Jak přiložit soubor v Outlooku?

Jak přidat přílohu do Outlooku

Připojení souboruPokud chcete ke zprávě připojit soubor, otevřete novou zprávu nebo odpověď na existující zprávu a vyberte Vložit. > Přílohy.Vyberte zdroj, který chcete použít ve Zvolte soubor pro nahrání.Vyhledejte soubor, který chcete připojit.Vyberte soubor a poté ho kliknutím na Další přidejte do vaší zprávy.

Jak velká může být příloha Outlook

Maximální celková velikost přílohy, kterou lze připojit ke zprávě na Seznam Emailu, může být 50 MB. Při přikládání příloh ke zprávě je ovšem vždy nutné počítat s tím, že výsledná zpráva bude přibližně o třetinu větší, než jsou všechny přikládané soubory.
ArchivPodobné

Jak vložit PDF do Outlooku

Klikněte na Vytvořit ze souboru > Procházet. Vyhledejte soubor PDF, který chcete vložit, a klikněte na tlačítko Otevřít. Klikněte na OK.

Jak přiložit přílohu k emailu

Přeposlání e-mailu v přílozeNa počítači otevřete Gmail.Vyberte požadované e-maily.Klikněte na Více. Přeposlat jako přílohu.Do pole Komu zadejte příjemce. Příjemce můžete zadat také do polí Kopie a Skrytá kopie.Přidejte předmět.Napište text zprávy.Dole klikněte na Odeslat.

Jak zobrazit přílohy v Outlooku

Zobrazení náhledu přílohy

Přílohy souborů je možné zobrazit v podokně čtení nebo v textu e-mailové zprávy bez otevření jiného programu: Klikněte pravým tlačítkem na přílohu a vyberte Náhled. Pokud chcete přepnout mezi náhledem a textem zprávy, vyberte Zpět ke zprávě (nebo Zobrazit zprávu ).

Jak přeposlat email

Zapnutí automatického přeposíláníNa počítači otevřete účet Gmail, ze kterého chcete zprávy přeposílat.Vpravo nahoře klikněte na ozubené kolečko.Klikněte na kartu Přeposílání a protokol POP/IMAP.V sekci Přeposílání klikněte na Přidat adresu pro přeposílání.Zadejte e-mailovou adresu, kam chcete zprávy přeposílat.

Jak posílat velké soubory přes email

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo další soubory, cloudová řešení vám umožní nahrát je do cloudové služby.

Jak přidat soubor do emailu

Připojení souboru ke zprávěV nabídce Soubor klikněte na Nový a potom klikněte na Poštovní zpráva.Na kartě Zpráva ve skupině Zahrnout klikněte na Připojit soubor.V dialogovém okně Vložit soubor vyhledejte a zvolte soubor, který chcete připojit, a potom klikněte na Vložit.

Jak poslat soubor na email

Odeslání dokumentu ve formě přílohyKlikněte na Soubor > Sdílet > E-mail a zvolte jednu z těchto možností: Poslat jako přílohu: Otevře e-mailovou zprávu s připojenou kopií souboru v původním formátu souboru.Zadejte aliasy příjemců, v případě potřeby upravte předmět a text zprávy a potom klikněte na tlačítko Odeslat.

Jak vložit PDF do PDF

Vložení jednoho souboru PDF do jinéhoOtevřete soubor PDF, který slouží jako základ pro sloučený soubor.Zvolte možnost Nástroje > Uspořádat stránky.Na sekundárním panelu nástrojů zvolte příkaz Vložit > Ze souboru.Vyberte PDF, který chcete vložit a klikněte na položku Otevřít.

Jak vložit JPG do těla emailu

Klikněte do textu zprávy. Potom v nabídce Vložit ve skupině Ilustrace zvolte jednu z možností. Obrázky: Vyhledejte složku, kde máte obrázek uložený, vyberte ho a pak klikněte na Vložit.

Jak funguje Outlook

Aplikace Outlook je e-mailový softwarový program, který umožňuje uživatelům odesílat a přijímat e-maily na svém počítači nebo ve stejnojmenné mobilní aplikaci. Uživatel může využívat jak elektronickou poštu, tak i vedení kontaktů, organizaci času, úkolů, poznámek nebo deník.

Jak přidat další e mail do Outlooku

Otevřete Outlook a vyberte Soubor > Přidat účet. Na další obrazovce zadejte e-mailovou adresu, vyberte Upřesnit možnosti, zaškrtněte políčko Umožnit mi ručně si nastavit účet a vyberte Připojit. Vyberte typ účtu. Ve většině případů, kdy budete tuto možnost používat, vyberete IMAP.

Jak poslat zprávu v Outlooku

Instrukce pro klasickou verzi Outlook na webuV horní části stránky vyberte Nový a vytvořte tak novou zprávu.Na řádek Komu zadejte jméno nebo e-mailovou adresu osoby, která je příjemcem zprávy.Na řádek Přidat předmět zadejte stručný popis, čeho se e-mail týká.Pokud chcete ke zprávě připojit soubor, vyberte Připojit.

Jak přeposlat z Outlooku email jako přílohu

Outlook Web Appklikněte na Nová pošta jako byste chtěli napsat nový mail.mail, který chcete přeposlat, přetáhněte myší ze seznamu do prostoru pro text nového mailu – objeví se tam jako ikona přílohy.doplňte adresu příjemce a předmět a odešlete.

Jak posílat velké soubory

Služby pro posílání velkých souborůÚschovna.WeTransfer.Filemail.

Jak poslat složku přes email

Normální složka odeslat nejde. Musíš tu složku zabalit třeba do ZIP nebo RAR archivu a potom to půjde… Poté tu složku s více fotkami přesuň do této komprimované složky. Poté by to už mělo jít odeslat…

Kam uložit velké soubory

Mezi oblíbená cloudová úložiště patří Dropbox, Disk Google a OneDrive, pro uživatele přístrojů Apple pak iCloud. Existuje ale i řada dalších, například SugarSync, Sync.com nebo česká Capsa.

Jak naskenovat dokument a poslat emailem

Domácí režim:Klepněte na záložku Skenování.Vyberte Typ dokumentu a Velikost skenování.Klikněte na Skenování.Naskenovaný obrázek se zobrazí v prohlížeči snímků. Potvrďte a upravte (v případě potřeby) naskenovaný obrázek.Klikněte na Odeslat e-mail.Zobrazí se dialogové okno Odeslat e-mail .

Jak vložit PDF do těla mailu

Připojení souboru ke zprávěV nabídce Soubor klikněte na Nový a potom klikněte na Poštovní zpráva.Na kartě Zpráva ve skupině Zahrnout klikněte na Připojit soubor.V dialogovém okně Vložit soubor vyhledejte a zvolte soubor, který chcete připojit, a potom klikněte na Vložit.

Jak uložit soubor v PDF

Vyberte Uložit .Pokud byl soubor dříve uložen, vyberte Soubor > Uložit kopii. Pokud je soubor neuložený, vyberte Soubor > Uložit jako.Vyberte Procházet a zvolte umístění na počítači, kam chcete soubor uložit.V rozevíracím seznamu vyberte PDF.Vyberte Uložit.

Jak převést soubor do PDF

Export do PDFVytvořte, nebo si otevřete dokument ve formátu Microsoft Word, který chcete převést do PDF.Klikněte na záložku „soubor“Z nabídky vyberte možnost „Exportovat“ a klikněte na Vytvořit soubor PDF/XPS.Následně ještě můžete vybrat upřesňující možnosti dokumentu.A máte hotovo.

Jak vložit obrázek do Outlooku

Vložení obrázku do textu e-mailové zprávy

Umístěte kurzor na místo, kde se má ve zprávě obrázek zobrazit. Na pásu karet vyberte Vložení > Obrázky. V umístění na počítači nebo v online umístění souborů vyhledejte obrázek, který chcete vložit. Vyberte obrázek a potom zvolte Vložit.

Jak přidat do Outlooku fotku

Změna vaší fotky a informací o účtu v Outlooku na webuV horní části stránky vyberte svoje jméno nebo profilový obrázek.V podokně můj účet vyberte svůj profilový obrázek.V dialogu změnit fotku vyberte nahrát novou fotku.Zvolte fotografii, kterou chcete nahrát, a vyberte použít.

Kde je v Outlooku nastavení

Aktualizace nebo změna nastavení e-mailu v Outlooku pro WindowsOtevřete Outlook a vyberte Soubor.V rozevíracím seznamu v části Informace o účtu vyberte účet, který chcete změnit.Vyberte Nastavení účtu.Vyberte typ informací, které chcete změnit.Nejběžnější nastavení, která změníte, jsou Nastavení serveru.