Jak pouzivat ricinový olej na pleť?

Jak používat ricinový olej na pleť

Co se týče aplikace, je to velice snadné. Pokud vás trápí aknózní pokožka, namočte vatovou tyčinku do ricinového oleje a naneste ho na problematická místa. Proces opakujte denně. Ideálně na vyčištěnou pleť.
Archiv

Jak dlouho nechat působit ricinový olej

Zábal můžete nechat působit několik hodin (minimálně 30 minut). Ricinový olej podporuje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání.
Archiv

Jak často používat ricinový olej

(1) Jako pleťový olej, působí na regeneraci a hydratuje, je vhodný pro péči o suchou pleť. (2) Jako vlasový olej napomáhá růstu vlasů a také předchází lámavosti. (3) Ricinový olej stimuluje růst řas, potírejte si každý večer vatovou tyčinkou linii řas ricinovým olejem a vaše řasy budou méně padat a budou růst delší.
Archiv

Jak ředit ricinový olej

Krok 1) Bio ricinový olej SALOOS mírně zahřejte, například ponořením lahvičky do teplé vody, aby se jeho účinnost zvýšila. Krok 2) Pro usnadnění aplikace ho můžete naředit jiným olejem v poměru 1:1.
Archiv

Jak správně používat ricinový olej

Olej vždy aplikujte na navlhčenou a vyčištěnou kůži. Jen tak zvládne správně hydratovat a projevit veškeré své regenerační vlastnosti. Krouživými pohyby vmasírujeme do pleti, pokožky hlavy nebo vetřeme do vlasů a necháme klidně působit po celou noc.

Jak nanášet ricinový olej

Olej nanášejte ideálně prsty či štětcem na barvení vlasů. Zaměřte se zejména na vlasovou pokožku a kořínky, které pár minut jemně masírujte. Masáží se prokrví pokožka hlavy, a tím se stimuluje růst vlasů. Následně se zaměřte na konečky.

Na co je ricinový olej

Ricinový olej je rostlinný olej získaný lisováním semen Skočce obecného (Ricinus communis) za studena. Olej má vysoký obsah kyseliny ricinolejové, kyseliny hydroxilové a nenasycených omega-9 mastných kyselin, proto je vhodný pro péči o pleť, vlasy a nehty. Ricinový olej je vhodná surovina pro výrobu kosmetiky.

Který ricinový olej je nejlepší

Pro podporu růstu vlasů a zahuštění je nejlepší léty ověřený Bio Ricinový olej. Obsahuje jedinečnou kyselinu ricinoolejovou, která má silné antioxidační a regenerační vlastnosti. Účinně podporuje nejen růst vlasů, ale i řas nebo obočí.