Jak poslat GIF mailem?

Jak vložit JPG do těla emailu

Vložení obrázku do textu e-mailové zprávy

Umístěte kurzor na místo, kde se má ve zprávě obrázek zobrazit. Na pásu karet vyberte Vložení > Obrázky. V umístění na počítači nebo v online umístění souborů vyhledejte obrázek, který chcete vložit. Vyberte obrázek a potom zvolte Vložit.

Jak uložit GIF

Uložení GIFu

Uděláte to takhle: Otevřete Zprávy. Otevřete zprávu s GIFem, který si chcete uložit. GIF stiskněte a podržte a klepněte na Uložit.
Archiv

Jak uložit GIF animaci

Zvolte Soubor > Exportovat > Exportovat obraz nebo Soubor > Exportovat > Exportovat animovaný GIF.

Jak vložit GIF

Přejděte na GIF frame extractor (neboli „Splitter“) na webu ezgif.com. V oblasti Upload image from your computer (Nahrát obrázek z počítače) klikněte na Vybrat soubor a vyhledejte soubor GIF na svém počítači. Vyberte tento soubor a pak vyberte tlačítko Otevřít. Klikněte na Upload!

Jak vložit GIF Outlook

Animované GIFy můžete do e-mailu přidat vložením animovaného obrázku pomocí funkce Vložit obrázek nebo pomocí doplňku od svého oblíbeného poskytovatele GIF, jako je GIPHY nebo Gfycat.

Jak vložit video do Outlooku

Videa v e-mailu

Video jako takové do e-mailu nevložíte. Provádí se to print-screenem nebo samotným náhledovým obrázkem videa, které vložíte do e-mailu jako klasický obrázek s tím, že mu nastavíte potřebnou URL adresu. Video si můžete nahrát na váš YouTube kanál, Vimeo a nebo podobné úložiště.

Jak poslat GIF

Animace GIF můžete odesílat jak v individuálních, tak ve skupinových chatech.Otevřete aplikaci WhatsApp.Otevřete individuální či skupinový chat.Klepněte na ikonu symbolů Emoji > GIF.Chcete-li vyhledat konkrétní animaci GIF, klepněte na Hledat .Klepněte na animaci GIF, kterou chcete odeslat.Klepněte na Odeslat .

Jak poslat GIF ve zprave

Otevřete přímou zprávu s aplikací nebo s ní přejděte do prostoru. Zadejte vyhledávací dotaz pomocí klíčových slov, například „kočky“ nebo „legrační“: dotaz – přidá se první GIF, který odpovídá dotazu s nastaveným hodnocením. V prostorech zadejte příkaz @Giphy dotaz.

Jak vložit GIF do PDF

Ezgif.comPřejděte na stránku GIF do PDF, vyberte obrázek GIF a klikněte na „Nahrát”.Po dokončení si můžete prohlédnout obrázek GIF a nastavit velikost stránky.Klepnutím na „Převést do PDF” zahájíte proces převodu. Poté stačí kliknout na tlačítko „Uložit” a stáhnout převedený soubor PDF.

Jak vytvořit GIF v mobilu

Vytváření animacíNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Dole klepněte na Knihovna. Nástroje.V sekci Vytvořit vyberte Animace.Vyberte fotky, které chcete v animaci použít.Vpravo nahoře klepněte na Vytvořit.

Jak vložit do Gmailu GIF

Vložení GIFu do e-mailu

Jelikož GIF je pouze formát obrázku, do e-mailu jej vložíte standardním způsobem jako při vkládání obrázku.

Jak vložit HTML kód do Outlooku

V hlavním Outlook klikněte v nabídce Nástroje na Možnostia potom klikněte na kartu Formát pošty. V seznamu Compose in this message format (Napsat v tomto formátu zprávy) klikněte na HTML.

Jak vložit video do mailu

Videa v e-mailu

Video jako takové do e-mailu nevložíte. Provádí se to print-screenem nebo samotným náhledovým obrázkem videa, které vložíte do e-mailu jako klasický obrázek s tím, že mu nastavíte potřebnou URL adresu. Video si můžete nahrát na váš YouTube kanál, Vimeo a nebo podobné úložiště.

Jak hledat GIF

Otevřete individuální či skupinový chat. Klepněte na ikonu symbolů Emoji > GIF. Chcete-li vyhledat konkrétní animaci GIF, klepněte na Hledat . Klepněte na animaci GIF, kterou chcete odeslat.

Jak vytvořit GIF zdarma

Jedním ze způsobů, jak vytvořit GIF je online nástroj EZGIF. EZGIF je GIF maker a editor, který slouží nejen pro vlastní tvorbu, ale také úpravu již stávajících výstupů. Můžete si tak ke svým animacím přidat libovolný text, efekty, nebo obraz dle potřeby oříznout a sestříhat.

Jak animovat fotky

Vytváření animacíNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Dole klepněte na Knihovna. Nástroje.V sekci Vytvořit vyberte Animace.Vyberte fotky, které chcete v animaci použít.Vpravo nahoře klepněte na Vytvořit.

Jak poslat email v HTML

Stačí kliknout na tlačítko "<>" v levém horním rohu editoru a HTML kód vložit. Po rozkliknutí tohoto tlačítka se zobrazí pole pro vkládání HTML kódu. Do tohoto pole nakopírujte svůj e-mail vytvořený v HTML.

Jak nekomu poslat film

WeTransfer. Další zahraniční službou pro posílání velkých souborů je Filemail. Bez nutnosti platit ji lze využít pro soubory i celé složky velké až 30 GB, přičemž si můžete vybrat, jestli chcete příjemci poslat e-mail, nebo jen získat odkaz ke sdílení.

Jak poslat soubor přes Outlook

Nahrajte soubor do cloudové služby, jako je OneDrive nebo Dropbox. Poznámka: Služba, kterou používáte, vygeneruje odkaz pro přístup k souboru. Váš příjemce může otevřít odkaz a stáhnout si soubor. Po nahrání souboru zkopírujte odkaz a vložte ho do e-mailové zprávy.

Jak převést video na GIF

Řešení 3: Photoshop pro přenos videa MP4 do formátu GIFOtevřete software Photoshop. Stáhněte si software Photoshop do počítače a nainstalujte jej podle pokynů.Vyberte video, které chcete převést. Přejděte do nabídky Soubor> Import> Video rámečky do vrstev.Vyberte rozsah videa MP4.Vyberte možnost GIF.Proměňte MP4 na GIF.

V čem animovat

Slunečnice doporučujeGIF Animator 5.0. 3.5. zdarma.Adobe Animate CC 2020. zdarma k vyzkoušeníMorpheus Photo Morpher 3.17. zdarma k vyzkoušeníFlaru 1.12.0. zdarma.SimpleViewer 1.7.1. 2.5.ProShow 8.0.3648. zdarma k vyzkoušeníUnFREEz 2.1. zdarma.Video to GIF Converter 12.4. zdarma k vyzkoušení

Jak vytvořit odkaz na email

Umístěte kurzor do textu zprávy na místo, kam chcete přidat odkaz. Na kartě Message (Zpráva) klikněte na Hyperlink (Hypertextový odkaz). Do pole Link (Odkaz) napište adresu odkazu. Do pole Text napište text, který se má zobrazit ve zprávě.

Jak posílat velké soubory přes email

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo další soubory, cloudová řešení vám umožní nahrát je do cloudové služby.

Jak poslat video na email

Jednou z populárních metod je použití služby, jako je YouTube nebo Vimeo. Tyto platformy vám umožňují nahrát vaše video a poté jej sdílet s ostatními zasláním odkazu na stránku videa. Další možností je využít službu sdílení souborů, jako je Dropbox nebo Google Drive.

Jak udělat z obrázků GIF

Pokud chcete vytvořit GIF z fotek, stačí přejít na záložku GIF maker, otevře se vám možnost nahrání vámi zvolených snímků. Jejich počet ji limitován velikostí souboru, která nesmí přesáhnout 6 MB a počtem kusů, jenž musí být nižší než 200 fotografií. Celkovou velikostí se pak musíte vejít do 100 MB.