněte na Smazat.

Co je rodinné sdílení

Můžete si vytvořit novou rodinnou skupinu a pozvat do ní členy, nebo se můžete přidat k rodinné skupině někoho jiného. Díky Rodinnému sdílení může až šest členů rodiny i bez sdílení jednoho Apple ID snadno sdílet hudbu, filmy, seriály, aplikace, knihy, předplatná včetně iCloudu+ a další obsah.

Jak se platí iCloud

Klepněte na iCloud a potom na Spravovat úložiště účtu nebo Spravovat úložiště. Anebo sjeďte dolů a klepněte na Upgradovat na iCloud+. Klepněte na Přikoupit úložiště nebo na Změnit tarif úložiště. Vyberte tarif a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak zrušit dětský režim

Pokud chcete ukončit režim dětí a pokračovat v procházení, potřebujete heslo zařízení (stejné heslo, které se používá k odemknutí počítače). V horní části prohlížeče vyberte ikonu Dětský režim. Vyberte Ukončit okno režimu děti.

Jak ukončit rodičovskou kontrolu

Ukončení dohleduNa svém rodičovském zařízení spusťte aplikaci Family Link .Vyberte dítě, na které už nebudete dohlížet.Klepněte na Spravovat nastavení Informace o účtu. Ukončit dohled.Potvrďte, že chcete ukončit dočasné uzamčení.Klepněte na Ukončit dohled a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak vypnout rodičovskou kontrolu

Ukončení dohleduNa svém rodičovském zařízení spusťte aplikaci Family Link .Vyberte dítě, na které už nebudete dohlížet.Klepněte na Spravovat nastavení Informace o účtu. Ukončit dohled.Potvrďte, že chcete ukončit dočasné uzamčení.Klepněte na Ukončit dohled a postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak zrusit Parental Control

Přejděte do Nastavení Androidu > Zabezpečení a otevřete položku Správci zařízení. V seznamu najděte ESET Parental Control a deaktivujte u něj oprávnění správce zařízení. Nyní v Nastavení Androidu přejděte do Aplikace. V seznamu aplikací najděte ESET Parental Control a klikněte na tlačítko Odinstalovat.

Jak pridat clena rodiny do iCloud

Zvolte v nabídce Apple  > Nastavení systému a klikněte na Rodina. Klikněte na Předplatná a pak na iCloud+. Klikněte na Sdílet s rodinou. Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak funguje rodinne sdileni iCloud

To znamená, že každý člen rodiny může stahovat a používat tyto aplikace, filmy a hudbu bez dalších nákladů. Kromě toho může každý člen rodiny přidat vlastní fotografie, videa, poznámky a dokumenty do sdíleného alba. Tyto soubory mohou být buď viditelné pro všechny členy rodiny nebo mohou být chráněny heslem.