Jak poslat prezentaci na Gmail?

Jak poslat na email prezentaci

Sdílení prezentace s uživateli PowerPointuV prezentaci klikněte na Soubor. Odeslat e-mailem jako přílohu.V části Připojit jako vyberte formát (PowerPoint nebo PDF).Zadejte e-mailovou adresu, předmět a zprávu.Klikněte na Odeslat.

Jak nekomu poslat prezentaci

Rozeslání prezentace e-mailem ostatnímVyberte Soubor > Sdílet > E-mail.Pod nadpisem E-mail klikněte na jednu z těchto možností: Kliknutím na Odeslat jako přílohu připojíte prezentaci k e-mailové zprávě. Kliknutím na Odeslat jako odkaz vytvoříte e-mail s odkazem na prezentaci.
Archiv

Jak uložit powerpointovou prezentaci

Klikněte na soubor > Uložit, vyberte nebo vyhledejte složku, do pole název souboru zadejte název prezentace a klikněte na Uložit.Ukládejte si průběžně rozdělanou práci. Používejte k tomu zkratku CTRL+S a používejte ji často.

Jak poslat odkaz na prezentaci

Vyberte text, obrazec nebo obrázek, který chcete použít jako hypertextový odkaz. Vyberte Vložení > Odkaz a pak vyberte požadovanou možnost: Místo v tomto dokumentu: Umožňuje vytvořit odkaz na určitý snímek v prezentaci.

Jak posílat velké soubory přes email

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo další soubory, cloudová řešení vám umožní nahrát je do cloudové služby.

Jak velký muze být email

Obecně se dá říci, že za maximální bezpečnou velikost e-mailu je považováno 10MB. Tyto limity mohou uživatele mást, protože kódování MIME má až 30% režii – a proto se soubor, který na pevném disku zabírá 20 MB, jako příloha nevejde do limitu 25MB.

Jak sdílet prezentace

Pokud chcete svoji prezentaci odeslat jako kopii nebo jako soubor PDF, vyberte Sdílet. V dialogovém okně Sdílet vyberte Místo toho připojit kopii . Vyberte, jestli se má poslat Prezentace PowerPointu nebo PDF. PowerPoint otevře e-mailovou aplikaci a připojí soubor k nové zprávě.

Jak poslat emailem velký soubor

Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem. Pokud potřebujete odeslat vysoce kvalitní grafiku, videa, prezentace, data nebo další soubory, cloudová řešení vám umožní nahrát je do cloudové služby.

Jak poslat prezentaci v Powerpointu

Sdílení prezentace s dalšími lidmi a spolupráce na prezentaci ve stejnou dobuOtevřete PowerPoint prezentaci a až budete připravení ke spolupráci, zvolte Sdílet. v pravém horním rohu pásu karet.Do pole Odeslat odkaz zadejte e-mailovou adresu osoby, se kterou chcete prezentaci sdílet.Klikněte na Sdílet.

Jak uložit prezentaci jako PDF

Ukládání powerpointových prezentací jako PDF souborůVyberte Soubor > Exportovat.Klikněte na Vytvořit dokument PDF/XPS a potom klikněte na Vytvořit soubor PDF/XPS.V dialogovém okně Publikovat ve formátu PDF nebo XPS vyberte umístění, do kterého chcete soubor uložit.

Jak vložit odkaz na email

Vložení hypertextového odkazuUmístěte kurzor do textu zprávy na místo, kam chcete přidat odkaz.Na kartě Message (Zpráva) klikněte na Hyperlink (Hypertextový odkaz).Do pole Link (Odkaz) napište adresu odkazu.Do pole Text napište text, který se má zobrazit ve zprávě.

Jak s někým sdílet prezentaci

Pokud chcete svoji prezentaci odeslat jako kopii nebo jako soubor PDF, vyberte Sdílet. V dialogovém okně Sdílet vyberte Místo toho připojit kopii . Vyberte, jestli se má poslat Prezentace PowerPointu nebo PDF. PowerPoint otevře e-mailovou aplikaci a připojí soubor k nové zprávě.

Jak posílat velké soubory zdarma

WeTransfer. Další zahraniční službou pro posílání velkých souborů je Filemail. Bez nutnosti platit ji lze využít pro soubory i celé složky velké až 30 GB, přičemž si můžete vybrat, jestli chcete příjemci poslat e-mail, nebo jen získat odkaz ke sdílení.

Jak poslat příliš velký soubor

Pokud chcete poslat e-mailem velké soubory, ale jsou příliš velké, je jedním z efektivnějších řešení použití služeb cloudového úložiště. Cloudová úložiště, jako je iCloud Mail Drop, OneDrive a Disk Google, jsou vynikajícími způsoby, jak posílat velké soubory e-mailem.

Jak poslat email v pdf

Odeslání dokumentu ve formě přílohy

Klikněte na Soubor > Sdílet > E-mail a zvolte jednu z těchto možností: Poslat jako přílohu: Otevře e-mailovou zprávu s připojenou kopií souboru v původním formátu souboru. Odeslat jako soubor PDF: Otevře e-mailovou zprávu s připojenou kopií souboru ve formátu PDF.

Jak udělat prezentaci bez PowerPointu

Jedním z takových řešení je služba Prezentace Google, která je součástí cloudové služby Dokumenty Google. Kompletně lokalizované uživatelské rozhraní se nápadně podobá desktopovým aplikacím pro tvorbu prezentací, což usnadní práci začátečníkům.

Jak udělat prezentaci online

Prezentaci můžete vytvořit v cloudu pomocí OneDrive, což usnadňuje přístup k souborům, ukládání a sdílení souborů s ostatními. Pokud účet Microsoft nemáte, přečtěte si článek Registrace účtu Microsoft. Na webu Office Onlinevyberte PowerPoint pro web. V části Začínáme vyberte Nová prázdná prezentace.

Jak zmenšit velikost souborů PDF

Možnost zmenšení velikosti souboru jedním kliknutímOtevřete dokument PDF v aplikaci Acrobat.Zvolte možnost Soubor > Zmenšit velikost souboru nebo Komprimovat PDF. Poznámka:Vyberte umístění pro uložení souboru a klikněte na možnost Uložit. Aplikace Acrobat zobrazí zprávu o úspěšném zmenšení velikosti PDF.

Jak uložit prezentaci aby se hned spustila

Automatické spuštění prezentace při otevřeníVyberte Soubor > Uložit jako (nebo Uložit kopii).Klikněte na Další možnosti.Přejděte do složky, do které chcete prezentaci uložit.Do pole Název souboru zadejte název prezentace.V části Uložit jako typvyberte PowerPoint Show.

Jak spojit dvě PowerPoint prezentace

Slides PPT to PPT Merger. Kliknutím do první oblasti přetažení nahrajete nebo přetáhnete soubory prezentace. Kliknutím do druhé oblasti přetažení odešlete hlavní soubor stylu, pokud jej chcete použít na sloučené soubory PPT. Kliknutím na tlačítko „Sloučit“ spustíte slučování PPT s PPT.

Jak vytisknout prezentací do PDF

Na kartě Soubor klikněte na > Tisk > Tisk do formátu PDF. Pokud chcete začít převádět prezentaci na PDF, klikněte na Kliknutím sem zobrazíte dokument v PDF formátu.

Jak udělat funkční odkaz

Vytvoření hypertextového odkazu na místo v jiném dokumentu

Vyberte text nebo obrázek, který se má zobrazit jako hypertextový odkaz. Stiskněte Ctrl+K. Můžete také kliknout pravým tlačítkem myši na text nebo obrázek a v místní nabídce kliknout na Odkaz .

Jak poslat odkaz na soubor

Klikněte pravým tlačítkem myši (nebo stiskněte a podržte) OneDrive nebo složku a vyberte Sdílet odkaz OneDrive souboru. ( Pokud používáte OneDrive pro firmy, vyberte Sdílet, vyberte Kopírovat odkaza pak vyberte Kopírovat.) Nyní můžete odkaz publikovat, kdekoli chcete.

Jak udělat prezentaci na Google

Otevřete domovskou obrazovku Prezentací v Prezentacích Google. Vlevo nahoře klikněte v části Vytvořit novou prezentaci na ikonu nové položky. . Tím se vytvoří a otevře nová prezentace.

V čem se dělají prezentace

Offline programyPowerPoint. Tento prezentační nástroj patří do kancelářského balíku Microsoft Office.Impress. Další z offline nástrojů patří do freeware balíku OpenOffice.Prezi. Prezi představuje netradiční online nástroj pro tvorbu prezentací.Empressr.Google Docs Presentation.SlideShare.