Jak odstranit odstraněnou poštu?

Jak odstranit odeslanou poštu

Zrušení odeslání zprávy

Pokud se rozhodnete, že e-mail nechcete odeslat, máte chvíli na to odeslání zrušit. Zprávu můžete hned po odeslání odvolat: Vlevo dole se zobrazí zpráva, že byl e-mail odeslán, a možnosti Vrátit zpět a Zobrazit zprávu. Klikněte na Vrátit zpět.

Jak odstranit poslaný email

Přejděte do složky Pošta a klikněte na Odeslaná pošta v seznamu složek. Potom otevřete e-mailu, který chcete odvolání nebo nahrazení. Klikněte na soubor ve zprávě přejděte do zobrazení backstage. Informace o vybrané klikněte na znovu odeslat nebo odvolat a klikněte na Odvolat zprávu.

Jak obnovit odstraněné položky

V nabídce Složka vyberte Obnovit odstraněné položky. Důležité informace: Pokud v nabídce není žádný příkaz Obnovit odstraněné položky , váš účet nepodporuje obnovení položky, která už není ve složce Odstraněná pošta . Vyberte položky, které chcete obnovit, vyberte Obnovit vybrané položky a pak vyberte OK.

Co je skrytá kopie v emailu

Pokud přidáte jméno příjemce do pole Skrytá (slepá kopie) v e-mailové zprávě, kopie zprávy se odešle příjemci, ale toto jméno se ostatním příjemcům zprávy nezobrazí.

Jak vrátit zpět odeslaný email

Vyzkoušejte to!Vyberte složku Odeslaná pošta.Vyberte nebo poklikejte na zprávu, aby se otevře v jiném okně.Vyberte Soubor > Informace.Vyberte Znovu odeslat zprávu a > odvolat tuto zprávu…a vyberte jednu ze dvou možností.Zaškrtněte políčko Řekněte mi, jestli odvolání úspěšné nebo neúspěšné pro každého příjemce.

Jak zobrazit odeslanou poštu v Outlooku

Zobrazení odeslaných e-mailůV seznamu složek klikněte na Odeslaná pošta. Tip: Pokud složku Odeslaná pošta nevidíte, rozbalte seznam složek kliknutím na šipku (>) v levé části složky účtu.Vyberte zprávu, kterou chcete zobrazit. E-maily můžete rychle prohledávat pomocí možnosti hledání.

Jak zrusit odeslani emailu Iphone

Přejděte do Nastavení > Mail, klepněte na volbu „Lhůta pro zrušení odeslání“ a pak vyberte délku prodlevy před odesláním e‑mailových zpráv. Nezadávejte do komentáře žádné osobní údaje.

Jak funguje odvolání zprávy Outlook

Vyberte Soubor > Informace. Vyberte Znovu odeslat zprávu a > odvolat tuto zprávu…a vyberte jednu ze dvou možností. Pokud chcete odeslanou zprávu odvolat, vyberte Odstranit nepřečtené kopie této zprávy. Vyberte Odstranit nepřečtené kopie a nahraďte ji novou zprávou, aby se odeslaná zpráva nahradila novou zprávou.

Jak obnovit smazanou poštu

Stačí jít do Odstraněné pošty a v dolní části okna kliknout na Obnovit odstraněné zprávy. Po potvrzení se zprávy, které obnovit jdou, vrátí do složky Odstraněná pošta. Doporučuji je pak přesunout do nějaké jiné složky, jelikož emaily v Odstraněné poště jsou po určité době automaticky mazány. Více informací najdete zde.

Jak obnovit vymazané soubory z koše

V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .Vlevo nahoře klepněte na nabídku. Koš.Vyhledejte soubory, které chcete přesunout z koše.Dole klepněte na Obnovit .V potvrzovacím dialogovém okně klepněte na Obnovit.

Jaký je rozdíl mezi kopii a skrytou kopii

Kopie (Cc) – těmto adresátům dáváte zprávu pouze na vědomí, nevyžadujete jejich reakci. Skrytá kopie (Bcc) – zde uvádějte adresáty, kteří budou utajeni. Žádný z dalších adresátů (v To, Cc nebo Bcc) nebude o ostatních adresátech uvedených ve skryté kopii vědět.

Jaký je rozdíl mezi umístěním adresáta do pole Komu kopie či skrytá kopie

Jaký je rozdíl mezi kopií a skrytou kopií Rozdíl je patrný po doručení zprávy. Zpráva se doručí všem adresátům uvedeným v kopii i skryté kopii, ale všichni adresáti uvidí pouze osoby uvedené v řádku kopie, nikoli osoby v řádku skrytá kopie.

Jak vrátit Odeslany email seznam

Dobrý den, je mi líto, ale jakmile byla zpráva odeslána, byla předána serveru příjemce. Vrátit odeslání zpět není možné.

Jak zrušit odeslaný email Outlook 2016

Krok 1: Otevření zprávyV aplikaci Outlook si vyberte složku Odeslaná pošta.Otevřete zprávu, kterou chcete zrušit nebo upravit.V pásu karet vyberte kartu Zpráva.Klikněte na Akce a vyberte Odvolat zprávu.

Jak aktualizovat poštu v Outlooku

Aktualizace nebo změna nastavení e-mailu v Outlooku pro WindowsOtevřete Outlook a vyberte Soubor.V rozevíracím seznamu v části Informace o účtu vyberte účet, který chcete změnit.Vyberte Nastavení účtu.Vyberte typ informací, které chcete změnit.Nejběžnější nastavení, která změníte, jsou Nastavení serveru.

Jak nastavení v Outlook nepřečtené pošty

Vytvoření složky výsledků hledání nepřečtená poštaV aplikaci Outlook otevřete nabídku Zobrazení .Přejděte na Filtrovat podle a v podnabídce vyberte Nepřečtené . Akce bude potvrzena zaškrtnutím. uživatelem Nepřečteno v nabídce.

Jak odvolat mail v Outlooku

Krok 1: Otevření zprávyV aplikaci Outlook si vyberte složku Odeslaná pošta.Otevřete zprávu, kterou chcete zrušit nebo upravit.V pásu karet vyberte kartu Zpráva.Klikněte na Akce a vyberte Odvolat zprávu.

Jak obnovit e maily

Obnovení zprávNa počítači otevřete Gmail.Na levé straně stránky sjeďte dolů a klikněte na Více Koš.Zaškrtněte políčka u všech zpráv, které chcete přesunout.Klikněte na Přesunout do .Vyberte, kam chcete zprávy přesunout.

Jak vymazat poštu v Gmailu

Na počítači otevřete Gmail. V aplikaci Gmail není možné smazat všechny zprávy.Vlevo nahoře klikněte na šipku dolů .Klikněte na Vše. Pokud máte víc než jednu stránku zpráv, můžete kliknout na Vybrat všechny konverzace.Klikněte na Smazat .

Jak dostat soubory z koše

V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .Vlevo nahoře klepněte na nabídku. Koš.Vyhledejte soubory, které chcete přesunout z koše.Dole klepněte na Obnovit .V potvrzovacím dialogovém okně klepněte na Obnovit.

Jak se dostat do koše

Otevřete si Google Fotky dole na obrazovce vyberte Knihovna. Nahoře v Knihovně klikněte na možnost Koš.

Co znamená v mailu CC

Nápad nanést na papír tenkou vrstvu uhlíku a pořídit z něj kopii dal vzniknout termínu „carbon copy“ (zkráceně Cc) neboli uhlový papír známý také jako „kopírák“. V češtině je označován pouze jako kopie zprávy.

Co je to BCC

Co znamená zkratka BCC Význam: Bcc – zkratka pro blind carbon copy – při odesílání emailu adresáti označení jako "bcc" dostanou do schránky kopii emailové zprávy, přičemž jednotliví příjemci nevidí seznam ostatních příjemců jako v případě kopie typu CC.

Jak můžeme přistupovat k elektronické poště

Přistupovat k emailové schránce lze několika způsoby.Pomocí webového rozhraní. Většina emailových serverů umožňuje přístup k emailu přes webové rozhraní pomocí internetového prohlížeče.Pomocí poštovního klienta. Poštovní klient je aplikace běžící na počítači, která se připojuje k poštovnímu serveru.

Co to je BCC

"Blind carbon copy", zkráceně Bcc, neboli skrytá kopie. Má v e-mailové komunikaci podobné použití jako Cc, ale o něco specifičtější. Příjemce také informujete o situaci, o které se diskutuje, ale adresy, které jsou přidány do pole skryté kopie, nebudou viditelné pro ostatní příjemce.