Jak poslat odkaz na Google Meet?

Jak vytvořit odkaz na Google Meet

Zahájení videoschůzky z GmailuOtevřete Gmail.V sekci Meet klikněte na Nová schůzka.Volbou Odeslat pozvánku odešlete pozvání na schůzku jako odkaz nebo e-mailem.Až budete připraveni se připojit, klepněte na Připojit se ke schůzce.

Jak se spojit přes Google Meet

Připojení k videoschůzce ze služby MeetPřejděte na stránku meet.google.com.Klikněte na Použít kód schůzky.Zadejte kód a klikněte na Pokračovat.Klikněte na Požádat o připojení.Jakmile někdo z účastníků váš přístup schválí, připojíte se ke schůzce.

Jak sdilet prezentací v Google Meet

Sdílet v chatu MeetBěhem prezentace nebo po ní otevřete chat Meet .Klikněte na Sdílet {filename}.Klikněte na ikonu pro odeslání .Pokud účastník nemá k souboru přístup, zobrazí se vám vyskakovací okno s upozorněním.Soubor se sdílí v chatu Meet.

Jak nahrát schůzku na Meet

Po této době se nahrávání automaticky ukončí.Zahajte schůzku ve službě Google Meet nebo se k ní připojte.Vpravo dole klikněte na Aktivity.Klikněte na Zahájit nahrávání.V okně, které se otevře, klikněte na Zahájit.Počkejte, až se nahrávání spustí.Nahrávání ukončíte kliknutím na Aktivity Nahrávání

Jak udělat videohovor

Zahájení hlasového hovoru nebo videohovoruSpusťte aplikaci Google Meet .Nahoře vyhledejte kontakt nebo vytočte číslo.Klepněte na kontakt nebo zadejte číslo.Vyberte jednu z možností: Pokud chcete zahájit videohovor, klepněte na Volání . Pokud chcete zahájit hlasový hovor, klepněte na Hlasový hovor .

Jak udělat videokonferenci

Jak založit online jednání (videokonferenci)

Použijte prohlížeč Google Chrome, ve kterém má služba nejkvalitnější provoz. Na stránce https://meet.jit.si/ zadejte název vašeho jednání a klikněte na tlačítko „Začít“. Tím se připojíte do místnosti.

Jak funguje Meet Google

Klikněte na Vždy povolit webu https://meet.google.com přístup ke kameře a mikrofonu. Klikněte na Hotovo. Automaticky se připojíte k videokonferenci. Pokud se vám událost nenačte znovu, opusťte ji a znovu se k ní připojte.

Co je to za aplikaci Meet

Videokonference s Google Meet

Google Meet vám usnadní pořádání bezpečných videokonferencí. Připojte se z jakéhokoli moderního webového prohlížeče nebo si stáhněte aplikaci – nic víc nepotřebujete.

Jak sdilet obraz

Sdílení obrazovky během videohovoruPřipojte se k videohovoru.Klepněte na obrazovku. a na ikonu možností .Klepněte na Sdílet obrazovku. Začít sdílet.

Kde sdílet obrazovku

Zrcadlení obrazovky a promítání na váš počítačVyberte Start > Nastavení > Systém > Promítání na tento počítač.V části Přidat volitelnou funkci Bezdrátové zobrazení k promítáni na tento počítač vyberte Volitelné funkce.Vedle možnosti Přidat volitelnou funkci vyberte Zobrazit funkce a zadejte „bezdrátové zobrazení“.

Jak si nahrát obrazovku

Nahrání obrazovky telefonuPřejeďte prstem po obrazovce shora dolů. dvakrát.Klepněte na Rekordér obrazovky . Možná budete muset přejet prstem doprava.Vyberte, co chcete nahrát, a klepněte na Začít.Pokud chcete nahrávání zastavit, přejeďte prstem z horní části obrazovky dolů a klepněte na oznámení Rekordéru obrazovky .

Jak nahrávat obrazovku i se zvukem

Win + Alt + R – Klávesová zkratka slouží pro spuštění nahrávání. Opětovným stiskem dojde k ukončení nahrávání obrazovky. Proces nahrávání se zobrazuje prostřednictvím malého panelu na obrazovce. Na panelu můžete nahrávání ukončit ručně nebo zde zapnout/vypnout mikrofon během nahrávání.

Co to je audio hovor

Audiohovor (pouhý telefonický rozhovor) je vhodný spíše jako alternativa videa v případě, že videohovor nemůže být uskutečněn. Nejběžnější případy takové situace jsou: Špatné internetové spojení (např. díky vzdálenosti – jsme vzájemně na druhé straně planety nebo díky nepředpokládaným poruchám spojení)

Jak funguje videohovor

Videohovory umožňují uskutečnit hovor prostřednictvím videa s kýmkoliv, kdo používá WhatsApp. Otevřete individuální chat s kontaktem, se kterým chcete videohovor zahájit. Klepněte na ikonu videohovoru . Případně otevřete WhatsApp, klepněte na záložku Hovory > Nový hovor .

Jak funguje Meet

Přístup ke službě Google Meet. Můžete zahájit schůzku nebo se k nějaké připojit z libovolného moderního prohlížeče na počítači nebo notebooku. Nemusíte instalovat žádný další software. Pořádat schůzky, připojovat se k nim nebo sdílet obrazovku můžete také z mobilní aplikace Google Meet.

Jak odinstalovat Meet

Vyberte Aplikace → Správa aplikací. V seznamu aplikací vyberte Meet. Vyberte Vynutit ukončení.

Jak odeslat obrazovku

Odeslání obrazovky počítačeV počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností Odeslat.Klikněte na Zdroje. Odeslat obrazovku.Vyberte zařízení Chromecast, do kterého chcete obrazovku odesílat.

Jak sdilet obrazovku PC

Zrcadlení obrazovky a promítání na váš počítačVyberte Start > Nastavení > Systém > Promítání na tento počítač.V části Přidat volitelnou funkci Bezdrátové zobrazení k promítáni na tento počítač vyberte Volitelné funkce.Vedle možnosti Přidat volitelnou funkci vyberte Zobrazit funkce a zadejte „bezdrátové zobrazení“.

Jak zapnout sdílení obrazovky

Sdílení vaší plochyOtevřete přehled Činnosti a začněte psát Nastavení.Klikněte na Nastavení.Kliknutím na Sdílení v postranním panelu otevřete příslušný panel.Jestli je vypínač Sdílení v pravé horní části okna v poloze vypnuto, přepněte jej na zapnuto.Vyberte Sdílení obrazovky.

Jak nahrát obrazovku online

Screen Recorder je snadno použitelný online záznamník obrazovky, který vám umožňuje nahrávat obrazovku přímo z vašeho prohlížeče. Nahrávání obrazovky se provádí lokálně na vašem zařízení samotným prohlížečem, takže vaše nahrávky nejsou přenášeny přes internet, což chrání vaše data a soukromí.

Jak nahrát obraz na monitoru

Nahrávání obrazovky a tvorba snímku ve Windows 10Win + Alt + R – Klávesová zkratka slouží pro spuštění nahrávání. Opětovným stiskem dojde k ukončení nahrávání obrazovky.Win + Alt + M – Zkratka pro aktivaci/deaktivaci mikrofonu při nahrávání.Win + Alt + PrtScrn – Touto klávesovou zkratkou pořídíte snímek obrazovky.

Jak zachytit video na obrazovce

Důležité: Tyto kroky fungují na zařízeních s Androidem 12 a novějším na většině obrazovek, které umožňují posouvání.Přejděte na obrazovku, kterou chcete zachytit.Stiskněte současně vypínač a tlačítko snížení hlasitosti.Dole klepněte na Zvětšit záběr snímku.Pomocí oříznutí vyberte obsah, který chcete zachytit.

Jak volat videohovor

Zahájení hlasového hovoru nebo videohovoruSpusťte aplikaci Google Meet .Nahoře vyhledejte kontakt nebo vytočte číslo.Klepněte na kontakt nebo zadejte číslo.Vyberte jednu z možností: Pokud chcete zahájit videohovor, klepněte na Volání . Pokud chcete zahájit hlasový hovor, klepněte na Hlasový hovor .

Co je to FaceTime

Facetime je bezplatná chatovací služba americké společnosti Apple. Služba nabízí hovory a videokonference prostřednictvím vlastního aplikačního softwaru.

Jak zahájit videohovor

Zahájení videohovoru z Chatu nebo GmailuSpusťte aplikaci Chat nebo Gmail .Klepněte na Chat nebo Spaces .Otevřete chatovou zprávu.V oblasti pro odpověď klepněte na nabídku akcí na ikonu kamery Odeslat .Ke schůzce se připojíte klepnutím na Připojit se k videokonferenci. Připojit se.