Jak odstranit komentář v Excelu?

Jak smazat komentář

Odstranění komentářů

Klikněte pravým tlačítkem myši na komentář a zvolte Odstranit komentář. Pokud chcete odstranit všechny komentáře v dokumentu, přejděte na kartu Revize, klikněte na šipku dolů u možnosti Odstranita zvolte Odstranit všechny komentáře v dokumentu.
Archiv

Jak zobrazit komentáře v Excelu

Pokud chcete zobrazit jednotlivý komentář, klikněte pravým tlačítkem myši na buňku a vyberte Zobrazit nebo skrýt komentáře. Pokud chcete zobrazit všechny komentáře v listu, přejděte na kartu Revize a > Zobrazit všechny komentáře.

Jak změnit barvu komentáře v Excelu

Formátování komentářů na listuVyberte text, který chcete přeformátovat, klikněte na něj pravým tlačítkem a pak zvolte Formát komentáře.Vyberte požadované vlastnosti písma a klikněte na OK.V tomto příkladu jsme změnili písmo, velikost písma a barvu komentáře.

Jak odstranit všechny komentáře ve Wordu

Klikněte na komentář, který chcete odstranit. Na kartě Review (Revize) klikněte v části Comments (Komentáře) na Delete (Odstranit). Tip: Komentář můžete odstranit také tak, že kliknete na tlačítko Zavřít v pravém horním rohu bubliny komentáře.

Jak skrýt komentáře

Přidržte komentář a potom vyberte Skrýt. Pokud chcete zrušit skrytí komentáře nebo si komentář zobrazit, klepněte pod ním na Zobrazit. Až komentář skryjete, můžete zablokovat přístup člověka nebo stránky, kteří komentář přidali, případně můžete komentář nahlásit, pokud odporuje zásadám komunity na Facebooku.

Jak odebrat označení v komentáři

Pokud vám vadí příspěvek, ve kterém jste označeni, můžete označení odstranit nebo požádat osobu, jež vás označila, aby fotku nebo příspěvek odebrala. Klepněte na fotku. Klepněte na nabídku Nahlásit/odebrat označení pod fotkou. Klepněte na možnost Chci odebrat označení svojí osoby.

Jak vložit obrázek do komentáře v Excelu

Vybrat záložku Obrázek a pak Vybrat obrázek v dialogovém okně si vyberete požadovaný obrázek. Klik na OK a máte hotovo.

Jak upravit komentář v Excelu

Pokud potřebujete upravit komentář ve vlákně, nastavte kurzor na buňku. Pak vyberte komentář, vyberte nabídku Další akce vlákna a vyberte Upravit komentář. Pokud potřebujete komentář ve vlákně odstranit, klikněte na buňku pravým tlačítkem myši a zvolte Odstranit komentář.

Jak změnit barvu v Excelu

Volba standardního barevného motivu

Na kartě Rozložení stránky v Excelu nebo na kartě Návrh ve Wordu klikněte na Barvy a vyberte požadovanou sadu barev. Tip: První skupina barev jsou barvy aktuálního motivu.

Jak uložit Word bez komentářů

A teď k řešení. V otevřeném souboru zvolte Možnosti aplikace Word / Centrum zabezpečení / Nastavení Centra zabezpečení. V okně Centrum zabezpečení zvolte Možnosti ochrany osobních údajů a v pravé straně okna zrušte zatržení volby Při ukládání odebírat z vlastností souboru osobní údaje.

Kdo uvidi skryty komentar

Když skryjete komentář u příspěvku na profilu: Komentář zůstane viditelný pro toho, kdo ho napsal, a pro jeho přátele. To pomůže předejít dalším nechtěným komentářům. Komentář bude skrytý pro všechny kromě těch, s kým ho chcete sdílet (třeba Přátelé a Veřejné).

Jak odebrat označení

Klepněte na Fotky, na kterých jste označen(a). Klepněte na fotku, kterou chcete skrýt. Klepnutím na fotku otevřete a pak vpravo vedle ní klepněte na . Klepněte na Odebrat označení.

Jak oznacit stranku v prispevku

Napište @ a hned za to název stránky nebo skupiny. Ze seznamu, který se zobrazí, vyberte požadovaný název. Mějte na paměti, že kvůli nastavením dané stránky možná nebudete moct její název zmínit.

Jak vložit JPG do Excelu

Vložení obrázku z počítačeKlikněte na místo v listu, kam chcete vložit obrázek.Na pásu karet Vložit klikněte na Obrázky.Vyberte Toto zařízeníVyhledejte obrázek, který chcete vložit, vyberte ho a klikněte na Vložit.

Jak vložit do Excelu odkaz na obrázek

Vložení je jednoduché. Jdeme do buňky, kde se má něco zobrazovat, a tuto buňku zkopírujeme (Ctrl + C). Pak jdeme na Vložit a vložíme Propojený obrázek. Buňka, do které jsme vložili, teď asi zobrazuje odkaz na sebe samu.

Na které kartě jsou prostředky pro práci s komentáři

Jak vytváříte komentáře Můžete kliknout na Nový komentář v nabídce, která se zobrazí po kliknutí pravým tlačítkem myši, nebo na kartě Revize.

Jak změna barvy buňky podle hodnoty

Vyberte hodnoty buněk a klepněte na O nás > Podmíněné formátování > Nové pravidlo. 3. cvaknutí Formát jít do Formát buněk dialogové okno, pak pod Písmo Na kartě vyberte jednu barvu, kterou chcete Barva seznam. Poté klikněte OK > OK zavřete dialogy.

Jak na podmíněné formátování

Použití podmíněného formátování na základě textu v buňkách

Klikněte na DOMŮ > podmíněné formátování a > zvýraznit pravidla buněk > text, který obsahuje. V levé části okna Text, který obsahuje zadejte text, který chcete zvýraznit. Vyberte barevný formát textu a klikněte na OK.

Jak vypnout sledování změn

Vypnutí sledování změnNa kartě Revize vyberte možnost Sledovat změny.V rozevíracím seznamu Sledování změn vyberte Vypnuto.

Jak odstranit metadata z Wordu

Na kartě Soubor vyberte Informace. Vyberte Zkontrolovat problémy a zvolte Odebrat osobní údaje. Na kartě Osobní údaje vyberte Odebrat tyto položky z dokumentu.

Co znamená skrýt komentář

Když u příspěvku na stránce skryjete komentář: Komentář zůstane viditelný pro toho, kdo ho napsal, a pro jeho přátele. To pomůže předejít dalším nechtěným komentářům. Všem ostatním bude komentář skrytý.

Jak správně napsat komentář

Při zpracování komentáře se autor vyjadřuje k určitému problému, který se řeší. Velmi často se využívá v žurnalistice. Vysvětlení má být složeno z poznámek a analýz – věcných, odborných a také osobních. Důležité je vysvětlit příčiny a souvislosti, pak zhodnotit situaci a vlastní názor opřít o odborné argumenty.

Jak skrýt fotky na Instagramu

Archivace umožňuje, aby si kdokoli na svém profilu skryl své fotky, ale zároveň je nemazal. Novinka je umístěna v menu fotky nad možnostmi skrýt komentáře, upravit fotku a vymazat fotku. Jakmile člověk tuto možnost zvolí, fotografie se přesune do soukromé galerie, kde ji uvidí jen majitel účtu.

Jak oznacit na fotce

Pokud chcete označit fotku, postupujte následovně:Klepnutím otevřete fotku, kterou chcete označit.Klepněte na Označit fotku.Zadejte jméno člověka, kterého chcete označit, a pak klepněte na Hotovo.

Jak se dostat na Timeline

Klasické prostředí mobilního prohlížečePřejděte na profil daného přítele.Posuňte se dolů na Příspěvky. Pak klepněte na Napište [jméno] na timeline.Klepněte na Přidat příspěvek.