Jak poslat dokument přes email?

Jak vložit PDF do těla mailu

Připojení souboru ke zprávěV nabídce Soubor klikněte na Nový a potom klikněte na Poštovní zpráva.Na kartě Zpráva ve skupině Zahrnout klikněte na Připojit soubor.V dialogovém okně Vložit soubor vyhledejte a zvolte soubor, který chcete připojit, a potom klikněte na Vložit.

Jak si poslat email

Poslání zprávyNa počítači otevřete Gmail.Vlevo nahoře klikněte na Napsat e-mail.Do pole Komu zadejte příjemce. Příjemce můžete také přidat: Do polí Kopie a Skrytá kopie.Přidejte předmět.Napište text zprávy.V dolní části stránky klikněte na Odeslat.

Jak přiložit Soubor k mailu

Uchopte levým tlačítkem myši soubor a jednoduše jej přetáhněte do okna psaní zprávy. Jakmile se u ikonky přesouvaného souboru zobrazí štítek , můžete soubor pustit a automaticky dojde k jeho přiložení ke zprávě.
ArchivPodobné

Jak poslat email jako přílohu Outlook

Outlook Web Appklikněte na Nová pošta jako byste chtěli napsat nový mail.mail, který chcete přeposlat, přetáhněte myší ze seznamu do prostoru pro text nového mailu – objeví se tam jako ikona přílohy.doplňte adresu příjemce a předmět a odešlete.

Jak poslat soubor přes Outlook

Nahrajte soubor do cloudové služby, jako je OneDrive nebo Dropbox. Poznámka: Služba, kterou používáte, vygeneruje odkaz pro přístup k souboru. Váš příjemce může otevřít odkaz a stáhnout si soubor. Po nahrání souboru zkopírujte odkaz a vložte ho do e-mailové zprávy.

Jak vložit PDF do Outlooku

Klikněte na Vytvořit ze souboru > Procházet. Vyhledejte soubor PDF, který chcete vložit, a klikněte na tlačítko Otevřít. Klikněte na OK.

Jak posílat skryté kopie

Pokud se zpráva, kterou píšete, otevře v novém okně, vyberte Možnosti > Skrytá. Pokud se zpráva, kterou píšete, otevře v podokně čtení, vyberte možnost Skrytá na pásu karet. Přidejte do pole Skrytá příjemce, potom vytvořte zprávu a až budete hotoví, vyberte Poslat.

Jak poslat email více lidem najednou

Výběr z kontaktů OutlookuKlikněte na Korespondence > Vybrat příjemce > Vybrat z kontaktů Outlooku. Pokud se zobrazí výzva k výběru profilu, klikněte na požadovaný profil a pak klikněte na OK.V dialogovém okně Vybrat kontakty klikněte na požadovaný seznam kontaktů a klikněte na OK.

Jak velkou přílohu mohu poslat mailem

Limit velikosti příloh

Můžete posílat přílohy o celkové velikosti až 25 MB. Pokud posíláte více příloh, nesmí dohromady přesáhnout 25 MB. Pokud připojíte soubor větší než 25 MB, Gmail místo přílohy do e-mailu automaticky přidá odkaz na Disk Google. Přečtěte si další informace o nastavení sdílení příloh z Disku Google.

Jak velký muze být email

Obecně se dá říci, že za maximální bezpečnou velikost e-mailu je považováno 10MB. Tyto limity mohou uživatele mást, protože kódování MIME má až 30% režii – a proto se soubor, který na pevném disku zabírá 20 MB, jako příloha nevejde do limitu 25MB.

Jak poslat email jako přílohu

Posílání příloh v důvěrném režimuNa počítači otevřete Gmail.Klikněte na Nová zpráva.Klikněte na ikonu kancelářské sponky .Vyberte soubory, které chcete nahrát.V pravém dolním rohu okna klikněte na Zapnout důvěrný režim .Nastavte datum vypršení platnosti a heslo.Klikněte na Uložit.

Jak poslat email s velkou přílohou

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo další soubory, cloudová řešení vám umožní nahrát je do cloudové služby.

Jak velkou přílohu lze poslat emailem Outlook

například Outlook.com nebo Gmail, je limit velikosti souboru 20 megabajtů (MB) a u účtů Exchange (firemní e-mail) je výchozí kombinovaný limit velikosti souboru 10 MB.

Jak převést PDF do Wordu zdarma

Převod souborů PDF do formátu WordKlikněte na tlačítko Vybrat soubor výše nebo přetáhněte soubor do zóny pro přetažení.Vyberte soubor PDF, který chcete převést do formátu DOCX.Acrobat soubor automaticky převede z formátu PDF na upravitelný dokument aplikace Word.

Jaký je rozdíl mezi kopii a skrytou kopii

Kopie (Cc) – těmto adresátům dáváte zprávu pouze na vědomí, nevyžadujete jejich reakci. Skrytá kopie (Bcc) – zde uvádějte adresáty, kteří budou utajeni. Žádný z dalších adresátů (v To, Cc nebo Bcc) nebude o ostatních adresátech uvedených ve skryté kopii vědět.

Jak poslat více mailu najednou

V nabídce Domů klikněte na Přeposlání nebo stiskněte kombinaci kláves Ctrl+F na klávesnici. Otevře se nová zpráva s vybranými zprávami jako přílohami. Zadejte adresu a vytvořte tuto novou zprávu a klikněte na Odeslat.

Co je to BCC

"Blind carbon copy", zkráceně Bcc, neboli skrytá kopie. Má v e-mailové komunikaci podobné použití jako Cc, ale o něco specifičtější. Příjemce také informujete o situaci, o které se diskutuje, ale adresy, které jsou přidány do pole skryté kopie, nebudou viditelné pro ostatní příjemce.

Jak zašifrovat přílohu emailu

Šifrování všech odesílaných zpráv

Klikněte na kartu Soubor. zvolte Možnosti >Centrum zabezpečení > Nastavení Centra zabezpečení. Na kartě Zabezpečení e-mailu zaškrtněte v části Šifrovaný e-mail políčko Zašifrovat obsah a přílohy odesílaných zpráv.

Jak poslat velkou přílohu

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo další soubory, cloudová řešení vám umožní nahrát je do cloudové služby.

Jak převést soubor z PDF

Převaděč PDF aplikace Acrobat umožňuje exportovat soubory PDF do následujících typů souborů: DOCX, XLSX, PPTX, JPEG, JPG, PNG a TIFF. Stačí jednoduše nahrát soubor PDF nebo jej přetáhnout do zóny pro přetažení a nechat si jej převést.

Jak převést do PDF

Dokument můžete převést do PDF pomocí Wordu, PowerPointu a OneNotu pro web.Vyberte Soubor > Tisk > Tisk (v PowerPointu vyberete jeden ze tří formátů).V rozevírací nabídce v části Tiskárna vyberte Uložit jako PDF a pak vyberte Uložit.

Co znamená v mailu CC

Nápad nanést na papír tenkou vrstvu uhlíku a pořídit z něj kopii dal vzniknout termínu „carbon copy“ (zkráceně Cc) neboli uhlový papír známý také jako „kopírák“. V češtině je označován pouze jako kopie zprávy.

Jak preposlat více emailu

Přeposílání více zpráv jako sloučené zprávyV libovolné z poštovních složek klikněte na jednu ze zpráv, stiskněte a podržte klávesu CTRLa potom klikněte na každou další zprávu.V nabídce Domů klikněte na Přeposlání nebo stiskněte kombinaci kláves Ctrl+F na klávesnici.

Jak přeposlat email na Gmailu

Přeposlání e-mailu v přílozeNa počítači otevřete Gmail.Vyberte požadované e-maily.Klikněte na Více. Přeposlat jako přílohu.Do pole Komu zadejte příjemce. Příjemce můžete zadat také do polí Kopie a Skrytá kopie.Přidejte předmět.Napište text zprávy.Dole klikněte na Odeslat.

Jakou zkratkou jsou v hlavičce e mailu označený skryté kopie zasílané dalším adresátům

Skrytá kopie e-mailu (BCC)