Jak odstranit Stitek v Gmailu?

Jak smazat štítek z Gmailu

Smazání štítkuNa počítači otevřete Gmail.Vlevo na stránce umístěte kurzor na název štítku.Klikněte na ikonu možností Odebrat štítek.

Jak smazat všechny maily v Gmailu

Jak smazat starší maily

A opět stačí kliknout/vybrat vše, pak Vybrat všechny konverzace… a smazat. Nebo s nimi naložit jiným přiměřeným způsobem. Osobně si všechny e-maily stejně ještě archivuji na lokále, resp. na externích discích.

Jak vymazat staré emaily

Pokud nechcete, aby zprávy byly v koši 30 dní, můžete je smazat trvale.Na počítači otevřete Gmail.Na levé straně stránky klikněte na Více.Sjeďte k části Koš.Zaškrtněte políčka u zpráv, které chcete trvale smazat, a klikněte na Smazat navždy.Pokud chcete smazat všechny zprávy z koše, klikněte na Vysypat koš.

Jak vytvořit složku v Gmail

Jak vytvořit více složek v doručené poštěNa počítači otevřete Gmail.Vpravo nahoře klikněte na ozubené kolečko .V sekci Styl doručené pošty vyberte Více složek Doručená pošta.Pokud chcete nastavení více složek v doručené poště změnit, klikněte na Přizpůsobit.

Co jsou štítky v Gmailu

Štítky v Gmailu jsou něco jako samolepící papírky Post-It, které přilepíte je vždy na něco, u čeho je vyžadována nějaká akce, nebo poznámka. Začnete tím, že si kliknete v Gmailu na ozubené kolečko vpravo nahoře na panelu a zvolíte nastavení. V nastavení v sekci štítky máte dole pole vytvořit štítek.

Jak vytvořit nový štítek v Gmailu

Vytváření, úpravy a mazání štítkůNa počítači otevřete Gmail. V aplikaci Gmail není štítky možné vytvářet.Vlevo klikněte na Více.Klikněte na Vytvořit nový štítek.Pojmenujte štítek.Klikněte na Vytvořit.

Jak si pročistit Gmail

Na počítači přejděte na stránku Google One. V části Uvolnit místo klikněte na Zobrazit. V kategorii, kterou chcete spravovat, klikněte na Zkontrolovat a vyčistit. Vyberte soubory, které chcete odstranit.

Jak vyčistit emailovou schránku

Ve zkratce: Neodpovídejte nebo ani nečtěte většinu svých e-mailů. Vaše schránka může být prázdná během pár minut, stačí na to jednoduchý trik. Toto bych vám doporučil: Vyberte všechny zbytečné maily, newslettery, spamy, automatické odpovědi, řetězáky, vtipy, reklamy a další „super“ důležité položky a vymažte je.

Jak si vyčistit email

Ve zkratce: Neodpovídejte nebo ani nečtěte většinu svých e-mailů. Vaše schránka může být prázdná během pár minut, stačí na to jednoduchý trik. Toto bych vám doporučil: Vyberte všechny zbytečné maily, newslettery, spamy, automatické odpovědi, řetězáky, vtipy, reklamy a další „super“ důležité položky a vymažte je.

Jak označit všechny maily v Gmailu

Jak na google mailu označit všechny zprávy jako přečtené vyberte vše. klikněte vybrat všechny konverzace v hledání další, označit jako přečtené vyskočí okno s hlášením, pouze potvrďte.

Jak vytvořit novou složku v mailu

Vytvoření složkyKlikněte pravým tlačítkem na Doručená pošta a vyberte Nová složka.Zadejte název složky a stiskněte Enter.

Jak vytvořit pravidlo v Gmailu

Vytvoření filtru z konkrétní zprávyOtevřete Gmail.Zaškrtněte políčko u e-mailu, který chcete použít.Klikněte na ikonu možností .Klikněte na Filtrovat podobné zprávy.Zadejte kritéria filtru.Klikněte na Vytvořit filtr.

Jak uvolnit uloziste Google

Uvolnění úložiště pomocí Google OneNa zařízení s Androidem otevřete aplikaci Google One .Nahoře klepněte na Úložiště Uvolnit úložiště k účtu.Vyberte kategorii, kterou chcete spravovat.Vyberte soubory, které chcete odstranit.Až soubory vyberete, nahoře klepněte na Smazat .

Kde najdu emailovou schránku

E-mail účtu GoogleV zařízení otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na Google. Spravovat účet Google.Nahoře klepněte na Osobní údaje.V sekci Kontaktní údaje klepněte na E-mail.Klepněte na E-mail účtu Google.Postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak si vycistit Gmail

Otevřete na telefonu nebo tabletu s Androidem aplikaci Gmail .Klepněte na písmena nebo fotky u zpráv, které chcete smazat.Klepněte na Smazat .

Jak odstranit odstraněnou poštu

Vyprázdnění složky Odstraněná pošta

Složku můžete kdykoli ručně vyprázdnit. V podokně Složka klikněte pravým tlačítkem myši na složku Odstraněná pošta a potom klikněte na Vyprázdnit složku. Zobrazí se výzva, abyste potvrdili, že chcete položky trvale odstranit. Klikněte na Ano.

Jak oznacit vsechny emaily za Prectene

Klikněte na zprávu pravým tlačítkem myši. Klikněte na Označit jako přečtené nebo Označit jako nepřečtené. Pokud chcete označit několik zpráv jako přečtených nebo nepřečtených najednou, klikněte na první zprávu, podržte klávesu Ctrl, klikněte na ostatní zprávy a vyberte požadovanou možnost.

Jak označit více emailu

Jak mohu vybrat více e-mailůV zobrazení doručené pošty vyberte jednu nebo více zpráv dlouhým stisknutím nebo klepnutím na ikonu kruhu u libovolného e-mailu.Klepněte na zprávy, které chcete vybrat.

Jak smazat složky v emailu

Kliknutím myší na odkaz "Přejmenovat" lze změnit název složky. Kliknutím na "Smazat" složku odstraníte. Zobrazí se dotaz, zda skutečně chcete složku odstranit, potvrďte "Smazat složku". Pokud ve složce nebyly žádné zprávy, dojde k jejímu smazání, které se ihned projeví jak v Nastavení, tak v levém menu ve schránce.

Jak přejmenovat složku v emailu

Přejmenovat složkuV podokně složek klikněte pravým tlačítkem myši na složku, kterou chcete přejmenovat.Vyberte Přejmenovat.Zadejte název složky a stiskněte Enter.

Jak zrušit uložiště Google

Zrušení tarifu úložiště Disku

Přejděte na adresu www.google.com/settings/storage. Přihlaste se do účtu Google, ve kterém jste úložiště zakoupili. Pod svým tarifem klikněte na Zrušit.

Jak zvetsit uloziste Gmail

Každý účet Google obsahuje 15 GB úložného prostoru, o který se dělí Gmail, Disk Google a Fotky Google. Pokud si chcete limit úložiště navýšit, můžete si zakoupit členství Google One (pokud je u vás k dispozici).

Jak odstranit poštu

Odstranění všech e-mailů ze složky

V podokně Složka klikněte pravým tlačítkem myši na složku, kterou chcete vyprázdnit, a potom klikněte na Odstranit vše. Až se zobrazí výzva k přesunutí všeho do složky Odstraněná pošta, klikněte na Ano. Všechny vybrané položky jsou teď ve složce Odstraněná pošta.

Jak zrušit emailovou adresu

Smazání GmailuPřed smazáním Gmailu si stáhněte data.Přejděte do účtu Google.Vlevo klikněte na Data a ochrana soukromí.Přejděte na Data z aplikací a služeb, které používáte.V sekci Stažení nebo smazání dat klikněte na Smazání služby Google.Vedle Gmailu klikněte na Smazat .

Jak označit všechny zprávy v Gmailu

Důležité: V aplikaci Gmail není možné označit jako přečtené všechny zprávy.Na počítači otevřete Gmail.Vlevo nahoře klikněte na šipku dolů Vše.Nahoře klikněte na Více. Označit jako přečtené.